نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: در مهاجرت از نسخه ی 3.6.7 نت بینز به 6.7.1 چند مسئله ی کوچک دارم

کاربر دائمی آواتار jlover
    محل زندگی
    زیر میز کامپیوترم !

Exclamation در مهاجرت از نسخه ی 3.6.7 نت بینز به 6.7.1 چند مسئله ی کوچک دارم

درود
    در 3.6.7 فایلهای با پسوند جاوا در هنگام نصب ، با نت بینز associate میشد و وقتی در ویرایشگر نت بینز باز میکردم فایل رو،میتونستم کامپایل و اجراش کنم
    اما در 6.7.1 که همین الان نصب کردم تا بعد از دو ماه وقفه کارامو ادامه بدم،می بینم که حتما باید پوشه ی حاوی فایلهای منبع و بایت کد و چیزای دیگه ای که ممکن بود توش باشه رو با ایجاد یک project بهش بدم تا گزینه های run فعال بشه براش...
    خب مساله ی اصلی این بود و یه چیز غیر مهم هم در این رابطه اینکه آیکون نت بینز روی فایلهای مربوطه ی جاوام مستقر نشده و من از طریق open with ...

یه تفاوت دیگه هم که نمیدونم در تنظیمات این نسخه هر چی گشتم پیدا نکردم،ولی در اون قدیمیه خیلی با اعمالش راحت میشدم اینه که تو options/editor اون می تونستم سرعت چشمک زنی کرت رو تنظیم کنم(صفرش می کردم که اصلا چشمک نزنه اعصاب خورد کن )
    اصلا فکر می کنم،تنظیمات اون کنترل بیشتری به کاربر میداد،البته این جدیده خب امکانات خیلی زیادی داره...
    شایدم من هنوز یاد نگرفتم

خلاصه دوستان این دو مورد رو اگه اشراف دارند،ممنون میشم راهنمایی کنند

سپاسگزارم

کاربر دائمی آواتار jlover
    محل زندگی
    زیر میز کامپیوترم !

نقل قول: در مهاجرت از نسخه ی 3.6.7 نت بینز به 6.7.1 چند مسئله ی کوچک دارم

دوستان اگه کسی میل داشت،جواب تمام این پرسشها رو میتونید در پیوند زیر مشاهده کنید :

http://netbeans.org/bugzilla/show_bug.cgi?id=181018

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •