نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: يك نرم افزار AutoRun كارآمد مي شناسيد؟

کاربر دائمی آواتار ryonis
    محل زندگی
    تهران - بخارست

يك نرم افزار AutoRun كارآمد مي شناسيد؟

دوستان عزيز! مشكل بزرگي برخورده ام. يه برنامه تهيه كرده ام كه قراره در بسياري از مراكز كشور استفاده بشه. اما مشكلي كه وجود داره اينه كه هر وقت برنامه روي سيستمي نصب مي كنم(حتي با اكسس دولوپر) مجبورم فايل هاي ضميمه از قبيل OCXها يا برخي Font هاي استفاده شده رو نصب و رجيستر كنم.
    براي همين مجبورم به كاربر در استان هاي ديگر بگم اول كليد شيفت رو حين اجرا نگه داره و ...

واقعاً راهي وجود نداره كه بتونم بوسيله اون يه سري فونت رو به همراه برنامه نصب كنم يا نيازي به نصب / رجيستر DLLها و ocx ها نباشد؟
    اميدوارم مشكلم رو درست توضيح داده باشم.
    بسياري از مشكلات من در كدنويسي، تو اين سايت برطرف شده. اميدوارم اين مشكل كه گمان مي كنم جز آخرين ها باشه هم با كمك اساتيد سايت برطرف بشه...

پيشاپيش متشكرم

کاربر جدید
    محل زندگی
    علائدین

نقل قول: يك نرم افزار AutoRun كارآمد مي شناسيد؟

نقل قول نوشته شده توسط ryonis مشاهده تاپیک
    دوستان عزيز! مشكل بزرگي برخورده ام. يه برنامه تهيه كرده ام كه قراره در بسياري از مراكز كشور استفاده بشه. اما مشكلي كه وجود داره اينه كه هر وقت برنامه روي سيستمي نصب مي كنم(حتي با اكسس دولوپر) مجبورم فايل هاي ضميمه از قبيل OCXها يا برخي Font هاي استفاده شده رو نصب و رجيستر كنم.
    براي همين مجبورم به كاربر در استان هاي ديگر بگم اول كليد شيفت رو حين اجرا نگه داره و ...

واقعاً راهي وجود نداره كه بتونم بوسيله اون يه سري فونت رو به همراه برنامه نصب كنم يا نيازي به نصب / رجيستر DLLها و ocx ها نباشد؟
    اميدوارم مشكلم رو درست توضيح داده باشم.
    بسياري از مشكلات من در كدنويسي، تو اين سايت برطرف شده. اميدوارم اين مشكل كه گمان مي كنم جز آخرين ها باشه هم با كمك اساتيد سايت برطرف بشه...

پيشاپيش متشكرم
    سلام
    میتونی از نرمافزاری مثه MMB(مالتی مدیا بیلدر )کمک بگیری
    و به ترتیب برات فونت نصب کنه ، فایل کپی کنه ،برنامه ستاپ کنه یا رجیستر کنه برنامه اصلیت خودکار نصب کنه و اجراش کنه....
    فقط باید واسه رجيستر DLLها و ocx ها 3 یا 4 خط زحمت اسکریپت بکشید...
    فکر کنم چند وقت پیش مشکلی شبیه مشکل شما را باهاش حل کردم

با همون بیلدر کارتون راه میافته ، این انجمن بیلدر سایت مجید آنلاین هست ، میتونید اونجا سوالتون رو بپرسید .

کاربر دائمی آواتار mmbguide
    محل زندگی
    منظومه شمسی

با سلام

دوست عزيز شما مي توانيد از برنامه مالتي مديا بيلدر استفاده كنيد. مرجع كامل اين برنامه كه خودم آنرا نوشتم رو مي تونيد از كتابفروشي ها تهيه كنيد . آموزش مالتي مديا بيلدر انتشارات نشر گستر. موفق باشيد

نقل قول: یک نرم افزار AutoRun کارآمد می شناسید؟

در برنامه قابلیتی را قرار بدهید که اگر فایلهای مورد نظر رجیستر نشده برنامه باز نشده و خطا مبنی بر رجیستر نشدن فایلهای x و y را بدهد و در همان قسمت browser قرار دهید که کاربر فایل مورد نظر شما را یافته و رجیستر کند
    راه ساده تر استفاده از setup ساز است
    که همه کارهای که شما می خواهید را انجام می دهد

کاربر دائمی آواتار L u k e
    محل زندگی
    قزوین

یه نرم افزار جالب سراغ دارم
    خیلی جالبه اسکریپت نویسی هم می تونی کنی باهاش به زبان C#‎ و Vb.net
    اسمش Auto Plya Media Studio ه

کاربر دائمی آواتار simul8or
    محل زندگی
    API::WIN32-64

بعد از بیلدر ، نرم افزار Auto Plya Media Studio می تواند به شما کمک کند. این برنامه دارای امکانات نسبتا خوبی است.

کاربر دائمی آواتار far9090
    محل زندگی
    تهران

کاری که بیشتر نرم افزار ها انجام می دن اینه که یا یک نرم افزار Setup ساز مثل IS کارهایی از قبیل نصب Font و رجیستر کردن کنترلها (ocx) و کپی فایل های برنامه مثل DB رو انجام می دن . بعد با نرم افزار هایی مثل Flash و یا MMB یک Autorun می سازن که اون Setup رو اجرا کنه . بستگی به تکنیکی داره که خودتون دوست دارین انجامش بدین . مثلا با MMB دوستان میگن همه این کار ها شدنیه ولی استاندارد ساخت Setup نیستش . شما می تونید این کار ها رو تویه سورس اصلیتون هم که مثلا با C#‎ ساختینش با کمک توابع موجود انجام بدین . موفق باشید .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •