نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: یه نمونه طراحی یه سیستم خبره

کاربر جدید آواتار nazanin_nazanin
    محل زندگی
    تبریز

یه نمونه طراحی یه سیستم خبره

سلام دوستان اگه کسی یه نمونه طراحی یه سیستم خبره داشته باشه ممنون میشم اگه لینکی چیزی ازش بده فقط تورو خدا یه لینکی که کار کنه منتظرو مشکل این انجمن هوش مصنوعی حل بشه که هنوز حل نشده یه جای دیگه لینک بدین وممنون میخام یه سیستم خبره هرچند ساده ولی در حد پروزه کلاسی کار کنم.

کاربر دائمی آواتار Reyhane7
    محل زندگی
    تهران

Wink نقل قول: یه نمونه طراحی یه سیستم خبره

دوست عزيز در جاي ديگه براتون آپلود کردم:

طراحي سيستم خبره تصميم گيري درباره برون سپاري تعميرگاه ها

ارائه يک مدل سيستم خبره تصميم گيري جهت اعطاي وام به مشتريان
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله Reyhane7 : جمعه 03 اردیبهشت 1389 در 10:21 صبح

محل زندگی
    تبریز

ميشه چند تا مقاله فارسي كه مربوط به سيستم هاي خبره باشه تقاضا كنم؟

سلام ريحانه عزيز ميشه چند تا مقاله در رابطه با سيستم هاي خبره و هوش مصنوعي ازتون تقاضا كنم؟بيشتر راجب خود سيستم هاي خبره. يه چيزي هم بگم؟ميشه فايل هاتونو بصورت "فايل ضميمه"بذارين ،نمي دونم چرا از اون 2تا pdf اي كه در پست قبلي دادين يكي فقط دانلود شد اون يكه error داد نشد فقط با حسرت عنوان لينك رو خوندم .ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله nazanin_nazanin : چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389 در 17:47 عصر

محل زندگی
    تبریز

نقل قول: یه نمونه طراحی یه سیستم خبره

البته يادم رفت در پست قبلي بگم مقاله فارسي ميخام لاتين خودم دارم ترجمه هاش وقت گير هست.ممنون

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

چرا تقاضا.نکنه Google گوگل به چشم نمی یاد.به جای تقاضا سرچ کنید که از کنارش چهارتا چیز دیگه دستگیرتون شه. شما ایشون بلانسبت با معدن Pdf اشتباه گرفتی .ایشون مثل شما سرچ می کنه. مگه نه

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط Delphi_CAT مشاهده تاپیک
    چرا تقاضا.نکنه Google گوگل به چشم نمی یاد.به جای تقاضا سرچ کنید که از کنارش چهارتا چیز دیگه دستگیرتون شه. شما ایشون بلانسبت با معدن Pdf اشتباه گرفتی .ایشون مثل شما سرچ می کنه. مگه نه

خوب عزيز لازم دارم لابد از گوگل نتيجه نگرفتم كه رو اوردم اينجا ديگه!!!!!!!!!!!!!!! اخه اين دوستمون ريحانه مثل اينكه با سيستم خبره يه پروژه هم كار كرده منم ميخام رو يه سيستم تشخيص بيماري در حد پروژه كلاسي كار كنم شما چرا عصباني ميشين؟از گوگل نتيجه نگرفتم ولي تا حالا pdf هاي ريحانه عزيز خيلي بدردم خورده

محل زندگی
    تهران

سلام
    سيستم خبره اي که بنده طراحي کردم درباره انتخاب برنده در مناقصات ساختماني بود!
    جزوه اي که اينجا قرار دادم هيچ فرقي با کتابي که استادمون معرفي کرده بودند نداره و شما از اين بابت خيالتون راحت باشه که مطالب کامله
    با خوندن دقيق اون دو مثال هم کاملاً شيوه کار دستتون مياد ( pdf2 قبل)
    شما فقط بايد شروع کنيد به مطالعه و درک مفاهيم!
    مهمترين مرحله طراحي، کشيدن نمودار موکلر از داده هايي هست که جمع آوري کرديد
    توفيق رفيق راهتون

هوش مصنوعی و سیستم های خبره و كاربرد آن ها
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله Reyhane7 : پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389 در 10:50 صبح

محل زندگی
    تبریز

سلام ريحانه ي عزيز واقعا ممنون؛جدا نميدونم با چه زبوني تشكر كنم،ولي نفميدم منظورت از 2 pdf قبل كودوما بودن البته من 2 تا فايل كه قبلا ضميمه كردين كه يكي خود نرم افزار vp expert بود يكي هم نحوه كار كردن با اين نرم افزار بود،من يكم با اين نرم افزار كار كردم ولي يكم مشكل دارم در اينكه وقتي قانون هاشو مينويسمو اجرا ميكنم يه قانون خيلي ساده كه فقط خاستم نحوه كار كردنو باهاشو عملا لمس كنم مثلا
    rule 1
    if x=1 and y=1
    then z=2
    ask x " megdare x"
    choices x:1,2
    chooices y:1,2

حالا (به تايپ اينجا توجه نكنين در برنامه error نداشت كه من اجرا كردم) ولي اينكه مقدار z رو نشاون بده رو هر چي تلاش كردم نشون نداد كه مثلا اره وقتي x و y مقداره هردوتا يك باشه z هم مقدارش 2 ميشه ؛محيطش اصلا جالب نيست من اون pdf كه نحوه استفاده از اين نرم افزار بود رو كامل خوندم ..... به هر حال ممنون ميشم اگه اين تاپيك رو تا اخر دنبال كنين ممنون بازم ريحانه خدا خيرت بده(به قول پير زن ها)

محل زندگی
    تهران

Cool نقل قول: یه نمونه طراحی یه سیستم خبره

منظورم همون 2تا مقاله بود، در دومي(ارائه يک مدل سيستم خبره تصميم گيري جهت اعطاي وام به مشتريان ) کد برنامه هم کامل نوشته شده..خيلي مثال خوبيه
    در مورد اين رول هم اگه به همين صورت باشه که خطا ميگيره!
    شما فعلاً زياد روي اجراي برنامتون تأکيد نداشته باشيد ؛
    برنامه من با 91 رولي که داشت اجرا نشد( vpexpert هم تا يه حدي ظرفيت داره)

محل زندگی
    تبریز

سلام ريحانه من كه گفتم فقط با حسرت عنوان اون لينك رو خوندم(pdf دومي) دومي دانلود نشد منظورم pdf دوم اون مقاله ي دومي كه ميگي ارائه وام به مشتريان اونو error داد دانلود نشد ازت ديگه خجالت ميكشم ولي اگه وقت كردي همونو بصورت فايل ضميمه بذاري لطف ميكني،بعدشم اينكه اخه بابا اگه اين vp expert خوب نيست پس من در چي پياده سازي كنم؟يه نرم افزاري كه بابا پدر ادمو در نيره با اون محيط داسش،شما خودت نرم افزاري كه پروژه خودتونو كار كردينو جواب گرفتين همين نرو افزار بود؟يه محيط ديگه ميتونين معرفي كنين اگه خودتون داشتين كه خوب ميشد بعدشم من گفتم كه error نداشت اينجا شايد در تايپ كردنش ايراد داشته باشه ولي اصولشو رعايت كرده بودم error نداشت ،بابا نرم افزاره مثل تراكتور ميمونه اصلا جالب نيس مجبوري باهاش كار ميكنم ،expert system محيط پيشرفته تر از اين نداره؟ميشه اون نرم افزاري كه خودتون پروژتونو در اون نوشتين معرفي كنين؟(ضميمه كنين كه ديگه بخدا خيلي گلين)

محل زندگی
    تهران

مقالات رو که ضميمه کرده بودم در همون پست! دقت کنيد
    استاد همين نرم افزار رو به ما معرفي کرد و بيشتر نوشتن رول ها براش مهم بود نه خروجي
    البته من با Matlab هم خروجي گرفتم ولي نيازي نبود

محل زندگی
    تبریز

سلام ولي براي استاد ما مهم هست كه نتيجه بگيرم ازش رولها،بعدشم استادمون گفته ميتونين فقط نحوه كار كردن با نرم افزارهاي rule base مثل همين vpexpert رو بعنون پروژه تحويل بدين ولي من خودم ميخام يه كم بيشتر كار كنم،نمي دونم حالا شما هم كه ميگين خودتون با همين كار كردين كاش يه محيط بهتر از اين مي بود!!!!!!!!!!!!!!!!!خودتون ميشناسين ميشه راهنمايي كنين كه واسه اينكه يه نتيجه هر چند ساده از رولهام بگيرم بايد چيكار كنم؟برم پي matlab يا برم پي يه محيط ديگه؟؟؟؟؟

محل زندگی
    تهران

درمورد نرم افزارهاي ديگه اطلاعات خاصي ندارم متأسفانه!
    اينها نرم افزارهاي معروف سيستم خبره هستند:

FuzzyCLIPS.zip
    پوسته ES
    پوسته DEX

استاد ما گفته يه سيستم خبره با نرم افزار clips طراحي كنيد ولي من اصلا هيچ چيزي راجع به اين موضوع نمي دانم يعني اصلا هيچي بلد نيستم كه بخواهم چيزي طراحي كنم اگر امكان داره منو راهنمايي كنيد

محل زندگی
    تهران

khanome reyhane shoma proje ham anjam midin?
    man ye proje mikham ba vp expert ke clips o fis matlab dashte bashe dar morede harchiam bod farghi nadare
    lotf mikonin address emailetono bedin

سلام . مرسی از فایل هاتون استفاده کردم. فقط فایل مربوط به "اعطای وام به مشتریان" خرابه و صفحات PDF سفید هستند. لطف کنید اصلاح شده اون رو اگه هست آپلود کنید...

ولی این فایل هم همون قبلی هستش و توی تمام صفحاتی که فارسی نوشته به جاش علامت های اینچنینی میاد (" .<.«»)!!!!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •