صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 110

نام تاپیک: هوش سیاه؟!

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

هوش سیاه؟!

سلام به همه ...
    تازگیا دیدین که یه فیلم تلویزیون پخش میکنه به نام هوش سیاه که کلا سن فیلم یه آدمه پشت کامپیوتر
    امروز این فیلم رو میدیم که برایه چت و اینا بود ...
    حالا سوال من اینه که به نظر شما این فیلم رو کامپیوتری ها و کلا فرهنگ سازی برای دنیای آی تی و کامپیوتر چه تاثیری داره؟؟؟ خوبه یا بد...
    البته اگه این فیلم رو دیده باشین
    نظر من اینه که این فیلم یه جورایی داره کامپیوترو ترسناک جلوه میده ولی از یه طرف دیگه اکثر بخش های پلیسی و اینا با کامپیوتر می چرخه که نشون میده که ...

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

نقل قول: هوش سیاه؟!

به نظر من یکمی ضعیف ساخته شده!
    مثلا وقتی که اون پلیسه داشت با کامپیوتر کار میکرد(فقط با کیبورد) خیلی تابلو بود....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

تاثیرشو نمی دونم ولی از بس فیلم های تکراری ساختن این فیلم به نظر من جالب میاد و من نگاه می کنم

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mf_007 مشاهده تاپیک
    تاثیرشو نمی دونم ولی از بس فیلم های تکراری ساختن این فیلم به نظر من جالب میاد و من نگاه می کنم
    آره خداییش
    فیلمش با فیلم های پلیسی که قبلا پخش میشد خیلی جالب تره و کلا مدرن تره
    البته فیلم ایرانی پلیسی هنوز رو دست "خواب و بیدار" نیومده...

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

البته فیلم ایرانی پلیسی هنوز رو دست "خواب و بیدار" نیومده
    آره، یادمه شنبه ها خانوادگی مینشستیم........
    خیلی جالب بود.

کجای این فیلم جالب هستش

یارو امد گفت با زبان های سطح پایین کار کن مثل java

یا ان دختره برگشت گفت من ادم مقيد و مذهبی هستم و چت نمی کنم (من نمی دونم چه ربطی به هم داره )

یا از ان password ها رو زیر 3 ثانیه گیر اوردن
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

آره ، من هم وقت کنم می بینم ، فیلم خوبیه ، به نظرم شروع خوبیه برای مدرن شدن فیلمهای پلیسی و ...
    موضوعش هم جالبه ، به نظرم کامپیوتر رو بد نشون نمی ده ، ولی قصد داره کمی هشدار بده ! ، البته بعضی چیزها رو هم مثل چت داره کمی بد نشون میده ...
    بعضی جاهاش هم خیلی تابلوعه ، یه چیزهایی رو هم غلط می گن ( در مورد کامپیوتر ! )
    البته من تمام قسمتهاش رو ندیدم ... !

استارت این مدرنیزاسیون ! رو فخیم زاده با چند تا فیلمی که ساخت زد و داره کم کم کاربردی تر میشه ...

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط geek1982 مشاهده تاپیک
    کجای این فیلم جالب هستش

یارو امد گفت با زبان های سطح پایین کار کن مثل java

یا ان دختره برگشت گفت من ادم مقيد و مذهبی هستم و چت نمی کنم (من نمی دونم چه ربطی به هم داره )

یا از ان password ها رو زیر 3 ثانیه گیر اوردن

همه که مثه ماها حرفه ای نیستن البته به جز خودم
    آره خداییش من توش موندم این پیدا کردن pass و آیدی و عکسایه ارسال شده اینقدر راحته واقعا !!

محل زندگی
    تهران

امیدورام که ساخت این فیلم ها کمک کنه که مردم یه خورده درک کنن که بابا همه چی با این جعبه(به قول بابام) می چرخه ...

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

به نظر من اول کسی که میخواد فیلم بسازه باید بره یه کم تحقیق کنه آخه من نمیدونم چه جوری یک کامپوتری که بهترین آنتی ویروس دنیا روش نصب شده(احتمالا کاسپر اسکای بوده ولی به دلیل مساول امنیتی لو ندادن) بعد کسی که با زبان سطح پایینی مثل ++C کار میکنه با یه دونه کول دیسک Transcend ویروسی رو بدون اتوران (شایدم یک روش دیگه که من خبر ندارم) بدون اینکه کاربر متوجه بشه بفرسته رو کامپیوترش(یاد Sub7 بخیر)
    حالا همه اینا هیچی خیلی ضایع بود وقتی طرف به کامپیوتر بچه پلیسه وصل شد بچه با دایل آپ کانکت شد بعد طرف چنان عکس ها رو سریع لود کرد و چنان با سرعت این ور و اونور کرد کرد یه لحظه فکر کردم قیمت جدید اشتراک های بالای 10 مگابیت ADSL اعلام شده!!!!
    رویهمرفته چرت ترین و ضایعترین فیلمی که تو عمرم دیده بودم همین بود یه مدته یاد گرفتن روی چت و چت روم بحث کنن ولی براشون راه حل بهتری دارم مثل همین سایت میتونید فیلتر کنید بره چرا اینهمه خرج میکنید.
    آدم باید به چه هزینه ای عمرش رو پای تلویزیون تلف بکنه بهتر نیست بشینیم کد بزنیم (مثلا یه کامپوننت جدید تولید کنیم بذاریم اینجا کلی هم تشکر میکنن خودتم کلی حال میکنی ستاره هاتم خوشکلتر میشن)

به نظر من برای شروع کار سریال خوبیه... همین انتقادهایی که می کنید باعث میشه اگر سریال دیگه ای در همین مایه ها قرار بود ایجاد بشه، این نکات در اون رعایت شده باشه :)

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    به نظر من اول کسی که میخواد فیلم بسازه باید بره یه کم تحقیق کنه آخه من نمیدونم چه جوری یک کامپوتری که بهترین آنتی ویروس دنیا روش نصب شده(احتمالا کاسپر اسکای بوده ولی به دلیل مساول امنیتی لو ندادن) بعد کسی که با زبان سطح پایینی مثل ++C کار میکنه با یه دونه کول دیسک Transcend ویروسی رو بدون اتوران (شایدم یک روش دیگه که من خبر ندارم) بدون اینکه کاربر متوجه بشه بفرسته رو کامپیوترش(یاد Sub7 بخیر)
    حالا همه اینا هیچی خیلی ضایع بود وقتی طرف به کامپیوتر بچه پلیسه وصل شد بچه با دایل آپ کانکت شد بعد طرف چنان عکس ها رو سریع لود کرد و چنان با سرعت این ور و اونور کرد کرد یه لحظه فکر کردم قیمت جدید اشتراک های بالای 10 مگابیت ADSL اعلام شده!!!!
    رویهمرفته چرت ترین و ضایعترین فیلمی که تو عمرم دیده بودم همین بود یه مدته یاد گرفتن روی چت و چت روم بحث کنن ولی براشون راه حل بهتری دارم مثل همین سایت میتونید فیلتر کنید بره چرا اینهمه خرج میکنید.
    آدم باید به چه هزینه ای عمرش رو پای تلویزیون تلف بکنه بهتر نیست بشینیم کد بزنیم (مثلا یه کامپوننت جدید تولید کنیم بذاریم اینجا کلی هم تشکر میکنن خودتم کلی حال میکنی ستاره هاتم خوشکلتر میشن)
    حرف شما واقعا درسته...
    ولی بعضی ها هستن که بیشتر کامپیوترو شبیه به اسباب بازی میبینن و این فیلم ها باعث میشه که بفهمن دور و ورشون چه خبره! نه ؟
    اینو داشتم:

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

ولی در کل کار خوبی شروع کردن مردم بیشتر با جرایم رایانه ای و ... آشنا میکنه و داره کامپیوتر و اینترنت به نسل قبل از ما معرفی میکنه به نظر من که خوبه

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

يه خوبي ديگه هم كه داره اينه كه از بازيگران تكراري استفاده نميكنه!

مثل كليد اسرار!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

مثل كليد اسرار!
    کلید اسرار که طنزه ... !!!
    همه چیز در عرض چند دقیقه حادث میشه ... ، البته نکات جالبی هم بعضا داره ...

خوبه

نفر اول: سلام بفرمایید؛
    نفر دوم: آقا من یک نرم افزار نصب کردم، میگه Press Any Key To continue، هر چی میگردم
    دکمه Any Key رو پیدا نمیکنم!
    پس در نتیجه:
    نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    داره کامپیوتر و اینترنت به نسل قبل از ما معرفی میکنه به نظر من که خوبه

محل زندگی
    تهران

بالاخره باید از یه جایی شروع بشه
    باور کنید که خیلی هستن اونایی که این چیزایی که میگینو نمی فهمن و فقط اینو می فهمن که این کامپیوتر چه غولیه و همه کار باهاش میشه کرد...
    حالا این اوله راهه این سبک فیلم سازیا تو ایرانه و من تا حالا اینجوری ندیده بودم
    به امید...

Smile نقل قول: هوش سیاه؟!

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    به نظر من برای شروع کار سریال خوبیه... همین انتقادهایی که می کنید باعث میشه اگر سریال دیگه ای در همین مایه ها قرار بود ایجاد بشه، این نکات در اون رعایت شده باشه :)
    آقا بهروز . مگه کارگردان ها و اهالی سیما به این بخش سر میزنن؟

نقل قول نوشته شده توسط Chabok مشاهده تاپیک
    آقا بهروز . مگه کارگردان ها و اهالی سیما به این بخش سر میزنن؟
    گوگل سر میزنه :)

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

خوشبختانه فکر کنم چند ماهی هست که تلویزیون نگاه نکردم.
    ولی تا اونجایی که یادمه صدا و سیما فقط اصرار داره بگه چت نکنید بده ، زشته ، خطرناکه بقیه داستان و قالبش دیگه بهونست که همین رو بگه حالا یا سریال یا مستند یا اخبار..
    کلا بدجوری رفته تو نخ این یاهو مسنجر بیچاره! حالا چرا؟! الله اعلم!

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    گوگل سر میزنه :)
    اما این بخش برای کاربران مهمان، از جمله ربات های گوگل و سایر مخفی هست. نیست؟
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

بله مخفی هست.

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

این سریال رو من چند قسمتی نیگا کردم بعدش دیدم این قدر سوتی دارن می دن گفتم یه قسمت دیگه نیگا کنم مجبورم برم قرص اعصاب بخورم ...
    خوبه ولی کاش یکی هم به عنوان کارشناس کامپیوتر کنار دست کارگردان بود که حداقل بعضی از مسائل رو رعایت می کردن ... بابا خیلی دیگه طرف هکر بازی داره در می یاره ... کوئین میتینگ ( فکر کنم اسمش همین بود ) هم جلو اینا لنگ می اندازه

سلام.به نظر من فیلم جالبیه. سعی کردن از تمامی امکانات جدید استفاده کنند. و سعی میکنند نشون بدن که افراد حرفه ای هم هستن که بتونن با یک کول دیسک سیستم رو ببرن رو هوا( فکر کنم طرف یک روت کیت نوشته بود که ظاهرا انتی ویروسی اونو شناسایی نمیکرد ولی جالبیش اینه که تو اداره پلیس یک فایروال نداشتند که نشون بده الان چه فایلی داره روی سیستم فعالیت میکنه) ولی برای شروع کار خیلی خوبه.

به نظر من سریال خوبی ، البته فقط برای شروع....

هر چند خیلی سوتی میدن و هر چند خیلی مطالب بدیهی رو بیان میکنه ولی به نظرم همین هم خوبه ....

واسه مردم عادی که بالای 40 سال دارند خوبه در واقع واسه نسل قبل ....

واسه جوونای عاقل و فهمیده یه جورایی حرفی نداره.

نقل قول نوشته شده توسط حمیدرضاصادقیان مشاهده تاپیک
    سلام.به نظر من فیلم جالبیه. سعی کردن از تمامی امکانات جدید استفاده کنند. و سعی میکنند نشون بدن که افراد حرفه ای هم هستن که بتونن با یک کول دیسک سیستم رو ببرن رو هوا( فکر کنم طرف یک روت کیت نوشته بود که ظاهرا انتی ویروسی اونو شناسایی نمیکرد ولی جالبیش اینه که تو اداره پلیس یک فایروال نداشتند که نشون بده الان چه فایلی داره روی سیستم فعالیت میکنه) ولی برای شروع کار خیلی خوبه.
    فایروال و اینا ماله خارجه اینجا هنوز در مرحله آنتی ویروس روی PC فعالیت میکنن، سرور و فایروال و کنترل مرکزی و ... هنوز یه چند سالی مونه به این مملکت برسه...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوستان این فیلم فقط برای مهندسین کامپیوتر یا کسایی که یه چیزایی ازش سر در میارن ساخته نشده که وارد ریز جزئیات می شید و سوتی هاش رو میگیرید این فیلم برا کل جامعه هست حتی اونایی که از کامپیوتر سردر نمیارن و می خاد استفاده و سواستفادهایی که می شه از این وسیله کرد رو نشون بده

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

یاد اون مستندی افتادم که میگفت فیلمهای "C || C" رو با Photoshop درست کردن.
    یه سوتی دیگه هم بودکه IP رو میگفت ISP.

محل زندگی
    اهواز

این نوشته به وسیله Behrouz_Rad پاک و از دید کاربران مخفی شده است. دلیل: لطفاً بحث رو جنسیتی نکن :)
    شرمنده

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mf_007 مشاهده تاپیک
    دوستان این فیلم فقط برای مهندسین کامپیوتر یا کسایی که یه چیزایی ازش سر در میارن ساخته نشده که وارد ریز جزئیات می شید و سوتی هاش رو میگیرید این فیلم برا کل جامعه هست حتی اونایی که از کامپیوتر سردر نمیارن و می خاد استفاده و سواستفادهایی که می شه از این وسیله کرد رو نشون بده
    موافقم ...

آقا یه سوال:

چرا اینها وقتی با کامپیوترهاشون کار می کنن اینقدر صدای جیلینگ جیلینگ میاد؟؟ طرف هنوز دستش به keyboard نخورده جیلینگ جیلینگ صدای سیگنال های دیجیتال میاد.

یا مثلا از بقل لپ تاپ رد میشه از کامپیوترش صدا میاد. اصلاً این صدا اسمش چیه؟؟؟

عد کسی که با زبان سطح پایینی مثل ++C کار میکنه با یه دونه کول دیسک Transcend ویروسی رو بدون اتوران (شایدم یک روش دیگه که من خبر ندارم) بدون اینکه کاربر متوجه بشه بفرسته رو کامپیوترش(یاد Sub7 بخیر)
    سلام دوست عزیز خوب این زیاد دور از ذهن و عجیب به نظر نمیاد.

ولی در در کل این فیلم برای اولین بار داره به موضوع جرایم رایانه ای و تاثیرات اون می پردازه ف ایده جالبه ولی کار از دیگاه فیلم شناسی ضعیفه به نطر من کلا که منشی صحنه فکر کنم خواب تشریف داشتن تو بعضی سکانس ها! اگه این موضوع رو یه تیم فیلمسازی قوی روش کار می کرد می تونست خیلی بهتر از اینا در بیاد.
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

کار این فیلم از سوتی دادن هم گذشته!
    راستی بچه ها , اگر کافی نت ISP هست , ما از داریم حتما از Gateway استفاده میکنیم , مگه نه؟

بابا دختره گفت من آدم "اخلاقی " هستم نه مقید و مذهبی
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

بابا دختره گفت من آدم "اخلاقی " هستم نه مقید و مذهبی
    باز هم ربطی نداره !!

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

Cool نقل قول: هوش سیاه؟!

این فیلم کلا بر اساس سوتی های جناب آقای نویسنده و کارگردان بنا شده!!!!

همش هم خالی بندیه (مخصوصا اگه بخوایم تو ایران بررسی کنیم نه جای دیگه) !!!! الآن اگه این پلیس وظیفه شناس و باهوش ما اینهمه توانایی در مقابله با جرایم رایانه ای و ... داره، پس من چرا الآن آزادم؟!! من که تو دوسال اخیر دهن سازمان های دولتی رو صاف کردم چرا حتی نمیدونن کی هستم؟؟؟

بگذریم...

کاربر دائمی آواتار sahele_sheni
    محل زندگی
    AhVaZ

نقل قول نوشته شده توسط LORD AELX مشاهده تاپیک
    این فیلم کلا بر اساس سوتی های جناب آقای نویسنده و کارگردان بنا شده!!!!

همش هم خالی بندیه (مخصوصا اگه بخوایم تو ایران بررسی کنیم نه جای دیگه) !!!! الآن اگه این پلیس وظیفه شناس و باهوش ما اینهمه توانایی در مقابله با جرایم رایانه ای و ... داره، پس من چرا الآن آزادم؟!! من که تو دوسال اخیر دهن سازمان های دولتی رو صاف کردم چرا حتی نمیدونن کی هستم؟؟؟

بگذریم...
    Lo0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0L

محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز خوب این زیاد دور از ذهن و عجیب به نظر نمیاد.

ولی در در کل این فیلم برای اولین بار داره به موضوع جرایم رایانه ای و تاثیرات اون می پردازه ف ایده جالبه ولی کار از دیگاه فیلم شناسی ضعیفه به نطر من کلا که منشی صحنه فکر کنم خواب تشریف داشتن تو بعضی سکانس ها! اگه این موضوع رو یه تیم فیلمسازی قوی روش کار می کرد می تونست خیلی بهتر از اینا در بیاد.
    ببین دوست من خودمم میدونم دور از ذهن نیست اما نکته اینجاست اگر کسی یک روت کیت نوشته باشه که آنتی ویروس نشناسه قابل هضمه ولی برای اجرای روت کیت ها چه مواردی لازمه؟؟؟
    یا اگر اتوران باشه که دیگه هیچی غیر از این دو راه راه دیگه ای وجود داره؟؟؟
    هرچند مطمئنم اینا از روت کیت خبر نداشتن و گرنه اجازه نمیداد بچه کامپیوتر رو خاموش کنه چون یه روت کیت همه کاری میتونه بکنه!!!
    حالا دور از انتظار هست یا نه؟؟؟

باز هم ربطی نداره !!
    محمود خان من کاری به ربطش ندارم ، هدف این بود که وقتی فیلمی می خواد نقد شه دیالوگ ها نباید دستکاری بشه . چرا برای اینکه مسیر ها از هم جدا میشه:
    1- من آدم مذهبی هستم پس چت نمی کنم----> یعنی دین و مذهبم جلوی چت کردنم رو گرفته
    2- من آدم اخلاقی هستم پس چت نمی کنم-----> یعنی من یه سری اصول اخلاقی برای خودم دارم که مبتنی بر دین هم می تونه نباشه و بر اساس اون چت نمی کنم.

در کل در این دیالوگ منظور خود چت نبود ، منظور دختر چت نکردن به یه پسر بود که می تونه جزیی از اصول اخلاقی خودش باشه که از نظر ما ربطی نداره ولی خوب برای اون ربط داره!

محمود خان من کاری به ربطش ندارم ، هدف این بود که وقتی فیلمی می خواد نقد شه دیالوگ ها نباید دستکاری بشه . چرا برای اینکه مسیر ها از هم جدا میشه:
    1- من آدم مذهبی هستم پس چت نمی کنم----> یعنی دین و مذهبم جلوی چت کردنم رو گرفته
    2- من آدم اخلاقی هستم پس چت نمی کنم-----> یعنی من یه سری اصول اخلاقی برای خودم دارم که مبتنی بر دین هم می تونه نباشه و بر اساس اون چت نمی کنم.

در کل در این دیالوگ منظور خود چت نبود ، منظور دختر چت نکردن به یه پسر بود که می تونه جزیی از اصول اخلاقی خودش باشه که از نظر ما ربطی نداره ولی خوب برای اون ربط داره!
    درسته ، ولی اینجوری برداشت نمیشه : " من یه سری اصول اخلاقی برای خودم دارم "
    برداشتش میشه این : " من اخلاقی هستم پس چت نمی کم ، پس هرکی اخلاق داره نباید چت کنه ، پس چت کردن با اخلاق مغایرت داره " !!
    این شناخت غلط نویسنده یا کارگردان رو می رسونه ...

به هر حال ، فیلم خوبیه ولی باگ زیاد داره ... !!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •