صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 46

نام تاپیک: ارتباط با دستگاه کارت خوان

کاربر دائمی آواتار BahmanDB
    محل زندگی
    شهر اولین ها

ارتباط با دستگاه کارت خوان

سلام مهندسین گرامی بنده می خام با دستگاه های کارت خوان که در فروشگاهها جهت دریافت وجه با کارت عابر بانک هستن ارتباط برقرار کنم . دوستان اگه اطلاعاتی بدین ممنون میشم .
    من میخام بعد از گرفتن رمز کاربری مبلغی که دستی وارد میشه رو ازطریق برنامه وارد کنم .
    با تشکر . . .

نقل قول: ارتباط با دستگاه کارت خوان

فکر نکنم بانک ها اجازه بدن شما به دستگاه اونا متصل بشین تازه باز کردن دستگاه pos جرمه

نقل قول نوشته شده توسط BahmanDB مشاهده تاپیک
    سلام مهندسین گرامی بنده می خام با دستگاه های کارت خوان که در فروشگاهها جهت دریافت وجه با کارت عابر بانک هستن ارتباط برقرار کنم . دوستان اگه اطلاعاتی بدین ممنون میشم .
    من میخام بعد از گرفتن رمز کاربری مبلغی که دستی وارد میشه رو ازطریق برنامه وارد کنم .
    با تشکر . . .
    eeeee ?!

کجا به شما همچین سفارشی رو داده ؟ کاربرد همچین چیزی , چیه ؟؟؟ فکر نکنم جز اهداف غیر متعارف کاربرد دیگری داشته باشه ؟

اگر اینطوری باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه !!!

برادر بی خیال شو ...

اگر میخای با دستگاه کارت خوان کار کنی برو دنبال Java Card .

موفق باشید

محل زندگی
    شهر اولین ها

برادر شما نگران نباشید سنگ رو سنگ هم بند میشه این کاری که می خام هم حل میشه
    فقط از دوستان خواهش می کنم اگه اطلاعاتی در این زمینه ندارن الکی پست نزارن

محل زندگی
    شهر اولین ها

دوستان مگه کلیه تراکنش ها در دیتابیس بانک ذخیره نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس کجای این کار مورد داره ؟؟؟؟؟؟؟
    اگه دوستان راهنمای کنن منمون میشم کلیه عواقبش هم به عهده خودمه

کاربر دائمی آواتار kiosksoft
    محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

دوست عزیز

بنده می خام با دستگاه های کارت خوان که در فروشگاهها جهت دریافت وجه با کارت عابر بانک هستن ارتباط برقرار کنم
    این کار امکانپذیر است به شرطی جزئیات کامل POS رو داشته باشید .

سیستم عامل نصب شده روی آن.
    دستورات AT مخصوص دستگاه یا DLL مورد نظر دستگاه.

دسترسی به این امکانات از طریق بانکی که POS رو ارائه میده امکامپذیر هست.

فکر نکنم بانک ها اجازه بدن شما به دستگاه اونا متصل بشین تازه باز کردن دستگاه pos جرمه
    بستگی داره کی استفاده کنه و برای انجام چه کاری باشه.

کجا به شما همچین سفارشی رو داده ؟ کاربرد همچین چیزی , چیه ؟؟؟ فکر نکنم جز اهداف غیر متعارف کاربرد دیگری داشته باشه ؟
    با انجام این کارها هر چند قبلا انجام شده ، میشه اهداف بزرگی رو بهش رسید. ایده های جدید و جالبی رو میشه با انجام این کار خلق کرد اما متاسفانه این آیتم فقط در اختیار افراد بی سواد و غیرخلاق هستش.

برادر بی خیال شو ...
    این جمله مربوط به قرون وسطی می باشد.

دوستان مگه کلیه تراکنش ها در دیتابیس بانک ذخیره نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس کجای این کار مورد داره ؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد نحوه عملکرد و برنامه نویسی POS تحقیق کنید براحتی مطالبی جالبی رو پیدا خواهید کرد.

نکات کلیدی جهت دستیابی به POS :

- تشخیص سیستم عامل
    -تشخیص نوع کارت
    -بررسی ماژول T-Sam موجود در POS
    -پروتکل ارتباط و نحوه ارسال و دریافت داده
    -برای دریافت رمز باید در مورد IP تحقیق کنید (Enc , Des) استاندارد رمزنگاری بانک ها.
    -آشنایی با استاندارد ISO7816 : کلیه عملیات بانکی بر اساس این استاندارد میباشد.
    -آشنایی با استاندارد EMV4 برای تراکنش های مالی.

غیرقانونی اما کاربردی
    نکته : برای تشخیص و بررسی و نحوه ارسال و دریافت داده از طریق خط تلفن دستگاهی نیاز هست که کلیه کاری انجام شده توسط POS مانیتور و تحلیل شود. این دستگاه تو بازار هست. اسکنر پورت مودم و تلفن.

کار مشکلی هست ، اکه میتونی بسم الله.

یا حق
    آخرین ویرایش به وسیله kiosksoft : چهارشنبه 30 دی 1388 در 21:52 عصر

محل زندگی
    شهر اولین ها

قربون ادم چیز فهم ممنون از راهنمایی تون

اینکه تمام دستگاه های که از مودم برای انتقال دیتا از at استفاده می کنن حرفی نیست
    حالا فکر کن شما شماره کارتو داری رمز عبور هم داری پس دیگه به کارت نیازی نیست شما هر وقت بخواین می تونین از حساب اونی که کارت به شما داده برداشت کنین.
    شما باشین کارت و رمز خودتونو به این دستگاه میدین؟
    یکی از راه های کلاه برداری تو آمریکا دستکاری Pos هستش در ضمن تا اونجا که من از دوستانم تو انفورماتیک بانک پرسیدم اگه دستگاه Pos باز بسته بشه یا نرم افزار توش دستکاری بشه از کار میوفته و وقتی که کارت بکشی و بخوای پول برداری فقط log دستکار شدن دستگاه به بانک ارسال میشه و ما بقی ماجرا ......

محل زندگی
    شهر اولین ها

نقل قول نوشته شده توسط mir555 مشاهده تاپیک
    اینکه تمام دستگاه های که از مودم برای انتقال دیتا از at استفاده می کنن حرفی نیست
    حالا فکر کن شما شماره کارتو داری رمز عبور هم داری پس دیگه به کارت نیازی نیست شما هر وقت بخواین می تونین از حساب اونی که کارت به شما داده برداشت کنین.
    شما باشین کارت و رمز خودتونو به این دستگاه میدین؟
    یکی از راه های کلاه برداری تو آمریکا دستکاری Pos هستش در ضمن تا اونجا که من از دوستانم تو انفورماتیک بانک پرسیدم اگه دستگاه Pos باز بسته بشه یا نرم افزار توش دستکاری بشه از کار میوفته و وقتی که کارت بکشی و بخوای پول برداری فقط log دستکار شدن دستگاه به بانک ارسال میشه و ما بقی ماجرا ......
    چرا هست اول کارت رو می کشن بعد رمز رو بعد از اتمام عملیات دیگه نمی تونم که دوباره از کارت برداشت کنم که
    به نظر شما وقتی شما با کارت خرید می کنین مغازه دار می تونه بعد اینکه شما رفتین از حسابتون برداشت کنه ؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا نمی تونه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

چرا هست اول کارت رو می کشن بعد رمز رو بعد از اتمام عملیات دیگه نمی تونم که دوباره از کارت برداشت کنم که
    به نظر شما وقتی شما با کارت خرید می کنین مغازه دار می تونه بعد اینکه شما رفتین از حسابتون برداشت کنه ؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا نمی تونه
    اگر يك كارت خوان مغناطيسي داشته باشيد و يك كارت بانكي را بكشيد يك اعداد و ارقامي را نمايش ميدهي كه همان كدي است كه توسط pos به مركز ارسال ميشود و مركز مبلغ موجودي و رمز عبور شما را بر ميگرداند در مرحله دوم دستگاه posرمز را ميپرسد و صحت ان تست ميكند
    حال در نظر بگيرير از طريق رايانه اين اعمال صورت بگيرد كد كارت و رمز عبور را ذخيره ميكنيد و ميتوانيد هزاران بار اين كد و رمز را ارسال كنيد و ....
    ضمنا يكنفر به من گفت در يكي از فروشگاهاي بزرگ تهران اين كار صورت ميگيرد
    وبه صحت گفته ايشان اعتمادي نيست

سلام دوستان
    منم دقیقا به همچین چیزی نیاز دارم. البته نه برای کارای غیر قانونی.
    من میخوام اطلاعاتیو که دستگاه pos از سرور میگیره رو به برنامم بفرستم و اونا رو تحلیل کنم.
    مثلا اینکه آیا انتقال وجه با موفقیت صورت گرفته یا نه و ...
    ................................................
    از دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم راهنمایی کنند .

با تشکر .

میشه بیشتر در مورد java card توضیح بدید ؟

ممنون

دوستان يك Pos براي همه بانك ها ميشه استفاده كرد يا بايد جدا جدا برنامه نويسي بشه؟

تا اونجا که من فهمیدم باید یا dll رو تهیه کرد و یا باید فرمت دستوراتی را که pos می پذیرد بدست آورد و اون رو هم بانک میتونه به شما بده مگر اینکه دستگاهی رو جداگانه از بازار در صورت وجود تهیه کنید که حتما فایل های مورد نیاز رو هم با خودش داره!
    اگر از دوستان کسی نطر دیگه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنه. اینهایی که نوشتم حاصل جستجوی من بوده در این رابطه!

این بحث چرا تمام شد ؟ الان نرم افزار های حسابداری هستند که دارن همین کار رو می کنند اینکه مورد بدی نیست . دوستان هم بد نبینند و ادامه بدید . ممنونم

کاربر جدید
    محل زندگی
    ملک خدا

با سلام
    دوستان این کار خیلی سختی نیست بانک هایی مثل ملت ، سامان ، ملی یک سرویسی در اختیار مشتریان میدن به نام PC_POS که شما را قادر میکنه با قرار دادن یک dll در برنامه خودتون به POS وصل بشین و مبلغ مورد نظرتون را وارد کارتخوان کنید. اگر مشتری کارت خود را بکشد و رمز عبور را وارد کند پس از انجام موفق تراکنش توسط بانک ، این موضوع از طریق کارتخوان و از درگاه سریال به نرم افزار شما اعلام می گردد

نقل قول نوشته شده توسط mmb.prog مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوستان این کار خیلی سختی نیست بانک هایی مثل ملت ، سامان ، ملی یک سرویسی در اختیار مشتریان میدن به نام PC_POS که شما را قادر میکنه با قرار دادن یک dll در برنامه خودتون به POS وصل بشین و مبلغ مورد نظرتون را وارد کارتخوان کنید. اگر مشتری کارت خود را بکشد و رمز عبور را وارد کند پس از انجام موفق تراکنش توسط بانک ، این موضوع از طریق کارتخوان و از درگاه سریال به نرم افزار شما اعلام می گردد
    سلام، اگر برنامه تحت وب بود چیکار میشود کرد میشود از dll توسط بروسر استفاده کرد؟

سلام
    منم دقیقا سوالم همینه برا برنامه تحت وب باید چیکار کرد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

برای بانک ها شرکت هایی هستند که پشتیبانی دستگاه های کارت خوان رو انجام میدن

مثل
    شرکت کارت اعتباری ایران کیش

این شرکت برای بیشتر بانک ها کارت هاشونر و مدیریت می کنه

باید ازشون dLL گرفت که عملیات هایی مثل مبلغ خرید و تاریخ وزمان و 4 رقم آخر کارت + موفق بودن یا نبودن رو بهتون میده

فکر نمی کنم نیاز باشه AT Command بزنید

کاربر دائمی آواتار حسین.کاظمی
    محل زندگی
    Microsoft Visual Studio

نقل قول نوشته شده توسط mmb.prog مشاهده تاپیک
    با سلام
    دقیقاً این کار سختی نیست و یه شرکتی تو کشورمون که کارش برنامه نویسی برای دفاتر اسناد رسمی می باشد، را انجام داده.
    یه برنامه نوشتند برای تنظیم و صدور اسناد رسمی کشور، بعد از تنظیم سند مرحله آخر، برنامه به دستگاه پوز وصل است و پس از کشیدن کارت و وارد کردن رمز کارت توسط مشتری از طریق برنامه باتن "اجرای عملیات پرداخت" را که بزنی مبلغ محاسبه شده توسط نرم افزار بروی دستگاه کارتخوان نشون داده میشه که با تایید کردن وجه انتقال داده میشه و جالبیش اینجاتس که بعد از پرداخت وجه از طریق نرم افزار گزارشی چاپ میشه و اون سند جزیی از سندهای تکمیل شده و پرداخت شده قرار میگیرد.

پس این کار غیر قانونی و جرم نیست و قابل اجرا می باشد فقط به قول دوستمون این کار را قراره چه کسی انجام بده؟؟؟؟؟

موفق باشید

مدیر بخش آواتار محمد رضا فاتحی
    محل زندگی
    کهنسالترین موجود زنده در شهر منه

اینکه بشه اینکار رو برای همه دستگاه ها انجام داد یا نه نمی دونم...

ولی برای پیش نویس یکی از پروژهام با انفورماتیک یکی از بانک ها صحبت کردیم و ایشون گفتن یه توع دستگاه های پوز هست که مختص اینکاره و ه کس بخواد می تونه بیاد این دستگاه رو سفارش بده اسمش هم PCPOS است.

ظاهرا قبلا دوستمون جواب داده بودن

کاربر دائمی آواتار MehdiElexal
    محل زندگی
    پشت میز

بنده با این PC POS ها کار کردم (پرشین سوئیچ و به پرداخت ملت )
    با عرض تاسف شرکت پرشین سوئیچ خیلی شرکت شلخته ای هست و ما پس از کلی فرآهم آوری قرار داد ها متاسفانه مسئولانشون جوابگو نبودند و یا ریجکت میکردند و ...
    ولی با شرکت به پرداخت ملت قرار داد بستیم که از این دستگاه ها بهمون دادن ، دقیقا مثل پوز هایی که دیدید هست فقط میتونید از سریال و یا لن بهش ارتباط بدید
    به هیچ عنوان نمیتونید رمز رو از برنامه بدید ( به دلایل امنیتی ) فقط میتونید مبلغ رو بهش بدید ، رمز حتما باید از ورودی کیپد خودش باشه
    و میتونید شارژ ، قبوض و خرید رو باهاش انجام بدید ، خروجی موفق و عدم موفقیت هم بهتون با یک سری کد میده که با پی دی اف که بهتون میدن توضییح داده شده
    ولی بدون گرفتن این پوز ها به این راحتی ها نیست و شرکت ما برای هر کدومش 1 میلیون سفته داده (البته یدونه که نگرفته ) برای ضمانت سالم تحویل دادنش !! چون این دستگاه ها فروشی نیست.

موفق باشید.

سلام خدمت سروران گرامی
    یه سوالی داشتم
    میشه که ما خودمون یک دستگاه کارتخوان بخریم و سوییچ کنیم به یکی از بانک ها و کارمزد هایی که رو اون دستگاه انجام میشه رو خودمون بگیریم؟؟
    مثل دستگاه های عابر بانکی که الان میفروشن و سوییچ میکنن و کارمزدش گیر صاحب عابر بانک میاد
    همچین کاری امکان پذیره؟

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

امکانش هست ولی هزینه زیادی داره

نقل قول نوشته شده توسط علیرضا حسن زاده مشاهده تاپیک
    امکانش هست ولی هزینه زیادی داره
    آقای حسن زاده عزیز خبر دارین که از کجا باید اقدام کنم برای اتصال؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

منم منتظر هستم

با هزینه کم هم میشه این کار کرد من با کارت خوان آپ و چند شرکت دیگه دارم کار می کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط Helpco مشاهده تاپیک
    با هزینه کم هم میشه این کار کرد من با کارت خوان آپ و چند شرکت دیگه دارم کار می کنم
    چه طوری؟؟میشه توضیح بیشتری بدی

با تشکر . . .

سلام شما از این پروژه نتیجه گرفتین؟

باسلام خدمت همه دوستان.
    من هم یه همچین مشکلی دارم و قراره که با یک میکروکنترلر بتونم تا حدودی با دستگاه pos تبادل اطلاعات کنم.
    من تقریبا روی میکروکنترلر مسلط هستم ولی نمیدونم چطوری میشه با دستگاه pos ارتباط بر قرار کرد.
    یا اصلا پروتکل ارتباطیش چی هست.
    یا اصلا جایی هست که برنامه نویسی دستگاه pos رو آموزش بدن؟
    و.....
    از دوستانی که اطلاعات جامع و درستی دارند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند.
    خیلی سپاسگذارم

کاربر دائمی آواتار علی فتحی
    محل زندگی
    مهاباد

سلام چیز شاخ وبالداری نیست توضیحات دوستان هم درست نیست ما برنامه انبار داریم ولی خودم طراحی نکردم درست مثل اتصال به باسکول یک سری ای پی و مشخصات همراه دستگاه رو بهش میدیم عملیات رو با اون انجام میدیم فقط طرف در دستگاه pos باید کارت را کشیده و رمز وارد کند وصلام. فروشگاههای زنجیره ای هم همچین چیزی دارند و صندوق فروشگاهی دارایی هم داره به انواع بانک ها وصل میشه

نقل قول نوشته شده توسط علی فتحی مشاهده تاپیک
    سلام چیز شاخ وبالداری نیست توضیحات دوستان هم درست نیست ما برنامه انبار داریم ولی خودم طراحی نکردم درست مثل اتصال به باسکول یک سری ای پی و مشخصات همراه دستگاه رو بهش میدیم عملیات رو با اون انجام میدیم فقط طرف در دستگاه pos باید کارت را کشیده و رمز وارد کند وصلام. فروشگاههای زنجیره ای هم همچین چیزی دارند و صندوق فروشگاهی دارایی هم داره به انواع بانک ها وصل میشه
    سلام دوست عزیز.
    بله صندوق بعضی از فروشگاه ها (مثل فروشگاه کوروش) مبلغ رو از طریق کد ریدر ها و یا ... وارد سیستم میکنند وبعد از تایید اون مبلغ وارد دستگاه کارت خوان میشه و مشتری فقط کارت رو میکشه و بعد رمز. ...
    ولی من نمیخوام با سیستم عامل این کار رو انجام بدم.
    این کار رو باید با یک میکروکنترلر AVRیا ARM انجام بدم.
    فقط نمیدونم چطوری!
    اگه دستگاه POS هر پروتکلی داشته باشه مهم نیست میشه یه کاریش کرد.
    ولی تا جاییکه اطلاع دارم اون فروشگاه ها یه برنامه ای دارند که نرم افزاری این کار رو انجام میدن و بهشون یه فایل DLL میده که بتونن از طریق برنامه با دستگاه POS ارتباط برقرار کنند.

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

نقل قول نوشته شده توسط HOSSEIN HAZRATIAN ESALOO مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز.
    بله صندوق بعضی از فروشگاه ها (مثل فروشگاه کوروش) مبلغ رو از طریق کد ریدر ها و یا ... وارد سیستم میکنند وبعد از تایید اون مبلغ وارد دستگاه کارت خوان میشه و مشتری فقط کارت رو میکشه و بعد رمز. ...
    ولی من نمیخوام با سیستم عامل این کار رو انجام بدم.
    این کار رو باید با یک میکروکنترلر AVRیا ARM انجام بدم.
    فقط نمیدونم چطوری!
    اگه دستگاه POS هر پروتکلی داشته باشه مهم نیست میشه یه کاریش کرد.
    ولی تا جاییکه اطلاع دارم اون فروشگاه ها یه برنامه ای دارند که نرم افزاری این کار رو انجام میدن و بهشون یه فایل DLL میده که بتونن از طریق برنامه با دستگاه POS ارتباط برقرار کنند.
    کار سختی نیست ولی اگه حتما باید با ARM یا AVR کار کنی باید بری با بانکی که پوز رو داده صحبت کنی پروتکل ارتباطی رو بهت بدن که بعید میدونم
    چون تا جایی که من کار کردم بجز یه سری DLL‌و چندتا PDF چیزی نمیدن
    باز اگه خواستی راحت باشی و التماس اینا رو نکنی به PC رو واسطه کن برای برنامت و میکرو کارتو راه بنداز چون جدیدا اکثر کارت خوان ها با IP هم کار میکنن میتونی با یه PC هر چندتا ر که خواستی مدیریت کنی و روشون اطلاعات بفرستی یا بگیری

با تشکر . . .
    سلام و خسته نباشید بنده هم قصد استفاده از کارت خوان دارم ولی ما مستقیم از دستگاه کارت خوان استفاده نمیکنیم بلکه به وسیله یک کنترولر که تهیه میکنیم ارتباط به دستگاه کارت خوان برقرار میکنیم مبلغ میگیرم و میفرستیم به دستگاه و از دستگاه میگیریم میدیم به برنامه برای رسید مشتری.
    دستگاه اش رو من خریدم.
    photo_2018-04-18_10-51-36.jpg
    اول من فکر میکردم خود دستگاه کارت خوان دارم میخرم وقتی امد دیدم این طوری هستش و 12 تا شرکت هستش که 12 نوع کابل مخصوص با دستگاه کارت خوان داره سفارش بدید با یه سی دی آموزشی در اختیار شما قرار میده خود من از منشور سیمین سفارش دادم ولی کابل شو بر حسب مدل دستگاه نمیدانستم سفارش ندادم وقتی دستگاه امد مجبور شدم یه بار دیگه سفارش بدم . خواستی سفارش بدی مدل کارت خوانت رو بگو بلای که سر من امد سر شما نیاد که برای بار دوم هزینه پست الکی بدید یک بار بیاد کامل براتون. روشش همین من تست نکردم چون منتظر کابلش هستم چون تازه سفارش دادم ولی خوبی این هستش به سه تا دستگاه کارت خوان میتوانید ارتباط برقرار کنید.

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    سلام و خسته نباشید بنده هم قصد استفاده از کارت خوان دارم ولی ما مستقیم از دستگاه کارت خوان استفاده نمیکنیم بلکه به وسیله یک کنترولر که تهیه میکنیم ارتباط به دستگاه کارت خوان برقرار میکنیم مبلغ میگیرم و میفرستیم به دستگاه و از دستگاه میگیریم میدیم به برنامه برای رسید مشتری.
    دستگاه اش رو من خریدم.
    photo_2018-04-18_10-51-36.jpg
    اول من فکر میکردم خود دستگاه کارت خوان دارم میخرم وقتی امد دیدم این طوری هستش و 12 تا شرکت هستش که 12 نوع کابل مخصوص با دستگاه کارت خوان داره سفارش بدید با یه سی دی آموزشی در اختیار شما قرار میده خود من از منشور سیمین سفارش دادم ولی کابل شو بر حسب مدل دستگاه نمیدانستم سفارش ندادم وقتی دستگاه امد مجبور شدم یه بار دیگه سفارش بدم . خواستی سفارش بدی مدل کارت خوانت رو بگو بلای که سر من امد سر شما نیاد که برای بار دوم هزینه پست الکی بدید یک بار بیاد کامل براتون. روشش همین من تست نکردم چون منتظر کابلش هستم چون تازه سفارش دادم ولی خوبی این هستش به سه تا دستگاه کارت خوان میتوانید ارتباط برقرار کنید.
    سلام دوست عزیز.
    میشه اگه زحمتی نیسا شمارتونو برام بذارید.
    خیلی متشکرممنون

سلام دوست عزیز.
    خیلی متشکرممنون
    دوست خوب کارت خوان های شرکت آسان پرداخت ؛ملت ؛ بانک شهر و چند شرکت دیگه نیازی به این دستگاه ندارن و با یک کابل شبکه وصل میشن مثل دفاتر شرکت بیمه ایران یا ......
    بخود این دستگاه خرید کردی

کاربر دائمی آواتار aliramazani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط Asad.Safari مشاهده تاپیک
    eeeee ?!

اگر اینطوری باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه !!!

برادر بی خیال شو ...

موفق باشید
    الان اکثر نرم افزارهای صندوق فروشگاهی این امکان را دارن. قبل از اطلاع از چیزی کاربران را منحرف نکنید
    آخرین ویرایش به وسیله danialafshari : شنبه 22 اردیبهشت 1397 در 14:07 عصر

سلام دوست عزیز.
    خیلی متشکرممنون
    سلام و خسته نباشید.
    دوستان از موقع که این پست گذاشتم نتوانستم با کارت خوان ارتباط برقرار کنم چون رمز مدیر مربوط به کارت خوان رو نداشتم تا ارتباط دستگاه رو تغییر بدم تا یکی از مسئولین کارت خوان امد به وسیله این کنترولر راحت به کارت خوان ارتباط برقرار کردم و هزینه از برنامه به کارت خوان و اطلاعات خرید به برنامه به صورت خیلی ساده ارسال کرد.
    فقط این مورد باید در نظر بگیری اون کارت خوان PCPOS هستش یا نه اگه نباشه باید برای اون مکان درخواست دستگاه PCPOS بدید برای مغازه خودم برنامه نوشتم و ارتباط با PCPOS برقرار کردم خیلی راحت با انجام تنظیمات روی کارت خوان که فقط این تنظیمات نوع ارتباط هستش تغییر کنه از داخلی بیشه کامپیوتر خود برنامه بر حسب شرکت ارتباط برقرار میکنه و با 12 تا شرکت ارتباط داره این Multi POS Controller که میشه گفت 12 تا شرکت که کارت خوان میدن این با دوازده تا شرکتش ارتباط داره و الان که جواب گرفتم توسط سورس خود منشور سیمین دارم روی برنامه خودم پیاده میکنم و این هم بگم قصد تبلیغ منشور سیمین نیست فقط بخاطر دوستان برنامه نویس میگیم که سریع کاراشون پیش بره و برنامه های قوی بیدن بیرون.
    نکته اول موقع خرید این دستگاه کارت خوان اول ببنید مدل و اطلاعات دستگاه به شرکت بدید تا کابل مربوط به همون کارت خوان بهتون بیدن
    دوم موقع خواستن رمز مدیر بگید خط تلفن قطع شده میخوام شبکه کنم یا همچین چیز های الکی بگید تا رمز مدیر بگیرید و نگید با برنامه میخواهید ارتباط کنید کلی حرف الکی تحویل آدم میدن وقتی ارتباط برقرار کردید به شرکت خبر بدید با مشکل برخورد نکنید. اینها حرف راست بگی صد تا جواز کسب و هزار تا تاییده برنامه میخوان که برنامه در حال ساخت ثبت شده میخوان این مسئله پیش امده میگم که باهاش برخورد نکنید.

بنده خودم با یه سری مطالعات راهی رو پیدا کردم که خیلی راحت بتونم با پروتکل RS232 و USB بوسیله میکرو کنترلر ARM به دستگاه POS کانکت بشم.
    الان در حال حاضر در حال طراحی و برنامه نویسی یک نمونه با LCD TFT و TOUCH SCREEN برای یه بنده خدایی هستم که دقیقا کار PC POS رو انجام میده با این تفاوت که ترجیحا کار خرید و تایید مبلغ رو خود مشتری انجام میده.
    تفاوت عمده اش USER FRIENDLY بودنشه.
    برای انجام این کار نهایتا به سه ماه زمان نیاز دارم.
    انشاءالله نتیجه رو حتما گزارش میدم.
    باتشکر از همه دوستان.
    آخرین ویرایش به وسیله danialafshari : شنبه 22 اردیبهشت 1397 در 14:01 عصر

سلام و خسته نباشید دوستان این سورس ساده و کامل با تمام کارت خوان ها که برای این دستگاه میباشد رو درست کردم که به صورت خیلی ساده و کلی با تمام کارت خوان ها ارتباط برقرار کنید.

http://s8.picofile.com/file/8326125834/POSBank.7z.html

این هم سورس مورد نظر برای برنامه نویس های عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •