نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: هاست لینوکس یا ویندوز؟

هاست لینوکس یا ویندوز؟

من میخام یه هاست بگیرم. که یه سوالی برام پیش اومده. در اکثر شرکت های ایرانی قیمت پلن های ویندوز و لینکوکس با هم فرق چندانی ندارند شاید مثلا 1000 تومان فرق داشته باشند.
    البته من از جایی که میخام هاست بگیرم قیمت ویندوز و لینوکس یکی است و همه امکاناتش هم یکیه. خوب با توجه به اینکه سرور ویندوز از php هم ساپورت میکنه. و من هم میتونم از php استفاده کنم هم از asp خوب چه دلیلی داره که مثلا برم سرور لینوکس بگیرم که فقط php را ساپورت میکنه؟ در واقع شرکت های خارجی قیمت سرور ویندوز و لینوکسشون خیلی با هم فرق داره ولی در ایران تقریبا یکیه. پس به نظر شما اگه من بجای سرور لینوکس بیام ویندوز بگیرم که اگه فردا روزی خاستم با ای اس پی هم کار کنم مشکلی نداشته باشم بهتر نیست. یا اینکه لینوکس برای پی اچ پی بهتره؟ چرا؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

نقل قول: هاست لینوکس یا ویندوز؟

دوست عزیز
    به نظر من اگه میخوای با Php کار کنی اگه هاست لینوکس بگیری به مراتب بهتره. آخه php روی هاست لینوکس سرعت بالاتری داره و بهتر جواب میده. همچنین با توجه به اینکه در هاست لینوکس بانکی رو هم که میخوای استفاده کنی Mysql که خب اینهم برات مشکلی درست نمی کنه.
    در خصوص سرعت هم خودت بهتر میدونی که برنامه های Php سرعت بهتری نسبت به بقیه دارن و خب طبیعیه که این سرعت با هاست لینوکس بهتر جواب میده.
    ضمناً در ایران هم بین 5 تا 10 هزارتومان اختلاف قیمت بین دو تا هاست لینوکس و ویندوز هست.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •