با سلام به همه کاربران گرامی سایت برنامه نویس .
با توجه به این که بنده تاپیکی جامع در مورد سورس کدهای VB.NET ندیدم ، تصمیم گرفتم تا یک تاپیک در این رابطه راه اندازی کنم و از این به بعد نمونه کدهای کاربردی رو در اینجا قرار بدیم .
با کمک و یاری دوستان انشاالله تاپیک پر محتوایی خواهد شد .
دوستان عزیز ، برای جلوگیری از هرج و مرج و بهم ریختگی تاپیک از شما عزیزان درخواست میکنم که به نکات زیر توجه کنید :
1- از سوال کردن در این تاپیک خودداری کنید . سوالات خود را در تاپیک جداگانه مطرح کنید . در صورتی هم که در مورد یک سورس کد سوالی دارید از فرد ارسال کننده سوال خود به صورت پیام خصوصی بپرسید .
2- از پرداختن به بحث های حاشیه ای و مشاجره لفظی با دیگر کاربران اکیدا خودداری کنید .
3- از قرار دادن فایل اجرایی ( Exe ) بدون سورس کد امتنا کنید .
4- برای تشکر کردن از سورس کدهای دیگران نیز از دکمه تشکر استفاده کنید و پست بیهوده ارسال نکنید .

5- سورس کدهای خود را در فضایی که سایت به شما ارائه میدهد آپلود کنید و در صورتی که فایل شما حجیم تر از فضای ارائه شده است ، فایل خود را در مکانی دیگر آپلود و سپس لینک را در سایت قرار دهید . از درخواست ایمیل کاربران برای فرستادن سورس کد که باعث بوجود آمدن پست های بیهوده (حاوی آدرس ایمیل ها) میشود خودداری کنید .

6- در هر پست یک سورس ارسال کنید و از قرار دادن دسته جمعی سورس کدها در یک پست که باعث سردرگم شدن کاربر میشود خودداری کنید .

در پایان از همه دست اندرکاران سایت برنامه نویس و کاربران فهیم و گرامی کمال تشکر را دارم.
امید ما ، سورس کدهای خوب و مفید شما .........
با تشکر ...........