صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 93

نام تاپیک: از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

سلام
    ميشه بگين از چه اينترنتي و با چه سرعتي استفاده مي كنيد
    هزينه ي ماهيانتون از اينترنت و وب گردي ؟
    آيا از پرداخت اين هزينه براي اين سرعتي كه دارين راضي هستين ؟‌
    ممنون

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

نقل قول: از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

من از اینترنت دانشگاه استفاده می کنم ..خیلی حال می ده .. هزینه هم برام نداره ..قطعا راضیم

تو بابل با کلی بدبختی و ... یه شرکت پیدا کردم که ازش 128 ، 3 گیگ گرفتم و ماهی 14 هم میدم ، راضی هم هستم ولی تهران فعلا ADSL ندارم و میرم تهران میخوام خودکشی کنم ! ، منتظرم وایمکس ایرانسل بابل هم بیاد یه وایمکس بگیرم خیال خودمو راحت کنم .

512kb که share میشه بین 8 نفر + افت سرعت در ترافیک اضافی شبکه + قطعی های زمان

شلوغی که سرور هاشون داغون نشه + افت وحشتناک سرعت به دلیل ""نویز خطتتون

بالاست""
    (که هیچ کدومشون نمیدونن کجا درست میشه ) + لپ تاپ های مزاحم خواهر

برادرم = "اینترنت پر سرعت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

من از ADSL استفاده می کنم ، ولی حجم وسرعتش معمولا هر ماه تغییر می کنه ، یعنی با توجه به نیازی که دارم یه سرعت و حجمی رو می گیرم ، ولی بیشتر 128 با حجم 8 یا 5 گیگ می گیرم ، ولی خدا رو شکر کیفیت اینترنت اینجا خوبه ، برای دانلود اگه سرور هم قوی باشه سرعت تا 300 کیلو هم میره !
    adsl 1024 با محدوديت 2GB در ماه، هزينه ماهيانه 16 تومن اما ما معمولاً زودتر تموم مي كنيم، ماهي 2 بار شارژ مي كنيم:D
    اگه موقع تمدید حجم بیشتری بگیری به صرفه تره ، معمولا چند تومنی جلو می افتی ، البته نمی دونم اونجا قیمتها چطوریه ، ولی 2 گیگ خیلی زود تموم میشه ...

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

سلام:
    من از ADSL 512 با ترافیک 8 گیگ ماهیانه 27000 تومن که شب 3 الی 6 هم محدودیت نداره استفاده می کنم.
    دو نفر هم بیشتر نیستیم خودم که نهایتا در ماه 2 گیگ استفاده کنم بقیه شو هم برادرم برای دانلود فیلم و موزیک و ... ترتیبش رو میده.
    سرعتش هم خوبه قطعی هم خوب نداره اما در هفته یکی دو روزی سرعت به اندازه Dial Up کم و زیاد میشه که میشه چشم پوشی کرد.
    روی هم رفته راضی ام.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط Mahmood_N مشاهده تاپیک
    اگه موقع تمدید حجم بیشتری بگیری به صرفه تره ، معمولا چند تومنی جلو می افتی ، البته نمی دونم اونجا قیمتها چطوریه ، ولی 2 گیگ خیلی زود تموم میشه ...
    این شرکتی که من ازش می گیرم براش شیر و ماست یکیه. هر یک گیگ پنج تومن باید بدی. فرقی نمی کنه کم بگیری یا زیاد.
    من 128کیلوبیت دارم تقریبا ماهی دو سه گیگ مصرف می کنم. سرعت هم چند روزی رفت بالای 100 اما حالا دور و بر 50 هست.

مطمئنا از این وضع و این قیمت راضی نیستم.

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

مثه اینکه بین دوستان از همه خوشبختر منم ... فعلا اینترنت 128KB دارم بدون قطعی و بدون مشکل حجم

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    سلام:
    من از ADSL 512 با ترافیک 8 گیگ ماهیانه 27000 تومن
    بابا واقعا که! برو خدا رو هم شکر کنم. من اگه بخوام 8 گیگ ماهی بگیرم برای 128 باید 40000 تومن بدم.

سلام:
    من از ADSL 512 با ترافیک 8 گیگ ماهیانه 27000 تومن که شب 3 الی 6 هم محدودیت نداره استفاده می کنم.
    خیلی خوبه ؛ هرچند سرویس بنده هم از 1 شب تا 7 صبح محدودیت ندارد ولی برای 6 ماه فقط 8

گیگ حجم دانلود داره.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط x.xoma مشاهده تاپیک
    خیلی خوبه ؛ هرچند سرویس بنده هم از 1 شب تا 7 صبح محدودیت ندارد ولی برای 6 ماه فقط 8

گیگ حجم دانلود داره.
    دارم کم کم به مال خودم امیدوار می شم. درسته که مال من قیمتش یه خورده زیاده و برای هر گیگ باید 5 تومن بدم اما دیگه محدودیت دانلود نداره هر چقدر شارژش کردی استفاده می کنی. ساعت 2 تا 6 هم دانلود رایگانه

محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط x.xoma مشاهده تاپیک
    گیگ حجم دانلود داره.
    فکر میکنم شما از شرکت ش.ا.ت.ل اکانت می گیرید.

این شرکتی که من ازش می گیرم براش شیر و ماست یکیه. هر یک گیگ پنج تومن باید بدی. فرقی نمی کنه کم بگیری یا زیاد.
    من 128کیلوبیت دارم تقریبا ماهی دو سه گیگ مصرف می کنم. سرعت هم چند روزی رفت بالای 100 اما حالا دور و بر 50 هست.
    یک گیگ 5 تومن ، چه خبره ؟! ، اینجا دو گیگ میده 5 تومن !
    یک سرویس داره 128 با حجم 5 گیگ که هزینش 19 تومنه و یک سرویس هم 128 با حجم 8 گیگ که هزینش 24 تومن میشه ، اگه اولی رو بگیری 3 گیگ کمتر می گیری و هزینه هم 5 تومان کمتر میشه ، ولی اگه دومی رو بگیری با 5 تومن بیشتر می تونه 3 گیگ بگیری به جای دو گیگ ...

فکر میکنم شما از شرکت ش.ا.ت.ل اکانت می گیرید.
    در شیراز به نام ا.ر.ا.ن.ی.ک کار میکند و با تاسف بسیار انتخاب خوب دیگری نداریم.البته آخر اسمش اشتباه است چو خیلی هم ""نیک"" نیست و این 3 حرف را باید عوض کند.در ضمن هرچند سالهاست با این شرکت(آرا...) هم کار هستیم ولی این سری 4 روز دیرتر اکانتم را شازژ کردم خطمان را ار رانژه در اوردند . راضی!؟ فقط انتخاب بین بد و بدتر است.......

نقل قول نوشته شده توسط Mahmood_N مشاهده تاپیک
    یک گیگ 5 تومن ، چه خبره ؟! ، اینجا دو گیگ میده 5 تومن !
    خوش به سعادتتون به خدا ؛ اینا 1 گیگ به ما میفروشن 9300 تومان... "" بالاتر از افسوس...افسوس و افسوس..."" شکلکش نیست ؛ نوشتمش.

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط حامد مصافی مشاهده تاپیک
    adsl 1024 با محدوديت 2GB در ماه، هزينه ماهيانه 16 تومن اما ما معمولاً زودتر تموم مي كنيم، ماهي 2 بار شارژ مي كنيم:D
    لطفا مكاني كه از اون استفاده ميكنيد رو هم بگين
    ممنون

128 سه ماه 15 گیگ 55 تومن! صبانت
    بین 3 نفر شیر هست! سرعتش خوبه! 120 دی-ال میده!

adsl 1024 با محدوديت 2GB در ماه، هزينه ماهيانه 16 تومن
    توی قرارداد 1024 با محدودیت 2 گیگ و هزینه ماهیانه 16 تومن درج شده؟ یا اینکه قرداد 128 کیلوبیت هست، و ISP به شما 1024 میده؟ در ضمن، کدوم شهر؟

من از ADSL استفاده می کنم ، ولی حجم وسرعتش معمولا هر ماه تغییر می کنه ، یعنی با توجه به نیازی که دارم یه سرعت و حجمی رو می گیرم ، ولی بیشتر 128 با حجم 8 یا 5 گیگ می گیرم ، ولی خدا رو شکر کیفیت اینترنت اینجا خوبه ، برای دانلود اگه سرور هم قوی باشه سرعت تا 300 کیلو هم میره !
    خب، الحمد لله شما هم ADSL گرفتید، و ظاهرا به این نتیجه رسیدید که کلا وضع گیلان، و به خصوص رشت، از نظر خدمات ADSL و هزینه های آن در مقایسه با میانگین کشور خوب هست (خط 128 گرفتید، سرعت تان تا 2400 بالا میره).

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    ظاهرا به این نتیجه رسیدید که کلا وضع گیلان، و به خصوص رشت، از نظر خدمات ADSL و هزینه های آن در مقایسه با میانگین کشور خوب هست (خط 128 گرفتید، سرعت تان تا 2400 بالا میره).

با سلام.بدون شک که این شرایط برای ما در شیراز رویائی است و سطح خدمات و قیمت های آنجا عالی است.(البته یه کم صبر کنید متقاضی بیشتر بشه اونوقت شما هم میشید مثل ما...)

و یک سوال : منظورتون از 128 گرفتی میشه 2400 چیه؟ یعنی 128 بهتون 2400 کیلو بیت سرعت میده؟

محل زندگی
    اهواز

توی قرارداد 1024 با محدودیت 2 گیگ و هزینه ماهیانه 16 تومن درج شده؟ یا اینکه قرداد 128 کیلوبیت هست، و ISP به شما 1024 میده؟ در ضمن، کدوم شهر؟
    جناب کشاورز همانطور که میدونید سرعت بالاتر از 128 برای منازل مسکونی غیر ممنوعه ولی در شهر ما همه ی منازل بالای 128 شارژ میکنن و من برای منزل 512 و دو تا همسایه بغلی هم 256 بستم توی قرار داد هم همین ذکر شده فقط یه دونه کپی جواز کسب کافی نت گذاشتن توی پرونده هامون که مثلا بگن برای مرکز تجاری استفاده میشه و خود بازرسین هم زیاد گیر نمیدن طبق معمول قانون خوب تصویب میشه و لی در عمل اصلا اجرا نمیشه.

قرارداد رو اصلاً به خاطر ندارم، چون صاحب isp رفيق نزديك من هست شايدم اصلاً از اول چنين چيزي نداشتيم.
    اما مسئله اي كه منجر به اين اتفاق شده dumping و رقابت كوركورانه يك isp تازه وارد در بازار بود كه اطلاع نداشت شكست قيمت ها در درجه اول به ضرر خودشه و الان هم در شرف تعطيليه. وگرنه در ابتداي كار 128-1gb به قيمت 18 تومن بود.
    ضمناً شهر هم آستارا است.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

512 با 24GB یک ساله گرفتم 173.400 از صباچرت.
    خیلی خوب بود.(915 تا میداد)
    ولیی حدود 3 هفته قبل تموم شد.
    40 دقیقه بعد سه ماهه 15GB تمدید کردم.
    تا 2 روز سرعت 980 تا بود.
    از اون موقع تا حالا بیشتر از 140 نشده.
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 در 13:08 عصر دلیل: مواظب باشید چی توی پست هاتون می نویسید!

کاربر دائمی آواتار saied_hacker
    محل زندگی
    404 Not Found

ظاهرا من از همه به اصطلاح کسانی که اینترنت پر سرعت دارن من کم سرعت ترم

البته موقع دانلود با FireFox یا IDM سرعت دانلودم 10KBs هست

نوع سرویس: Sahtel ART Home
    منطقه : تهران-نارمک
    آخرین ویرایش به وسیله saied_hacker : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 در 13:14 عصر

نقل قول نوشته شده توسط saied_hacker مشاهده تاپیک

البته موقع دانلود با FireFox یا IDM سرعت دانلودم 10KBs هست

نوع سرویس: Sahtel ART Home
    منطقه : تهران-نارمک
    عجب صبری داری شما دیگه...
    خوب صحبتی ؛اعتراضی ؛ تعویض isp ی ؛ چیزی... این طوری که نمیشه...چطوری تحمل میکنی؟ اگه همینه بزن رو dial ؛ حداقل دلت نمیسوزه ؛ اسمش dial هست...

البته یه کم صبر کنید متقاضی بیشتر بشه اونوقت شما هم میشید مثل ما...
    الان هم سطح متقاضی در گیلان، بخصوص در شهر رشت بالا هست.

و یک سوال : منظورتون از 128 گرفتی میشه 2400 چیه؟ یعنی 128 بهتون 2400 کیلو بیت سرعت میده؟
    بله، توی رشت، قرداد 128 میبندید، با قیمت 15 تا 20 تومن در ماه، و سرعت تون معمولا 1000 کیلوبیت تا 2500 کیلوبیت هست. از این جهت وضعش خیلی خوبه. البته در لاهیجان همون ISPها اینقدر دست و دل بازی نمی کنند، و اینجا معمولا سرعت حدود 500 کیلوبیت هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سرعتی که در قراردادتون درج شده چی هست؟ 128 گرفتید و این سرعت رو دارید، یا 96 گرفتید؟

کاربر دائمی آواتار saied_hacker
    محل زندگی
    404 Not Found

سرعتی که در قراردادتون درج شده چی هست؟ 128 گرفتید و این سرعت رو دارید، یا 96 گرفتید؟

64 هست بدون محدودیت ماهی 18 تومن ( 7.5 تا 8 گیگ دانلود دارم ) 10 کیلو دانلودمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

Cool نقل قول: از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

من این چند وقتی که ایرانم، از یکی از دوستام که ISP داره ADSL گرفتم با سرعت 1MB/s و ترافیک نامحدود. (البته رفاقتی ) که ماهانه 120000 تومان هزینه اش هست. یه EDSL یا همون اینترنت ماهواره ای هم نصب کردم که البته فقط دانلود می کنه ولی سرعت Receive اش حدود 16Mb/s است. اینم ماهی حدود 400000 تومن شارژ میشه.

حیف که زیاد اینجا نمیمونم وگرنه به سرم زده بود که Send\Receive Satellite Broad Band بگیرم!!! البته ظاهرا مجوز میخواد ولی نیازی به مجوز ندارم برای راه اندازیش

تو آمریکا هم یه خط DSL معمولی استفاده می کنم. البته شرکت یه خط توپ با سرعت نور داره که ازش بی نصیب نمیمونم....

بله، توی رشت، قرداد 128 میبندید، با قیمت 15 تا 20 تومن در ماه، و سرعت تون معمولا 1000 کیلوبیت تا 2500 کیلوبیت هست. از این جهت وضعش خیلی خوبه. البته در لاهیجان همون ISPها اینقدر دست و دل بازی نمی کنند، و اینجا معمولا سرعت حدود 500 کیلوبیت هست.
    خیلی کلاستون بالاست که در باره سرعت 500 اینو میگید...به خدا من حاظرم با ماهی 30 تومن یک پنجم همون 500 رو بهم بدن...به خدا خوش به سعادتتون...خیلی حال کردم.

یه سوال : چرا اینقدر سرعت اونجا بالاست؟ مگه شهر شما به جایی ؛ شبکه ای ؛ کابلی چیزی به طور مستقیم وصله که این سرعت رو دارید؟

دارندگی و برازندگی...وقتی مزه 2500 رو بچشین معلومه که باید در باره 500 اینو بگین...خوش به سعادتتون به خدا.خیلی حال کردم و خیلی هم ناراحت شدم.من حاضرم 30 تومن بدم یک پنجم اون 500 رو واقعا و بدون دردسر داشته باشم...

حالا یه سوال : با این حجم متقاضی که فرمودید ؛ علت سرعت زیاد اینترنت تو شهر شما چیه؟ مگه شهرتون به طور مستقیم به کابلی ؛ شبکه ای ؛ چیزی وصله؟

کاربر دائمی آواتار sasan_vm
    محل زندگی
    زاهدان

ADSL 512kb با 3GB ترافیک در ماه 18500 تومان ، دانلود 64KB-50 / per sec ، از dial بهتر ولی راضی نیستم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Earth

ADSL سرعت 12mb/sec - حجم نامحدود

ماهیانه حدودا 34 هزارتومان

بله, راضی که هستم ولی سرعت زیاد بعضی اوقات آدمو اذیت میکنه! نمیدونم چطور توضیح بدم ولی گاهی آدم شاکی میشه
    البته اشکال از خودمه ,شیوه استفاده از اینترنت رو باید تغییر بدم.

نقل قول نوشته شده توسط Ali_Hashemi مشاهده تاپیک
    ADSL سرعت 12mb/sec - حجم نامحدود

ماهیانه حدودا 34 هزارتومان

بله, راضی که هستم ولی سرعت زیاد بعضی اوقات آدمو اذیت میکنه! نمیدونم چطور توضیح بدم ولی گاهی آدم شاکی میشه
    البته اشکال از خودمه ,شیوه استفاده از اینترنت رو باید تغییر بدم.
    خیلی جالب بود ؛ می شه بپرسم تو کدوم کشور هستید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Earth

خیلی جالب بود ؛ می شه بپرسم تو کدوم کشور هستید؟
    والا جای خاصی ندارم , ولی در حال حاظر Austria هستم.

البته تا 5 ماه اول فقط 15 دلار پرداخت میکردم , ولی بعد از 5 ماه به بعد دیگه 34 دلار شده.
    8 دلار هم برای آبونمان خط تلفن.
    البته خط تلفنی که فقط امکان ADSL داره و نه زنگ میخوره و نه میشه باهاش زنگ زد
    (اینجوری ارزونتره)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    corniche street

چقدر هزینه ای دی اس ال شماها کمه.من ماهیانه 47 تومانباید پرداخت کنم .

چقدر هزینه ای دی اس ال شماها کمه.من ماهیانه 47 تومانباید پرداخت کنم .
    اگر قرار بود من ماهي 47 تومن پول بدم اينترنت رو بالكل ميبوسيدم ميذاشتم كنار :D

کمی به حال من گریه کنید که اصلا توشهرمون ADSL نیست

اینم سرعت دانلودم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg s.jpg‏ (79.8 کیلوبایت, 12 دیدار)
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط Ali_Hashemi مشاهده تاپیک
    والا جای خاصی ندارم , ولی در حال حاظر Austria هستم.

البته تا 5 ماه اول فقط 15 دلار پرداخت میکردم , ولی بعد از 5 ماه به بعد دیگه 34 دلار شده.
    8 دلار هم برای آبونمان خط تلفن.
    ببینم توی اتریش شما از دلار استفاده می کنین. من فکر می کردم اونجا از یورو استفاده می کنن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

adsl128 با ترافک 2 گیگ 17 تومن میشه البته شبا از 2-8 نامحدوده اوایل خوب بود ولی جدیدا سرعتش اومده پایین روزا با 50-60 دانلود میکنه

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •