نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نوشتن پروتوتایپ

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    یوسف آباد

نوشتن پروتوتایپ

با سلام

یه سوال دارم پروتوتایپ چیست چطور میشه یه پروتوتایپ نوشت ؟

کاربر دائمی آواتار modirmasool
    محل زندگی
    Home is where the heart is

نقل قول: نوشتن پروتوتایپ

نقل قول نوشته شده توسط hadeseh مشاهده تاپیک
    با سلام

یه سوال دارم پروتوتایپ چیست چطور میشه یه پروتوتایپ نوشت ؟

Prototype-based programming is a style of object-oriented programming in which classes are not present, and behavior reuse (known as inheritance in class-based languages) is performed via a process of cloning existing objects that serve as prototypes. This model can also be known as class-less, prototype-oriented or instance-based programming. Delegation is the language feature that supports prototype-based programming.

برای اطلاعات کامل تر به این لینک مراجعه کنین:

http://en.wikipedia.org/wiki/Prototy...puter_science)

پروتوتایپ (Prototype) یعنی نمونۀ اولیه. در مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی ، به جای این که از ابتدا یک سیستم نرم افزاری (بخون "برنامه") رو پیاده سازی کنن ، یک نمونۀ اولیه و ساده (و ناقص) رو ایجاد می کنن تا ببینن خروجی چیزی خواهد بود که مد نظرشون هست یا نه. یعنی مزۀ محصول نهایی رو زودتر می چشن؛ اینطوری در وقت و هزینه ها صرفه جویی میشه و شاید حتی تصمیم گرفته بشه که روی برنامۀ نهایی سرمایه گذاری نشه.
    مثلا قبل از ایجاد یک برنامۀ بزرگ نرم افزاری توسط چندین برنامه نویس و با زبان سی پلاس پلاس که ممکنه ماه ها طول بکشه، ابتدا یک پروتوتایپ ساده با یک زبان سطح بالا مثل پایتون در زمانی کوتاه ایجاد می کنن ، بعد که تخمینی از کارکرد محصول نهایی دستشون اومد ، شروع می کنن به کار روی اون

ویرایش: جوابی که من بهت دادم مربوط به Software Prototyping هست (http://en.wikipedia.org/wiki/Software_prototyping)
    جوابی که modirmasool بهت داد مربوط به Prototype-Based Programming هست
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    یوسف آباد

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi Asgari مشاهده تاپیک
    پروتوتایپ (Prototype) یعنی نمونۀ اولیه. در مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی ، به جای این که از ابتدا یک سیستم نرم افزاری (بخون "برنامه") رو پیاده سازی کنن ، یک نمونۀ اولیه و ساده (و ناقص) رو ایجاد می کنن تا ببینن خروجی چیزی خواهد بود که مد نظرشون هست یا نه. یعنی مزۀ محصول نهایی رو زودتر می چشن؛ اینطوری در وقت و هزینه ها صرفه جویی میشه و شاید حتی تصمیم گرفته بشه که روی برنامۀ نهایی سرمایه گذاری نشه.
    مثلا قبل از ایجاد یک برنامۀ بزرگ نرم افزاری توسط چندین برنامه نویس و با زبان سی پلاس پلاس که ممکنه ماه ها طول بکشه، ابتدا یک پروتوتایپ ساده با یک زبان سطح بالا مثل پایتون در زمانی کوتاه ایجاد می کنن ، بعد که تخمینی از کارکرد محصول نهایی دستشون اومد ، شروع می کنن به کار روی اون

ویرایش: جوابی که من بهت دادم مربوط به Software Prototyping هست (http://en.wikipedia.org/wiki/Software_prototyping)
    جوابی که modirmasool بهت داد مربوط به Prototype-Based Programming هست
    __________________________________________________ _____________________

یعنی الان باید برنامه نویسی کنم درست متوجه شدم یا نه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •