نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نحوه تنظیم اجرای نرم افزار و بانک اطلاعاتی در شبکه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Question نحوه تنظیم اجرای نرم افزار و بانک اطلاعاتی در شبکه

سلام

ببخشید یک راهنمایی می خواستم

قراره تو جایی یک برنامه نوشته شده با VB6 رو نصب کنیم که دیتابیس هم sqlserver2000 هست ، مشخصات سرور هم که ویندوز 20003 با 8 گیگ رم

شبکه ی این ساختمون 5 طبقه بر اساس Domin تعریف شده
    حالا به نظر شما من برای اینکه این نرم افزار رو نصب کنم بهتره که رو سرور فقط برنامه رو نصب کنم و بعدش فولدر برنامه رو برای کلاینت ها share کنم ، یا اینکه روی تک تک کلاینتها این برنامه رو نصب کنم و برای دسترسی به دیتابیس آدرس سرور رو روشون تنظیم کنم ؟؟ لطفا مزایا و معایبشم برام بگین
    ممنون[/quote]

نقل قول: نحوه تنظیم اجرای نرم افزار و بانک اطلاعاتی در شبکه

سلام دوست عزیزم،
    دیتابیس SQL Server مثل Access نیست که با اجرا از روی فولدر بشه باهاش کار کرد. باید SQL Server رو روی سرور اصلی نصب کنید تا کلاینتها بهش وصل بشن. کلاینتها میتونن با نام سرور یا IP ارتباطشون با SQL Server رو برقرار کنند، ضمن اینکه نرم افزار شما روی کلاینتها نصب شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: نحوه تنظیم اجرای نرم افزار و بانک اطلاعاتی در شبکه

نقل قول نوشته شده توسط AminSobati مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیزم،
    دیتابیس SQL Server مثل Access نیست که با اجرا از روی فولدر بشه باهاش کار کرد. باید SQL Server رو روی سرور اصلی نصب کنید تا کلاینتها بهش وصل بشن. کلاینتها میتونن با نام سرور یا IP ارتباطشون با SQL Server رو برقرار کنند، ضمن اینکه نرم افزار شما روی کلاینتها نصب شده

سلام
    ممنون از توجه شما
    من روی کلایتنها تنظیم کردم که به سرور اصلی برای ارتباط با دیتابیس وصل بشن ، مشکلی هم تو این زمینه نیست ، ولی خود نرم افزار رو هم می تونم روی سرور اصلی بزارم و برای کلایتنها به اشتراک بزارم که فرضا کلاینتی می خوادبرنامه رو اجرا کنه ، برنامه ی به اشتراک گذاشته شده تو سرور رو اجرا می کنه ، و هم می تونم اون نرم افزار رو ، رو تک تک کلاینتها نصب کنم و از رو خودشون اجراش کنم ،
    به نظر شما کدوم راه بهتره ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •