نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: نحوه فروش از طریق کارت های اعتباری وملی کارت و....

نحوه فروش از طریق کارت های اعتباری وملی کارت و....

دوستان سلام
    من قصد دارم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم اما در نحوه فروش کالا از طریق کارت های اعتباری وملی کارت کلا اطلاعاتی ندارم.ممنون میشوم اگر کد آماده
    و یاهر گونه اطلاعاتی در این زمینه دارید در اختیارم بگذارید.

ممنون :)

با سلام

فعلا این کار تو ایران انجام نمیشه!
    اما تو جلسه ای که سران بانکداری کشور و مدیران IT ایران با هم در جلسه " E-commerce" داشتند
    قراره امنیت لازم برای تجارت الکترونیکی فراهم شود و بشود در اینترنت تجارت کرد.
    شما برای این کار به یکی از بانکها که سیستم الکترونیکی دارد مراجعه کن(پیشنهاد میکنم به بانک پارسیان مراجعه کن که از این نوع کارها پشتیبانی میکند)
    بعد با اونا صحبت کن و نوع ورود و خروج پول از طریق سایتت هماهنگ کن!

:موفق:

ممنون از راهنماییتون.

اگر حال دردسر داری میتونی پروتکلی که یک پین پد اجرا میکنه از طریق مودم کامپیوتر پیاده سازی کنی :wink:
    به کسی نگی ها پوست رو میکنن)چون اول سودش تو جیب خودشون باید بره)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Merikh
    می شه در باره پین پد توضیح بدی؟

دستگاه هایی که کارت را داخلش میکشی(خواندن کارت در حال عبور برخلاف ATM) و رمز را وارد میکنی تراکنش(transaction) مربوطه را از طریق خط تلفن انجام میدهد و رسید چاپی صادر میکند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-مشهد
    سلام
    بابا خیلی عقبید. :sorry: یه سر به بانک سامان بزنید تا ببینید چند تا سایت دارند از خدمات الکترونیکی اون استفاده می کنند. برای نحوه استفاده از خدمات اون هم بهتره که از خود بانک سامان سئوال بفرمائید.
    www.efeh.com هم نمونه ای از سایت ها در این مورده . البته نمی شه از سایت شرکت رجا و سایت های مشابه هم گذشت. :sunglass:

نه عزیز دلم عقب نیستیم خود سایت بانک سامان را سر بزن میفهمی فقط به درد کار با کارت های بانک سامان میخوره اونم فقط کارتهایی که خدمات اینترنتیش را فعال کرده باشی(Cvv , ... pass گرفته باشی)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    کسی از شرایط بانک پارسیان اطلاعاتی داره ؟ لازم نیست شرکت داشته باشی ؟ یک شخص عادی میتونی خدمات پرداخت رو برای سایتش بگیره ؟

شما فقط کافی است یک تماس با آقای مهندس کمارجی شرکت تجارت الکترونیکی پارسیان بگیرید براتون نمونه قرارداد و فرم ها را فکس می کنه . بعد از پر کردن فرم و ارسال آن یک اکانت برای شما ایجاد و نمونه کد ارتباط با وب سرویس پارسیان را هم ارسال می کنه !

حقیقی و یا حقوقی فرق نمی کنه فقط یک چک به مبلغ یک میلیون تومان به عنوان ضمانت دریافت میکنن برای هر پرداخت هم 4% کسر می کنن و هفته ای یک بار پول به حسابتون واریز میشه

در ضمن حدود یک ماه است که سایت پارسیان کلیه کارت های بانک های عضو شتاب را قبول می کنه البته باید رمز اینترنتی داشته باشند که هنوز مثلا بانک ملی نداره ! ولی کشاورزی ، اقتصاد نوین و ..... دریافت میشه !

مثالی از دریافت پول از سیستم بانکی شتاب

Cool

سلام
    خود سایت بانک سامان را سر بزن میفهمی فقط به درد کار با کارت های بانک سامان میخوره اونم فقط کارتهایی که خدمات اینترنتیش را فعال کرده باشی(Cvv , ... pass گرفته باشی)
    با تمام کارت‌های بانک سامان میتونین از سایت های طرف قرار داد این بانک خرید کنید:
    http://www.sb24.com/sb24/CardUse-Fa.shtml

این مطلب رو هم شنیدم: (مطمئن نیستم!)
    قبلا با کارت های شتاب هم کار میکرد ولی با بانک مرکزی سر همین مطلب مشکل پیدا کردن و از اون به بعد فقط با سامان‌کارت کار میکنه!

برای قرارداد خدمات پرداخت اینترنتی بانک سامان:
    http://www.sb24.com/sb24/EpayformSaman-Fa.shtml

در ضمن سیستم پرداخت اینترنتی بانک پارسیان به تازگی راه افتاده . . . ولی فکر می‌کنم مال بانک سامان امتحانش رو پس داده باشه!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •