صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 48 از 48

نام تاپیک: پنجره‌ها بسته شد! مایکروسافت دیگر ویندوز نمی‌سازد

نقل قول: پنجره‌ها بسته شد! مایکروسافت دیگر ویندوز نمی‌سازد

این پاسخو به جواب چند نفر از ارسال های صفحه قبل میفرسم . کسانی که از seven اینقدر تعریف میکنن .
    من نمیدونم چرا ایرانیا اینقد هوای این سون رو دارن .
    شاید به خاطر اینکه کرکش خیلی خیلی راحت تر از هر برنامه و ویندوزه دیگه ای پیدا میشه .

اما من اصلا با این ویندوز به اصلاح ایرانی ها ( محبوب ) راضی نیستم . یک بار به مدت یه هفته رو لپتاپ seven را نصب کردم ، اما هیچ خیری ازش ندیدم . و ترجیج دادم با همون ویستای ارجینال لپتاپ که به نظرم seven به پای اونم نمیرسه کار کنم .
    آخرین ویرایش به وسیله amin_unique : دوشنبه 24 اسفند 1388 در 14:18 عصر

خوب شاید حرفه شما طوری هست که براتون فرقی نداره از چه ویندوزی استفاده کنید.

با همون ویستای خودم که به نظرم 7 به اون پای اونم نمیرسه کار کنم .
    عجب !!!

سلام دوستان
    اما من اصلا با این ویندوز به اصلاح ایرانی ها ( محبوب ) راضی نیستم . یک بار به مدت یه هفته رو لپتاپ seven را نصب کردم ، اما هیچ خیری ازش ندیدم . و ترجیج دادم با همون ویستای خودم که به نظرم 7 به اون پای اونم نمیرسه کار کنم .
    شاید این مسئله به خاطر این باشه که شما دوست دارید بر خلاف جهت آب شنا کنید!!
    ویستا رو که زمین و زمان میدونن چه آشغالی بود!! شما میگید خوبه. پس طبیعی هست که سون رو هم
    بگید به درد نمیخوره.
    راستی دوست من برعکس!! تو ایران کسی سون رو دوست نداره!! تو خارج بیشتر قبولش دارن
    در ضمن دوستانی که دارن مسائل شبکه لینوکس رو با سون مقایسه میکنن, قبول کنن این کار درست نیست و باید اونو با ویندوز سرور مقایسه کرد نه سون!!
    موفق باشید

منظور خوب بودن ویستا نبود ، قابل استفاده نبودن سون مثل بقیه ویندوزا بود . حالا با یه هفته ، دو هفته کار کردن با یه ویندوز نه رضایت میتونه جلب کنه نه شاکی ، پس عجله نکنید ... صبر کنید صدای داد کاربران seven هم در میاد .

قابل استفاده نبودن سون مثل بقیه ویندوزا بود
    باز اومدیم سر پله اول خوب عزیزم ویندوز خوب نیست چرا استفاده میکنید ازش ؟! شما BMW سوار نشو برو سواره BENZ شو

آخه بد بختی جز ویندوز با چیر دیگه ای هم بلد نیستیم کار کنیم .
    ببین من بحث نمیکنم . اتفاقا رو pc خونه خودم سون نصب کردم ، اما رو لپتاپ من به هیچ عنوان سون جواب نداد . این ویستا 6 ماه 7 ماه رو سیستمه سرعتش ذره ای تغییر نکرده ، هیچ مشکلی باهاش ندارم . سون رو که نصب کردم اولش میگفتن اره اگه اپدیت کنی تمام سخت افزارو خودش نصب میکنی ، آپیدیت کردم دیدم نه ... حتی درایور گرافیک که مخصوص سون بود رو هم از سایت خود لپتاپ دانلود کردم دیدم این گرافیک درست نصب بشو نیست.
    حالا مسئله این چیزا نیست .
    ولی شما هم قبول کنید سون اینقدرا تعریفی نیست .

وقتی شخصی از سیستم عاملی تعریف میکند به این منظوره که تمام نیازهایی که شخص از یک سیستم عامل میخواهد را براش فراهم کرده است.

بنده 5 صفحه از این تاپیک را مطالعه کردم، دو تا مطلب فنی به درد بخور د این تاپیک پیدا نکردم، همه اش نظرات شخصی و غیر فنی بود.

تاپیک با توجه به خبری که مطرح شد، و اساسا عنوانش نادرست بود، و بحث های حاشیه ایی و فاقد محتوایی که تا الان صورت گرفته، بسته شد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •