صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 43 از 43

نام تاپیک: دات نت و پی اچ پی و شی گرایی و ماژولار نویسی!

نقل قول: دات نت و پی اچ پی و شی گرایی و ماژولار نویسی!

سلام
    میشه نحوه ماژول نویسی رو در سی شارپ توضیح بدید. من اصلا نمیدونم این ماژول هارو کجا باید نوشت.

توی سی شارپ روی پروژه راست کلیک می کنم گزینه Add و بعد چیزی به نام Module نداره. به جای ماژول برای سی شارپ چی باید اضافه کنم.

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

باسلام:

اولا که خیلی در این انجمن تاپیک هایی در این بابت دیدم که مقایسه این 2 زبان رو دربر داشتن از لحاظ سرعت نوشتن کد و لود صفحه و شی گرایی و ....

که خودم هم همیشه در این تاپیک ها شرکت کرده بودم.

اول بگم که من خودم با 2.1.1 PHP برنامه نویسی تحت وب رو شروع کردم و بعد ها هم سراغ .net 2 رفتم و با هر دو زبان آشنا هستم و پروژه های زیادی داشتم.

یک نظر کلی :

که با هر زبانی که کار میکنید بسته به اون بستر کاری که دارید سعی کنید از ابزاری که استفاده میکنید بهترین هماهنگی رو ایجاد کنید مثل اگر PHP کار میکنید بهترین پایگاه داده میتونه MySQL و بهترین وب سرور Apache باشه.

سپس سعی کنید که به کدهاتون به صورت کلاس های کتابخانه ای رفتار کنید و حافظه رو مدیریت کنید با نوشت توابع و روجع بهشون و مثل مدیریت کانکشن ها و اشیا در پایان کارتون. ( مثل عملیات زباله روبی).

سعی کنید از روش هایی استفاده کنید که کمترین زمان لود صفحه رو در بر بگیره مثل در دات نت برای کار با Ajax کنترل های راحتی هست اما سعی کنید به صورت بهینه ازش استفاده کنید ( توی تالار مقالات زیادی نوشته شده) پس حتی اگر در دات نت کد نویسی میکنید اگر از روش های اصولی کار کنید و کار کدنویسی خودتون بدست بگیرید و از کنترل های آماده استفاده نکنید میتونید از نظر سرعت هم مطمعن بشید که بهینه هست.

پس در هر پلت فرمی که هستید سعی کنید با نوشتن بهترین کد از نظر اجرا و مدیریت حافظه به بهینه ترین نوع برسید.

موفق باشید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •