نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برنامه نویسی برای انواع میکرو کنترلر

کاربر دائمی آواتار R_BABAZADEH
    محل زندگی
    Iran

برنامه نویسی برای انواع میکرو کنترلر

سلام

من مطمعا هستم که شما ارزش ارتباط صنایع رو باهم می دانید و به این امر واقف هستید که از کامپیوتر برای کنترل و امار برداری استفاده بسیاری می شود و این ارتباط با دنیای خارج برای کامپیوتر در حال حاضر به وسیله میکرو کنترلر ها صورت می گیرد بطور مثال حتی در موس و کی بورد و مانیتور و بسیاری از ابزار های جانبی کامپیوتر شما از میکرو کنترلر های مختلف استفاده شده و این امر را نمی توان مخفی کرد که میکرو کنترلرها که خود نوعی کامپیوتر کوچک ولی با امکانات زیاد هستند مارا در بر گرفته اند و ما بدون انها دچار مشکل می شویم و حتی کامپیوتر هم بدون انها نمی تواند کار کند .
    و اینرا هم در نظر بگیرید که کامپیوتر نیز خود به نوعی میکرو کنترلر است و هر دو (بزرگ و کوچک ) نیاز به بر نامه نویسی دارند.

به نظر من اگر بخشی برای برنامه نویسی انواع میکرو کنترلر ها هم درست می شد جای پیشرفت زیادی رو برای همه علاقه مندان به صنایع ( الکترونیک . کامپیوتر و اتوماسیون)ایجاد می گردد

لطفا جواب خود را در صورت مثبت یا منفی بودن اعلام فرمایید

با تشکر بابازاده

محل زندگی
    Iran
    با توجه به ارتباط بین کامپیوتر با خارج و اینکه در این سایت اعضائی هم هستند که مانند من در رشته الکترونیک تحصیل کرده اند یا به این رشته علاقه دارند جای این انجمن خالی است
    در ضمن این مبحث مربوط به برنامه نویسی است و جایش در سایت http://www.barnamenevis.org خالی است
    دوستانی که از این موضوع بازدید می کنند خواهش می کنم نظر خود را اعلام فرماییند

کاربر دائمی آواتار M.GhanaatPisheh
    محل زندگی
    ----------
    شاید در شروع سوالات توی بخش اسمبلی مطرح شه تا بازخوردش مشخص بشه بد نباشه.
    ولی کلا ایده خوبیه.

محل زندگی
    Iran
    مشکل اینجاست که با پیشرفت میکرو کنترلرها دیگر کمتر کسی به اسمبلی برنامه می نویسه و بیشتر با زبانهایی مانند
    بیسیک و سی برنامه می نویسند

محل زندگی
    Iran
    این همه بازدید کننده چرا کسی نظر نمیده :(

بی نهایت بی معنی ، سبک و زشته که راه افتادی و تو تمام بخشها یک تاپیک برای راه اندازی بخش میکروکنترلر ارسال کردی ؛ قبل از فعالیت تو یک سایت مثل اینجا باید با قوانین اش آشنا بشی ؛

:sorry:
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •