نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشكل نرم افزار كاريابي

مشكل نرم افزار كاريابي

با سلام . بنده مسئول دفتر كاريابي كنگان هستم . برنامه به زور و اجبار اداره كار بر روي كامپيوتر ما نصب كرده كه فقط بايد از اون استفاده كنيم . برنامه اي بسيار مسخره ، كند ، رابط كاربري اشتباه ، جستجوي ناقص و. .. .. بگذريم . من زماني كه ويندوز كامپيوترم رو آپديت مي كنم ( منظورم اينه كه از اول نصبش مي كنم روي همون ويندوز قبلي آپگريد ) . برنامه كاريابي از كار ميفته . يعني بعد از اين كه يوزرنيم پسورد بهش مي ديم براي ورود ، اين پيغام رو مي ده :
    " خطا در برقراري ارتباط با سرور " . يكبار هم كه قبلا وينوز رو تازه كرده بودم باز با اين پيغام روبرو شدم كه مجبور شدم كامپيوتر رو ببرم تا بوشهر ( كلي هزينه و وقت ) . وقتي با پشتيبان برنامه تو بوشهر صحبت مي كنم مي گه مربوط به تنظيمات اس كيو ال هست و بايد اون رو درست كني . نمي دونم بايد چيكار كنم . اين مشكل واسه چي اتفاق ميفته ؟ بايد چيكار كنم واسه حل كردنش . ممنون ميشم اگه كسي كمك كنه

Smile نقل قول: مشكل نرم افزار كاريابي

نقل قول نوشته شده توسط nima_4321 مشاهده تاپیک
    با سلام . بنده مسئول دفتر كاريابي كنگان هستم . برنامه به زور و اجبار اداره كار بر روي كامپيوتر ما نصب كرده كه فقط بايد از اون استفاده كنيم . برنامه اي بسيار مسخره ، كند ، رابط كاربري اشتباه ، جستجوي ناقص و. .. .. بگذريم . من زماني كه ويندوز كامپيوترم رو آپديت مي كنم ( منظورم اينه كه از اول نصبش مي كنم روي همون ويندوز قبلي آپگريد ) . برنامه كاريابي از كار ميفته . يعني بعد از اين كه يوزرنيم پسورد بهش مي ديم براي ورود ، اين پيغام رو مي ده :
    " خطا در برقراري ارتباط با سرور " . يكبار هم كه قبلا وينوز رو تازه كرده بودم باز با اين پيغام روبرو شدم كه مجبور شدم كامپيوتر رو ببرم تا بوشهر ( كلي هزينه و وقت ) . وقتي با پشتيبان برنامه تو بوشهر صحبت مي كنم مي گه مربوط به تنظيمات اس كيو ال هست و بايد اون رو درست كني . نمي دونم بايد چيكار كنم . اين مشكل واسه چي اتفاق ميفته ؟ بايد چيكار كنم واسه حل كردنش . ممنون ميشم اگه كسي كمك كنه
    دوست عزیز بپرسید نسخه SQL که برنامه با اون کار می کنه چیه و بعد از بازار تهیه کنید و بعد از نصب ویندوز SQL SERVER رو نصب کنید و فایل دیتابیس برنامه رو به SQL بشناسونید شما کارهای اول رو انجام بده انجام که شد برای روش شناسوندن دیتابیس همین جا سوال کن

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: مشكل نرم افزار كاريابي

البته backup یادتون نره.

نقل قول: مشكل نرم افزار كاريابي

ممنون كه جواب دادين . ولي مگه موقع نصب دوباره ويندوز برنامه نصب شده قبلي از كار ميفتن ؟ من الان چك كردم اس كيو ال كه از كار نيفتاده و كار مي كنه . ور‍ژنش هم 2005 هست .
    اگه بايد برنامه رو بهش بشناسونم چطوري بايد اين كار رو بكنم ؟
    آخرین ویرایش به وسیله nima_4321 : دوشنبه 11 مرداد 1389 در 07:23 صبح

Smile نقل قول: مشكل نرم افزار كاريابي

نقل قول نوشته شده توسط nima_4321 مشاهده تاپیک
    ممنون كه جواب دادين . ولي مگه موقع نصب دوباره ويندوز برنامه نصب شده قبلي از كار ميفتن ؟ من الان چك كردم اس كيو ال كه از كار نيفتاده و كار مي كنه . ور‍ژنش هم 2005 هست .
    اگه بايد برنامه رو بهش بشناسونم چطوري بايد اين كار رو بكنم ؟
    بله دوست عزیز SQL هم مثل بسیاری از نرم افزارها بعد از تعویض ویندوز باید دوباره نصب بشه مثل عکس ها پیش برید و فایل MDF دیتابیس رو انتخاب کنید

موفق باشید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (84.1 کیلوبایت, 21 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg‏ (85.2 کیلوبایت, 20 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 3.jpg‏ (85.0 کیلوبایت, 20 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 4.jpg‏ (86.7 کیلوبایت, 20 دیدار)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •