مشاهده دست آورد نظرسنجی: خطاها, علت و راهکارهای موجود در این تایپیک تا چه اندازه

رای دهنده
121. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید و آموزنده بوده و به برنامه نویس در حل خطاهای ایجاد شده کمک میکند

109 90.08%
  • این تایپیک چندان مفید نیست .

12 9.92%
نمایش نتایج 1 تا 40 از 181

نام تاپیک: مرجع کامل خطاها و BUG ها در ASP.NET

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار amirjalili
    محل زندگی
    هر جایی که کنجکاویم و نیاز به دانستنم رو تحریک کنه

مرجع کامل خطاها و BUG ها در ASP.NET

دوستان با توجه به اینکه هیچ منبع کاملی در مورد خطا ها در ASP.NET وجود نداره فکر کردم که با ایجاد این تایپیک و با استفاده از تجربیات خودم و دوستان در برخورد با این باگ ها و خطاها و بیان علت یا علل وقوع هر خطا و شیوه حل اون بشه کمک بزرگی به جامعه برنامه نویس فارسی زبان کرد.
    دوستان اگر خواستند کمکی به پر بار تر شدن این تایپیک کنند لطفا برای همکاری مفید به مسائل زیر توجه کنند :
    - هر بار که در پروژه هاتون با خطایی مواجه شدید و اون رو حل کردید در این تایپیک اون رو بیان کنید تا دیگران هم از این تجربه شما استفاده کنند.

-ابتدا توضیحی راجع به خطا و علل احتمالی وقوع اون بدید و راه حل رفع این خطا رو هم بیان کنید.
    اگه راه حل نباشه پست ارسال شده کارایی مورد نظر این تایپیک رو نخواهد داشت.

- لینک ندهید چون این تایپیک ایجاد شده تا اگر یک فارسی زبان جستجویی کرد با زبان خودش بتونه مطلبی بخونه و از تجربه هم زبانانش استفاده کنه.
    در صورتی لینک بدید که شما توضیح کاملی راجع به خطا بیان کردید اما مثلا در MSDN خیلی خیلی کاملتر هم اون خطا رو توضیح داده. در واقع لینکتون یک لینک کمکی باشه در ادامه عرایض شما.

-ساده ترین خطاها هم خطا به حساب میان پس حتی اگه یه خطا در صورت ندادن یک مقدار اولیه به یک متغیر به وجود اومده اون رو بیان کنید. اینجا هدف جمع آوری مجموعه کاملی از تجربیات دوستان در رابطه با DEBUG و رفع خطا ها هست.

-مهم: اینجا سوال راجع به خطاهاتون نپرسید چون باعث ایجاد تایپیک هایی میشه که بی نظم هستند و گاهی هم به نتیجه نمیرسن و فقط باعث میشن تایپیک الکی صفحه بخوره.

من خودم به مرور زمان خطاها و علل اون ها و راه حل رفعشون رو اینجا میذارم.

ممنون.

تذکر:
    این تاپیک برای پاسخگویی به سوالات شما نیست، لطفا برای مطرح کردن سوالات خود از تالار مربوطه استفاده کنید.
    با تشکر
    رضیئی
    آخرین ویرایش به وسیله raziee : یک شنبه 16 بهمن 1390 در 20:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •