نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: استفاده از Userو Password دیتابیس SQL؟

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

استفاده از Userو Password دیتابیس SQL؟

دوستان من یه SQL2005 رو ویندوز 2003 دارم الان مجبور شدم برای کاربرام امکانی بدم که بتونن فایل هایی رو هم از سرور دانلود کنن آیا راهی وجود داره که کاربرا با همون یوزر پسورد هایی که براشون تو SQL تعریف شده به FTP (البته به FTP به نظرم رسید اگه راه بهتری وجو داره بفرمایید؟ اینم در نظر داشته باشید که کلاینت ها از طریق یه برنامه VB با دیتابیس ارتباط دارن؟) هم دسترسی داشته باشن (یعنی دوباره یوزر پسورد تعریف نکنم از همونا استفاده بشه)؟

کاربر دائمی آواتار nima_8m
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: استفاده از Userو Password دیتابیس SQL؟

عکسش امکان داره یعنی شما با نام کاربری ویندوز به دیتابیس دسترسی داشته باشی اما با کاربرهای دیتابیس نمیتونی به امکانات سیستم عامل دسترسی داشته باشی

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط nima_8m مشاهده تاپیک
    عکسش امکان داره یعنی شما با نام کاربری ویندوز به دیتابیس دسترسی داشته باشی اما با کاربرهای دیتابیس نمیتونی به امکانات سیستم عامل دسترسی داشته باشی
    پس برای اینکه 300 کاربر بتونن با نام کاربری و پسورد به یه سرور FTP دسترسی داشته بشن چجوریه؟ یعنی باید 300 تا کاربر ایجاد کنم؟

محل زندگی
    تهران

خیر یه کاربر تعریف میشه همه با اون یه دونه وارد میشن

محل زندگی

ولی من یه سرور FTP دیدم که واسه هر کاربر یه یوزر و پسورد داشت در ضمن اگه با یه یوزر و پسورد باشه که از لحاظ امنیت درست نیست

کاربر جدید
    محل زندگی
    قم

Wink نقل قول: استفاده از Userو Password دیتابیس SQL؟

سلام دوست عزیز
    بهترین راهی که به نظر من رسید استفاده از اکتیو دایرکتوری ویندوز هست که از نام کاربری و کلمه عبوری که تو اکتیو دایرکتوری تعریف می‌کنی می‌تونی تو بیشتر نرم افزارهایی که با شبکه مایکروسافت کار می‌کنن استفاده کنی و همه نام کاربری و کلمه عبورهاتو فقط تو اکتیو دایرکتوری داشته باشی

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Alireza_1363 مشاهده تاپیک
    ولی من یه سرور FTP دیدم که واسه هر کاربر یه یوزر و پسورد داشت در ضمن اگه با یه یوزر و پسورد باشه که از لحاظ امنیت درست نیست
    از نظر امنیتی مشکلی پیش نمیاد اگه از OU و GROUP های کاربری مناسبی استفاده کنی شما میتونی هرچند کاربر که بخوای تعریف کنی گروه های انتخابی باید درست باشند مثلا گروه اپراتور که یک سیاست امنیتی برای تمام اعضای گروه تعریف میکنی.در همان ابتدای تعریف دیتا بیس سوالی از شما پرسیده میشه که میخواید یوزر و پسورد برای بانک انتخاب کنید یا از نام و کاربری ویندوز استفاده میکنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •