نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

Question حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

سلام دوستان. قصد طراحی سایتی با زبان #C در ASP.net 3.5 دارم. در یکی از صفحات قراره جدولی توسط GridView به کاربر نمایش داده بشه، و کاربر هم هرکدوم از رکوردهای جدول که دلش خواست رو حذف کنه. تا اینجای کار مشکلی نیست. ولی مشکل من اینه که هر کاربری جدول مخصوص به خودش رو داره. سوال من اینه که چجوری می تونم هنگام لود این صفحه، جدول مخصوص اون کاربر (که لاگین کرده) رو با GridView بهش نشون بدم، و در این GridView یک ستون داشته باشم که حاوی دکمۀ حذف برای رکوردها باشه. بطوریکه وقتی کاربر بخواد یک رکورد از جدول خودش رو حذف کنه، روی دکمۀ حذف اون رکورد کلیک کنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Cool نقل قول: حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

نقل قول نوشته شده توسط emperor8778 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان. قصد طراحی سایتی با زبان C#‎‎‎ در ASP.NET 3.5 دارم. در یکی از صفحات قراره جدولی توسط GridView به کاربر نمایش داده بشه، و کاربر هم هرکدوم از رکوردهای جدول که دلش خواست رو حذف کنه. تا اینجای کار مشکلی نیست. ولی مشکل من اینه که هر کاربری جدول مخصوص به خودش رو داره. سوال من اینه که چجوری می تونم هنگام لود این صفحه، جدول مخصوص اون کاربر (که لاگین کرده) رو با GridView بهش نشون بدم، و در این GridView یک ستون داشته باشم که حاوی دکمۀ حذف برای رکوردها باشه. بطوریکه وقتی کاربر بخواد یک رکورد از جدول خودش رو حذف کنه، روی دکمۀ حذف اون رکورد کلیک کنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

سلام....این GridView یک Sql Data Source داره که با دستور می تونی محدود کنی....

مثلا بیا توی Select Command دستوری از اس کیو ال (Comand Sql) بنویس که فقط رکورد یا جدول کاربر لوگین کرده رو توی Grid بریزه...

باز اگر نتونستی بگو من برات سورس میذارم....

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

ازstored procedure تو دیتا بیست استفاده کن . آیدی کاربری که میخوای جدولش نشون داده بشه رو به عنوان پارامتر بده به sp ایت تا برات اطلاعات اون کاربر رو بیاره (البته من متوجه نشدم که منظورت چیه که واسه هر کاربر یک جدول درست کردی وقتی کاربر رو یه موجودیت در نظر بگیری و همه کاربرا فیلداشون باهام یکی باشه بهتره همه کاربرا رو در یک جدول تعریف کنی و از طریق آیدی به اطلاعات هر کدوم دسترسی داشته باشی.)
    واسه حذف کردنم به همین طریق یه sp واسه حذف از جدول مینویسی که وقتی رو حذف کلیک میشه فراخوانیش کنی.

نقل قول نوشته شده توسط shirin_sh1024 مشاهده تاپیک
    ازstored procedure تو دیتا بیست استفاده کن . آیدی کاربری که میخوای جدولش نشون داده بشه رو به عنوان پارامتر بده به sp ایت تا برات اطلاعات اون کاربر رو بیاره (البته من متوجه نشدم که منظورت چیه که واسه هر کاربر یک جدول درست کردی وقتی کاربر رو یه موجودیت در نظر بگیری و همه کاربرا فیلداشون باهام یکی باشه بهتره همه کاربرا رو در یک جدول تعریف کنی و از طریق آیدی به اطلاعات هر کدوم دسترسی داشته باشی.)
    واسه حذف کردنم به همین طریق یه sp واسه حذف از جدول مینویسی که وقتی رو حذف کلیک میشه فراخوانیش کنی.
    سلام دوست عزیز. ممنونم از راهنماییتون. ولی متاسفانه محتوای سایت جوریه که هر کاربر باید جدول جداگانه داشته باشه و این جدول باید به هنگام ثبت نام براش ایجاد بشه.

نقل قول نوشته شده توسط General-Xenon مشاهده تاپیک
    سلام....این GridView یک Sql Data Source داره که با دستور می تونی محدود کنی....

مثلا بیا توی Select Command دستوری از اس کیو ال (Comand Sql) بنویس که فقط رکورد یا جدول کاربر لوگین کرده رو توی Grid بریزه...

باز اگر نتونستی بگو من برات سورس میذارم....
    سلام. متشکرم از راهنمایی خوبتون. ولی من قبلا چندجور کد نوشتم. اما Queryهای من جواب ندادن. ممنون میشم اگه سورس بذارین. کاملا هنگ کردم!!!
    یعنی درواقع می خوام پارامترهای GridView و SQLdatasource در زمان اجرای صفحه تعیین بشن. اما نمی دونم چجوری. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    ضمنا delete query شامل پارامتره. چطور به Datasource اضافه ش کنم؟ آیا باید مقداردهیش کنم؟ چطور سطری که در حال انتخابه رو بهش ربط بدم؟

Question نقل قول: حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

من تونستم توی لود اون صفحه gridview رو به یه sqldata ربط بدم پس دیگه توی نمایش مشکلی ندارم . یه ستون delete هم برای همه اضافه کردم . حالا مشکلم اینه که باید برای deletecommand کوئری بنویسم که البته حتما پارامتر لازم داره . چون بدون پارامتر همه سطر هارو پاک می کنه ، نه اون سطری که کاربر روش دیلیت می زنه .
    لطفا راهنمایی کنین .
    پیشاپیش ممنون

Question نقل قول: حذف رکورد های دلخواه جدول ها توسط GridView

واقعا کسی نیست؟! فقط یه Deletecommand می خوام؟!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •