نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: با حجم انبوهی از فایل های موزیک صوتی (و نه فایل های تصویری) چه کنیم؟

کاربر دائمی آواتار حمید محمودی
    محل زندگی
    0x0001

با حجم انبوهی از فایل های موزیک صوتی (و نه فایل های تصویری) چه کنیم؟

سلام. میخاستم بدونم با این همه فایل mp3 و ... چه طوری کار کنیم .یعنی با چه نرم افزاری اونا رو میشه بهتر دسته بندی، جستجو و مدیریت کرد.

من شخصا با Helium Music Manager و Cowon Media Center (JetAudio ) کار کردم و اولی از نظر دسته بندی خیلی بهتر بود. اما JetAudio هم از نظر بعضی امکانات مثل افکت های صوتی و ... خوبه.

اطلاعات موسیقی هم مهمه.مثل متن ترانه ها،تنظیم کننده و .... که توشون نیاز میشه جستجو انجام داد.

نظرشما چیه؟ چی بهتره؟

نقل قول: با حجم انبوهی از فایل های موزیک صوتی (و نه فایل های تصویری) چه کنیم؟

خب اینهمه فایل رو از کجا آوردی کجاست و چرا جمعشون کردی؟

Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

محل زندگی
    0x0001

اگه بخایم بین فایل موزیک،توی شعر شون و یا بعضی از قسمت های دیگه کلمه ای رو جستجو کنیم چی؟
    این everything به نظر من برای فایل موزیک زیاد جالب نیست

یعنی یه چیز بهتر از helium music manager کسی باهاش کار نکرده؟
    آخرین ویرایش به وسیله حمید محمودی : جمعه 14 خرداد 1389 در 12:31 عصر

به فولدر اصلی آهنگها بروید و مراحل زیر را اجرا کنید:

Ctrl + A
    Shift + Delete

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط arsp_2004 مشاهده تاپیک
    به فولدر اصلی آهنگها بروید و مراحل زیر را اجرا کنید:

Ctrl + A
    Shift + Delete
    اسم تاپیک رو که خوندم برای گفتن همین اومدم.
    ولی این مدلی:
    یه برنامه cross-platform هست که البته توی ویندوز یه enter بیشتر میخواد.
    اسمش هست Shift+Delete+[Enter]+wait.
    برنامه خیلی خوبیه.
    من ازش راضیم.
    برنامه های جایگزین هم هستن.
    مثلا" سیستم های unix-like یه دستور دارن به اسم shred.

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    ولی این مدلی:
    برنامه خیلی خوبیه.
    من ازش راضیم.

من که تا حالا دو دونه موزیک هم نداشتم توی کامپیوترم.(یه دونه باشه برای محکم کاری، شاید داشته بوده باشم ). موبایل هم که الحمد لله ندارم.

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

زندگی بدن موسیقی؟؟؟؟؟
    میشه؟
    خود wmp خوب دسته بندی می کنه

نقل قول نوشته شده توسط dcamera مشاهده تاپیک
    علاقه شدید به آهنک سازی .... از کجا آوردمشم بماند...
    خب اینهمه رو کجا ذخیره کردی؟

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    ولی این مدلی:
    برنامه خیلی خوبیه.
    من ازش راضیم.
    یک زمانی اینقدر آهنگ داشتم که حد نداشت،
    وقت زیادی هم می گذاشتم که اطلاعات خواننده ها، آلبوم ها، گروه ها و حتی Lyrics ها رو به فایلهاشون اضافه کنم، اون مورد آخری خیلی وقت می گرفت....

یک روز مراحلی که ئر پست قبلی گفتم رو طی کردم و از دست همشون خلاص شدم، الان تقریبا در حد صفر آهنگ گوش میدم، اگر توی ماشین کسی آهنگ بذاره یا جائی باشم که آهنگ در حال پخش باشه...

اصلا هم احساس نمی کنم که چیزی کم باشه...

محل زندگی
    0x0001

دوستان خواهشا بحث رو از موضوع اصلی دور نکنید لطفا. توضیحات رو توی پست اول عرض کردم.

نقل قول نوشته شده توسط ricky22 مشاهده تاپیک
    خود wmp خوب دسته بندی می کنه
    خوبه ولی باز به نظرم اون برنامه اولی که نام بردم یه چیز دیگس.اگه باهاش کارنکردین یه نگاهی بهش بندازین
    آخرین ویرایش به وسیله حمید محمودی : جمعه 14 خرداد 1389 در 13:10 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Earth

سوال : با حجم انبوهی از فایل های موزیک صوتی (و نه فایل های تصویری) چه کنیم؟
    جواب : بنشینیم و گوش کنیم

خوب گذشته از شوخی , من اطلاعات زیادی در مورد نرم افزار های مدیریتی و دسته بندی ندارم چون همه زندگی من مدیریت نشده هست ولی یک نرم افزاری میشناسم که دقیقا برای مدیریت حجم بالای فایلهای مدیا با سرعت بسیار بالا و امکانات حرفه ای هست. نام نرم افزار mediamonkey هست.
    این نرم افزار رو در یک ایستگاه رادیویی دیدم که برای جستجوی سریع و پخش آهنگهای درخواستی از اون استفاده می کردند ,یک زبان اسکریپتی قوی هم داره که میتونید از لحاظ GUI و حتی Functionality , اون رو به دلخواه تغییر داده یا امکانات خاصی رو به اون اضافه کنید.
    امیدوارم که برای شما هم مفید باشه.
    http://www.mediamonkey.com

بنده مجبورم هر از چند گاهی ظاهر بشم و خدمت برادران و خواهران همیشه در صحنه عرض کنم که درسته این بخش گفتگوی آزاد هست اما گفتگوی آزادی که در راستای موضوع تاپیک باشه... پس لطفاً بحث هایی که به "موضوع تاپیک" مربوط نمیشه انجام ندید.

با عرض ارادت فراوان :)

محل زندگی
    0x0001

سلام.

آقای هاشمی برنامه ای که گفتی رو تست کردم. سرعتش خیلی بهتر از Helium هست. اما GUI خیلی ضعیف بود. دیدم داره حالمو بد میکنه رفتم چند تا اسکین براش دانلود کردم که خیلی بهتر شد اما باز اون اولیه خیلی GUI به نظرم بهتره اما سرعتش نه . این مدیامانکی رو از سافت پدیا گرفتم اما گهگداری موقع پخش کرش میشه....

یه برنامه دیگه ای هم هست تست میکنم و نتیجه رو میگم. (شاید دوستان دیگه هم سوالشون باشه)

اگه دستان برنامه دیگه رو میشناسین خوشحال مشم بگین....
    آخرین ویرایش به وسیله حمید محمودی : جمعه 21 خرداد 1389 در 21:41 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران

نقل قول نوشته شده توسط dcamera مشاهده تاپیک
    دوستان خواهشا بحث رو از موضوع اصلی دور نکنید لطفا. توضیحات رو توی پست اول عرض کردم.

خوبه ولی باز به نظرم اون برنامه اولی که نام بردم یه چیز دیگس.اگه باهاش کارنکردین یه نگاهی بهش بندازین
    نقل قول نوشته شده توسط Ali_Hashemi مشاهده تاپیک
    سوال : با حجم انبوهی از فایل های موزیک صوتی (و نه فایل های تصویری) چه کنیم؟
    جواب : بنشینیم و گوش کنیم

خوب گذشته از شوخی , من اطلاعات زیادی در مورد نرم افزار های مدیریتی و دسته بندی ندارم چون همه زندگی من مدیریت نشده هست ولی یک نرم افزاری میشناسم که دقیقا برای مدیریت حجم بالای فایلهای مدیا با سرعت بسیار بالا و امکانات حرفه ای هست. نام نرم افزار mediamonkey هست.
    این نرم افزار رو در یک ایستگاه رادیویی دیدم که برای جستجوی سریع و پخش آهنگهای درخواستی از اون استفاده می کردند ,یک زبان اسکریپتی قوی هم داره که میتونید از لحاظ GUI و حتی Functionality , اون رو به دلخواه تغییر داده یا امکانات خاصی رو به اون اضافه کنید.
    امیدوارم که برای شما هم مفید باشه.
    http://www.mediamonkey.com

سلام

من نمیدونم حجم آهنگ های شما و تعداد فایل هاتون چقدر هست. اما من فکر کنم 3 4 سالی هست از Media Monkey استفاده میکنم.

تو برنامه های مدیریتی که دیدم به نظر من بهترین هست.
    تا حدود 100 gig رو هم رو یک سیستم در بانکش Import کردم و مشکلی نداشته است.

( البته UI اش به نظر من هم خوب نیست ! حتی تا مدتها به نسخه جدید سوئیچ نکرده بودم!)

موفق باشید

محل زندگی
    0x0001

نقل قول نوشته شده توسط Navid7h مشاهده تاپیک
    سلام

من نمیدونم حجم آهنگ های شما و تعداد فایل هاتون چقدر هست. اما من فکر کنم 3 4 سالی هست از Media Monkey استفاده میکنم.

تو برنامه های مدیریتی که دیدم به نظر من بهترین هست.
    تا حدود 100 gig رو هم رو یک سیستم در بانکش Import کردم و مشکلی نداشته است.

( البته UI اش به نظر من هم خوب نیست ! حتی تا مدتها به نسخه جدید سوئیچ نکرده بودم!)

موفق باشید
    سلام.
    درمورد رابط کاربري مديامانکي بايدبگم م هنوز نميدونم که چرا نميتونم با اون درست حسابي کار بکنم.
    اما J. River Media Junkbox رو هم تست کردم. شايد به اندازه برنامه هايي که قبلا اسم برده شده نباشه اما يه چيز ساده با ....
    آخرین ویرایش به وسیله حمید محمودی : جمعه 21 خرداد 1389 در 21:41 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •