نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ايميج گرفتن از درايو

ايميج گرفتن از درايو

من مي خوام از اطلاعات درايو سي ام ايميج بگيرم كه بتونم با باز كردنش تو يه درايو ديگه يه ويندوز مثل ويندوزي كه تو درايو سي دارم ، داشته باشم . يه برنامه هم داونلود كردم به اسم R-Drive-Image كه اين كار رو انجام مي ده . ولي اين كار رو با در نظر گرفتن فضاي خالي انجام مي ده ( يعني درايو سي من 40 گيگ هستش ، ولي حجم برنامه هاي نصب شده ده گيگ ) . در نتيجه زماني كه مي خوام اونو روي يه درايو با فضاي بيست گيگ باز كنم پيغام خطاي كوچيك بودن مقصد مي ده . هيچ جوري هم نمي شه حاليش كرد كه من فقط قسمت پر رو مي خوام بازيابي / بك آپ گيري كنم . چيكار كنم ؟ كلا چه راهي پيشنهاد مي كنين براي كپي يه ويندوز حاوي برنامه ( كه برنامه هاش تو درايو ويندوز هستن ) و كپي و اجراي دوباره اش روي يه درايو ديگه ؟ ( البته مي دونم كه بايد توي بوت هم يه خط اضاف كنم و ويندوز درايو ديگه رو بشناسونم )

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: ايميج گرفتن از درايو

خب کار این برنامه ها همینه.
    در ضمن قسمت پر یا خالی ای وجود نداره.
    اطلاعات شما fragment شده هستندو به ترتیب نامعلوئم چیده شدند.
    در ضمن اگر با ابن برنامه ها کار کرده باشید.توی راهنمای خیلی هاشون نوشته که اگر میخواهید 1 hdd کامل رو کپی کنید سعی کنید مدلشون یکی باشه.

نقل قول: ايميج گرفتن از درايو

ممنون از جوابتون . ولي من نمي خوام كل هارد رو كپي كنم . فقط از يه درايو ويندوز مي خوام ايميج بگيرم و بعد تو درايو ديگه پيست كنم . بك آپ خدو ويندوز اين كار رو كامل انجام نمي ده و وقتي ويندوز رو جاي ديگه اي پيست مي كني درست بالا نمياد . يعني شما مي گين اگه دفراگ كنم مشكل حل ميشه ؟ فكر نكنم . چون برنامه از من مي خواد كه دقيقا يه درايو حداقل 40گيگي يعني دقيقا مشابه درايو سي بهش معرفي كنم و فقط در اين صورت كار مي كنه . هيچ تنظيم ديگه اي هم نداره . شما برنامه مشابه ديگه اي نميشناسين كه مخصوص كپي كردن ويندوز و بقيه درايو سي باشه ؟ و نه تمام درايو (‌فاضاي خالي + پر ) ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •