نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل کار نکردن رویداد یک کنترل

Question مشکل کار نکردن رویداد یک کنترل

سلام
    دوستان این سوالم رو قبلا جوابش رو دیده بودم اما الان هر چی سرچ کردم پیداش نکردم!!!

چکار کنم؟؟؟؟؟

.
    .
    .
    .
    .
    .
    وقتی که یک رویداد کنترل رو از روی فرم Cut می کنیم و دوباره Paste می کنم رویداد اون دیگه کار نمی کنه

یک خط کد بود اما الآن هر چی گشتم پیداش نکردم

باتشکر

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مشکل کار نکردن رویداد یک کنترل

وقتی در Design Time روی یک کنترل دابل کلیک می کنیم و یا روی Event مربوطه ، visual studio کدی را در فایل designer فرم ست می کند که ما آن را نمی بینیم ( فرض اگر فرم ما Form1 باشد آن کد در فایل Form1.Designer.cs) نوشته می شود که این کد مشخص می کند که اگر آن Event رخ داد کدام متد اجرا شود.
    خوب اگر ما آن کنترل را پاک کنیم ، آن کد هم پاک می شود و اگر دوباره paste کنیم آن کد ایجاد نخواهد شد بنابراین هر چند که متد مربوطه وجود دارد ولی چون آن کد پاک شده دیگر اجرا نمی شود و اگر شما بخواهید باید آن را دستی اضافه کنید و اگر بخواهید که بدانید آن کد چیست ؟ یک بار یک کنترل روی فرم بیندازید و همچنین یک Event برای آن ، سپس فایل گفته شده را ببنید تا متوجه شوید آن کد چیست

امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید

نقل قول نوشته شده توسط gwbasic مشاهده تاپیک
    وقتی در Design Time روی یک کنترل دابل کلیک می کنیم و یا روی Event مربوطه ، visual studio کدی را در فایل designer فرم ست می کند که ما آن را نمی بینیم ( فرض اگر فرم ما Form1 باشد آن کد در فایل Form1.Designer.cs) نوشته می شود که این کد مشخص می کند که اگر آن Event رخ داد کدام متد اجرا شود.
    خوب اگر ما آن کنترل را پاک کنیم ، آن کد هم پاک می شود و اگر دوباره paste کنیم آن کد ایجاد نخواهد شد بنابراین هر چند که متد مربوطه وجود دارد ولی چون آن کد پاک شده دیگر اجرا نمی شود و اگر شما بخواهید باید آن را دستی اضافه کنید و اگر بخواهید که بدانید آن کد چیست ؟ یک بار یک کنترل روی فرم بیندازید و همچنین یک Event برای آن ، سپس فایل گفته شده را ببنید تا متوجه شوید آن کد چیست

امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید

سلام
    نه
    این نبود
    سوال من این است که یک خط کد هست که وقتی شما اون رو می نویسی هنگامی که کنترل رو کات و پیست کنی رویدادش باز هم اجرا می شه!!!!

من اون یک خط کد رو می خوام

دوست عزیز اگر منظورت اینه که کنترل رو کات و روی همون فرم paste میکنی خوب کافیه کنترل جدید رو انتخاب کنی در پنجره properties در بالای همون پنجره قسمت events رو انتخاب کنی آیکون اون شبیه همون علامت رعد و برق یا خطر برق گرفتگی هستش خوب رویداد مورد نظرت رو انتخاب کن از لیست مثلا دابل کلیک از جلوی همون فلشی رو که ظاهر میشود بزن لیستی از رویدادهای قابل فراخوانی ظاهر میشود رویداد مورد نظرت رو انتخاب کن این رویداد حتی میتواند مربوط به کنترل دیگری باشد یعنی میتونی یک رویداد رو برای یک کنترل بنویسی و از این طریق بدون نیاز به کدنویسی اضافه رویدادهای مشابه کنترلهای دیگر رو در صورت نیاز به عملیات مشابه به این رویداد وصل کنی . به همین سادگی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •