نمایش نتایج 1 تا 40 از 81

نام تاپیک: کسب درآمد از طریق اینترنت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ده ونک

نقل قول: کسب درآمد از طریق اینترنت

[quote=shirin_sh1024;995984] به نظر من اگه بتونیم تو همین سایت تیم هایی تشکیل بدیم که تو اینترنت با هم کار کنند و ...[/quote]

تو این سایت بارها خواستن تیم تشکیل بدن ولی تا اونجایی که من میدونم به هیچ نتیجه ای نرسیدن.
    شرکت مجازی فایده ای نداره،باید به حضوری چند نفر دور هم جمع شن و کار کنن.
    نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    اگر توجه کنید، در اینگونه سایت ها کاربران هندی و بعضا چینی موج می زنند، و یکی از راه های کسب پروژه توسط آنها همین هست که یک شرکت گروهی رو با مهارت های مختلف جمع کرده، و در پروژه های مختلف، با قیمت پایین Bid میده، و پروژه رو که گرفت، بخشی از گروه که مرتبط با تخصص مورد نیاز آن پروژه هستند، کار رو انجام میدند.
    درسته،کاربرای هندی خیلی زیاد بودن تو این سایت،فکر میکنم تو ایرانم همچین شرکتایی وجود داشته باشن.

نقل قول نوشته شده توسط renjerk مشاهده تاپیک
    ممنون از بایت سایت،سایت به روزی نبود،بعدم فکر نکنم توی نمونه ایرانی درآمدی از انجام پروژه عائد سایت بشه،چون بعد از اینکه سفارش دهنده یکیو انتخاب کرد برا انجام پروژه دیگه اصلا کاری به سایت نداره و مستقیما با خود سفارش گیرنده در ارتباطه!
    ولی نکته جالب این بود که تعداد پروژه های php خیلی بیشتر از ASP.NET بود،نمیدونم چرا. بعدم اینکه قیمتا فوق العاده پایین بودن و اصلا چیزی نمیمونه که دیگه درصدی از اونو بخواد سایت برداره!

نقل قول نوشته شده توسط LORD AELX مشاهده تاپیک
    صحبت از کسب درآمد با اینترنت هست یا با تخصص برنامه نویسی؟؟؟
    والا صحبت که در مورد کسب درآمد از طریق اینترنته،ولی خب چون دوستان اکثرا برنامه نویسن ربطش دادن به برنامه نویسی و کسب درآمد از طریق حرفه برنامه نویسی،اگه کسی راههایی غیر از برنامه نویسی میشناسه که بشه از اینترنت پول درآورد قعطا استقبال میکنیم!
    [/quote]
    من n تا راه میشناسم که البته شما هم با کمی سرچ تو گوگل میتونید خیلی از این قبیل کارها رو انجام بدید.
    راههای شما بیشتر جنبه بازاریابی یا به قول شما Marketingداره ،یا من خوب متوجه نشدم،منظورتون اینه که برا شرکتا عضو گیری کنیم؟!
    میشه بیشتر توضیح بدین؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

راههای شما بیشتر جنبه بازاریابی یا به قول شما Marketingداره ،یا من خوب متوجه نشدم،منظورتون اینه که برا شرکتا عضو گیری کنیم؟!
    میشه بیشتر توضیح بدین؟
    نه، عضو گیری چیه!! این شاید بخشی از کار باشه... مثلا PTC یا همون Pay to Click میاد بابت دیدن حدود 1 دقیقه ای یک آگهی، به شما حدود 10 سنت تا 1 دلار میده... و همچین چیزایی...

البته همانطور هم که گفتم راه های تمیز تری مثل سرمایه گذاری در HYIP ها هم هست مثلا تو بانک بین الملل و سود خوبی هم داره...

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

دوستان یه سئوال درمورد این سایت هایی که به ازای هر کلیک پول میدن
    چند وقت پیش یکی از دوستان یه سایت معرفی کرد که به ازای هر کلیک 10 دلار میده من ثبت نام کردم ولی چون به نظرم خیلی غیر منطقی اومد ادامه ندادم
    میخوام بدونم کسی تا حالا استفاده کرده؟ واقعیه؟
    سایتش این بود.

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

تو این سایت بارها خواستن تیم تشکیل بدن ولی تا اونجایی که من میدونم به هیچ نتیجه ای نرسیدن.
    شرکت مجازی فایده ای نداره،باید به حضوری چند نفر دور هم جمع شن و کار کنن.
    درسته ولی ممکنه 1000 تیم تشکیل بشه و موفق نشه ولی 1001 امیش جواب بده. به خاطر شکست های قبلی نباید کلا از انجام یه کار نا امید شد. منم منظورم این نیست که کاملا مجازی باشه میتونند هر چند وقت یکبار حضوری ام جلسه داشته باشند واسه هماهنگی در مجموع شاید سخت باشه ولی نشدنی نیست.
    شرکت واقعی تاسیس کردن مطمئنا بهتره ولی سرمایه و جا و مکان میخواد.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط shirin_sh1024 مشاهده تاپیک
    دوستان یه سئوال درمورد این سایت هایی که به ازای هر کلیک پول میدن
    چند وقت پیش یکی از دوستان یه سایت معرفی کرد که به ازای هر کلیک 10 دلار میده من ثبت نام کردم ولی چون به نظرم خیلی غیر منطقی اومد ادامه ندادم
    میخوام بدونم کسی تا حالا استفاده کرده؟ واقعیه؟
    سایتش این بود.
    با توجه به رنک و ویزیتور هاش توی کشور های مختلف مخصوصا آمریکا، زیاد جاافتاده نیست... ضمن اینکه به تازگی راه اندازی شده... ولی امتحانش هم ضرری نداره، فقط اگه اطلاعات حساس مثل شماره ملی تون رو خواست، ندید... ALEXA

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ده ونک

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    بهترین راه به نظر من داشتن یک وب سایت با آمار بالا برای تبلیغات مستقیمه.
    مثلا PTC یا همون Pay to Click میاد بابت دیدن حدود 1 دقیقه ای یک آگهی، به شما حدود 10 سنت تا 1 دلار میده... و همچین چیزایی...
    با این حساب بهترین روش کسب درآمد از نت داشتن یه سایت با تعداد بازدید بالا و گرفتن تبلیغاته؟
    حالا فرقی نمیکنه سایت ما در مورد چی باشه؟فقط تعداد بازدیدش مهمه؟
    منظورم اینه که ممکنه تعداد بازدیدکنندگان یه سایتی که توش پره جک و تصاویر طنز و اس ام اس و از این حرفاس از یه سایت علمی بالاتر باشه.

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط Marjan_Bala مشاهده تاپیک
    با این حساب بهترین روش کسب درآمد از نت داشتن یه سایت با تعداد بازدید بالا و گرفتن تبلیغاته؟
    حالا فرقی نمیکنه سایت ما در مورد چی باشه؟فقط تعداد بازدیدش مهمه؟
    منظورم اینه که ممکنه تعداد بازدیدکنندگان یه سایتی که توش پره جک و تصاویر طنز و اس ام اس و از این حرفاس از یه سایت علمی بالاتر باشه.
    در واقع هر وب سایتی با هر محتوایی کاربران خاص خودش رو داره ولی خب مشخصه که یک وب سایت عمومی و سرگرمی تعداد بازدیدهاش به دلیل تنع مطالبش بسیار بالاتر از یه وب سایت علم یا اختصاصیه ولی در کل وب سایتی بازدید داره که فعال و اکتیو باشه نه اینکه با باز شدن وب سایت هزار تا پیام خطای بده یا جون بکنه تا بیاد بالا یا خون کاربر رو تو شیشه بکنه از بس توش تبلیغ (مثلا عطر تپاله ی گاو باشه) نمایش دادی این رو از روی تجربه شخصی میگم کاربران صفحاتی رو که زیاد توش تبلیغات گرافیکی باشه ندیده میبندن چون اصلا حوصله منتظر شدن برای لود شدن عکس و گرافیک رو ندارن خلاصه یه وب سایت سبک و اکتیو و فعال میتونه درآمد خوبی داشته باشه
    (من یک وب سایت خیلی تر و تمیز داشتم به نام Allchiz.com) اولین وب سایتی بود که طراحی کردم دو سال(82-84) بر مبنای ASP کلاسیک کار کرد و روزانه تا 40 هزار بازدید هم داشت بعدش دومینش رو فروختم 80 تومن و مدتی بعد خود سیستم رو فروختم . یک دیتابیس دارم از مطالب پست شده که فقط بخش جوک و طنزش 80 هزار جوک (همه رقمه) داره خیلی پشیمون شدم چون طرف پدر سایت رو در آوورد الان هم هیچ اثری ازش نیست اگر تا الن داشتمش بی شک یکی از موفقترین وب سایتهای ایرانی بود ولی حیف که ناشیانه عمل کردم و خب تجربه هم نداشتم(آخه چه میدونستم دامین مشهور یعنی چی خودم خریده بودم 4 تومن فروختم 80 تومن) اولش خوشحال بودم بشکن میزدم ولی بعد فهمیدم چه کلاه گشادی سرم رفته.
    خلاصه اگر روزی وب سایت پربازدیدی داشتید اصلا برای فروشش عجله نکنید چون در عرض یکی دو سال میتونه شما رو متحول کنه.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ده ونک

در کل وب سایتی بازدید داره که فعال و اکتیو باشه نه اینکه با باز شدن وب سایت هزار تا پیام خطای بده
    بنابراین فرقی نمیکنه موضوش در مورد چی باشه،4_3 سال پیش یه دوست داشتم سایت عاشقونه داشت توشم پره از این مطالب عشقولانه بود ،من هی مسخرش میکردم که آخه این چه سایتیه تو داری و از این حرفا،الان بازدید سایتش حدود 8_7 هزارتا در روزه و کلی آگهی توش ریخته،دیگه باهاش ارتباط ندارم نمیدونم چقدی درآمد داره ازش.
    ولی من دوست دارم در زمینه تخصصم برا خودم سایت داشته باشم.
    مثلا عطر تپاله ی گاو باشه
    اه اه اه،حالم به هم خورد!
    یک دیتابیس دارم از مطالب پست شده که فقط بخش جوک و طنزش 80 هزار جوک (همه رقمه) داره
    دستت درد نکنه اگه میشه این دیتابیسو بذار دانلود کنیم یه ملتیو شاد کن.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •