نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: اتصال اکسس به sql در شبکه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجایی آب ، نان ، شبکه ، یکم هم عکس باشد

اتصال اکسس به sql در شبکه

با عرض سلام
    میخواهم یک برنامه بیمارستانی درست کنم(البته این برنامه را قبلا با اکسس نوشتم و سه ساله در چند بیمارستان استفاده میشود ولی به علت کندی سرعت با افزایش داده واستفاده همز مان کاربران تصمیم به تغییر دیتا بیس به sql گرفتم)
    قبلا از این کار چند تا سوال برای انجام چنین ریسک بزرگی دارم که خواهش میکنم دوستان منو راهنمایی کنن
    من یک شبکه دومین که 40 کاربر دارد ایجاد کردم البته از سالها قبل و خوب هم کار میکند حال اگر از بانک SQL استفاده کنم (من با sql 2005 تا حدودی اشنا شدم وجداول رو در ان ایجاد کردم)ایا فقط نصب SQL اینتر پرایس در ویندوز سرور وایجاد جدول واتصال این جداول به اکسس و اشتراک این فایل اکسس در بین همه کلاینت ها ودادن پرمیژن ادمین به فایل اشتراکی کفایت میکند(یعنی SQL خودش اتوماتیک تنظیم شده برای شبکه هست ) یا نه در تنظیمات SQL جای خاصی هست که باید برای شبکه دومین تنظیم شود تا کارایی استفاده در شبکه را داشته باشد یا اینکه در مسیر نصب باید نکته خاصی را رعایت کنیم ؟ مثل تصاویر که در ضمیمه گذاشتم .
    در ضمن
    ایا واقعا sql دیگر مشکل کندی در شبکه واستفاده همزمان چند کاربر را ندارد البته درزمانی که exe با اکسس باشد؟
    من بنا به دلایلی بباید فقط با اکسس 2003 این به اصلاح exe رو بسازم وبانک sql2005 باشد ایا کسی تجربه این کارو داره که سرعت پایین نماید ومشکلی پیش نمیاد در شبکه

ممنونم اگه منو راهنمایی کنید واقعا نیاز به این راهنمایی دارم وقت زیادی برای تحویل این سفارش ندارم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg t.jpg‏ (52.2 کیلوبایت, 201 دیدار)

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اتصال اکسس به sql در شبکه

سلام
    با چه Component ایی می خواهید به SQLServer وصل شوید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی

با تشکر از شما
    من از روشی که در همین سایت ارائه شده که در ضمیمه قرار میدهم به sql اتصال پیدا میکنم ایا این روش در شبکه جواب میدهد اصلا روش استانداردی هست یکی از دوستا گفتن از تابعOPENROWSEt استفاده کنید این تابع کجا باید بنویسم
    خواهش میکنم به سوالات که قبلا در مورد کندی سرعت وسایر سوالاتم نیز جواب دهید با تشکر
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تهران

سلام
    باید یک کم داستان تعریف کنم :
    در زبانهای برنامه نویسی برای ارتباط با بانک اطلاعاتی از یک Provider استفاده می شود مثل ODBC و OLEDB و Natice Client و BDE و ...
    برای ارتباط باSQLServer درVS6و اکسس میتوان از ADO استفاده کرد که هم با ODBC و هم با OLE-DB می توان اینکار را انجام داد پس برای ارتباط باید از ActiveX مربوط به ADO روی سطح فرم استفاده کرد.
    استفاده از OpenRowSet زمانی است که شما از طریق SQLServer و Provider اکسس می خواهید با اکسس روی شبکه ارتباط برقرار کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی

میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید یعنی بعد اینکه جدول طراحی شد چکار باید در sql کنم وهمچنین چکار باید در اکسس کنم؟

محل زندگی
    تهران

سلام
    در SQLServer فقط ساخت جدول و ایندکس های لازم و در صورت تمایل نوشتن SP ولی در اکسس باید از طریق ADO به SQLServer وصل شوید

کاربر دائمی
    محل زندگی

آیا فایلی که من ضمیمه کردم همون روشی هست که مد نظر شماست

محل زندگی
    تهران

سلام
    از لینک شما نمی شود استفاده کرد فایل مناسب تری قرار دهید

سلام ممکنه تمام مراحل اتصال database یک پایگاه داده اکسس موجود رو که خودم نوشتم به sql به من بگید چون من فقط برنامه اکسس رو نوشتم از sql هم تقریبا چیزی نمیدونم

با سلام
    می خواهم اطلاعات را از اکسس موجود در سیستم خودم به sql server که در سیستم دیگر است انتقال دهم
    جه کار باید انجام دهم

نقل قول نوشته شده توسط dottnett مشاهده تاپیک
    با سلام
    می خواهم اطلاعات را از اکسس موجود در سیستم خودم به sql server که در سیستم دیگر است انتقال دهم
    جه کار باید انجام دهم

شما تونستین اطلاعات از اکسس خودتونو به sql server که در سیستم خودتون هست ببرین ؟ از چه روشی رفتین میشه بگین ؟
    آیا بعد از link کردن database به sql امکان ویرایش table ها در اکسس وجود دارد
    من کلا می خوام با اکسس کار کنم ولی database به sql برود که هم سرعت زیاد بشه هم در آینده که اطلاعات زیاد شد به مشکل نخورم

دوست عزیز مشکلت در این زمینه حل شد؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •