نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: گرفتن خطا از برنامه در صورتی که لیست خطاها 0 می باشد

گرفتن خطا از برنامه در صورتی که لیست خطاها 0 می باشد

با سلام خدمت تمام اساتید
    من یک برنامه نوشتم با asp.net وvs2008 , زبان VB.netتا چند وقت زمان کامپایل درست بود و خطایی نداشت اما به یکباره زمان کامپایل کردن این اخطار میاد که برنامه خطا داره ایا میخواهید کامپایل بشه یا نه بعد این درصورتیه که لیست خطاهام خالیه!! و اگه برنامه رو با خطا کامپایل کنم برنامه درست اجرا میشه
    اینم یک عکس فقط میخوام بدونم بعد از آپلود برنامه ایا اتفاق خاصی ممکنه براش بیافته و اینکه چجوری میتونم اینو حلش کنم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: گرفتن خطا از برنامه در صورتی که لیست خطاها 0 می باشد

فکر نکنم ، مورد خاصی باشه؟!
    شما اون وارنینگ های مربوط به استایل شیت ها رو برطرف کنید، یک یا دوبار اختار دادن در طول پروژه زیاد مهم نیست.
    اما اگه بیشتر شد ، باید برید از جایی که برنامه این خطا رو نداشت به بعد رو ، برسی کنید ببینید مشکل کجاست.

نقل قول نوشته شده توسط aminghaderi مشاهده تاپیک
    فکر نکنم ، مورد خاصی باشه؟!
    شما اون وارنینگ های مربوط به استایل شیت ها رو برطرف کنید، یک یا دوبار اختار دادن در طول پروژه زیاد مهم نیست.
    اما اگه بیشتر شد ، باید برید از جایی که برنامه این خطا رو نداشت به بعد رو ، برسی کنید ببینید مشکل کجاست.
    مرسی بابت پاسخ فقط من یادم نمیاد چی شد اینطوری شد که حالا برم از اونجا نیگاه کنم

نقل قول نوشته شده توسط am 241 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت تمام اساتید من یک برنامه نوشتم با ASP.NET وvs2008 , زبان VB.netتا چند وقت زمان کامپایل درست بود و خطایی نداشت اما به یکباره زمان کامپایل کردن این اخطار میاد که برنامه خطا داره ایا میخواهید کامپایل بشه یا نه بعد این درصورتیه که لیست خطاهام خالیه!! و اگه برنامه رو با خطا کامپایل کنم برنامه درست اجرا میشه
    اینم یک عکس فقط میخوام بدونم بعد از آپلود برنامه ایا اتفاق خاصی ممکنه براش بیافته و اینکه چجوری میتونم اینو حلش کنم
    سلام.
    پنجره Output رو باز کنید، اونجا دلیل خطا رو مینویسه. جالبه که تعداد Message ها اگر دقت کنید 5 هستش و Warning ها 4. اون یک دونه دیگه قاعدتا باید توی output window ببینید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.mousavi مشاهده تاپیک
    سلام.
    پنجره Output رو باز کنید، اونجا دلیل خطا رو مینویسه. جالبه که تعداد Message ها اگر دقت کنید 5 هستش و Warning ها 4. اون یک دونه دیگه قاعدتا باید توی output window ببینید.

موفق باشید.
    از یک کنترل (Button)خطا گرفته که وقتی پاکشون میکنم درست میشه اما هر وقت دوباره یک کنترل فرقی نداره هرچی که باشه اضافه میکنم دوباره خطا میگیره اما درست کار میکنه !!!!!

نقل قول نوشته شده توسط am 241 مشاهده تاپیک
    از یک کنترل (Button)خطا گرفته که وقتی پاکشون میکنم درست میشه اما هر وقت دوباره یک کنترل فرقی نداره هرچی که باشه اضافه میکنم دوباره خطا میگیره اما درست کار میکنه !!!!!
    پیام خطایی که در پنجره Output نمایش داده میشه چیه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •