صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 50

نام تاپیک: هشدار به همه کاربران سایت برنامه نویس

Angry هشدار به همه کاربران سایت برنامه نویس

با سلام،

آقایان و خانم های عزیز، الان دارم این رو به صورت عمومی اینجا مطرح می کنم، تا برای همه عزیزان به عنوان یک اتمام حجت تلقی بشه:

کاربری اگر بخواد در سایت IDهای مختلف ایجاد کنه، و با IDهای جدیدش پست های جهت دار، و خلاف قوانین ارسال کنه، هم IDهای جدیدش حذف خواهند شد، و هم ID اصلی اش!

در چند ماه اخیر شاهد اینگونه رفتارها بودیم که برخی کاربران خاص IDهایی در سایت ایجاد می کردند، و با آن ID ها اخبار یا تاپیک های حاشیه ایی می کردند، به امید اینکه در سایت بحث (خصوصا از نوع سیاسی) شکل بگیره. اون موقع بدون سر و صدا، این کاربران شناسایی، و از سایت اخراج شدند، اما الان که سایت فیلتر شده، برخورد با اینگونه کاربران شدیدتر از گذشته خواهد بود.

همین امروز کاربر In_Chan_Nafar که بعد از فیلتر شدن سایت اقدام به ایجاد شناسه جدیدی با نام FreeUser.iran کرده بود، و با آن شناسه تاپیک بی موردی با عنوان "تاثیر هدفمند کردن یارانه ها به بازار نرم افزار" ایجاد کرده بود، و در تاپیک "فیلتر شدن سایت" لینک ف_ل.تر شک.ن قرار داده بود، از سایت اخراج شد.

با هر کاربری که بخواد از این بچه بازی ها در سایت در بیاره، و برای این سایت مشکل ایجاد کنه، به شدت برخورد میشه. پس از ایجاد شناسه جدید، و همچنین فعالیت های جهت دار و حاشیه ایی در سایت به شدت پرهیز کنید.

با تشکر

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد آواتار shgroup
    محل زندگی
    شاهرود

نقل قول: هشدار به همه کاربران سایت برنامه نویس

In_Chan_Nafar !!!
    چقدر آشناست ؟!
    آقای كشاورز درست مي فرمايند.
    حمايت مي كنم.

من روی ماه همه ی کاربران دلسوز رو می بوسم اما کاربری که بخواد اخلال در روند علمی سایت ایجاد کنه رو پرت می کنم بیرون. شورش رو در آوردن...

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    من روی ماه همه ی کاربران دلسوز رو می بوسم اما کاربری که بخواد اخلال در روند علمی سایت ایجاد کنه رو پرت می کنم بیرون. شورش رو در آوردن...
    چند وقت پیش آن آلارم قرمز را در مورد یک تاپیک زدم و در توضیحش نوشتم که این تاپیکها نتیجش همینه . کسی گوش نکرد و مدتها بود این تاپیک . حالا دیگه اگر سفت جلوش را نگیرید . واقعا درد سر میشه . اگر شده 500 نفر را هم اخراج کنید و یک مدت جلوی عضویت جدید را هم بگیرید مهم نیست . مگر نه درد سر بزرگتر میشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان-تهران

به نظر من اینجا یه سایت علمیه نه یه سایت سیاسی
    این سایت برای افزودن و به اشتراک گداشتن علم افراد است
    هر چیزی جای خاص خودش رو داره
    من واقعا برای افرادی که این تفاوتها رو نمی فهمند میسوزه
    شاید اگه هنوز به ما از نظر علمی عقب افتاده!!!!!!!! میگویند به خاطر قاطی کردن سیاست تو هر موضوعیه
    امید که دوستان در این سایت فقط به فکر ارتقا سطح علمی خود و ایرانمان باشند

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

به نظر من همین تاپیک رو هم کشش ندهید بسه .

اگر شده 500 نفر را هم اخراج کنید و یک مدت جلوی عضویت جدید را هم بگیرید مهم نیست . مگر نه درد سر بزرگتر میشه
    بحث اینکه چرا یکی اظهار نظر کرده نیست. حالا یکی اظهار نظر میکنه، میگیم عصبانی بوده، ناراحت بوده، یا هر چیز دیگه، و متناسب با شرایط سایت هم پستش ممکن هست حذف یا ویرایش بشه.

ولی این قابل تحمل نیست که عده نسبت به خودِ سایت کینه داشته باشند، و سعی کنند با شناسه های ناشناس ، با هدف بر هم زدن نظم سایت، و ایجاد مشکل برای سایت؛ مطالب و لینک های مورد داری را ارسال کنند. این یعنی اون کاربر قصدش ایجاد محدودیت برای سایت برنامه نویس، و منحرف کردن سایت از مسیر اصلی اش هست.

به این افراد محدود دیگه نمیشه گفت کاربر سایت، بلکه دارند عملا با سایت دشمنی می کنند.

البته حساب این افراد از کاربرانی که با شناسه خودشان، در چارچوب بحث تاپیک های خاص اظهار نظر کردند، جدا ست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

سلام به همه دوستان خوبم
    بعد از دو روز مشغله کاری ، اومدم که از سایت استفاده کنم و وقتی دیدم ف.ی.ل.ت.ر شده، شوکه شدم، از فکر اینکه شاید دیگه هیچ وقت نتونم از این سایت استفاده کنم، واقعا ناراحت و تا حدی هم عصبانی شدم و همش از خودم می پرسیدم آخه دیگه چرا این سایت؟
    بعد یاد اون تاپیک هایی افتادم که بر و بچ ، اخیرا توی تالار تازه های کامپیوتر، ایجاد می کردن.
    واقعا حیفه که بعضی ها بخاطر مطرح کردن یک سری مسائل که ممکنه حساسیت ایجاد کنه، خواسته و یا نا خواسته ، باعث بشند که این سایت از کاربرانش گرفته بشه.
    من به شخصه خیلی مطالب از اینجا یاد گرفتم و این تنها سایتیه که حاضرم وقتم را توش صرف کنم و فعالیت کنم.
    فقط امیدوارم که زودتر رفع فیلتر بشه.

ولی این قابل تحمل نیست که عده نسبت به خودِ سایت کینه داشته باشند، و سعی کنند با شناسه های ناشناس ، با هدف بر هم زدن نظم سایت، و ایجاد مشکل برای سایت؛ مطالب و لینک های مورد داری را ارسال کنند. این یعنی اون کاربر قصدش ایجاد محدودیت برای سایت برنامه نویس، و منحرف کردن سایت از مسیر اصلی اش هست.

به این افراد محدود دیگه نمیشه گفت کاربر سایت، بلکه دارند عملا با سایت دشمنی می کنند.
    سلام

عجب نامردایی. یعنی لینک های سیاسی سایت رو ارسال کردن به اون نهادی که کارش فیلترینگ هست؟ که چی بشه؟ آخرش؟
    چون حرفش به کرسی ننشسته؟

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط obalitjoOon مشاهده تاپیک
    سلام

عجب نامردایی. یعنی لینک های سیاسی سایت رو ارسال کردن به اون نهادی که کارش فیلترینگ هست؟ که چی بشه؟ آخرش؟
    چون حرفش به کرسی ننشسته؟
    نه عزیز، متوجه نشدید. یک بار دیگه پست اول رو بخونید.
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

حالا اتفاقی هست که افتاده و درست هم میشه.فکر کنم دیگر نیازی نباشه راجبش بحث کرد.
    درس عبرتی باشد به کسانی که تشخیص نمیدهند که هر کاری و هر بحثی جا و مکان خاص خودشو داره.
    بنظرم باید سخت گیری بیشتری مدیران بخرج دهند.این جا مکان علمی میباشد خیلی ها به این سایت برای بالا بردن دانش دلبسته اند ولی یک عده این حق را ازشون میگیرند.

سایت برنامه نویس سایت امید ماست. هرچیزی که باعث اختلال درش بشه را محکوم میکنم و پشتیبان آقای کشاورز و بقیه هستم.
    اگر کسی مشکل داره توی وبلاگ و سایت خودش بگه. اینجا یک محل علمی است.

کاربر دائمی آواتار حمید محمودی
    محل زندگی
    0x0001

سلام. دوستان کسانی رو که میشناسین که دوست دارن با داشتن ID های مختلف پست های مورد دار بدن بیاین همه با هم حالشونو بگیریم...

دوستان اگه کسی رو میشناسین یا اتفاقی به چیز مشکوکی رسیدین معرفیش بکنین.

ما که سعی میکنیم همکاری کنیم.
    آخرین ویرایش به وسیله حمید محمودی : پنج شنبه 27 اسفند 1388 در 02:38 صبح

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

یه سوال دارم.
    آقای کشاورز ما باید آدرس جدید رو به موتور های جست و جو معرفی کنیم یا همین مقداری که الان هست کافیه؟

کاربر دائمی آواتار CYCLOPS
    محل زندگی
    یه ایران / یه تهران / یه شهرک اکباتان

همیشه تو یه اجتماع جمع مهم تر از فرد هست اگر قرار باشه هر فردی برای جمع دوست داشتنی سایت برنامه نویس مشکل ایجاد کنه باید به شدت باهاش برخورد و جلوش گرفته بشه و مطمئن باشید کاربرای فهیم سایت هم مثله کوه پشت مدیر سایت هستند و ازش حمایت میکنند . . .

به امید اینکه زودتر اوضاع به آرومی قبل برگرده

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

من شدیداً موافقم
    آخه این چه کاریه این سایت به نظر شخصی بنده بهترین سایت برای تبادل اطلاعات برنامه نویسی در هر رشته ایی است حیفه که به خاطر چند نفر که فقط فکر حزب و حزب بازی هستند از بین بره. خوهشا بیخیال سیاست بشید در این سایت

کاربر دائمی آواتار masoud.t123
    محل زندگی
    غرب تهران

نگذاریم بهترین سایت برنامه نویسی را افرادی به نابودی بکشانند.دوستان پست های مشکوک رو به مدیران سایت گزارش کنند،تا شاهد اتفاقات بعدی نباشیم.

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    با سلام،

آقایان و خانم های عزیز، الان دارم این رو به صورت عمومی اینجا مطرح می کنم، تا برای همه عزیزان به عنوان یک اتمام حجت تلقی بشه:

کاربری اگر بخواد در سایت IDهای مختلف ایجاد کنه، و با IDهای جدیدش پست های جهت دار، و خلاف قوانین ارسال کنه، هم IDهای جدیدش حذف خواهند شد، و هم ID اصلی اش!

در چند ماه اخیر شاهد اینگونه رفتارها بودیم که برخی کاربران خاص IDهایی در سایت ایجاد می کردند، و با آن ID ها اخبار یا تاپیک های حاشیه ایی می کردند، به امید اینکه در سایت بحث (خصوصا از نوع سیاسی) شکل بگیره. اون موقع بدون سر و صدا، این کاربران شناسایی، و از سایت اخراج شدند، اما الان که سایت فیلتر شده، برخورد با اینگونه کاربران شدیدتر از گذشته خواهد بود.

همین امروز کاربر In_Chan_Nafar که بعد از فیلتر شدن سایت اقدام به ایجاد شناسه جدیدی با نام FreeUser.iran کرده بود، و با آن شناسه تاپیک بی موردی با عنوان "تاثیر هدفمند کردن یارانه ها به بازار نرم افزار" ایجاد کرده بود، و در تاپیک "فیلتر شدن سایت" لینک ف_ل.تر شک.ن قرار داده بود، از سایت اخراج شد.

با هر کاربری که بخواد از این بچه بازی ها در سایت در بیاره، و برای این سایت مشکل ایجاد کنه، به شدت برخورد میشه. پس از ایجاد شناسه جدید، و همچنین فعالیت های جهت دار و حاشیه ایی در سایت به شدت پرهیز کنید.

با تشکر
    3-4 سال هست که گفتم سایت حرفه ای باید پولی باشد و اعضا حق عضویت پرداخت کنند ،
    مقایسه کن الان سایت را با 3-4 سال پیش اصل ببین چند نفر از سالهای قبل هنوز هستند و تو کارشان حرفه ای شده اند که هنوز تو سایت فعالییت می کنند، رفته رفته کیفیت می آید پایین تر.
    شبیه این فروم هایی شده که توش همه چیز پیدا می شود از تبلیغ آموزش بگیر تا فروش زیر پوش

کاربر دائمی آواتار KavoshGar_ir
    محل زندگی
    Isfahan

با سلام،

با تشکر
    ضمن تشکر از وقت و زمانی که برای سایت میگذارید!

اما من چند پیشنهاد دارم!

اول اینکه یوزری که اخراج کردید آقا یا خانوم In_Chan_Nafar به لحاظ علمی فعالیت مفیدی داشته , خود من یکی دو مقاله خوب ازش دیده بودم و اگر الان حرکتی انجام داده مثل من و بقیه از اینکه این سایت فیلتر شده شدیدا ناراحت شده .... به نظر من بهتر بود بهش اخطار داده میشد ( به لحاظ سابقه مفیدی که قبلا داشته )
    یا اگر اخراج شده یک هفته اخراج میشد ...
    یا اصلا نامی از ایشان برده نمیشد ... ( چون اینکار باعث خطشه دار شدن آبروی فرد و کینه جدی گرفتن از سایت میشه و اثرات منفی تری را به بار میاره ... ( پیشنهاد میکنم نام اصلی ایشان را مخفی کنید ))

دوم اینکه امضای یوزرها بعضا مورد داره کلیه کاربران را مدیران چک کنند در پروفایل و امضاشون مورد سیاسی درج نشده باشه ....

سوم اینکه به اعصابمان مسلط باشیم!

اول اینکه یوزری که اخراج کردید آقا یا خانوم In_Chan_Nafar به لحاظ علمی فعالیت مفیدی داشته , خود من یکی دو مقاله خوب ازش دیده بودم و اگر الان حرکتی انجام داده مثل من و بقیه از اینکه این سایت فیلتر شده شدیدا ناراحت شده .... به نظر من بهتر بود بهش اخطار داده میشد ( به لحاظ سابقه مفیدی که قبلا داشته )
    یا اگر اخراج شده یک هفته اخراج میشد ...
    شما اگر با فیلتر شدن سایت مواجه بشید، بجای کمک به رفع فیلتر، تاپیک می زنید که هدفمند کردن یارانه ها چه تاثیری بر نرم افزار داره؟! یا در پست های خودتان لینک مستقیم ف_یل.تر شکن قرار می دیدید؟! این نشانه عصبانی بودن از فیلتر شدن سایت هست، یا تلاش برای حفظ شرایط فیلتر؟!

پیشنهاد میکنم اعلان عمومی (پیام خصوصی همگانی) کنید که امضاها و آواتارشون رو همه چک کنند که موردی نداشته باشه.

البته قبلش بهتره موارد خلاف رو لیست کنید...

پیشنهاد میکنم اعلان عمومی (پیام خصوصی همگانی) کنید که امضاها و آواتارشون رو همه چک کنند که موردی نداشته باشه.
    بخش عمده ایی از پست ها و تاپیک های مورد دار منتقل شدند. درباره آواتارها و امضاء ها، مورد خاصی که مشکل ساز باشه، اخیرا مشاهده نشده. اگر هم مواردی باشه، بسیار بسیار محدود هستند.
    هر کس میتونه امضاء خودش را چک کنه، و اگر موردی در آن دید، خودش اصلاح کنه. شاید تنها مورد مشکل دار در امضاء های چند هفته اخیر، لینک دادن به آن سایت اعتراض به ف.ی-ل ت.ر بوده باشه. اگر کسی از کاربران همچنان به آن سایت یا سایت های مشابه آن، در امضاء خودش لینکی داره، لطفا آن را اصلاح کنه.

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

Exclamation نقل قول: هشدار به همه کاربران سایت برنامه نویس

نگرش ها خیلی منفیه ها!
    چرا دوستان اینجوری فکر میکنن مگه به خودتون شک دارین؟ حکایت گربه دزده و چوب و اینا شده!
    اینجوری که شما فکر میکنین باید کلیه ی روزنامه ها، مجلات و شبکه های صدا و سیما هم فیلتر بشن. مگه چی گفته شده تو این سایت؟ چرا اینجوری برداشت میکنید!
    تا زمانی که علت اصلی مشخص نشده لطفا پیش داوری نکنید و پیش داوری هاتون رو هم بسط ندین. همون قدر که این دلیل محتمل هست خیلی دلیل های دیگه هم محتمل هست منتها همه چسبیدن به نیمه ی خالی لیوان...
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

با سلام. آقای کشاورز کار خوبی کرده اید درباره کاربرانی که دوتا آی دی ایجاد میکنن و اختلال ایجاد میکنن توی روند علمی سایت. حمایت میکنیم
    میشه دقیقا بفرمایید چه امضاها یا آواتارهایی مجاز نیست؟

شما اگر با فیلتر شدن سایت مواجه بشید، بجای کمک به رفع فیلتر، تاپیک می زنید که هدفمند کردن یارانه ها چه تاثیری بر نرم افزار داره؟! یا در پست های خودتان لینک مستقیم ف_یل.تر شکن قرار می دیدید؟! این نشانه عصبانی بودن از فیلتر شدن سایت هست، یا تلاش برای حفظ شرایط فیلتر؟!
    صحبت از ف ي ل ت ر ش ك ن خلاف قوانين سايت هست ؟ بي شك همه افرادي كه در اين سايت هستند از اين ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده كردند و ميكنند . و اگر من مشكلي در استفاده اون داشته باشم نميتونم در مورد اون سوال كنم ؟

نقل قول نوشته شده توسط m.hamidreza مشاهده تاپیک
    نگرش ها خیلی منفیه ها!
    چرا دوستان اینجوری فکر میکنن مگه به خودتون شک دارین؟ حکایت گربه دزده و چوب و اینا شده!
    اینجوری که شما فکر میکنین باید کلیه ی روزنامه ها، مجلات و شبکه های صدا و سیما هم فیلتر بشن. مگه چی گفته شده تو این سایت؟ چرا اینجوری برداشت میکنید!
    تا زمانی که علت اصلی مشخص نشده لطفا پیش داوری نکنید و پیش داوری هاتون رو هم بسط ندین. همون قدر که این دلیل محتمل هست خیلی دلیل های دیگه هم محتمل هست منتها همه چسبیدن به نیمه ی خالی لیوان...
    موفق باشید.
    كاملا موافقم . بهتره پيش داوري نكنيم ( به عبارتي زياده روي نكنيم )هنوز علت فيلتر مشخص نشده .

صحبت از ف ي ل ت ر ش ك ن خلاف قوانين سايت هست ؟ بي شك همه افرادي كه در اين سايت هستند از اين ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده كردند و ميكنند . و اگر من مشكلي در استفاده اون داشته باشم نميتونم در مورد اون سوال كنم ؟
    فکر کنم کاملا واضح و روشن باشه که شما نمی دونید در صورت مشکل داشتن با یک نرم افزار ف.یل-تر ش.کن، اینجا درباره اش سوال بپرسید! مگه الان اگر کسی در کار ویندوز مشکل داشته باشه، میاد اینجا می پرسه؟! اینجا سایت برنامه نویسی هست، نه رفع هر گونه اشکالات نرم افزاری دوستان.
    و اما درباره صحبت درباره فیلترشکن، اون کاربر فقط صحبت از اون نرم افزار نکرد، بلکه لینکش را در پستش درج کرد.

برای امضاء، لطفا دقت کنید که در آن لینکی به سایت های فی.ل_تر شده وجود نداشته باشه، و توهینی هم به شخص حقیقی یا حقوقی در آن درج نشده باشه.

فکر کنم کاملا واضح و روشن باشه که شما نمی دونید در صورت مشکل داشتن با یک نرم افزار ف.یل-تر ش.کن، اینجا درباره اش سوال بپرسید! مگه الان اگر کسی در کار ویندوز مشکل داشته باشه، میاد اینجا می پرسه؟! اینجا سایت برنامه نویسی هست، نه رفع هر گونه اشکالات نرم افزاری دوستان.
    و اما درباره صحبت درباره فیلترشکن، اون کاربر فقط صحبت از اون نرم افزار نکرد، بلکه لینکش را در پستش درج کرد.
    صحبت من در رابطه با اون كاربر و ارزيابي عمل اون نبود.
    ولي به نظر شما وقتي ميخواين از سايت سورس فورج استفاده كنيد يا از مقالات ديگر سايتهاي علمي استفاده كنيد كه براي ايران ف ي ل تر شده و نياز به ف ي ل ت ر ش ك ن داريد . آيا درست است كه بگويم مربوط به برنامه نويسي نيست و اون رو جز مشكل داشتن با نرم افزار ها قلمداد كنيم ؟

ولي به نظر شما وقتي ميخواين از سايت سورس فورج استفاده كنيد يا از مقالات ديگر سايتهاي علمي استفاده كنيد كه براي ايران ف ي ل تر شده و نياز به ف ي ل ت ر ش ك ن داريد . آيا درست است كه بگويم مربوط به برنامه نويسي نيست و اون رو جز مشكل داشتن با نرم افزار ها قلمداد كنيم ؟
    بله درست هست؛ چون اولا در این عالم همه چیز با هم مرتبط هست، اما این ارتباط به معنی آن نیست که در هر بحث تخصصی همه اون موارد را دخیل کرد. شما می خواید برنامه بنویسید، برنامه شما هم باید روی یک CPU اجرا بشه، این CPU هم باید از طریق یک بورد الکتریکی با اجزاء مختلف سخت افزار یک کامپیوتر ارتباط برقرار کنه. این بورد الکتریکی و تجهزات جانبی متصل به آن هم برای اجرا نیاز به برق دارند، برق هم برای تولید نیاز به نیروگاه داره، نیروگاه ها هم با شیوه های مختلف برق تولید می کنند، و ...

همه اینها به هم ربط دارند، حالا ما بیایم در یک انجمن تخصصی برنامه نویسی درباره تولید برق هم بحث کنیم؟ یا فرضا شما خواستید یک سری مستندات درباره نرم افزارتات تهیه کنید و از MS Word استفاده کردید، باید درباره چگونگی کار کردن با MS Word هم در این سایت بحث کنیم؟ یا اگر از Photoshop برای طراحی بخشی از ظاهر نرم افزارتان استفاده کردید، یک بحث هم درباره آموزش Photoshop در انجمن تخصصی برنامه نویسی داشته باشیم؟!

شما در تالار تخصصی برنامه نویسی درباره برنامه نویسی و محدوده ایی از پیرامون آن بحث می کنید. وقتی از اون محدوده بحث تان خارج شد، دیگه در اون تالار تخصصی جایگاهی نداره، و باید در یک تالار تخصصی دیگه که مربوط به اون موضوع هست بهش پرداخته بشه.

و ثانیا نرم افزارهای فی.لتر شکن بر طبق قوانین کشوری نرم افزارهای غیرقانونی محسوب میشند. آموزش نحوه کار کردن با آنها، یا ترویج و انتشار آنها هم جزو موارد غیر قانونی در این کشور هست. همانطور که بارها قبلا گفته شد، سایت برنامه نویس بر طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکنه. پس اگر کاری در قوانین کشوری جرم باشه، در سایت برنامه نویس هم جرم محسوب میشه.

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

من واقعا برای افرادی که با سایت دشمنی دارند و سعی می کنند به هر نحوی به سایت صدمه بزنند متاسفم.

من با هدف علمی وارد این سایت می شم.این سایت یکی از بهترین سایت هایی هست که من می شناسم .بنابراین جلوی این افراد رو خواهم گرفت.از این به بعد به محض دیدن تخلف سیاسی از طرف هر کاربری فورا به مدیران گزارش خواهم داد.
    از همه ی کاربرای دیگر هم می خوام این کار رو بکنند.
    مطمئنم که اگه همه ی ما پی گیر این موضوع باشیم،هیچ کارب متخلفی نمی تونه لحظه ای تو سایت دوام بیاره
    از همه ی مدیران هم تشکر می کنم.
    یا حق

کاربر تازه وارد آواتار farhad nadimi
    محل زندگی
    نرم افزار

با سلام،

با تشکر
    بسیار آلی گفتین اینجا سایت علمی هست نه سیاسی با درخواست از ادمین سایت که (( برنامه سایت

رو به گونه ای تغییر بدین که اتماتیک وار با شناسایی متون غیر علمی و سباسی و حذف مواردی که اشاره

نمودین اقدامات لازم رو انجام دهد )) با تشکر از دیگر دوستان.

متاسفم برای .... که انقدر دید کوتاهی داره

هــــــــــــــــــــــــ ـی
    ما چقدر بدبختیم

کاربر دائمی آواتار earse+erse
    محل زندگی
    ساري

نقل قول نوشته شده توسط dousti_design مشاهده تاپیک
    به نظرم این سوالی که می خواین بپرسم یه جورایی به این تاپیک ربط داره مثل نقل قول بالایی:

آقای کشاورز عزیز
    1-اگه ما توی امضا مون فعالیت وارز (هر گونه فعلیت و لینک و راهنماییی باشه) اشکالی داره.
    البته به صورتی که کسی اون رو ببینه نمی فهمه وارزه و مثلا یه جوری به دیگرون برسونیم که لینک کر..کش تو امضا هست.

2- چرا فعالیت وارز خلاف قانونه؟ به خاطر هاست سایت که خارجیه؟

اگه ما توی امضا مون فعالیت وارز (هر گونه فعلیت و لینک و راهنماییی باشه) اشکالی داره.
    اگر جمله تون سوالی هست، بله اشکال داره. من همه موارد ممکن از امضاء های خلاف قوانین را در جواب پست آن کاربر ذکر نکردم، چون همه اون موارد به موضوع این تاپیک مربوط نمی شدند.

چرا فعالیت وارز خلاف قانونه؟ به خاطر هاست سایت که خارجیه؟
    این مسئله ربطی به موضوع این تاپیک نداره. درباره چرایی وجود این قانون در سایت، چندین بار در همین تالار بحث شده، فقط کافی هست عبارت Warez را در داخل تالار گفتگو با مسئولان سایت جستجو کنید، تا دلایل ارائه شده را ببینید.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

آقای کشاورز من خواستم امضام رو ویرایش کنم. میگه url مجاز نیست
    مشکل داره یا شما این قانون رو اعمال کردید؟

میگه url مجاز نیست
    احتمال داره آقای کرامتی موقتا URLها در امضاء را غیر فعال کرده باشند. بنده اطلاعی از این موضوع ندارم.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    شیراز

با سلام
    آقای کشاورز حال شما و همکارانتان قابل درک است و در این هم شکی نیست که خیلی زود مشکل رفع میشه و اگر هم نشه خیلی مهم نیست چون همه حرفه ای اند و کسی که بخواد وارد بشه وارد سایت میشه چه با فی . . ل . تر چه بی اون.
    گرچه کار کسانی که فضای علمی سایت رو سیاسی میکنن قابل توجیح نیست ولی خداییش این چه رسمی است که یک سایت علمی اون هم با این بار علمی وسیع رو به خاطر چند نفر که شاید تعدادشون از انگشتان یک دست هم فراتر نره بدون هیچ تذکری یکهو فیل ... ترش کنن هم قابل توجیح نیست.
    حالا یک نفر اشتباه کرده بقیه چی ؟
    دقیقا همین موضوع همه جا هست . یکهو میزنن یک سایت یا روزنامه یا هر رسانه ای رو به خاطر چند نفر کلا از بیخ قطع میکنن .
    خب خدا آدم شکایتش رو پیش کی ببره ؟!!

ولی خداییش این چه رسمی است که یک سایت علمی اون هم با این بار علمی وسیع رو به خاطر چند نفر که شاید تعدادشون از انگشتان یک دست هم فراتر نره بدون هیچ تذکری یکهو فیل ... ترش کنن هم قابل توجیح نیست.
    بنده یا دیگران هم موافق این رفتار نیستیم. البته هنوز علتی هم برای فیلتر سایت مطرح نشده که ما بدونیم فیلتر سایت به خاطر ثبت نام نکردن در طرح ساماندهی هست، یا برخی مطالب اعتراض آمیز، یا استفاده بیش از حد از برخی واژه های خاص که سیستم فیلترینگ مخابرات به آنها حساس هست، یا هر چیز دیگه.
    ظاهرا تا پایان تعطیلات هم کسی پاسخگو نخواهد بود!

اما موضوع این تاپیک رفتار تعمدی برخی کاربران برای حفظ شرایط فیلترینگ یا ایجاد تنش بین سایر کاربران هست، نه اعتراض کاربران به فیلتر شدن سایت برنامه نویس.

امروز یک شناسه دیگه هم که بعد از فیلتر شدن سایت، توسط یکی از کاربران سایت با بیش از 200 پست ایجاد شده بود، و به وسیله آن برخی فعالیت های خاص در سایت صورت می گرفت، بسته شد.

حالا من یه سوال دارم میگم نمیشه مثل خیلی از سایتای آموزشی یا موسیقی دیگه که این ف ی ل ت ر رو جلوشو گرفتن عمل کنید؟
    من خیلی سایتا دیدم یک حرف s به http اضافه میکنیم و راحت باز میشه. کاه مال خودمون نیست ولی کاهدون از خودمونه.
    البته نمیدونم اصلا این ماجرا چی هست ولی به ذهنم رسید بگم.
    ممنون از سایت خوبتون نگران هم نباشید یه سایتی هم هست مجید آنلاین اون هم بستن. اونم آموزشی بود.

من خیلی سایتا دیدم یک حرف s به http اضافه میکنیم و راحت باز میشه. کاه مال خودمون نیست ولی کاهدون از خودمونه.
    توی این سایت هم می تونید از اون روش استفاده کنید. در واقع هم می تونید با استفاده از SSL به سایت بدون فیلتر وصل بشید، هم با استفاده از دامنه biz. حالا با هر کدام که راحتر هستید. البته استفاده از SSL تا حدودی کندتر از .biz هست.

موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •