نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در نصب Windows Server 2008 R2

Question مشکل در نصب Windows Server 2008 R2

سلام به همه دوستان برنامه نویس
    من windows server 2008 R2 رو ( به صورت فایل iso ) از سایت ماکروسافت دانلود کردم، هم روی CD و هم روی Flash Memory بصورتی که bootable باشه قرار دادم و شروع به نصب کردم. اما متأسفانه همون ابتدای نصب پنجره Load Driver باز می شه و پیغام زیر رو نمایش می ده که 3 دکمه Browse، OK و Cancel رو داره. به نظر برای نصب دنبال درایورهای سخت افزارها می گرده اما من این مشکل رو موقع نصب windows7 یا vista ندیده بودم :

“A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now. Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.”

و در نهایت هم نتونستم نصب کنم.
    این کار رو هم روی PC و هم روی Labtop انجام دادم و در هر دو مورد به همین مشکل برخوردم. از دوستان سایت که موفق شدن Windows 2008 R2 رو نصب کنند و یا قبلا به این مشکل برخورد کردند خواهش می کنم تجربیات خودشون رو اینجا قرار بدن.
    ممنون

Unhappy نقل قول: مشکل در نصب Windows Server 2008 R2

به نظر خیلی از دوستان این سایت موفق شدن ویندوز 2008 R2 رو نصب کنن.پس چرا هیچ کس جوابی نمی ده؟

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

نقل قول: مشکل در نصب Windows Server 2008 R2

به نظر من تو تنظیمات بایوس باید فلاش مموری رو برای بوت شدن تنظیم کنی یا اینکه فایلی که گرفتی مورد داره یک بار دیگه دانلودش کن این چندتا راه حل خارجی

An easier way to solve this is

1.Copy the SATA folder from the driver CD to a thumbstick
    2. Start your computer from the windows CD
    3. When you get the error message close this form
    4. On the underlying form click the browse button and select the thumbdrive
    5. In the SATA folder select the ATA driver and install

Work done and you can continue to install

و این لینک رو ببین دارند http://social.technet.microsoft.com/...c-f8652152e965

This was the answer. The .ISO was bad. Thanks!

نقل قول: مشکل در نصب Windows Server 2008 R2

سلام
    من هم همین مشکل رو داشتم البته با ویندوز سون و ویستا ولی بلاخره تونستم درستش کنم و بفهمم
    مشکلش از کجاست
    خواستی باهام تماس بگیر
    yaghmer@yahoo.com

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •