نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.

چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.

سلام.
    چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.

نقل قول: چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.

نقل قول نوشته شده توسط esm4150 مشاهده تاپیک
    سلام. چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.
    سلام.
    این مثال رو برای شما نوشتم تا با نحوه انجام اینکار آشنا بشید (البته از Loop استفاده نکردم، اما Effect مورد نظر رو در حقیقت بصورت رفت و برگشتی دارم انجام میدم).

موفق باشید.

نقل قول: چطوری می تونم توی jquery یک تابع animate رو توی حلقه for قرار بدم .تا چند بار تکرار بشه.

از راهنماییت ممنونم.
    در واقع من می خوام 10 بار یک label با مقادیر مختلف از سمت چپ صفحه وارد و از سمت راست خارج بشه.
    نمی خوام از 10 تا label استفاده کنم یا 10 تا تابع animate بنویسم.
    با تشکر.

نقل قول نوشته شده توسط esm4150 مشاهده تاپیک
    از راهنماییت ممنونم. در واقع من می خوام 10 بار یک label با مقادیر مختلف از سمت چپ صفحه وارد و از سمت راست خارج بشه. نمی خوام از 10 تا label استفاده کنم یا 10 تا تابع animate بنویسم. با تشکر.
    سلام.
    من مثال فوق رو تغییر دادم، الان مربع قرمز رنگ سه مرتبه، از سمت چپ صفحه وارد و از سمت راست خارج میشه.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •