صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 84 از 84

نام تاپیک: اشکالات برنامه نویسی من( rahro)

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    خوب مشکلتون رو بگید اسن خطا یا شماره اش یه چیزی همینطوری که نمیشه منم بگم مشکل دارم حل کنید یک عکسی چیزی از خطایی که میده یا اصلا نمیده!
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

با توجه به توضیحی که شما در فرضیه سوالتون مطرح کردید به طرق مختلف می تونید به جواب برسید
    یکی راه حل دوستان بود البته پیشنهاد می کنم بجای sys(2005) از تابع sys(2023) که مسیر temp ویندوز را برمی گرداند استفاده کنید و به عنوان نام فایل از یک تابع که یک عدد تصادفی خروجی دارد استفاده کنید (مثال زیر)

FUNCTION R_RAND
    PARAMETE SIZE_RAND
    START_RAND = INT(VAL('1'+REPL('0',SIZE_RAND-1)))
    END_RAND = INT(VAL(REPL('9',SIZE_RAND)))
    RETURN allt(str(int( (END_RAND - START_RAND +1) * rand() + START_RAND )))

و آن را به عنوان نام فایل به دستور CREATE TABLE بدهید و نام آلیز (SELECT) انتخابی را به عنوان RECODRD SORUCE دیتاگراید خود معرفی کنید)
    و یا راه حل دیگر که من خودم بیشتر از آن استفاده می کنم استفاده از CURSOR هست
    CREATE CURSOR TEMP (....( و بعد نام ناحیه انتخابی را به گراید موردنظر اشاره دهید) و در انتهای فرم (موقع خروج و یا ...) اطلاعات جدول موردنظر را پردازش کرده و اطلاعات دلخواه خود را به جدول اصلی (مثلا به بایگانی ریزاسناد حسابداری اضافه کنید)
    (بنده از همین روش در صدور اسناد حسابداری و ریزفاکتور و .... در برنامه هایم استفاده کرده ام)

سلام
    من یک فرم دارم که از تعداد حدود 100 - textbox دارد میخواهم فرمولی که در همه این textbox ها مشترک است را در رخ داد های آن کپی کنم چطور میتوانم به یکباره این کار را بکنم و هر دفعه مجبور نباشم تک تک تکست باکسها رو برای کپی رخداد بازکنم
    متشکرم
    رهرو

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    با ساختن یک کلاس بر اساس textbox
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •