نمایش نتایج 1 تا 23 از 23

نام تاپیک: در مورد کار با محصولات telerik

در مورد کار با محصولات telerik

سلام دوستان عزیز
    وقتی محصولات telerik رو نصب می کنم، کامپوننت هاشو توی کامپوننت ها پیش فرض VS2008 میریزه.
    من می خواستم بدونم اگر با این کامپوننت ها کار کنیم و برنامرو کامپایل کنیم. برای اجرا باید برنامه های telerik هم توی سیستم نصب شده باشه یا اگر هم نصب نشده باشه میشه ازش استفاده کرد.

کاربر دائمی آواتار amin_iman82
    محل زندگی
    Visual Studio.net

نقل قول: در مورد کار با محصولات telerik

شما هر کامپوننتی استفاده کنی باید روی سیستم مقصد که قراره برنامه ی شما روش اجرا بشه موجود باشه (و رجیسترشده به عنوان یه کامپوننت)

پس هر کامپوننتی حالا یا telerik یا هرچی دیگه ، باید با Setup خودش رو سیستم مقصد نصب بشه یا با Setup که برای برنامه تون درست میکنید.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار hamid_200611
    محل زندگی
    دلیجان

سلام
    خیر این کامپوننت ها نیاز به نصب نداره فقط باید Dll های که استفاده کردی رو از محل نصب برداری و کنار فایل exe قرار بدی.

کاربر دائمی آواتار amin_iman82
    محل زندگی
    Visual Studio.net

نقل قول نوشته شده توسط hamid_200611 مشاهده تاپیک
    سلام
    خیر این کامپوننت ها نیاز به نصب نداره فقط باید Dll های که استفاده کردی رو از محل نصب برداری و کنار فایل exe قرار بدی.
    مرسی از راهنماییتون
    من تاحالا با این کامپوننت های telerik کار نکردم ولی خلاصه مطلب اینه که باید کامپوننت استفاده شده روی سیستم مقصد وجود داشته باشه.

واسه همین یه ساعت توضیح دادم

دوست عزیز این کامپوننت Telerik چی هست و به چه کاری میاد؟

کامپوننت های telerik یه مجموعه از کامپوننت های دات نت هست که امکانات زیادی داره و میشه به برنامه تم بدیم مثل آفیس 2007 و ویستا.

مرسی از توضیحاتتون اما من از هر کامپوننتی که استفاده می کنم بعد از کامپایل برنامه، کامپوننتی که ازش استفاده کردم کنار برنامم میاد اما این telerik نمیاد. نمیدونمم کامپوننت هاش کجای ویندوز قرار می گیره. بعد هم یه سری از کامپوننت هاش error میده از یه کامپوننت دیگه استفاده می کنم.

کاربر دائمی آواتار ebrahimv
    محل زندگی
    وايقان

Thumbs up نقل قول: در مورد کار با محصولات telerik

با استفاده از همین Setup ساز خود ویژال استادیو می تونی به راحتی انجام بدی
    خودش Dll های مورد نیاز برمیداره

نقل قول نوشته شده توسط toopdanlod مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    وقتی محصولات telerik رو نصب می کنم، کامپوننت هاشو توی کامپوننت ها پیش فرض VS2008 میریزه.
    من می خواستم بدونم اگر با این کامپوننت ها کار کنیم و برنامرو کامپایل کنیم. برای اجرا باید برنامه های telerik هم توی سیستم نصب شده باشه یا اگر هم نصب نشده باشه میشه ازش استفاده کرد.
    سلام

نيازي به نصب روي كامپيوتر مقصد نيست.
    براي اينكه dll هاي مورد نياز به فولدر bin شما منتقل شوند بهتره از dll هاي telerik كه توي reference ها هستند رفته و property اونها را از local copy = false به true تبديل كنيد.
    بعد از اون هر بار كه پروژه را كامپايل كنيد dll هاي مورد نياز توي فودر bin شما مي آيند.

خیلی ممنون Chris_Ronaldo مشکلم حل شد

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

toopdanlod این taleric رو میزاری ما هم ببینیم؟ دانلود کنیم

اگه میشد حتما می ذاشتم
    حجم هر پکش 250 مگابایت

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

نقل قول نوشته شده توسط toopdanlod مشاهده تاپیک
    اگه میشد حتما می ذاشتم
    حجم هر پکش 250 مگابایت
    250مگ
    .
    .
    .
    .
    .
    لینکش رو داری؟

مجموعه کامپوننت تلریک خیلی کامل هستش و مثال های خوبی برای ویندوز و وب داره .

فقط باید باهاش کار کنید تا روالش بیاددستتون . نام گزاری پروپرتی ها با کنترل های خود Vs یکم فرق داره و یه سری چیزای دیگه .

http://www.telerik.com/

sari-1369 راست میگن
    کاملترین مجموعه telerik هست
    توی سایت telerik باید اکانت بخری تا بتونی دانلود کنی
    من خودم این پک رو خریدم 2 تا DVD کامپوننت برای VB.NET و ASP.nET که خیلی هاش به دردم خورد
    اگه خواستی پیام خصوصی بده، تا آدرسشو بدم
    اینجا که نمیشه گذاشت

خرید اینترنتیشم هست .

من از یکی از دوستام گرفتم و اون هم نسخه اصلیشو خرید .

راستی ، الان نسخه 2010 این مجموعه کامپوننت اومده . اگر فروش اینترنتیشو پیدا کردین لطفا به من هم اطلاع بدید .

آره نسخه 2010 هم اومده اما هنوز خرید اینترنتیش نیومده.
    من این مجموعه که خریدم تاریخ اضافه شدنش رو توی سایت که دیدم ماله 1 ماه پیش بود اگر اومده بود توی این مجموعه بود اما ورژن هاش فکر نمی کنم هیچ فرقی با هم داشته باشن
    من 3 تا ورژنش رو دارم فقط توی ورژن 2009 تم ویستا گذاشته بقیه کامپوننت هاش مثل ورژن قبلیاش بود

Post نقل قول: در مورد کار با محصولات telerik

لینک های مستقیم مجموعه ای از بهترین کامپوننت های شرکت تلریک برای دات نت Telerik Collection for .NET 2009 Q3

دانلود قسمت اول Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت دوم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت سوم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت چهارم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت پنجم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت ششم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت هفتم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت هشتم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت نهم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت دهم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت يازدهم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

دانلود قسمت دوازدهم Telerik Collection for .NET 2009 Q3 ( لینک مستقیم از سرورقدرتمند راسخون)

نکته:
    بعد از دانلود تمام قسمت های اين برنامه ، همه را در یک پوشه بگذاریید.
    سپس فایل را از حالت فشرده خارج نمایید.

لینک های مستقیم دانلو دمجموعه كامپوننت هاي سايت DevExpress با Developer Express Collection 2010

دانلود قسمت اول Developer Express Collection 2010 ( لینک مستقیم از سرور راسخون)

دانلود قسمت دوم Developer Express Collection 2010 ( لینک مستقیم از سرور راسخون)

دانلود قسمت سوم Developer Express Collection 2010 ( لینک مستقیم از سرور راسخون)

دانلود قسمت چهارم Developer Express Collection 2010 ( لینک مستقیم از سرور راسخون)

نکته:
    بعد از دانلود تمام قسمت های اين نرم افزار قوي ، همه را در یک پوشه بگذاریید.
    .سپس فایل را از حالت فشرده خارج نمایید

DevExpress ها رایگان یا کرک شده هستن ؟

سلام
    رایگان هستن.
    در ضمن اگه کسی امکان دانلود نداره میتونه //ادرس بده براش بفرستم
    اگه بچه تبریز هم باشین چه بهتر آدرس می دم بیاین بگیرین.
    هرکس تمایل داشت با پست خصوصی اعلام کنه.

من تو این سایت این کامپوننت ها را خریدم
    عالیه
    http://www.nipaz.com/digital/?id=40

نقل قول نوشته شده توسط nmokkary مشاهده تاپیک
    من تو این سایت این کامپوننت ها را خریدم عالیهhttp://www.nipaz.com/digital/?id=40
    این کامپوننت به آدرس زیر جا به جا شده http://www.nipaz.com/shop/show/7244

اگه یه برنامه مثل کامپوننت های telerik میخواید اما با حجم پایین ، میتونید از برنامه resharper استفاده کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •