نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: import word document to sql server 2000

import word document to sql server 2000

سلام,من یک جدول داخل wordساختم و الان می خوام مقادیر این جدول رو وارد یک جدول sqlserver بریزم اکه ممکنه یه راهنمایی کنید.با sqlserver 2000 کار میکنم.

نقل قول: import word document to sql server 2000

درود :
    شما در کدوم موردش کمک می خوایین >
    ساخت جدول ، خواندن اطلاعات word - وارد کردن اطلاعات در sqlserver

اگه می خوای برنامه ای باشه که اطلاعات رو از جدول فایل برنامه word بخونه و خودش داخل sqlserver وارد کنه ، تا جایی که می دونم نیست .

فکر خوش .

خواهشا یه راهنماییییییییییییییییییی ییی

سلام.شما اگر جدولتون رو داخل اکسل می ساختید میتونستید مقدار هر فیلد رو به یک فیلد خاص در SQL server اختصاص بدید برای اینکار از Import/Export استفاده میکنید. ولی در WOrd نمیتونید اینکارو انجام بدید باید کل فایل ورد رو در قالب یک فیلد Binary در دیتابیس ذخیره کنید .
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

در ادامه توضيح آقاي صادقيان:
    به نظرم مقصودشان انتقال داده هاي جدولي که در سندي در قالب Word قرار دارد به SQL Server است.

اگر بتوانيد جدولتان را با copy-paste از Word به Excel کپي کنيد، بعد از آن به راحتي از طريق import در SQL Server مي توانيد تمام داده هاي آن را به SQL Server منتقل کنيد.

من با import هم امتحان کردم ولی چون از sqlserver2000وoffic2007استفاده می کنم تا excel5.0 تو گزینه ها هست که آخرش هم وقتی می خوام import کنم نمیشه و وقتی هم که از microsoft offic12.0 Accessااستفاده می کنم این error رو میده:persist security info(not supported میشه یه روشی به من بدین تا بتونم فایل excel2007رو بیارم تو sqlserver2000

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •