مشاهده دست آورد نظرسنجی: اين تاپيك مفيده؟

رای دهنده
15. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بلي

12 80.00%
  • خير

3 20.00%
نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: هوش مصنوعي و شناسايي چهره

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

نقل قول: هوش مصنوعی و شناسایی چهره

ما چرا نا امید باشیم. آخه فرمایش بنده دقت نکردید.بدی این فروم تو اینه که هر کس نظر میده به ستارش نگاه می کنند تا محتویای تاپیک.قربان پیدا کردن یک تصویر در یک وب کم در هد یه پروژه دانشجویی 2 واحده است متد شما بایستی به صورت online در یک دوربین مداربسته با فاصله زیاد این کارو انجام بده با شرایط مختلف.ثانیاً گام بعدی تشخیص خود چهره و متد داده کاویتون مهم.اگه این روش شما هم مثل اون پلاک خوان که گذاشتید باشه باید به شما بگم که در متداتون تجدید نظر کنید. من عکس های نترل ترافیکو به برنامتون دادم نتونست حتس محل پلاکو پیدا کنه.کار شما نمی خوام نا امید شین در حد پروژه دانشجویی بود نه کار حرفه ای .در ضمن 2 تو sample خودتون هم شبکه عصبتون 2 رو با 3 اشتباه می گرفت. که به نظر میومد کار با شبکه عصبی انجام نمیشه .پلاک خوان بایستی در شب حتی در حالتی که پلاک برای انسان قابل شناسایی نیست تشخیص داده بشه.رنگ ماشین و ماشین هایی که فاقد پلاک هستن.

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول: هوش مصنوعی و شناسایی چهره

نقل قول نوشته شده توسط Delphi_CAT مشاهده تاپیک
    ما چرا نا امید باشیم. آخه فرمایش بنده دقت نکردید.بدی این فروم تو اینه که هر کس نظر میده به ستارش نگاه می کنند تا محتویای تاپیک.قربان پیدا کردن یک تصویر در یک وب کم در هد یه پروژه دانشجویی 2 واحده است متد شما بایستی به صورت online در یک دوربین مداربسته با فاصله زیاد این کارو انجام بده با شرایط مختلف.ثانیاً گام بعدی تشخیص خود چهره و متد داده کاویتون مهم.اگه این روش شما هم مثل اون پلاک خوان که گذاشتید باشه باید به شما بگم که در متداتون تجدید نظر کنید. من عکس های نترل ترافیکو به برنامتون دادم نتونست حتس محل پلاکو پیدا کنه.کار شما نمی خوام نا امید شین در حد پروژه دانشجویی بود نه کار حرفه ای .در ضمن 2 تو sample خودتون هم شبکه عصبتون 2 رو با 3 اشتباه می گرفت. که به نظر میومد کار با شبکه عصبی انجام نمیشه .پلاک خوان بایستی در شب حتی در حالتی که پلاک برای انسان قابل شناسایی نیست تشخیص داده بشه.رنگ ماشین و ماشین هایی که فاقد پلاک هستن.
    یادتون باشه که اگر انسان نتونه چیزی رو از تصویر استخراج کنه کامپیوتر هم نمیتونه
    و رنگ ماشین چه ربطی به پلاکش داره آخه (و لابد ميخواي پلاك ماشين هاي فاقد پلاك رو هم بهت بگه ديگه...)

عزیز من عکس های کنترل ترافیکی که شما به برنامه دادی اون عکس هایی نیست که دوربین های کنترل ترافیک برای پردازش استفاده میکنن
    http://www.khabarkhodro.com/ShowImag....jpg&Width=260
    http://www.bornanews.ir/images/docs/...00000399-b.jpg
    http://www.econews.ir/fa/Files/NewsI...rafic_Fixd.jpg

آنلاین بودن و مدار بسته بودن چه ربطی به پردازش تصویر داره؟

فاصله کم و زیاد هم با کیفیت دوربین جبران میشه نه با الگوریتم

توی اون پست علت اشتباه شدن 2 و 3 رو در یک مورد گفتم : آموزش کم

(میشه بگین اگر با شبکه عصبی انجام نمیشه پس با چی میشه این کارو کرد؟)

به هر حال منظورتون رو متوجه نمیشم!
    نمیدونم در مورد تشخیص پلاک صحبت میکنید یا شناسایی چهره!
    فکر کنم شما به مطالعه بیشتری در ضمینه هوش مصنوعی احتیاج دارید

لطفا تصاویر ضمیمه پست قبلی رو ملاحضه کنید تا منظور منو از شناسایی چهره بفهمید!
    آخرین ویرایش به وسیله golbafan : شنبه 03 بهمن 1388 در 19:55 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •