نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: انتقال يك سطر از گريد ويو به گريد ويو ديگر

کاربر دائمی آواتار mohsen.nsb44
    محل زندگی
    زیر اسمون خدا

Question انتقال يك سطر از گريد ويو به گريد ويو ديگر

با سلام فكر كنيد من يه جدول دارم به نام كارجويان ، كارجويان در وب سايت ثبت نام ميكنند و مدير سايت انها را در گريدويو مي بيند مي خواستم بدونم چطور مي تونم وقتي يه كاربري مورد قبول كارفرمايي واقع شد مدير سايت اون سطر كه مربوط به اون كارجو هست رو كليك كنه كه از جدول كارجويان حذف بشه و به جدول به كار گمارده شدگان اضافه بشه و در گريد ويو مربوطه ديده بشه

نقل قول: انتقال يك سطر از گريد ويو به گريد ويو ديگر

سلام دوست عزيز به نظر من بهتره همه ركوردها رو توي يك جدول بريزي يه فيلد بزاري واسه اينكه كنترل كني طرف تائيد شده يا نه توي ديتا سورس هركدوم از گريدويوها هم بسته به مقدار اين فيلد تعيين كن . توي گريد ويوي افراد تائيد نشده يه چك باكس بزار و توي event مربوط به تغييرش دوباره ديتاگريدها رو بايند كن اين به ذهن من رسيد اميدوارم به درد بخوره.

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط hamed2661 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزيز به نظر من بهتره همه ركوردها رو توي يك جدول بريزي يه فيلد بزاري واسه اينكه كنترل كني طرف تائيد شده يا نه توي ديتا سورس هركدوم از گريدويوها هم بسته به مقدار اين فيلد تعيين كن . توي گريد ويوي افراد تائيد نشده يه چك باكس بزار و توي event مربوط به تغييرش دوباره ديتاگريدها رو بايند كن اين به ذهن من رسيد اميدوارم به درد بخوره.
    دست دوست عزيزمون درد نكنه اما كسي از دوستان ايده اي ديگه اي نداره؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار khz-web1
    محل زندگی
    اهواز

میتونی از 2تا جدول استفاده کنید....
    مثلا جدول شماره 1 واسه کل ثبت نام کنندگان و جدول شماره 2 برای افراد تایید شده....
    بعئ یک گرید ویو بزار واسه افرا ثبت نان شده ، کاربر وقتی یک سطر از این جدول را انتخاب کرد و روی دکمه ی تایید زد ، تمام اطلاعات مربوط به اون فرد ثبت نام شده به جدول شماره 2 ارسال بشه...
    موفق باشید

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط khz-web1 مشاهده تاپیک
    مثلا جدول شماره 1 واسه کل ثبت نام کنندگان و جدول شماره 2 برای افراد تایید شده....
    بعئ یک گرید ویو بزار واسه افرا ثبت نان شده ، کاربر وقتی یک سطر از این جدول را انتخاب کرد و روی دکمه ی تایید زد ، تمام اطلاعات مربوط به اون فرد ثبت نام شده به جدول شماره 2 ارسال بشه...
    موفق باشید
    دوست عزيز شما دقيقا سوال منو عنوان كرديد جوابي واسه سوالم نداديد لطفا سوالمو دباره بخونيد

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

موفق باشید
    عزيز دل برادر همونطور كه در سوالم گفتم چطور بايد اين كارو كرد شما دقيقا سوال خودمو بهم ميگيد گفتيد وقتي كليك كرد اطلاعات بره تو يه جدول ديگه منم تو سوالم اگه دقيق خونده باشي نوشتم كه چكار بايد كرد وقتي يك سطر انتخاب شد اطلاعاتش به جدول ديگه منتقل بشه

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

موفق باشید
    برادر عزيز من تو سوالم عنوان كردم كه چكار بايد كرد وقتي سطري از يك جدول انتخاب شد اطلاعاتش به جدول ديگه منتقل بشه به جمله چكار بايد كرد لطفا توجه بفرماييد

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

كسي از دوستان نمي خواد راهنمايي يا كمك بكنه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

گرید های شما datasource دارند. برای جدول دوم یه datasource تعریف کنید مثلا یه generic list یا یه datatable. بعد از کلیک، اطلاعات رو به این دیتاسورس منتقل کنید. حالا مشکل شما چیه؟ اینکه چطور با کلیک کردن بدونید چه سطر یا چه رکوردی انتخاب شده؟

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط Vahid_moghaddam مشاهده تاپیک
    گرید های شما datasource دارند. برای جدول دوم یه datasource تعریف کنید مثلا یه generic list یا یه datatable. بعد از کلیک، اطلاعات رو به این دیتاسورس منتقل کنید. حالا مشکل شما چیه؟ اینکه چطور با کلیک کردن بدونید چه سطر یا چه رکوردی انتخاب شده؟
    دوست عزيز با قسمت نمايش گريدويو مشكلي ندارم چون با ديتا سورس وصلش مي كنم به جدول مورد نظر اطلاعاتشو مي خونه مي خوام بدونم وقتي يك ركوردي انتخاب ميشه اين ركورد از اون گريدويو و جدول حذف بشه و به جدول ديگه كه مد نظر هست اضافه بشه

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط mohsen.nsb44 مشاهده تاپیک
    با سلام فكر كنيد من يه جدول دارم به نام كارجويان ، كارجويان در وب سايت ثبت نام ميكنند و مدير سايت انها را در گريدويو مي بيند مي خواستم بدونم چطور مي تونم وقتي يه كاربري مورد قبول كارفرمايي واقع شد مدير سايت اون سطر كه مربوط به اون كارجو هست رو كليك كنه كه از جدول كارجويان حذف بشه و به جدول به كار گمارده شدگان اضافه بشه و در گريد ويو مربوطه ديده بشه
    اين تاپيك 107 بازديد كننده داشته يعني از بين اين همه بازديد كننده كسي نمي دونه چطور ميشه اينكار رو انجام داد؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من می دونم گریدویوی شما دیتاسورس داره. چون باید داشته باشه.
    فرض کنیم جدولی که برای گرید اول استفاده می کنید (در دیتابیس) اسمش باشه table1 و دیتاسورس گرید اول باشه ds1.
    دوباره فرض کنیم جدول مربوط به "به کار گمارده شدگان" توی دیتابیس باشه table2.
    اینطوری که شما توضیح دادید table1 و table2 ساختارشون شبیه به همه یا در تعدادی از فیلدها مشترک هستند مثلا فرض کنید در فیلدهای Id و Name

وقتی می خواید یک رکورد رو از گرید1 (و table1) منتقل کنید id و Name اون رو از گرید اول بخونید. در جدول table2 اون رو وارد کنید. table2 می شه دیتاسورس گرید دوم. بعد از درج رکورد در table2 اون رو از table1 حذف کنید.
    این یک روش.
    البته بهتره به جای دو تا table از یک جدول در دیتابیس استفاده کنید و یک فیلد bool داشته باشید که برای به کارگمارده شدگان true و برای بقیه false باشه.

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط Vahid_moghaddam مشاهده تاپیک
    من می دونم گریدویوی شما دیتاسورس داره. چون باید داشته باشه.
    فرض کنیم جدولی که برای گرید اول استفاده می کنید (در دیتابیس) اسمش باشه table1 و دیتاسورس گرید اول باشه ds1.
    دوباره فرض کنیم جدول مربوط به "به کار گمارده شدگان" توی دیتابیس باشه table2.
    اینطوری که شما توضیح دادید table1 و table2 ساختارشون شبیه به همه یا در تعدادی از فیلدها مشترک هستند مثلا فرض کنید در فیلدهای Id و Name

وقتی می خواید یک رکورد رو از گرید1 (و table1) منتقل کنید id و Name اون رو از گرید اول بخونید. در جدول table2 اون رو وارد کنید. table2 می شه دیتاسورس گرید دوم. بعد از درج رکورد در table2 اون رو از table1 حذف کنید.
    این یک روش.
    البته بهتره به جای دو تا table از یک جدول در دیتابیس استفاده کنید و یک فیلد bool داشته باشید که برای به کارگمارده شدگان true و برای بقیه false باشه.
    ميشه زحمت بكشيد يك مثال واسه دانلود بزاريد اينطوري فكر كنم قابل درك باشه ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله mohsen.nsb44 : یک شنبه 26 اردیبهشت 1389 در 08:32 صبح

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران - جنوب شهر

در گرید ویو کار جویان یک کلید وجود دارد که کارجو را تبدیل به به کارگمارده شده میکند(طی یک پروسه) پس از کلید بر روی آن هر دو گرید ویو را databinde() کنید.

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط ali_zzr مشاهده تاپیک
    در گرید ویو کار جویان یک کلید وجود دارد که کارجو را تبدیل به به کارگمارده شده میکند(طی یک پروسه) پس از کلید بر روی آن هر دو گرید ویو را databinde() کنید.
    دوست عزيز از شما خواهشمندم يك مثال كوچيك براي درك بهتر مطلبتون بزارين تا هم بنده و هم ساير دوستان بتونن از اون استفاده كنند

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

دوست عزيز از شما خواهشمندم يك مثال كوچيك براي درك بهتر مطلبتون بزارين تا هم بنده و هم ساير دوستان بتونن از اون استفاده كنند
    ميشه يكي محبت كنه يك مثال در اين باره بزاره؟

کاربر دائمی آواتار hashemi85sep
    محل زندگی
    فارس - لامرد

سلام دوست عزیز
    شما میتونی یه کوئری بنویسی و از گرید 1 به گرید 2 بفرستی ...
    اگه منظورم رو نفهمیدی بگو تا توضیح بدم فکر کنم راه حل بدی نباشه...

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط hashemi85sep مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز

شما میتونی یه کوئری بنویسی و از گرید 1 به گرید 2 بفرستی ...
    اگه منظورم رو نفهمیدی بگو تا توضیح بدم فکر کنم راه حل بدی نباشه...
    يكم بيشتر توضيح مي دين لطفا

ميشه يكي محبت كنه يك مثال در اين باره بزاره؟
    سلام دوست من ،

يك توصيه دوستانه به شما ميكنم ، شما بايد سوالهاي خاص و مشخص رو در اين انجمن مطرح كنيد ، نه يك سوال كلي ، اينطور به جواب نميرسيد .

كاري كه شما ميخواهيد بكنيد اگرچه بسيار سادست و ميتوانيد به روشهاي متفاوت از ساده تا حرفه اي اون رو انجام داد . ولي زمانبر است ( واسه من يكي بخوام يك نمونه Sample براي شما درست كنم حداقل 15 دقيقه طول ميكشه طوري بنويسم كه بعدا شما بتوني استفاده كني )

ولي گذاشتن مثال يا Sample يا راهنمايي وقتي معنا پيدا ميكند كه شما خودتون دست به كار شده باشيد و قسمتهاي رو نوشته باشيد و در يك قسمت خاص به مشكل برخورده باشيد كه اونوقت دوستان حتي با يك پست ميتونند مشكل شما رو مرتفع كنند .

چيز خاصي نيست ، شما بايد ياد داشته باشيد كه چطور داده ها رو از ديتا بيس بخونيد ، چطور يك ركورد رو بررز رساني كنيد , چطور داده ها رو نمايش بديد .

لطفا خودتون دست به كار بشيد و مكررا درخواست نمونه نكنيد ، هر جا گير كرديد دوستان كمك ميكنند .

سربلند باشيد

محل زندگی
    زیر اسمون خدا

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    سلام دوست من ،

يك توصيه دوستانه به شما ميكنم ، شما بايد سوالهاي خاص و مشخص رو در اين انجمن مطرح كنيد ، نه يك سوال كلي ، اينطور به جواب نميرسيد .

كاري كه شما ميخواهيد بكنيد اگرچه بسيار سادست و ميتوانيد به روشهاي متفاوت از ساده تا حرفه اي اون رو انجام داد . ولي زمانبر است ( واسه من يكي بخوام يك نمونه Sample براي شما درست كنم حداقل 15 دقيقه طول ميكشه طوري بنويسم كه بعدا شما بتوني استفاده كني )

ولي گذاشتن مثال يا Sample يا راهنمايي وقتي معنا پيدا ميكند كه شما خودتون دست به كار شده باشيد و قسمتهاي رو نوشته باشيد و در يك قسمت خاص به مشكل برخورده باشيد كه اونوقت دوستان حتي با يك پست ميتونند مشكل شما رو مرتفع كنند .

چيز خاصي نيست ، شما بايد ياد داشته باشيد كه چطور داده ها رو از ديتا بيس بخونيد ، چطور يك ركورد رو بررز رساني كنيد , چطور داده ها رو نمايش بديد .

لطفا خودتون دست به كار بشيد و مكررا درخواست نمونه نكنيد ، هر جا گير كرديد دوستان كمك ميكنند .

سربلند باشيد
    دوست عزيز من يه پروژه كاريابي طراحي كردم تو همين قسمتش مشكل دارم من اطلاعاتو مي خونم از جدولم و اونو تو گريد ويو نمايش ميدم حالا مي خوام فلان كارجو مورد تاييد گرفته يك دكمه مي خوام كه اول سطر گريد ويو رو سكت ميكنم دستي بعد رو دكمه كليك كردم اون سطر منتقل بشه به يك جدول ديگر با همون مشخصات

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •