نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: چت صوتی در گوگل تاک(Google Talk)

چت صوتی در گوگل تاک(Google Talk)

میشه بگید چرا چت صوتی من در gtalk فعال نمیشه؟مگه نباید با call طرف و accept طرف دیگه جواب بده؟
    این سرویس در چه کشورهایی فعال نیست؟در ایران جواب می ده؟

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چت صوتی در گوگل تاک(Google Talk)

فکر نمیکنم تو ایران فعال باشه.

توی ایران من مشکلی باهاش ندارم. میشه گفت دردسر استفاده از آن، از سرویس های صوتی سایر نرم افزارهای معروف چت مثل یاهو، Live Messenger، یا Skype کمتر هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    توی ایران من مشکلی باهاش ندارم. میشه گفت دردسر استفاده از آن، از سرویس های صوتی سایر نرم افزارهای معروف چت مثل یاهو، Live Messenger، یا Skype کمتر هست.
    می تونید بگید پس مشکل من چیه؟
    ممکن بعضی از ISP ها این سرویس را نداشته باشند؟
    یا مثلا در ADSL جواب بده در Dial_up نه؟
    تا اونجایی که من تست کردم mic مشکل نداره.

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

برا من میگه
    thanks for interest but.....
    البته با خود وب سایت ها
    چی کار کنم؟

برا من میگه
    thanks for interest but.....
    البته با خود وب سایت ها
    چی کار کنم؟
    این یه بحث دیگه ست، شما میخواید GTalk رو دانلود کنید، اون پیام رو بهتون میده. بحثی که اینجا مطرح هست درباره اینه که کسی که GTalk رو دانلود و نصب کرده، چطور از قابلیت Voice آن استفاده کنه.
    شما می تونید برای دانلودش به سایت هایی مثل FileHippo مراجعه کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

می تونید بگید پس مشکل من چیه؟
    ممکن بعضی از ISP ها این سرویس را نداشته باشند؟
    یا مثلا در ADSL جواب بده در Dial_up نه؟
    من با Dial-up هم اون رو استفاده کردم، و مشکلی نداشته. مشکل شما میتونه دلایل مختلفی داشته باشه، مثلا اگر از مودم ADSL استفاده می کنید، و اون مودم دارای روتر با امکان NAT باشه، شاید لازم باشه پورت خاصی را خودتان دستی در تنظیمات مودم باز کنید. احتمال داره مشکل از طرف ISPتون هم باشه. احتمال مداخله فایروال تان هم هست. همین احتمالات برای طرف مقابل شما هم میتونند مطرح باشند.

شما مشخص نکردید که مشکلتون دقیقا چی هست، چه اتفاقی براتون میافته؟ طرف مقابل در ایران هست یا خارج از ایران؟ مواردی که من استفاده کردم، طرف مقابل من خارج از ایران بود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من هم با داخلی به صورت صوتی استفاده کردم (نرم افزارش رو دانلود کردم: gtalk)
    بدون مشکلی1
    آخرین ویرایش به وسیله Microname : چهارشنبه 12 خرداد 1389 در 13:09 عصر

من با Dial-up هم اون رو استفاده کردم، و مشکلی نداشته. مشکل شما میتونه دلایل مختلفی داشته باشه، مثلا اگر از مودم ADSL استفاده می کنید، و اون مودم دارای روتر با امکان NAT باشه، شاید لازم باشه پورت خاصی را خودتان دستی در تنظیمات مودم باز کنید. احتمال داره مشکل از طرف ISPتون هم باشه. احتمال مداخله فایروال تان هم هست. همین احتمالات برای طرف مقابل شما هم میتونند مطرح باشند.

شما مشخص نکردید که مشکلتون دقیقا چی هست، چه اتفاقی براتون میافته؟ طرف مقابل در ایران هست یا خارج از ایران؟ مواردی که من استفاده کردم، طرف مقابل من خارج از ایران بود.
    من Dial-up استفاده می کنم،فایروال خاصی جز فایروال ویندوز ندارم
    طرف مقابل خارج از کشور هست. آنتی ویروس McAfee است که به روز میشه.(windows xp service pack3)البته من فکر می کنم مشکلی در تنظیمات سیستم باشه،در هر حال با ISP های مختلف که جواب نداد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •