نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: غیرفعال کردن پیام های نود32

Exclamation غیرفعال کردن پیام های نود32

سلام،

من eset node32 دارم، و ابدیت شده س فکر میکنم.

از دیشب یهویی هی پیام میده ویروس(win32/sality.NAU virus) و هی فایلامو پاک میکنه . یه چندتایی هم از نرم افزارهامو پاک کرده مثل مسجنر و فایرفاکس و افیس...

چطوری میتونم جلوشو بگیرم؟! پیامهاش اعصابمو خورد کرده ، نود رو غیرفعالم میکنم فایده نداره بازم هی پیام میده ...

این پیام دادند هم همش و پشت سرهم هست....

و ماجرا ازاینجاس که من دریم وریور رو باز کردم و با صفحه کلید می خواستم برم گزینه ابپشن باتن دومی رو انتخاب کنم(گزینه ای که امکان استفاده تا سی روز رو رایگان میده) نمیدونم یهویی اینجوری شدو از اون موقع نود هی پیام پاک کردن ویروس میده...

البته من قبلا هم همین دریم وریور رو نصب کردم و مشکلی ازش نیست.

///\\\
    فقط خواهشاً کسی نیاد انتی ویروسای دیگه معرفی کنه.
    بگید نود رو چکار کنم و تنظیماتش چیه من این نمایش پیام ها رو غیرفعال کنم؟

نقل قول: غیرفعال کردن پیام های نود32

سلام .
    من الان داخل لینوکسم و به NOD 32 دسترسی ندارم . ولی یکی از تنظیماتیش که یادم هست اینطوری بود .
    وارد قسمت Setting آنتی ویروست شو . بعدش وارد قسمت Notification شو ( شاید هم اسمش Alert بود ) . یه جاییش یه چک باکس هست که اگه اونو بر داری دیگه پیغام نمیده .
    یکم با اون قسمت ور بری میتونی ریلکسش کنی .
    موفق باشی ..................

کردم اینکار رو کفایت نکرد .
    الان دوباره غیرفعال کردمش کلا نود رو، فعلا که خوب شده ! یه چندتایی پیام ویروس داد ولی فعلا که اروم شده

نقل قول نوشته شده توسط h.alizadeh مشاهده تاپیک
    کردم اینکار رو کفایت نکرد .
    الان دوباره غیرفعال کردمش کلا نود رو، فعلا که خوب شده ! یه چندتایی پیام ویروس داد ولی فعلا که اروم شده
    جملتون شبیه جمله ی یک مادر شده وقتی بچش تب کرده و حالا خوابیده....

با اینکه ارائه ی یک آنتی ویروس دیگه رو تحریم کردین اما به نظر من یک آنتی ویروس دیگه رو نصب کنین بعد اگر اون هم یک چنین پیغامی داد بدونین که ویروسی شده اگر هم نداد که مشکل از نود هست. من پیشنهادم Kaspersky هست.

برای چنین مواردی هرگز آنتی ویروس یا پیام اخطار ویروس را غیر فعال نکنید.. شما باید ویروس را از سیستم حذف کنید و تا زمانیکه نتواند آن ها را پاک کند به شما اخطار می دهد.
    سیستم را در حالت safe mode اجرا کنید و مجددا کل سیستم را با آنتی ویروس خود چک کنید و همه ویروس ها را حذف کنید.

اگر فایل های اصلی سیستمی شما ویروسی شده باشد، چاره ای ندارید که system restore کنید و اگر آن هم کار نکرد ویندوز را مجددا نصب کنید.

ممنونم، سیستم توی حالتsafe modeنمی ره :-؟؟ چندباری امتحان کردم نرفت .

اره قبلا هم نود اینطوری شده بود سیستم رستور کردم درست شد ولی الان بریک پوینت ندارم رستور نمیشه فقط به دیشب که فایرفاکس نصب کردم برمیگرده! تاریخ سیستم رو هم عوض کردم فایده نداشت بریک پیونت نداشتم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •