نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: مشکل دانلود کردن لینک های سایت برنامه نویس با DAP 9

کاربر دائمی آواتار pouyansaraf
    محل زندگی
    بندرانزلی-کرمان-بندرعباس-رشت-منچستر

مشکل دانلود کردن لینک های سایت برنامه نویس با DAP 9

سلام
    نمیدونم جای این تاپیک اینجا هست یا نه
    ولی به هر حال
    من با دانلود اکسلتور 9 یا بهتر بگم 9.1 اگر بخوام فایلهای سایت برنامه نویس را دانلود کنم همش می خواد صفحه php اون رو دانلود کنه
    این مشکل برام عذاب آور شده
    می توانید راه حل پیشنهاد کنید.
    اگه ممکنه نگید که برنامه دانلود اکسلتور را بردارم تلا معمولی دانلود کنم.
    با تشکر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مشکل دانلود کردن لینک های سایت برنامه نویس با DAP 9

سلام
    من همهمین مشکلو دارم با IDM فکر کنم آقای کرامتی بخاطره اینکه ترافکیه سایت بشه کنترل کرد بسته این موضوع رو بهتره با همون دانلود منجر خود browser دانلود کنی

من با IDM به راحتی دانلود میکنم , فکر نمیکنم مشکل از سایت باشه.

من هم از IDM استفاده مي كنم و هيچ مشكلي ندارم ، بهتره از يك دانلود منجر ديگه استفاده كنيد ، اگر باز هم مشكل وجود داشت ، اون موقع شايد بشه از مرورگر ايراد گرفت ! ولي حداقل براي من لينكهاي سايت مشكلي ندارن ...

موفق باشيد ...

من هم با IDM مشکلی ندارم. شما لطفا یکی از لینک هایی که نمی تونید با دانلود منجرتان آن را دانلود کنید، اینجا قرار بدید، تا بررسی بشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی

سلام
    مثال زیر را برای شما می زنم
    مثلا در تاپیک https://barnamenevis.org/showthread.php?t=208623 یه فایل زیپ رو آقای پرشین لورد برای دانلود گذاشته. وقتی من می خواهم با DAP 9.1 دانلود کنم همش صفحه attachment_9.php می خواد دانلود کنه و این کار رو 1000 بار پشت سرهم خود به خود انجام میده. رو 2 تا از سیتم های شرکت این کار را انجام دادم.
    ولی اگر به صورت معمولی بخواهم دانلود کنم به راحتی دانلود میشه

محل زندگی

اول گفتم که میشه راحت این را گفت که با dap دانلود نکینید؟

یعنی شما میگید که من DAP را برای دانلود کردن فایل های ضمیمه این سایت نصب کرده ام.
    نه خیر.
    برای دانلود بقیه سایت ها نصب کرده ام.
    نمی توانم که هر وقت وارد سایت برنامه نویس میشوم DAP را uninstall کنم و دوباره موقع خارج شدن آنرا نصب کنم

والا ما هم DAP داریم اما نمیدونم چی کارش کردم که دیگه با اون دانلود نمیکند.

اما میتونید در اون لحظه DAP را ببندید.

نمی توانم که هر وقت وارد سایت برنامه نویس میشوم DAP را uninstall کنم و دوباره موقع خارج شدن آنرا نصب کنم
    معمولا این نرم افزارها یک Escape Key دارند، که وقتی موقع کلیک روی لینک، اون کلید را نگه می دارید، نرم افزار مربوطه نسبت به لینک واکنش نشان نمیده، و مرورگر خودش لینک را باز میکنه. می تونید با کلید های Ctrl یا Alt یا Shift در زمان کلیک آزمایش کنید، یا به راهنمای نرم افزار مربوطه مراجعه کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

يك پيشنهاد : اگر از مرورگر FireFox استفاده مي كنيد ، مي تونيد افزونه ي FlashGot رو نصب كنيد ، و برنامه DAP رو به عنوان برنامه ي مديرت دانلود بهش معرفي كنيد ، در اين صورت بعد از هدايت شدن به لينك اصلي فايل مي تونيد دانلود رو با DAP ( همون دانلود منجري كه معرفي كرديد ) شروع كنيد ،‌البته روي جواب دادنش مطمئن نيستم ولي احتمال زيادي مي دم كه مشكل حل بشه ...
    يك پيشنهاد ديگه اينكه از IDM استفاده كنيد ! ، سبك ، راحت ، سريع ، فوق العاده User Friendly !

موفق باشيد ...

کاربر دائمی آواتار حمید محمودی
    محل زندگی
    0x0001

نقل قول نوشته شده توسط pouyansaraf مشاهده تاپیک
    سلام
    مثال زیر را برای شما می زنم
    مثلا در تاپیک https://barnamenevis.org/showthread.php?t=208623 یه فایل زیپ رو آقای پرشین لورد برای دانلود گذاشته. وقتی من می خواهم با DAP 9.1 دانلود کنم همش صفحه attachment_9.php می خواد دانلود کنه و این کار رو 1000 بار پشت سرهم خود به خود انجام میده. رو 2 تا از سیتم های شرکت این کار را انجام دادم.
    ولی اگر به صورت معمولی بخواهم دانلود کنم به راحتی دانلود میشه
    سلام

ما که با IDM مشکلی نداریم . این چیزی هم که شما گفتین برای من موقعی پیش میاد که رسیو از چند کیلوبایت به پایین باشه و در کل یا اصلا رسیو نداشته باشم. در این حالت بعد از چند بار تلاش به راحتی دانلود میشه و نام فایل دانلودی رو هم پیغام میده و به نام اصلی میشه برشگردوند

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •