نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: Bingle... جستجوی همزمان گوگل و بینگ

Bingle... جستجوی همزمان گوگل و بینگ

سلام.

با این سایت می تونین همزمان در google و bing جستجو کنین. به طوری که صفحه به دو قسمت می شه و در یک طرف جستجوی گوگل و در طرف دیگه جستجوی بینگ.
    دیگه خودتون ببینین...

www.bingle.nu

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم

نقل قول: Bingle... جستجوی همزمان گوگل و بینگ

هر برنامه نویس آماتوری به راحتی میتونه همچین چیزی درست کنه این ارزش خبری نداره

نقل قول نوشته شده توسط shahab_ksh مشاهده تاپیک
    هر برنامه نویس آماتوری به راحتی میتونه همچین چیزی درست کنه این ارزش خبری نداره
    و من دارم به این فکر می کنم که اگر یک ایرانی چنین چیزی ساخته بود الان با حجم عظیمی از انتقادها و عبارات تمسخر آمیز روبرو شده بود.

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

بیشتر هدفش مقایسه نتیجه جستجو بوده که جالب هم بود.
    هر ایده ای که نباید پیاده سازی دشواری داشته باشه.

Smile نقل قول: Bingle... جستجوی همزمان گوگل و بینگ

نقل قول نوشته شده توسط shahab_ksh مشاهده تاپیک
    هر برنامه نویس آماتوری
    من و شما و حتی اصغر آقای سبزی فروش سر کوچمون هم می دونه که همه کاربران اینترنت که نه ، حتی یک دهمشون هم برنامه نویس نیستن. اگه این سایت به درد شما نمی خوره به درد بقیه که نمی دونن می خوره.
    علت این هم که این رو در سایت برنامه نویس ها(ی حرفه ای) گفتم فقط به عنوان یه ایده بود. نه این که سازنده ی این سایت شق القمر کرده باشه. فقط به عنوان یه کار جالب گفتم. شاید دوستان دیگه در کارهاشون از این کار ایده بگیرن و شاید به دردشون بخوره. (همون طور که دوستمون ricky22 گفتن.).

به راحتی میتونه همچین چیزی درست کنه
    همون طور که گفتم مساله به راحتی و به سختیش نیست. به عنوان یه کار جدیده. البته درسته، چندان چیز مهمی هم نیست. اما خب...

این ارزش خبری نداره
    دستِ شما درد نکنه
    آخرین ویرایش به وسیله حسین فلاحی : چهارشنبه 27 مرداد 1389 در 12:14 عصر

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    و من دارم به این فکر می کنم که اگر یک ایرانی چنین چیزی ساخته بود الان با حجم عظیمی از انتقادها و عبارات تمسخر آمیز روبرو شده بود.
    آفرین
    100 % حمایت می کنم.

کاربر دائمی آواتار arezoo_66
    محل زندگی
    همدان

نقل قول نوشته شده توسط U77431 مشاهده تاپیک
    سلام.

با این سایت می تونین همزمان در google و bing جستجو کنین. به طوری که صفحه به دو قسمت می شه و در یک طرف جستجوی گوگل و در طرف دیگه جستجوی بینگ.
    دیگه خودتون ببینین...

www.bingle.nu
    این سایت رو ببنید همزمان چندین جستجوگر با هم کار می کنند که نتایج جستجو بهتره
    http://www.yandex.ru

کاربر تازه وارد آواتار farhad nadimi
    محل زندگی
    نرم افزار

بسیار عالی است چرا که هم مقایسش و هم راحتی جستجو و هم استفاده از دو مرورگر وب به صورت هم

زمان رو برا کاربر فراهم می کنه و هم امکان استفاده از یک مرورگر برای دیدن نتیجه رو فراهم می کنه. من

فکر می کنم هرچند به نظر بعضی از هم سایتییا هر برنامه نویس آماتوری می تونه بنویسه ولی با این

اوصاف نتیجش مفید و قابل تقدیره و قابل بهره برداری و می تونه بسیار پر کاربرد باشه.

چند وقت پیش گویا از شرکت گوگل می خوان که اولین عکسی که برای جستجوی تصاویر خانم michell(e) obama همسر آقای اوباما که به شکل میمون هست پیدا می شه رو از نتایج جستجو برداره. اما گوگل تا همین لحظه این کار رو نکرده/ نتونسته.

من فکر می کردم واقعا گوگل در نتایج جستجو دخالتی نمی کنه. اما امروز وقتی با بینگل یه کلمه رو جستجو کردم دیدم نتایج متفاوته.

در تصاویر ، در جستجوی بینگل زبان اصلی فارسی هست. من کلمه china رو اونجا تایپ کردم. نتایج رو ببینین.

همین کلمه رو وقتی با گوگل انگلیسی جستجو می کنم فرق می کنه.

(در بینگ این اتفاق نمی افته).

به نظر شما آیا واقعا گوگل در نتایج جستجو دخالت می کنه یا دلیل چیز دیگری هست؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار nasim bahari
    محل زندگی
    تو دل طوفان

قطعاً همین طور خواهد بود.......یعنی اینکه در نتایج جستجو دخالت دارد........مثل موتور جستجو های پولی.......که به ازای هر کلیک پول می گیرند و لی در عوض نام سایت مورد نظر را در رتبه ی دلخواه در نتیجه جستجو قرار می دن.......بالاخره وقتی آدم (گوگل) معروف بشه و هوادار زیاد داشته باشه...خیلی راحت تر می تونه زیر آبی بره....

سلام
    گوگل نسبت به سرور های مختلفی که داره به صورت محلی جستجو میکنه و نتایجش فرق میکنه مثلا اگه از ایران سرچ کنی سرور منطقه در نظر گرفته میشه ولی اگه از انگلیس سرج کنی حتما نتایج متفاوت و با سرور اونجا سرچ میشه و اولویت به local server منطقه است و به همین خاطر میگن که شما باید توی seo توی سرور منطقه رتبه داشته باشید و بهتره (البته بسته به نوع کاربراتون)

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •