نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: گرفتن خروجی اکسل از دیتا تیبل

گرفتن خروجی اکسل از دیتا تیبل

سلام
    من یک وب سایت دارم که در یک صفحه آن می خوام یک دیتاتیبل رو به فایل اکسل اکسپورت کنم و کاربر بتونه اونو دانلود کنه. واسه response هم تعریف کردم که codepage آن utf-8 گذاشتم. برای دیتابیس هم collation را به SQL_Latin1_General_CP850_CI_AS تغییر دادم ولی روی سیستم خودم کلمات فارسی درست نمایش داده می شوند ولی وقتی سایتو روی اینترنت آپلود می کنم کاراکترهای فارسی به صورت علامت سوال نمایش داده می شوند.
    لطفا راهنمایی کنین چون دیگه نمی دونم که چیکار باید بکنم

کاربر دائمی آواتار mohsen.nsb44
    محل زندگی
    زیر اسمون خدا

Smile نقل قول: گرفتن خروجی اکسل از دیتا تیبل

نقل قول نوشته شده توسط atiyeh مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک وب سایت دارم که در یک صفحه آن می خوام یک دیتاتیبل رو به فایل اکسل اکسپورت کنم و کاربر بتونه اونو دانلود کنه. واسه response هم تعریف کردم که codepage آن utf-8 گذاشتم. برای دیتابیس هم collation را به SQL_Latin1_General_CP850_CI_AS تغییر دادم ولی روی سیستم خودم کلمات فارسی درست نمایش داده می شوند ولی وقتی سایتو روی اینترنت آپلود می کنم کاراکترهای فارسی به صورت علامت سوال نمایش داده می شوند.
    لطفا راهنمایی کنین چون دیگه نمی دونم که چیکار باید بکنم
    دوست عزيز من اين مشكلو هنگام ثبت يك ركورد فارسي داشتم اما با كلمه N مشكلم حل شد به عنوان مثال براي ثبت يك ركورد از كد زير استفاده كردم
    sqldatasource1.insertcomman="insert into tableName(name)values(N'"+textbox1.text+"');
    sqldatasource1.insert();
    با كلمه N ديگه مشكل درج ركورد فارسي و نمايش ان را نخواهيد داشت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اطاق تمساح ها

نقل قول: گرفتن خروجی اکسل از دیتا تیبل

اصل این مشکل به این شکل حل میشه که مشخصات sql server روی هاستتون رو از جایی که هاست رو تهیه کردین بپرسید ،و با استفاده از Ip و شماره port و با یوزر و پسوردی که برای دیتابیس ساختین به sql server لاگین کنید و از قسمت option زبان یا culture رو روی arabic_ci_as قرار بدید تا مشکل از بیخ حل شه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •