نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چند سوال درباره استفاده از بهترین بانک اطلاعاتی در دلفی

کاربر دائمی آواتار MOHSEN731
    محل زندگی
    Iran

چند سوال درباره استفاده از بهترین بانک اطلاعاتی در دلفی

سلام علیکم :
    من می خواهم در برنامه خودم که با دلفی 7 می نویسم از بانک access و ارتباط آن هم از ADO استفاده کنم حالا :
    1-آیا بانک اکسس گزینه مناسبی برای یک بانک اطلاعات محلی که حدود احتمالا یک میلیون رکورد را ذخیره کند و از لحاظ حجم و سرعت کم نیاورد اگر مورد دیگری بهتر است معرفی کنید (DBF چطور است).
    2- آیا با ADO امکان تبدیل برنامه من و استفاده در شبکه وجود دارد ؟
    3-چگونه بوسیله ADOTable می توان برای بانک اکسس ایندکس ساخت(در زمان اجرا) و آیا داشتن ایندکس در سرعت لود بانک تاثیری دارد یا خیر ؟
    4-من از clientDataSet می خواستم به جای ADOاستفاده کنم ولی نوع بانک اطلاعات آن از نوع CDS بود حال من می خواهم بدانم اولین CDS چه نوع بانکی است و چگونه می توانم بانک اطلاعاتی خودم را با این CDS بسازم و بعد اینکه آیا CDS از accessوDbf بهتر است ؟

ببخشید اگر سوالات زیاد شد ولی یک پروژه یک شرکت وابسته به جواب سوالات بالاست ممنون میشم اگر جواب بدید .
    یا علی..

به چند نکته دقت کنید:
    1- از مطرح کردن چند سوال در یک تاپیک پرهیز کنید.
    2- قبل از طرح هر سوال، با استفاده از امکان جستجوی سایت مطمپن شوید که قبلا سوال شما توسط دیگران مطرح نشده باشد.
    ------------------------------
    اکثر سوالات شما (اگه نگیم همه) قبلا به دفعات پاسخ داده شده. در صورتی که بعد از جستجو به جواب مورد نظر خود نرسیدید، سوال خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •