نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: معرفی کنترل Gallery برای نمایش عکس ها در ASP.NET

معرفی کنترل Gallery برای نمایش عکس ها در ASP.NET

سلام
    برای نمایش عکس ها در ASP.NET به صورت گالری های زیبا می شه از JQuery و یا جاوااسکریپت استفاده کرد.
    حالا سوال من اینه که کنترلی هست که بشه مستقیما و بدون نیاز به کد نویسی برای این کار ها ازش استفاده کرد؟
    با تشکر

استخدام برنامه نویس دات نت (Asp.net,C#‎‎‎‎,jquery,...)
    ترجیحا خراسان شمالی ، بجنورد
    به صورت پاره وقت و تمام وقت

ارسال اطلاعات و رزومه کاری به Job@tosa.ir

کاربر دائمی آواتار daffy_duck376
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول: معرفی کنترل Gallery برای نمایش عکس ها در ASP.NET

مجانی نه ولی کامپوننت پولی هست که در مجموعه oboutSuite قرار داره.

کاربر دائمی آواتار mohammad.sakhidel
    محل زندگی
    ارومیه

سلام
    من از یه گالری جاوا اسکریپت استفاده میکنم
    ازش راضیم و تونستم ازش حتی برای نمایش گالری به صورت پویا هم استفاده کنم. نمونه اش رو ببین که مدیر سایت خودش ایجاد کرده. اگه خوشت اومد بگو تا برات آپ کنم :
    http://zagrosstone.ir/pg_AlbumDetails.aspx?albumId=5

-----------------------------------------------------------------
    بازار مرزی ایرانیان :: تجربه یک خرید ارزان و با کیفیت
    آخرین ویرایش به وسیله mohammad.sakhidel : دوشنبه 22 فروردین 1390 در 19:31 عصر

کاربر دائمی آواتار hashemi85sep
    محل زندگی
    فارس - لامرد

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.sakhidel مشاهده تاپیک
    سلام
    ازش راضیم و تونستم ازش حتی برای نمایش گالری به صورت پویا هم استفاده کنم. نمونه اش رو ببین که مدیر سایت خودش ایجاد کرده. اگه خوشت اومد بگو تا برات آپ کنم :
    سلام دوست عزیز
    اگه میشه آپلود کنید تا همه استفاده کنند

بازم ممنون

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.sakhidel مشاهده تاپیک
    سلام
    سلام نمی دونی وقتی سورس برنامه آموزشگاه رو دیدم داخل سایت گروهتون قرار دادین و بحث فروشش بود ، چقدر قیرتی شدم!!!
    باور کنید یه لحظه خونم به جوش آمده بود ، این برنامه رو قبلا دیده بودم ومی دونستم مال بچه های سایت هست و به این دلیل بود که فکر می کردم برنامه بچه های سایت رو برداشتید و رفتید دارید مفروشید؟! باور کن خیلی ناراحت شده بودم و رفتم آمار شما رو در آوردم دیدم که این برنامه مال خود شماست کاملا خیالم راهت شد.
    و چقدر خوشحال شدم وقتی که دیدم کارتون سامان داده شده و مرتب هست و تبریک می گم.
    اما یه نکته که من رو به سایت گروهتون کشاند ، این بود که دیدم شما برای ارتباط با ما جای یه تکس باکس معمولی یه ادیتور قرار دادید؟! و خواستم یاداوری کرده باشم که :
    1- ادیتوری که استفاده می کنید ، کارآی خوبی نداره من قبلا این ادیتور رو استفاده کردم .
    2- استفاده از یه تکس باکس به مراتب می تونه کارایی بیشتری در این قسمت داشته باشه تا یه ادیتور متنی. (سبکتر و بهینه تر و شاید امن تر خواهد بود.)

سوال من اینه که کنترلی هست که بشه مستقیما و بدون نیاز به کد نویسی برای این کار ها ازش استفاده کرد؟
    خوب استاد چرا خودتون یه کنترل براش نمی سازید؟!
    این طوری شاید یکم وقت گیر باشه ولی در نتیجه یه کنترل کامل خواهید داشت.(با امکانات مورد نظر)

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار mohammad.sakhidel
    محل زندگی
    ارومیه

سلام

نقل قول نوشته شده توسط hashemi85sep مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    اگه میشه آپلود کنید تا همه استفاده کنند
    بازم ممنون
    میتونی از اینجا دانلود کنی.
    البته مثل اینکه منظور دوستمون iranmsb یک کنترل Server side برای این منظور در دات نت هست یه چیزی مثل کنترل های Validation خود ASP.NET که از Javascript استفاده میکنن.
    در هر حال امیدوارم این بدرد دوستان بخوره البته از خود سایتش هم میتونین دانلود کنین.
    در سایت خودش آموزش استفاده رو کامل شرح داده. http://highslide.com/

نقل قول نوشته شده توسط aminghaderi مشاهده تاپیک
    سلام نمی دونی وقتی سورس برنامه آموزشگاه رو دیدم داخل سایت گروهتون قرار دادین و بحث فروشش بود ، چقدر قیرتی شدم!!!
    باور کنید یه لحظه خونم به جوش آمده بود ، این برنامه رو قبلا دیده بودم ومی دونستم مال بچه های سایت هست و به این دلیل بود که فکر می کردم برنامه بچه های سایت رو برداشتید و رفتید دارید مفروشید؟! باور کن خیلی ناراحت شده بودم و رفتم آمار شما رو در آوردم دیدم که این برنامه مال خود شماست کاملا خیالم راهت شد.
    و چقدر خوشحال شدم وقتی که دیدم کارتون سامان داده شده و مرتب هست و تبریک می گم.
    اما یه نکته که من رو به سایت گروهتون کشاند ، این بود که دیدم شما برای ارتباط با ما جای یه تکس باکس معمولی یه ادیتور قرار دادید؟! و خواستم یاداوری کرده باشم که :
    1- ادیتوری که استفاده می کنید ، کارآی خوبی نداره من قبلا این ادیتور رو استفاده کردم .
    2- استفاده از یه تکس باکس به مراتب می تونه کارایی بیشتری در این قسمت داشته باشه تا یه ادیتور متنی. (سبکتر و بهینه تر و شاید امن تر خواهد بود.)

خوب استاد چرا خودتون یه کنترل براش نمی سازید؟!
    این طوری شاید یکم وقت گیر باشه ولی در نتیجه یه کنترل کامل خواهید داشت.(با امکانات مورد نظر)

موفق باشید.
    دوست من زیاد قیرتی!(یا به عبارتی غیرتی) نشو ، درسته برنامه مال خودمه ولی من با فروشش توسط هر کدوم از بچه ها واسه خودش مشکلی ندارم.
    در مورد FreeTextBox که من تا حالا توی چند تا وب سایت ازش استفاده کردم مشکلی نداشتم خیلی راضیم حداقل از ادیتور آژاکس بهتره و بنظر من از fckeditor هم بهتره چون پیچیدگی ها و مشکلای اونو نداره.
    بازم ممنون که به سایتمون سر زدین و باید بگم که سایتومنو خیلی عجله ای و چهار پنج روزه ساختم هنوز خیلی کار داره.

-----------------------------------------------------------------
    بازار مرزی ایرانیان :: تجربه یک خرید ارزان و با کیفیت
    آخرین ویرایش به وسیله mohammad.sakhidel : دوشنبه 22 فروردین 1390 در 19:32 عصر

منم کنترل دیدم
    ولی ترجیح می دم از معادل های jquery اون استفاده کنم کاش با این کتابخانه هم ارایه بشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •