نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اتصال به اینترنت در ماشین مجازی

اتصال به اینترنت در ماشین مجازی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من رو سیستم خودم (ویندوزم سون هست) نرم افزار virtualbox رو نصب کردم و دو ماشین مجازی با سیستم عامل های server 2003 و XP ایجاد کردم و دو تا رو با هم شبکه کردم
    Adapter هر دو تا ماشین روی Bridged adapter هست حالا می خوام تو سرور به اینترنت adsl سیستم واقعی خودم متصل بشم
    میشه راهنماییم کنید

کاربر دائمی آواتار nima_8m
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اتصال به اینترنت در ماشین مجازی

همانطور که گفتی سیستم عاملها از طریق بریج به هم وصل میشن اینترنت هم استثنا نیست و اگه سیستم اصلی به اینترنت وصل بشه سیستم های مجازی هم وصل میشن

باید نوع شبکه رو NAT انتخواب کنی
    Network Address Translation (NAT) is the simplest way of accessing an external network from a virtual machine. Usually, it does not require any configuration on the host network and guest system. For this reason, it is the default networking mode in VirtualBox.
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

نقل قول نوشته شده توسط nima_8m مشاهده تاپیک
    همانطور که گفتی سیستم عاملها از طریق بریج به هم وصل میشن اینترنت هم استثنا نیست و اگه سیستم اصلی به اینترنت وصل بشه سیستم های مجازی هم وصل میشن
    ممنون
    من تو سرور یه کانکشن درست کردم ولی نشد کانکشن سیستم واقعی ما که برای اتصال به اینترنت استفاده می کنم Bridge Mode هست

نقل قول نوشته شده توسط geek1982 مشاهده تاپیک
    باید نوع شبکه رو NAT انتخواب کنی
    Network Address Translation (NAT) is the simplest way of accessing an external network from a virtual machine. Usually, it does not require any configuration on the host network and guest system. For this reason, it is the default networking mode in VirtualBox.
    ممنون
    ولی این جوری شبکه بین سرور و pc مجازی ام از بین می ره
    من می خوام شبکه بین pc با سرورم قطع نشه
    که در نهایت بتونم این اتصال اینترنت رو هم بین اون pc و سرور مجازی ام هم share کنم

من هم NAT رو پیشنهاد میکنم . اگر شبکه ی شما با NAT از بین میره مشکل از انتخاب گزینه ی NAT نیست . مشکل از جای دیگست . که باید بررسی کنید .
    زمانی که NAT میکنید . IP دستی میدید یا اتوماتیک روی ونیدوزای مجازیتون ؟ (دستی بدید!)

نقل قول نوشته شده توسط persiankeo مشاهده تاپیک
    من هم NAT رو پیشنهاد میکنم . اگر شبکه ی شما با NAT از بین میره مشکل از انتخاب گزینه ی NAT نیست . مشکل از جای دیگست . که باید بررسی کنید .
    زمانی که NAT میکنید . IP دستی میدید یا اتوماتیک روی ونیدوزای مجازیتون ؟ (دستی بدید!)
    من مشکلم اینه چطور ip بدم
    خود virtualbox یک کارت شبکه تو سیستم واقعی ایجاد کرده به نام VirtualBox Host-Only Network
    تو سرور مجازی هم من دو تا کارت شبکه دارم یکی Bridged هست برای خود شبکه ام یکی هم نوعش NAT هست که برای اتصال به اینترنت می خوام ازش استفاده کنم
    میشه دقیقا مقداردهی ip و gateway رو برام بگید
    مودم adsl ام هم به کارت شبکه واقعی وصل و نوع کانکشن هم Bridge Mode هست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •