نمایش نتایج 1 تا 26 از 26

نام تاپیک: فرستادن sms

کاربر دائمی آواتار mahdi1373
    محل زندگی
    Shahid Beheshti Developer Center

Lightbulb فرستادن sms

سلام،
    می خواهم بدونم که چطور می شه در sms ,vb.net فرستاد. ممنون میشم اگر کمکم کنید.

نقل قول: فرستادن sms

برای اینکار نمونه کد و کامپوننت دارم. اتفاقا، خودم در حال کار روی یک پروژه نرم افزاری ارسال پیامک هستم.

شما باید برای این کار از AT Command که یه سری دستورات تعریف شده از طرف GSM میباشد استفاده کنی.

میتونی از کلاس System.IO.Ports.SerialPort (اگه درست نوشته باشم) برای باز کردن یک پورت و ارسال دستورات استفاده کنی.

کاربر دائمی آواتار Shahram_Shobeiri
    محل زندگی
    تهران

جستجو کنید. موارد زیادی برای پاسخ به سوالتون در این سایت وجود داره!

محل زندگی

برای اینکار نمونه کد و کامپوننت دارم. اتفاقا، خودم در حال کار روی یک پروژه نرم افزاری ارسال پیامک هستم.
    اگه لطف کنید و در اختیار من بگذارید ممنون میشم.

شما باید برای این کار از AT Command که یه سری دستورات تعریف شده از طرف GSM میباشد استفاده کنی.

میتونی از کلاس System.IO.Ports.SerialPort (اگه درست نوشته باشم) برای باز کردن یک پورت و ارسال دستورات استفاده کنی.
    یه ذره بیشتر توضیح میدین؟ چرا پورت؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط Shahram_Shobeiri مشاهده تاپیک
    جستجو کنید. موارد زیادی برای پاسخ به سوالتون در این سایت وجود داره!
    جستجو کردم، ولی چیزی نفهمیدم!

شما بايد در مورد pdu هم تحقيق كني .
    متني كه بايد از طريق پورت بفرستي بايد به صورت pdu تبديل كني البته ميتوني اول آنرا در hyper terminal تست كني

ابتدا گوشي را به سيستم وصل كنيد و سپس hyper terminal را اجرا كنيد و در قسمت connect using شماره پورتي را كه به سيستم اضافه شده و مربوط به موبايلتان است را انتخاب كنيد و بقيه تنظيمات را default قرار دهيد .
    سپس در پنجره باز شده شما مي توانيد دستورات AT Command را نوشته و اجرا كنيد .
    مثلا بنويسيد AT و Enter بزنيد اگر از گوشي جواب OK دريافت كرديد گوشي شما دستورات AT Command را پشتيباني مي كند.

کاربر دائمی آواتار Shahram_Shobeiri
    محل زندگی
    تهران

یه نگاهی به این بکن
    https://barnamenevis.org/showpo...6&postcount=10

کاربر دائمی آواتار DoDoklak
    محل زندگی
    شهر 3500 ساله

کامپونینت Kylix با کرک همراه با نمونه سورس ارسال SMS

لینک زیر مراجعه کنید یک فایل فشرده از نوع RAR هستش

هم نمونه سورسه و کامپونینت با کرک

ابتدا کامپونینت را نصب کنید و بعد از برنامه استفاده کنید

در برنامه از فونت B trafic استفاده شده .فونت در پوشه برنامه موجوده

http://www.upload.tc/download/25153/kylix-componenet_sms-project.rar.html

جهت استفاده از این کامپونینت باید دو بخش را به درستی انجام داده باشید

1-اضافه کردن رفرینس های مورد نیاز کامپونینت به پروژه
    (سه ردیف اول)

- اضافه کردن کامپونینت به فرم .
    اگر شکل کامپونینت تو Toolbox ظاهر نشود میتونید از پروژ ه ای که براتون فرستادم شکل کامپونینت را کپی کنید و تو فرم خودتون اونو Paste کنید اونوقت میاد
    (البته به شرطی که رفرنسها رو اضافه کرده باشی)

برنامه دفترچه تلفن با توانایی ارسال SMS و گرفتن شماره تلفن از طریق مودم

جهت ارسال SMS گروهی یک دفترچه تلفن میزارم که میتونید شمارهای مورد نظر رو داخلش ثبت کنید و بعد یک متن رو برای همشون بفرستی.البته این برنامه میتونه از طریق مودم شماره گیری هم بکنه(خط ثابت)

http://www.upload.tc/download/25336/phone-book.rar.html

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه
    دوست عزیز! واقعا دستتون درد نکنه! آیا برای سی شارپ هم نمونه کد دارین؟ البته فکر کنم میشه این کمپوننت رو تو سی شارپ هم استفاده کرد.

سلام اینه میشه موبایل رو وصل کرد فرستاد یا مودم خاصی میخاد

محل زندگی
    شهر 3500 ساله

البته فکر کنم میشه این کمپوننت رو تو سی شارپ هم استفاده کرد.
    بله تو C#‎ هم کار میکنه و مشکلی نداره.میتونید از برنامه مبدل
    VB.NET TO C#‎ Convertor سورس برنامه رو تبدیل به C#‎ کنید

اینه میشه موبایل رو وصل کرد فرستاد یا مودم خاصی میخاد
    با هردو کار میکنه.در کل مودمها دردسر کمتری دارن.
    برای گوشی هم باید گوشی باشه که وقتی اونو به سیستم وصل میکنی به عنوان مودم توسط سیستم شناسایی بشه

کاربر دائمی آواتار Navid Asadi
    محل زندگی
    و در این نزدیکی

دوست عزیز من هر کاری کردم نتونستم دانلودش کنم!

محل زندگی
    شهر 3500 ساله

لینکها سالم هستند

جهت دانلود وقتی به آدرس مورد نظر میرید باید 25 ثانیه منتظر بمونید

به ناحیه قرمز در تصویر زیر نگاه کنید

بعد از مدت تعیین شده به شما اجازه دانلود میده

محل زندگی
    تهران

بشتابید! بشتابید!
    آموزش نحوه دانلود!

محل زندگی

از همه دوستان ممنونم،
    بدون مودم و گوشی موبایل هم میشه sms فرستاد؟ (مثلا از طریق اینترنت)

محل زندگی
    شهر 3500 ساله

بدون مودم و گوشی موبایل هم میشه sms فرستاد؟ (مثلا از طریق اینترنت)
    بله میشه .

سایتهایی هستند که سرویس SMS در اختیار مشتریان میگذارند که به صورت رایگانه و هم پولی

بخش رایگان یه شماره طولانی بهت میده مثلا 126587544778
    ولی بخش پولی یه شماره چند رقمی بهت میده مثلا 200090

سایتهای ایرانی زیادی در حال حاضر چنین سرویسی رو ارائه میدهند

نحوه کنترل این پیامکها هم در داخل خود سایته مربوطه هستش یه چیزی مثل سایت YAHOO وقتی وارد اکانتت شدی میتونی پیامها رو بررسی کنی و یا پیام بفرستی

این نوع سرویس فقط در سایت قابل دسترسی هستش

جهت آشنایی کامل با این نوع سرویس میتوانید فایل Power Point زیر دانلود کنید که به صورت کامل توضیح داده
    http://www.tsms.ir/demo/po_tsms.pps

اگر هم میخوای از این سرویس استفاده کنی میتونی در سایت زیر ثبت نام کنی
    http://www.aftab.ws/

البته همانطور که گفتم سایتهای زیادی وجود دارن که لینک بالا یه نمونه بود

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله DoDoklak : پنج شنبه 27 خرداد 1389 در 09:28 صبح

محل زندگی
    تهران

واقعا ذمت گرم! من دنبال این چنین مطلبی و چنین ارسال اس ام اسی بودم. برات از ته دل دعا کردم.

محل زندگی

DoDoklak خیلی ممنونم،
    این سایتی که معرفی کردین پولیه، یه سایت مجانی هم معرفی می کنید؟

محل زندگی
    شهر 3500 ساله

متاسفانه سایتهای ایرانی کمی هستند که سرویس رایگان دارن

من سه روش اینجا میذارم میتونید از اونا استفاده کنید

1-
    سایتی را خدمت شما معرفی کنم که این امکان را دارد می توانید در آن اس ام اس رایگان بفرستید. امروزه بسیاری از سایتهای اینترنتی امکان ارسال SMS رایگان را برای شما فراهم می کنند.
    امکانات این سایت عبارتند از :
    ۱. ارسال sms به صورت نا محدود و بدون نیاز به شارژ
    ۲. امکان چت با اس ام اس ۳. ضبط کردن اس ام اس های دریافتی
    ۴. امکان درج فرم تماس با ما از طریق اس ام اس در سایت خودتان ۵
    . پشتیبانی از تمامی اپراتورهای موجود در جهان
    و…
    شما می توانید پس از ثبت نام در این سایت از تمامی امکانات آن به صورت رایگان بهره ببرید. ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت به موبایل اینترنت و شبکه.

برای ثبت نام به سایت زیر مراجعه کنید

http://wadja.com

2-
    سایت دوم یک سایت خارجی می باشد که خدمات SMS را به صورت رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد!

از مزیت های جالبی که این سایت داره ، میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
    - ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان !
    - ارسال اس ام اس به سراسر جهان
    - امکان ارسال پیام کوتاه در زمان و تاریخ مشخص
    - اطلاع از وضعیتپیامهای ارسال شده یا Delivery Report
    - امکان اضافه کردن دفترچه تلفن
    - امکان ارسال پیام گروهی
    - امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود
    توجه: دقت داشته باشید ، فقط عزیزانی که از اپراتور اول تلفن همراه استفاده می کنند قادر به ثبت نام در این سایت هستند .

ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان ! :
    اگر تا به حال از طریق اینترنت اقدام به ارسال پیام کوتاه کرده باشید ، حتما دیده اید که اس ام اس های ارسالی شما از طرف شماره ای شبیه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و یا گزینه های مشابه ارسال میشه که شماره شرکتی است که از خدمات پیام کوتاه استفاده می کنید .
    و همیشه SMSهای شما از طرف آن شرکت ارسال می شود .
    اما سایتی که قصد معرفی آن را داریم به شیوه ای باور نکردنی ، اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می کند …..دقیقا مثل اینکه شما با گوشی خودتان اقدام به ارسال SMS کرده اید . طرف مقابل شماره ارسال کننده را شماره موبایل شما خواهد دید . نه ۳۰۰۰۰ و غیره ….
    مزیت دیگر این سایت اینه چون اس ام اس رو از طرف گوشی شما ارسال می کنه اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستان خواهد رسید در صورتی که در دیگر سیستمها به دلیل استفاده از شماره های شرکتهای ارسال اس ام اس ، پیام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمی رسه !
    اس ام اس هایی بدون تبلیغات :
    مزیت دوم و بسیارعالی این سایت ، ارسال sms هایی بدون تبلیغات است. که مطمئنا میتونه جالب باشه . شما خودتون سایتی رو سراغ دارید که بدون هیچ تبلیغی بتونید اس ام اس رایگان باهاش بزنید ؟ مطمئنا نه !اما این سایت پیام های شما را بدون تبلیغات ارسال می کند !
    ارسال اس ام اس به سراسر جهان :
    مزیت دیگر این سایت امکان ارسال اس ام اس به تمامی کشورهای جهان است … (دقیقا برعکس اکثر سایتهای ایرانی که تنها امکان ارسال پیام کوتاه رو فقط برای ایران دارند(
    اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report:
    یکی دیگر امکانات جالبی که این سایت به شما ارائه می دهد ، امکان اطلاع از وضعیت پیام (Delivery Report) می باشد . توجه داشته باشید که پیامی که در همه سایتها مبنی بر ارسال موفقیت آمیز پیام شما ، پس از ارسال به نمایش در می آید به معنای Delivery Report نمی باشد بلکه آن پیغام تنها شما را از ارسال موفقیت آمیز پیام به سرور سایت مطلع می کند ، نه گزارش پیام رسیده به شخص .
    به خاطر همین موضوع است که مثلا شما در سایتی اقدام به ارسال sms می کنید و سایت نیز به شما پیغام می دهد که پیام شما ارسال شده است در حالی که به دلیل بروز مشکلاتی ،هیچ وقت آن پیام به دست دوستتان نمی رسد ! (مشکلی که حتما به آن برخورد کرده اید) . همچنین اگر پیام شما با موفقیت ارسال شود ولی مثلا مشترک مورد نظر در دسترس نباشد و یا گوشی فرد موزرد نظر خاموش باشد . تنها هنگامی که فرد اس ام اس را مشاهده کند به شما اطلاع می دهد که پیام شما به دست وی رسیده است .
    امکان اضافه کردن دفترچه تلفن:
    با استفاده از این قابلیت قادرید تا شماره دوستان و آشنایان خود را وارد کرده تا هنگام ارسال SMS برای آنها نیازی به حفظ شماره موبایل و تایپ شماره های آنها نداشته باشید . البته این بخش در اکثر سایتهای ایرانی و خارحی ارائه دهنده SMS نیز وجود دارد .
    امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود :
    حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده که چه مقدار پیام کوتاه می توان با این سایت ارسال کرد . شما پس از ثبت نام قادر به ارسال تعداد محدودی پیام کوتاه می باشید اما نگران نباشید ، شما می توانید با ارسال دعوت نامه برای دوستانتان برای خود اعتبار کسب کنید . پس زیاد نگران نباشید … خدا بزرگه ….
    همچنین قادرید تا در هر لحظه لیست کسانی که دعوت نامه شما را دریافت کرده و در سایت ثبت نام کرده اند را به همراه اعتبار جایزه خود بابت معرفی دوستتان به این سرویس مشاهده کنید .
    امکان ارسال پیام کوتاه در زمان و تاریخ مشخص :
    یکی دیگر از مزیتهای جالب این سایت اینه که شما می تونید یک پیام را هم اکنون ارسال کنید ولی در زمان و تاریخی مشخص به دست دوستتان برسد !
    مثلا فرض کنید می خواهید به مناسبت جشن تولد دوستتان ، یک پیام کوتاه برای وی ارسال کنید تا در هنگام جشن تولد ، مشاهده کند …..مطمئنا وقتی در کنار دوستتان نشسته اید و موبایلی نیر در دستتان نیست و دوستتان SMS شما را دریافت می کند ، تعجب خواهد کرد ….
    همچنین می توانید پیامی را برای نیمه های شب برای دوستتان ارسال کنید تا وی را از خواب بیدار کنید ! در حالی که همان موقع شما در خواب هستید !
    و هزاران فکر خفن دیگه که خودتون بهتر می دونید …
    امکان ارسال پیام گروهی :
    یکی دیگر از قابلیتهای جالب این سایت امکان ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از دوستانتان است ، مطمئنا این بخش هنگام ارسال پیامهای تبریک (مثل سال نو) و یا ارسال پیام های کوتاه تبلیغاتی به دردتون می خوره .
    مدیریت پیامهای ارسال شده :
    در بخش دیگری که در سایت فوق قرار دارد ، قادرید تا آرشیو کامل پیام های ارسال شده را مشاهده کنید .
    همچنین وضعیت Delivered Report پیام های کوتاه که قبلا در مورد آن توضیح دادیم نیز در همین بخش قابل مشاهده است .
    مراحل ثبت نام:
    جهت ثبت نام در این سایت و مواجه نشدن با مشکلات پیش رو به ترتیب مراحل زیر را دنبال نمائید:
    حال با صفحه ای مشابه صفحه ای مواجه خواهید شد که جهت مشاهده سایت به زبان انگلیسی می بایست بر روی دکمه ای که به منظور تغییر زبان سایت به انگلیسی در کنار سایت و به همراه پرچم قرار داده شده است کلیک کنید.
    سپس زبان سایت ، انگلیسی شده و جهت ثبت نام لازم است بر روی لینک ثبت نام که با عنوان Sign Up مشخص شده است ، کلیک کنید .
    ۱- در قسمت اول نام و نام خانوادگی خود را تایپ کنید ، دقت کنید این نام می تواند جعلی یا نام مستعار خودتان باشد اما حتما باید شامل دو قسمت باشد :
    مثلا : hamed tak2net یا tak2net com و کلماتی مثل tak2net و یا hamed به تنهایی قابل قبول نیستند .
    ۲- در قسمت شماره ۲ می بایست یک ایمیل معتبر از خودتان را وارد کنید ، دقت داشته باشید ، این سایت یک کد فعال سازی به ایمیلی که درج کردید خواهد فرستاد که برای ادامه ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت ، پس حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید .
    ۳- در قسمت شماره ۳ می بایست یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید و در کادر بعدی نیز همان را تکرار کنید .
    ۴- در قسمت شماره ۴ کشور ایران را انتخاب کنید .
    ۵- در قسمت شماره ۵ می بایت شماره موبایل خود را بدون ۰ اول آن درج کنید ، به طور مثال اگر شماره موبایل شما ۰۹۱۷۳۸۳XXXX باشد می بایست در کادر فوق ۹۱۷۳۸۳XXXX را تایپ کنید . دقت داشته باشید این سایت تنها برای مشترکین اپراتور اول قابل پشتیبانی است ، لذا چنانچه از سیم کارت های اپراتورهای دیگر از قبیل ایرانسل یا تالیا استفاده می کنید ، قادر به ثبت نام و استفاده از امکانات این سایت نمی باشید .
    ۶- در بخش شماره ۶ می بایست سن خود و جنسیت خود را انتخاب کنید .
    با کادر Possible comments کاری نداشته باشید و آنرا پر نکنید .
    ۷- در بخش شماره ۷ می توانید ابتدا تعیین کنید که اگر تنها ۱۰ اعتبار داشتید یک ایمیل برای شما اتوماتیک ارسال شود که ضروری به نظر نمی رسد و بهتر است این گزینه را انتخاب نکنید .
    اما قسمت I unconditionally accept The terms of use by submitting this form را جهت پذیرفتن شرایط سایت حتما می بایست انتخاب کنید (به اصطلاح تیک بزنید)
    سپس بر روی دکمه Submit کلیک کنید .
    ۸- حال با پیغامی مواجه خواهید شد که به شما اطلاع می دهد ، ثبت نام شما انجام شد و جهت اتمام مراحل ثبت نام لازم است تا بر روی لینکی که به ایمیل شما فرستاده شده است کلیک کنید .
    ۹- وارد اکانت ایمیل خود شوید و ایمیل مبوطه را بازگشایی کرده و بر روی لینک ارسالی کلیک کنید (در صورتی که با مراجعه به ایمیل خود آن را در Inbox نیافتید ، شاخه Bulk یا Spam ایمیل خود را نیز چک کنید)
    سپس اکانت شما فعال می شود .
    پس از ورود به حساب کاربری خود ، می بایست شماره موبایل خود را در کادری ، بار دیگر وارد کرده و تایید کنید تا یک کد فعال سازی به موبایل شما ارسال گردد . سپس کد مورد نظر را در کادر مورد نظر تایپ کرده !
    ثبت نام :

http://www.sms.bi

3-
    خوب ابتدا برای ثبت نام به آدرس زیر برید .

http://www.3jam.com/signup.php

پس از ثبت نام برای شما یک کلمه عبور ارسال می شود به موبایلی که در کادر موبایل شما وارد کردید .
    اون شماره را در صفحه بعد وارد نمایید که بعد از زدن دکمه Sign Me Up می آید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید از این طریق .
    حال خودکار به پنل ارسال اس ام اس هدایت شده اید .
    در قسمت متن ، متن خود را وارد نمایید بر روی دکمه Send کلیک نمایید ، منتظر شوید تا کادری باز شود و از شما ، شماره تلفن بخواهد تا به دفتر تلفن اضافه کند .
    شماره مورد نظر را نیز مثل قبل بدین صورت وارد نمایید . ۹۸+ و سپس شماره را بدون صفر اول بنویسید .
    حال دوباره پس از ثبت شدن شماره در دفتر تلفن روی دکمه سند کلیک نمایید تا اس ام اس ارسال شود .
    در این سایت شما می توانید همزمان دو اس ام اس ارسال نمایید به دو شخص .

کاربر دائمی آواتار hero4000
    محل زندگی
    اينجا

دوست عزيز شما خودت جديدا به اين سايتها سر زدي ؟

فکر کنم خيلي تغيير کردند

احتمالا ايران رو هم ساپورت نميکنن

بي زحمت يک سري بزن ببين مشکل از منه که وارد نيستم يا واقعا تغيير کردند

محل زندگی
    شهر 3500 ساله

من به سایتی که در روش دوم بود مراجعه کردم(چون امکاناتش بیشتره)
    و بدون هیچ مشکلی اکانت گرفتم

1-

2-

کاربر دائمی آواتار hero4000
    محل زندگی
    اينجا

دوسن عزيز ت اينجاش که حله منم رفتم ولي از اين به بعد يعني براي ارسال اس ام اس مشکل دارم

چون از اينجا کدي رو بايد براي گوشي من ارسال کنه که حاوي يک کد فعالسازي هستش

ولي اين اس ام اس برام نميرسه که اکتيوش کنم

بازم ممنون

کاربر جدید آواتار kermaki
    محل زندگی
    اصفهان

دوستان کسی میدونه برای اینکه یه وب سرویس ارسال اس ام اس ایجاد کنیم باید چه کدهایی استفاده کنیم؟ متد هایی که توی وب سرویس نوشته می شن چیا هستن؟

err_unexpected_answer

فک کنم همه چیو درست رفتم اما این خطا رو میده چرا؟

راستی اون رفرنس ها هم که اصلا تو لیست رفرنسام نیس چی کار کنم؟(کامپوننت را نصب کردم )
    آخرین ویرایش به وسیله minaforotan : چهارشنبه 22 تیر 1390 در 01:49 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •