صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 83

نام تاپیک: آموزش از راه دور دانشگاه شیراز

کاربر دائمی آواتار mohamadlvs
    محل زندگی
    شیراز

Question آموزش از راه دور دانشگاه شیراز

با سلام،دانشگاه شیراز یک دانشکده آموزش های الکترونیکی(آموزش از راه دور"البته فکر کنم اینطور که من خواندم به معنای واقعی کلمه می باشد"نه مثل دانشگاه پیام نور«با عرض پوزش از پیام نوری های عزیز»). و این رقمی که من حساب کردم خیلی گران تر از دانشگاه آزاد هم تمام می شود.
    با توجه به این که در حال حاضر هم ثبت نام می کنند.می خواستم از کسانی که اینگونه تحصیل می کنند در مورد کم و کیف تحصیل جویا شوم؟
    آدرس سایت دانشکده
    www.vus.ir

نقل قول: آموزش از راه دور دانشگاه شیراز

دوست عزیز من در حال حاضر دانشجوی این دانشگاه هستم . فقط یک حقیقت در مورد این دانشگاه وجود داره اونم اینه که راحت می تونی بری تو اما بیرون اومدن خیلی خیلی سخته ! در مورد کیفیت دوره ها باید بگم تمامی اساتید از استاتید دانشگاه شیراز هستند ، در تهران و بسیاری از شهرها دیگه شعبه داره و برای امتحانات احتیاجی نیست تا شیراز برید ، از بابت کیفیت کلاس ها واقعا خوب هست و مشکل اینترنت ، قطع وصلی صدا و تصویری و ... وجود نداره اما بشدت سنگین تدریس میشه . از بابت شهریه هم بله از آزاد گران تر در میاد ضمن اینکه علاوه بر هزینه اینترنت هزینه های جانبی مثل اینترنت پر سرعت هم داره . مدرک معتبری ارائه میده . اگر تصمیم دارید شرکت کنید برای کنده شدن پوستتون آماده باشید :دی .

کاربر دائمی آواتار ir_programmer
    محل زندگی
    خوزستان، استاني كه سرمايه اش در خدمت استانهاي ديگر است.

برای دانشگاه شیراز 3 سوال مهم مطرح میشه که امیدوارم جابشون رو کسی داشته باشه:
    1- آیا این مدرک قابل قبول جهت شرکت در آزمون دکتری داخل و خارج از کشور هست؟
    2- آیا با این مدرک میشه در دانشگاه های ایران عضو هیئت علمی شد؟
    3- کتاب فارسی متناظر با Thinking in Java(4th edition)Bruce Echel's یا
    Java How to Program (7th edition) Deitels and Deitels تو بازار هست؟ (با توجه به اینکه اکثر بچه های کامپیوتر Java تجربه کم دارن و میخان تو فرصت کم اطلاعات مفید کسب کنن)
    آخرین ویرایش به وسیله ir_programmer : یک شنبه 30 خرداد 1389 در 16:03 عصر

این منابع زبان اصلیش خیلی بده اونم برای ما که اوضاع زبان خوبی نداریم با این فرصت کم مثلا کتاب مهندسی نرم افزارش 800 صفحه است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

کسی میدونه شهریه کارشناسی ارشد مهندسی IT حدودا ترمی چقدر میشه؟

حدودا ترمی یک و نیم تا یک و هفتصد.
    چکار کنیم حالا با این منابع کسی جایی رو سراغ نداره که واسه این آزمون نمونه سوال یا خلاصه جزوه داشته باشه از بچه های مجازی شیراز که قبول شدن؟؟؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط majidmt مشاهده تاپیک
    حدودا ترمی یک و نیم تا یک و هفتصد.
    چکار کنیم حالا با این منابع کسی جایی رو سراغ نداره که واسه این آزمون نمونه سوال یا خلاصه جزوه داشته باشه از بچه های مجازی شیراز که قبول شدن؟؟؟
    تو این آزمون حتی کسی نمی دونه از هر درس چند سواله چه برسه به نمونه آزمون!

سلام ببخشید کسی درباره موسسه نور طوبی اطلاعی داره؟سطح علمیش چه طوره؟شهریش چه قدر می شه؟

نقل قول نوشته شده توسط bersisa مشاهده تاپیک
    سلام ببخشید کسی درباره موسسه نور طوبی اطلاعی داره؟سطح علمیش چه طوره؟شهریش چه قدر می شه؟
    سطح علمیش به دانشجو بستگی داره. اما استاد ها با سوادن .باید ازشون کار کشید. البته گیر اوردنشون گاهی سخته .
    شهریه همونی هست که توی دفترچه دوم نوشته می شه. حدود ترمی 1 میلیون. کمی بیشتر. اما از آزاد و مجازی شیراز ارزونتره.

محل زندگی

یا توجه به اینکه گفته شده به کسانی که تمام می کنن مدرک دانشگاه شیراز داده میشه, آیا این مدرک کاملا برای همه جا معتبره؟
    مگه مدرک ارشد نباید مهر وزارت علوم بخوره!

خبر جدید: مدرک ارشد مجازی دانشگاه شیراز مورد تائید دانشگاه آزاد نیست! حتی برای حق التدریسی!
    آخرین ویرایش به وسیله ir_programmer : چهارشنبه 02 تیر 1389 در 09:21 صبح

نقل قول نوشته شده توسط ir_programmer مشاهده تاپیک
    یا توجه به اینکه گفته شده به کسانی که تمام می کنن مدرک دانشگاه شیراز داده میشه, آیا این مدرک کاملا برای همه جا معتبره؟
    مگه مدرک ارشد نباید مهر وزارت علوم بخوره!

خبر جدید: مدرک ارشد مجازی دانشگاه شیراز مورد تائید دانشگاه آزاد نیست! حتی برای حق التدریسی!
    خوب فرمایش شما درسته. اما مدرکی که به با ورود به دوره های مجازی بدون کنکور داده می شه. اگر نه تمام مدارک دانشگاه هایی که از طریق کنکور سراسری ارائه می شن قانونا دارای اعتبار هستند.
    و نکته دیگر اینکه دانشگاه های آزاد هم با هم فرق می کنند. بعضی شهر های غیر اصلی مدارک را قبول دارند.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط pooyar مشاهده تاپیک
    خوب فرمایش شما درسته. اما مدرکی که به با ورود به دوره های مجازی بدون کنکور داده می شه. اگر نه تمام مدارک دانشگاه هایی که از طریق کنکور سراسری ارائه می شن قانونا دارای اعتبار هستند.
    و نکته دیگر اینکه دانشگاه های آزاد هم با هم فرق می کنند. بعضی شهر های غیر اصلی مدارک را قبول دارند.
    میشه نظرتون رو دوباره بگید؟
    خیلی جملتون نامفهومه
    من میگم این مدرک اعتبار کافی نداره. یعنی بااینکه میگن مورد تائید وزارت علومه, اما حقیقت چیز دیگه ای هست. مدرک رو خود دانشگاه شیراز میده. یعنی هیج جای ایران اعتبار نداره.
    فقط جهت ادامه تحصیل ظاهرا معتبره که اونم کسی مطمئن نیست.

میشه نظرتون رو دوباره بگید؟
    خیلی جملتون نامفهومه
    من میگم این مدرک اعتبار کافی نداره. یعنی بااینکه میگن مورد تائید وزارت علومه, اما حقیقت چیز دیگه ای هست. مدرک رو خود دانشگاه شیراز میده. یعنی هیج جای ایران اعتبار نداره.
    فقط جهت ادامه تحصیل ظاهرا معتبره که اونم کسی مطمئن نیست.
    منظورم اینه که مدرکش برای دانشگاه های آزاد ااعتبار داره اما فقط شهر های دورتر . مراکز استان ها و شعبه های اصلی مدارک خاصی و شرایط خاصتری برای پذیرش دارند.
    اما می دونید که به دو طریق میشه وارد دانشگاه مجازی شیراز شد. یکی کنکور سراسری هست که شهریه کمتری می پردازید. و دیگر به صورت دانشپذیری ( شاید اصطلاحش چیز دیگه ای باشه) که بدون کنکور و فقط با آزمون و مصاحبه داخلی دانشگاه هست و شهریه بالاتری هم داره.
    منظور من اینه که با کنکور سراسری وارد بشید مدرکتون همه جا قبوله. حالا بالا بودن اعتبار و ... بستگی به سوابق علمی خودتون داره. در مقطع لیسانس بیشتر به دانشگاه نگاه می کنند اما در مقاطع بالاتر فاکتورهای دیگری هم مد نظر هیئت های علمی و ... هست.
    در مورد ادامه تحصیل داخل کشور به دانشگاه و نمرات تواما توجه میشه شرایطی هم برای معدل دانشگاه ها دارند اما زیاد سفت و سخت گرفته نمیشه. و در مورد خارج کشور میشه گفت فقط به سوابق علمی توجه میشه بدون توجه به دانشگاه فقط به واحد های پاس شده نگاه می کنند - به نقل از دوستان مطلع -

پیشنهاد شخصی من اینه که اگر به صورت خود جوش می تونید فعالیت کنید حتما دانشگاه مجازی برید. خیلی تجربه متفاوت، آموزنده و به صرفه ای هست (حتی با وجود شهریه!) . به خصوص دانشگاه شیراز که از امکانات خوبی هم برخورداره.

اگر سوالی بود من در خدمتم.

آقا این مباحث اعتبارش رو بیخیلال یه فکری به حاا این منابع تخیلی ارشدش بکنید که معادل فارسی اگه میشناسید معرفی کنید

ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای اونایی که ارشد گرایش تجارت الکترونیک خوندن امکان داره یا نه؟کدوم دانشگاهها؟ چه گرایشهایی می تونن بخونن؟

ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای اونایی که ارشد گرایش تجارت الکترونیک خوندن امکان داره یا نه؟کدوم دانشگاهها؟ چه گرایشهایی می تونن بخونن؟
    در رشته ی تجارت الکترونیک در ایران متاسفانه امکان نداره. اما این افراد می تونن یا سراغ نرم افزار برن یا اینکه سراغ رشته های مدیریتی برن.

pooyar عزیز امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری توی شبکه یا امنیت داره؟ منظورم اینه که کسی که ارشد تجارت الکترونیک خونده انتخابهای اونایی که امنیت و یا شبکه برای ارشد خوندن رو برای دکتری می تونه داشته باشه؟

pooyar عزیز امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری توی شبکه یا امنیت داره؟ منظورم اینه که کسی که ارشد تجارت الکترونیک خونده انتخابهای اونایی که امنیت و یا شبکه برای ارشد خوندن رو برای دکتری می تونه داشته باشه؟
    متاسفانه هیچ یک از زیر رشته های IT توی ایران PHD ندارن و باید حتما تغییر رشته بدید که بتونید PHD بگیرید. شاید سال های آینده این رشته ها هم PHD دار بشن. اما به چند دلیل بعید می دونم به این زودیا باشه، یکیش اینه که سطح علمی کشور ما متاسفانه توی این رشته ها پایینه و حتی افراد در مقطع فوق لیسانس هم هنوز کار علمی فوق العاده ای انجام ندادن (البته این حرف نسبی هست! ) . این وضع رو به بهبوده .چون تحصیل کرده های خارج که بر می گردن روز به روز اوضاع بهتر میشه.

ولی من از بعضی ها شنیده بودم که دانشگاه امیر کبیر قطب آی تی کشوره و تنها این دانشگاه برای دکترا در این رشته دانشجو می گیره. ولی درباره تجارت الکترونیک شک داشتم!!!

درباره دوستانی که فرمودند مدرک معتبر نیست :

مدرک رو دانشگاه شیراز اعطا می کنه و مدرک مورد تایید وزارت علوم هست و هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هم وجود نداره ...

بله .دانشگاه امیرکبیر دکترای آی تی داره حتی گرایش تجارت الکترونیک.

برای دانشگاه شیراز 3 سوال مهم مطرح میشه که امیدوارم جابشون رو کسی داشته باشه:
    1- آیا این مدرک قابل قبول جهت شرکت در آزمون دکتری داخل و خارج از کشور هست؟
    2- آیا با این مدرک میشه در دانشگاه های ایران عضو هیئت علمی شد؟
    3- کتاب فارسی متناظر با Thinking in Java(4th edition)Bruce Echel's یا
    Java How to Program (7th edition) Deitels and Deitels تو بازار هست؟ (با توجه به اینکه اکثر بچه های کامپیوتر Java تجربه کم دارن و میخان تو فرصت کم اطلاعات مفید کسب کنن)
    راجب به اعتبار مدرک هم بگم معتبره حتی هیات علمی دیدم شدن.حتی مدیر گروه هم شدن با این مدرک .اما فکر نکنم تا زمانی که دوستان بخوان فارق بشن دیگه بشه با ارشد حتی روزانه هیات علمی شد.تا اون موقع شرایط عوض شده.

راجب به کتاب بگم الکترونیکیش در اینترنت موجوده می تونید بگیرین و پرینت کنین.

آقا این مباحث اعتبارش رو بیخیلال یه فکری به حاا این منابع تخیلی ارشدش بکنید که معادل فارسی اگه میشناسید معرفی کنید
    اگر نمی تونین منبع انگلیسی بخونین بهتره بی خیال ارشد بشین .حالا این یکی کتاب رو فارسیش پیدا کردی کتاب های بعدی رو چی ؟ در مقطع تحصیلات تکمیلی که کتاب ترجمه شده وجود نداره عزیز.

سلام دوست عزیز
    عرض شود که راجع به این ثبت نام کنکور ارشد مجازی کامپیوتر دانشگاه شیراز سوال دارم که ممنون می شم که حتی حداقل اطلاعاتی دارید من رو راهنمایی کنند حتی فقط در مورد گرایش ارشد مجازی کامپیوتر حالا هر دانشگاهی شد شد !...
    با توجه به اینکه ثبت نام تا 20 تیر 89 هستش ( یعنی 4 روز دیگه) یک سری سوال دارم که ممنون می شم جواب بدین:
    1- از بین این رشته های ثبت نامی گرایش کامپیوتر ارشد مجازی شیراز:1- گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی، 2-گرایش طراحی و تولید نرم افزار، 3-گرایش تجارت الکترونیک کدوم بهتره ؟ به غیر از تجارت الکترونیک اونای دیگه نا شناخته هستش این تولید نرم افزار همون نرم افزاره؟ و میشه ادامه تحصیل داد ؟ در کل نظرتون راجع به گرایش ها چیست؟ لینک زیر
    http://www.vus.ir/news.php?news_id=1500
    2- آیا کنکورش سخته؟ و چقدر نیاز به مطالعه هست با توجه به ضعیف بودن زبانم؟ مصاحبه تخصصی چطور؟ باید رزومه قوی داشته باشی نه؟ و این منابعی که معرفی کرده چطوره راحته یا نه؟ لینک زیر:
    http://www.vus.ir/89/14f.html
    3 -می شه ادامه داد با این مدرک؟ واسه دکترا چی؟ کدوم رشته از گرایش های بالا واسه دکتری بهتره؟
    4- اسم مجازی رو مدرک می خوره؟ و چند ترمه می شه تموم کرد با این سیلابس(http://www.vu-shiraz.com/amozesh/it/index.php?parent_id=6)
    5- آیا می شه همزمان با کار هم ادامه تحصیل داد؟ یعنی کلاس حضوری نداره دیگه نه؟
    6- و راهنمایی های دیگه که خودتون می دونیین
    تا یک شنبه بیشتر وقت نیست و من منتظر پاسختون هستم
    ممنون

دکترا ادامه دادن ربطی به گرایش نداره.شما اصلا مهم نیست دکترا چه رشته ای باشه .شما در هر گرایش که باشی یک زمینه تحقیق باید کار کنی که در ورودی دکترا با اون استادی که در زمینه تحقیق شماست مصاحبه می دی. پس هر گرایشی باشی برای دکترا فرق نداره. زمینه تحقیق شما و روند پیشرفت در آن مهم هست.
    گرایش تولید نرم افزار یک مخلوطی از دو گرایش مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مهندسی فناوری اطلاعات است که در دانشگاه تربیت مدرس تدوین شد و سیلابسش هم در اینترنت موجوده.

نقل قول نوشته شده توسط SystemAnalyst مشاهده تاپیک
    دکترا ادامه دادن ربطی به گرایش نداره.شما اصلا مهم نیست دکترا چه رشته ای باشه .شما در هر گرایش که باشی یک زمینه تحقیق باید کار کنی که در ورودی دکترا با اون استادی که در زمینه تحقیق شماست مصاحبه می دی. پس هر گرایشی باشی برای دکترا فرق نداره. زمینه تحقیق شما و روند پیشرفت در آن مهم هست.
    گرایش تولید نرم افزار یک مخلوطی از دو گرایش مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مهندسی فناوری اطلاعات است که در دانشگاه تربیت مدرس تدوین شد و سیلابسش هم در اینترنت موجوده.
    سلام
    ممنون از پاسخت مهندس
    عرض کنم که منظور مثلا دکتری نرم افزار هست که ادامه کارشناسی ارشد نرم افزار هست با دکتری هوش! حالا ما دکتری مثلا تجارت داریم؟ یا تولید نرم فزار و یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی? مخصوصا در همین شیراز؟
    و همچنین چون می دونین خوب اگه ارشد هر چی باشی، مقاله دادن هم راحت تره و ورود واسه دکتری هم راحت تر... مثلا بچه هایی هستند که نرم افزارن ولی مجبورن برای مقاله دادن از AI استفاده کنن حالا این هم هست...؟
    یه چیزی هم هست تا استاد مخصوص واسه دکتری گیر نیاری که دکتری نمی تونی بگیری ،متاسفانه هر دانشگاهی دانشگاه دیگه رو به راحتی نمی گیره!

این مصاحبه هاش چطوره حالا گرایش ها فرق می کنه؟
    به نظر شما ارزش داره یا نه ؟
    اصلا امکان قبولیش چطوره؟

باسلام

من تلفني با دانشگاه شيراز تماس گرفتم اما جواب درستي به سئوال من ندادن
    با توجه به اينكه امروز 21 تير هستش و مهلت ثبت نام تا 23 تير تمديد شده
    از دانشجويان اين دانشگاه تقاضا دارم لطف كنن و هر چي سريعتر به اين سئوال پاسخ بدن

توي سايت براي كلاسها ساعت اعلام شده
    آيا معنيش اينه كه دانشجو بايد در اون 2 ساعت اعلام شده يكسره پاي كامپيوتر باشه ؟
    يا اينكه 2 ساعت فرصت داره فايل آموزشي را دانلود كنه ؟
    چون من از محل كارم به اينترنت دسترسي دارم ميخوام بدونم ميشه در حين كار از طريق اين دانشگاه ادامه تحصيل داد يا نه ؟
    نميخوام از دهن زن و بچه ام بگيرم و كلي هزينه كنم و اونوقت معلوم بشه در حين كار نميشه درس خوند
    يا وسط كلاس اگه ارباب رجوع داشتم يا مديرم باهام كار داشت برام غيبت منظور بشه
    اصلا اگه برق رفت و نشد در همون ساعت آنلاين شد تكليف چيه ؟؟؟
    اگه حتما بايد در مدت زمان برگزاري كلاس مجازي پاي كامپيوتر باشيم چند ساعت غيبت مجاز محسوب ميشه ؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله hpcompaq6720s : سه شنبه 22 تیر 1389 در 07:46 صبح دلیل:  

نقل قول نوشته شده توسط hpcompaq6720s مشاهده تاپیک
    باسلام

من تلفني با دانشگاه شيراز تماس گرفتم اما جواب درستي به سئوال من ندادن
    با توجه به اينكه امروز 21 تير هستش و مهلت ثبت نام تا 23 تير تمديد شده
    از دانشجويان اين دانشگاه تقاضا دارم لطف كنن و هر چي سريعتر به اين سئوال پاسخ بدن

توي سايت براي كلاسها ساعت اعلام شده
    چون من از محل كارم به اينترنت دسترسي دارم ميخوام بدونم ميشه در حين كار از طريق اين دانشگاه ادامه تحصيل داد يا نه ؟
    نميخوام از دهن زن و بچه ام بگيرم و كلي هزينه كنم و اونوقت معلوم بشه در حين كار نميشه درس خوند
    يا وسط كلاس اگه ارباب رجوع داشتم يا مديرم باهام كار داشت برام غيبت منظور بشه
    اصلا اگه برق رفت و نشد در همون ساعت آنلاين شد تكليف چيه ؟؟؟
    اگه حتما بايد در مدت زمان برگزاري كلاس مجازي پاي كامپيوتر باشيم چند ساعت غيبت مجاز محسوب ميشه ؟؟؟
    من هم ثبت نام کردم ولی تا جاییکه متوجه شدم و البته مطمئن نیستم می شه بعدا فایل کلاس ها را گرفت ... الان که من ثبت نام کردم یک صفحه به اسم خودم دارم با یوزر و پسورد مربوط به خودم پس نیازی به آنلاین بودن حتمی شاید نباشه...
    بازهم اگه از بچه های دانشگاه بیان بگن چطوریاست خیلی بهتره ... اگه بیان البته...
    شما چی شرکت می کنین؟

نقل قول نوشته شده توسط talangor مشاهده تاپیک
    سلام
    عرض کنم که منظور مثلا دکتری نرم افزار هست که ادامه کارشناسی ارشد نرم افزار هست با دکتری هوش! حالا ما دکتری مثلا تجارت داریم؟ یا تولید نرم فزار و یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی? مخصوصا در همین شیراز؟
    دکترای تجارت الکترونیک فقط امیر کبیر داره.ولی دانشگاه های دیگه شما می تونین دکترای نرم افزار برین و اونجا رو زمینه تجارت الکترونیک تز کار کنین.

من ميخوام كنترل و ابزار دقيق بخونم
    اون ثبت نام فقط براي ورود به قسمت ثبت نام براي امتحان ورودي هستش
    نميشه با اون User و Pass وارد قسمت دانشجويي شد
    با توجه به زمان كمي كه باقي مونده و اهميت موضوع دوباره سئوال رو تكرار ميكنم

Exclamation نقل قول: آموزش از راه دور دانشگاه شیراز

از دانشجويان دانشگاه مجازي شيراز تقاضا دارم لطف كنن و هر چي سريعتر به اين سئوال پاسخ بدن

توي سايت براي كلاسهاي مجازي ساعت اعلام شده
    اگه برق رفت و نشد در همون ساعت آنلاين شد تكليف چيه ؟؟؟
    اين رو هم اضافه كنم كه من آيين نامه دانشگاه مجازي اصفهان رو خوندم و توي اون نوشته كه آنلاين بودن در ساعاتي كه كلاس مجازي برگزار ميشه الزاميه و آنلاين نبودن غيبت محسوب ميشه
    آخرین ویرایش به وسیله hpcompaq6720s : سه شنبه 22 تیر 1389 در 11:30 صبح دلیل:  

اينجا كسي پيدا نميشه راجع به اين دانشگاه اطلاعات داشته باشه ؟

يكي پيدا نميشه مارو از اين بلاتكليفي در بياره
    فقط چند ساعت ديگه فرصت دارم

چرا بلاتکلیف؟؟؟ آقا جان اون دو ساعت کلاس یعنی باید انلاین باشی همه مجازی ها همینطوره بعضی از اساتید حظور واسشون مهمه بعضی ها هم نه در ضمن واسه دانلود مطالب کلاس هم محدودیت زمان تا پایان ترم نداره

چرا بلاتکلیف؟؟؟ آقا جان اون دو ساعت کلاس یعنی باید انلاین باشی همه مجازی ها همینطوره بعضی از اساتید حظور واسشون مهمه بعضی ها هم نه در ضمن واسه دانلود مطالب کلاس هم محدودیت زمان تا پایان ترم نداره
    ممنون که پاسخ دوستمون رو دادید. شما مجازی خوندین یا نه؟

فقط یک چیزی دوستان از این منابع زیر کسی هست که اطلاعات داشته باشه و یا ترجمه هاش:؟

مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک

1 زبان

1- Markstein, L & Hirasawa, L. (1983). Developing Reading Skills (Advanced). London: Newbury House Publishers. (Units 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10).
    2- Matthiesen, S.J. (2004). 504 Absolutely Essential Words. New York: BARRON'S. (Units 1-42).

2ریاضیات پایه و آمار

1. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده:توماس سینی ویر
    2. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده: لیت هلد
    3. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده: استوارت
    4.آمار و احتمالات مقدماتی نویسنده:دکتر بهبودیان

3مبانی فناوری اطلاعات

Information Technology for Management Transforming Organizations in the Digital Economy
    Turban * Leidner * McLean * Wetherbe (6th Edition2008)
    فصول 1 تا 8 و فصل 16

4مبانی برنامه سازی

The C Programming Language, Kernighan Ritchie
    آخرین ویرایش به وسیله talangor : چهارشنبه 23 تیر 1389 در 15:29 عصر

محل زندگی

ببینید دوستان
    راجب به کنکور ارشد شیراز باید بگم
    چون این دانشگاه خودش هم نمی دونه این آزمون به چه شکلی برگزار میشه
    واسه همین حتی ضرایب و تعداد سوالات رو هم به کسی نگفتن.

ببینید دوستان
    راجب به کنکور ارشد شیراز باید بگم
    چون این دانشگاه خودش هم نمی دونه این آزمون به چه شکلی برگزار میشه
    واسه همین حتی ضرایب و تعداد سوالات رو هم به کسی نگفتن.
    سلام
    ممنون
    ضرایب رو گفتن دیگه همه ضریبشون یکه!
    ولی منظور بیشتر این منابع هست که کسی اطلاعات داره یا نه؟

نقل قول نوشته شده توسط talangor مشاهده تاپیک
    ممنون که پاسخ دوستمون رو دادید. شما مجازی خوندین یا نه؟

فقط یک چیزی دوستان از این منابع زیر کسی هست که اطلاعات داشته باشه و یا ترجمه هاش:؟

مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک

1 زبان

1- Markstein, L & Hirasawa, L. (1983). Developing Reading Skills (Advanced). London: Newbury House Publishers. (Units 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10).
    2- Matthiesen, S.J. (2004). 504 Absolutely Essential Words. New York: BARRON'S. (Units 1-42).

2ریاضیات پایه و آمار

1. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده:توماس سینی ویر
    2. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده: لیت هلد
    3. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی نویسنده: استوارت
    4.آمار و احتمالات مقدماتی نویسنده:دکتر بهبودیان

3مبانی فناوری اطلاعات

Information Technology for Management Transforming Organizations in the Digital Economy
    Turban * Leidner * McLean * Wetherbe (6th Edition2008)
    فصول 1 تا 8 و فصل 16

4مبانی برنامه سازی

The C Programming Language, Kernighan Ritchie
    سلام:
    منم ثبت نام کردم و هیچ چیزی نمی دونم...
    اگه اطلاعاتی یافتید به منم بگید در ضمن من کارشناسی ام رو هم مجازی خوندم علم و صنعت..

نقل قول نوشته شده توسط daisy_redrose مشاهده تاپیک
    سلام:
    منم ثبت نام کردم و هیچ چیزی نمی دونم...
    اگه اطلاعاتی یافتید به منم بگید در ضمن من کارشناسی ام رو هم مجازی خوندم علم و صنعت..
    سلام
    چطور بود کارشناسی مجازی واسه کلاسات و بقیه قضایا و الان که مدرکی که داری و ارزشش ؟
    کلا هر چی می تونی راهنمایی کنی...
    یه چیز دیگه علم و صنعت ارشد مجازی کامپیوتر نداره؟

خوب بود من راضی بودم یعنی اولاش کمی سخت بود ولی بعدش عادت کردیم من کلا حوصله نداشتم حضوری هی برم دانشگاه و تو ایم سیستم راحت بودم... درس ها قابل دانلود بودن و کلاس هامون هم آرشیو می شد و این آرشیو ها کلی کمک می کرد گاهی شب امتحان یک دور مرور می کردم همه رو... در کل خوب بود الانم اصلا مشکل ندارم چون این سیستم باعث شد نسبت به دیگر فارغ اتحصیلان به کامپیوتر و مسائل اون مسلط تر باشم.
    الان شاغلم و هیچ مشکلی ندارم.... ببینین مهم خود شما هستید و نگرشتون اگه فکر کنی چیزی کم داری این رخ می ده من اصلا فکر نکردم با بقیه فرق دارم تو ایران این سیستم جدید پس بقیه فکر می کنن عجیب وگرنه هیچ فرقی نداره که گاهی بهتر هم هست بستگی به خود فرد داره ما داشتیم کسانی رو که ناراضی بودن ولی من راضی بودم به نظرم می ارزه به جای اینکه زمانت رو هدر بدی پشت کنکور بمونی پول می دی و زودتر می ری دانشگاه .

نقل قول نوشته شده توسط daisy_redrose مشاهده تاپیک
    خوب بود من راضی بودم یعنی اولاش کمی سخت بود ولی بعدش عادت کردیم من کلا حوصله نداشتم حضوری هی برم دانشگاه و تو ایم سیستم راحت بودم... درس ها قابل دانلود بودن و کلاس هامون هم آرشیو می شد و این آرشیو ها کلی کمک می کرد گاهی شب امتحان یک دور مرور می کردم همه رو... در کل خوب بود الانم اصلا مشکل ندارم چون این سیستم باعث شد نسبت به دیگر فارغ اتحصیلان به کامپیوتر و مسائل اون مسلط تر باشم.
    الان شاغلم و هیچ مشکلی ندارم.... ببینین مهم خود شما هستید و نگرشتون اگه فکر کنی چیزی کم داری این رخ می ده من اصلا فکر نکردم با بقیه فرق دارم تو ایران این سیستم جدید پس بقیه فکر می کنن عجیب وگرنه هیچ فرقی نداره که گاهی بهتر هم هست بستگی به خود فرد داره ما داشتیم کسانی رو که ناراضی بودن ولی من راضی بودم به نظرم می ارزه به جای اینکه زمانت رو هدر بدی پشت کنکور بمونی پول می دی و زودتر می ری دانشگاه .
    سلام
    ممنون كه پاسخ دادين و اما چند تا سوال پيش مي ياد:
    1-از لحاظ زماني كه گفتي قبول ولي خوب اگه همين جور پول بدي بري خوبه ولي خوب اين طور نيست بايد آزمون بدي و اگه! قبول شدي مصاحبه و بعد هم قبول در ارشد! كه اينها فكر كنم خودش كلي سخته ، حداقل تصور من اينه و بايد سابقه خوب و البته درس ها رو هم خوب بخوني!درسته؟
    2- ارشد تجارت الكترونيك به نظرت كاربرد داره؟ واسه تدريس چي؟ واسه قبولت كردن در دكتري؟ همين كه بيبنن مجازي خوندي!؟
    3-همين پشت كنكور واسه من هم خيلي مهمه چون اصلا ريسك بالايي مي خواد، نمونش دو تا از دوستام كه سربازي رو بيخيال شدن و نشستن درس خوندن آخر هم قبول نشدن و تازه رفتن سربازي اون هم با اعصاب داغون! حالا من خوندم پايه دانشگاه بدون كنكورم ولي چه فايده؟! اين هم خودش هفت خوان رستم و كنكور داره!
    4- آقا شما هم مثل من مي خواي كنكور بدي ديگه! الان شما چطور خودتو آماده مي كني؟منابع رو داري ؟ چي مطالعه مي كني؟ اصلا وقتي نمونده! كمك كنيم و قبول بشم با هم ...اكي؟
    منتظر پاسخ هات هستم و ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله talangor : چهارشنبه 30 تیر 1389 در 17:23 عصر

با سلام:
    راستش من دخترم و متاهل و از روی علاقه می خوام ادامه تحصیل بدم مشکل سربازی هم مثل شما ندارم واسه همین شرایطم با شما فرق داره...
    البته زمان ما علم و صنعت دانشپذیر می گرفت و مثل اینجا نبود که کنکوری باشه الان سخت شده....
    در مورد رشته هم باز بستگی به علاقه داره و بازار کار و اینکه هدفتون چیه تجارت از همشون فکر کنم بهتر باشه و باز به خودتون بستگی داره....
    راستی شما ساکن کجا هستین؟ اگه اهل تهران هستین ثبت نام ارشد مجازی امیرکبیر هم شروع شده!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •