صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 138 از 138

نام تاپیک: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

دوست عزیز بانک رو که دانلود کردی اتچ کن و user , password اونجا هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

کلآ لاگین رو منتحول کردم و هرچی میزنی،میره توو.
    سلام
    چکار کردی که هر چی میزنی میره تو؟
    من با دیتابیس مشکلی ندارم و به اون کانکت شدم اما نمیدونم چرا هر مقداری وارد میکنم وارد سیستم نمیشه
    حتی جدول user را هم باز کردم و از اون هم مقدار ها را برداشتم اما باز نمیشه

میشه کمک کنی که ما هم از این پروژ خوبی که دوستمون زحمت کشیده و گذاشته محروم نشیم؟

مرسی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان

من هم نتونستم به برنامه وارد بشم اگه ممکنه راهنماییم کنید چطور بخش لاگین رو غیر فعال کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    برنامه را داخل ویژوال باز کن و بعد فرم log in را باز کن
    داخل کد که رفتی اونجا که user و pass را میگیره و encript میکنه را کامنت کن
    بعدش میتونی هنگام اجرا کردنن برنامه با هر چیزی که وارد میکنی برنامه را اجرا کنی
    عملا یوزر و پس را غیر فعال کردی

موفق و موید باشید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان

در فرم ثبت اطلاعات دانشجو یا استاد وقتی که اطلاعات وارد شد در صورت اشتباه بودن تاریخ فقط پیغام نادرست بودن نمایش داده میشه و بعد اطلاعات ثبت میشه
    چطور باید از این مشکل جلوگیری کرد؟

ای کاش آموزش اتچ کردن دیتا بیسو کامپوننتاشو میگفتید.
    هر کار میکنم لاگین نمیشه.
    تازه واردم لطف کمک کنید!

سلام مرسی از برنامه ای که در اختیار کاربران گذاشتید
    متاسفانه من پسورد x رو وارد می کنم error 3 رو میده.
    انجام عملیات موفقیت امیز نبوده است
    ؟؟؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

دوستان زمانی که در فرم شهریه ها یا دروس چند رکورد انتخاب و روی حذف کلیک میکنم خطا اتفاق میافته
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

واقعا جای تشکر داره... ممنون
    یک توصیه: به نظرم کانکشن استرینگ رو اینطوری وارد می کردید الآن هیچ کاربری به مشکلی بر نمی خورد.
    string connection = "Data Source="+System.Net.Dns.GetHostName()+";Initial Catalog=University; user id = Administrator;Integrated Security=SSPI"

کاربر دائمی آواتار میلاد قاضی پور
    محل زندگی
    اوج بلند

سلام مرسی از برنامه ای که در اختیار کاربران گذاشتید
    متاسفانه من پسورد x رو وارد می کنم error 3 رو میده.
    انجام عملیات موفقیت امیز نبوده است
    ؟؟؟؟؟

دیتابیس رو ریکاور کردید؟
    فکر کنم رمز ورود و یوزر نیم z هست . من نسخه های مختلفم رو قاطی کردم رمز رو باید خودتون پیدا کنید . برای اینکار میتونید در حالت دیباگ یک برک پوینت در تابع بررسی یوزر نیم و پسورد قرار بدید و به عنوان مثال اگه یوزر نیم رو اختیارً admin وارد کردید، مقدار رمزنگاری شده رو در اون تابع ببینید و بعد این مقادیر رو در فیلدهای مربوطه در دیتابیس کپی کنید که در اجرای بعدی یوزر نیم مخصوص منتخب خودتون رو وارد کنید.

دوستان زمانی که در فرم شهریه ها یا دروس چند رکورد انتخاب و روی حذف کلیک میکنم خطا اتفاق میافته
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون
    قبل از اجرای حذف باید مقادیر ستون "انتخاب" با فالس مقدار دهی اولیه بشن . من فراموش کردم در تابع پر کردن گرید ویو این عملیات رو ثبت کنم اما در سایر فرمها اگه بررسی کنید اون تابع موجوده . توضیحاتش رو هم نوشتم . میتونید نمونه ی اون تابع رو در فرمهای شهریه و دروس هم بنویسید که این خطا روی نده .

در صورت امکان فایل پروژه رو یه جای دیگه آپلود کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

نمیشه دانلود کرد خواهش می کنم دوستان روی یه سرور خوب آپلود کنن

سلام

صفحه 3 تاپیک - پست شماره 91 - لینک دانلودش کارمیکنه (همین امروز دانلود کردم)
    قوانین سایت برنامه نویس [ به سوالات از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود ]

کاربر دائمی آواتار saba664
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام من این برنامه رو دانلود کردم قسمت رمز رو غیرفعال کردم ولی چرا وقتی می خوام مورد جدید ثبت کنم خطا میده که عملیات ناموفق بود؟

این مشکل ثبت نشدن رو برای برنامه خودمم دارم هرچی می نویسم و اجرا میگیرم پیغام بعد از تراکچ رو مشخص میکنه.

خواهشا کمکم کنید فکر کنم اگه مشکل این برنامه برای ثبتش درست بشه بدونم مشکل برنامه خودمم کجاست

با سلام من این برنامه رو دانلود نکردم نمیدونم کداش به چه شکل هست، لطفا کدها و خطایی که نمایش داده میشه رو بذارین تا بررسی بشه، خودتون هم میتونین برنامه رو دیباگ و Trace کنین ببینین کجا و به چه دلیل خطا رخ میده

کاربر دائمی آواتار saba664
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
    با سلام من این برنامه رو دانلود نکردم نمیدونم کداش به چه شکل هست، لطفا کدها و خطایی که نمایش داده میشه رو بذارین تا بررسی بشه، خودتون هم میتونین برنامه رو دیباگ و Trace کنین ببینین کجا و به چه دلیل خطا رخ میده

اینجا نوشتم کدهای خودمو هیچ خطایی نمیده فقط ثبت نمیشه

https://barnamenevis.org/showthread.p...B9%D8%A7%D8%AA

کاربر دائمی آواتار hadi vafaii
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط میلاد قاضی پور مشاهده تاپیک
    سلام . دوستان گرامی این اولین پروژه کامل من هست و میشه گفت هرچی از سی شارپ میدونم هنگام نوشتن این پروژه یاد گرفتم .بارها پیش اومد کدهایی که نوشته بودم رو پاک کردم و با روشی که به نظرم اصولی تر میومد نوشتم تا وقتی در این سایت برای علاقمندان قرار میدم بیش از کمک موجب بد آموزی نشه . من این پروژه رو اوایل خرداد ماه امسال شروع کردم و تا همین امروز روش کار کردم . شاید اگر دوباره بخوام بنویسم و از تجربیات الانم استفاده کنم دو ماهه هم بتونم تمومش کنم . به هر حال حساسیت روی نحوه کدنویسی و کامنت گذاری در کنار کد ها و توضیح تمام قسمت های برنامه و روشهام درون سورس و حتی گاهی آموزشهایی که توی سورس به صورت کامنت نکته وار بیان شده و کارهایی از این قبیل باعث زمانبر شدن پروژه شد . خیلی از قسمتهایی که میتونستن در برنامه نباشن رو خودم عمدا در برنامه قرار دادم تا از تمام موارد و نکات پر استفاده و سوأل بر انگیز برای افرادی که میخوان شروع کنن نمونه و مثالی قرار داده باشم . در این برنامه شما در کنار تمام روشها و دستورات عمومی ثبت و بازیابی اطلاعات با موارد زیر هم آشنا میشید :
    1- ساخت اسپلش اسکرین
    2- اسپلش اسکرین با نواحی شفاف مانند پنجره های ویندوز 7
    3-استفاده از تول استریپ
    4- استفاده از لیست ویو به همراه آیکونهای هر مورد
    5- ذخیره و بازیابی گزینه های انتخاب شده چکدلیست باکس
    6-متحرک کردن کنترل ها و اجزا با استفاده از حلقه فور
    7- استفاده از رجکس جهت ارزشیابی تاریخ تولد وارد شده
    8-ثبت و بازیابی تصویر
    9-جستجوی قسمتهای مختلف نرم افزار با استفاده از تریویو
    10- انتخاب موارد در گرید ویو و اعمال دستورات روی آیتمهای انتخاب شده گرید ویو (پاک کردن - چاپ و ...)
    11-استفاده از نوتیفای

و اما قابلیت های نرم افزار.نرم افزار حاضر امکانات زیر رو داراست و به تدریج با یاری کاربرانی که ممکنه به فکر توسعه اش باشن میتونه به امکاناتش افزوده بشه و ایرادات موجود هم ئــه آاام ... انشالله ،...ئه رفع بشه. هر کاربر میتونه با برطرف کردن ایرادهایی که خواهم گفت نسخه توسعه داده شده خودش رو در همین تاپیک ارائه بده :

1- ثبت نام دانشجویان
    2- ثبت اساتید
    3- ثبت پرسنل
    4 - فرم مخصوص بدهکاران و بستانکاران و تنظیم وضعیت تسویه حساب ها (در جریان یا تسویه شده)
    5- انتخاب واحد دانشجویان
    6-تخصیص دروس برای اساتید
    7- ثبت نمرات دانشجویان برای واحدهای انتخاب شده
    8- چاپ کارنامه دانشجویان(ناقص)
    *گزارشات طراحی شده ولی در نحوه گزارش گیری اشکالاتی موجود هست.
    9- پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
    10- جستجوی امکانات مختلف نرم افزار با استفاده از تری ویویی متشکل از منوها
    11-ثبت رشته جدید
    12- فرم ویرایش اطلاعات کاربر فعال

چند نکته :
    -در این پروژه از کامپوننت ریبون و تری ویویی با قابلیت مالتی سلکت استفاده شده که به همراه پروژه در فولدر used components میتونید بهشون دسترسی داشته باشید. .
    -دیتابیس پروژه sql server هست .
    - گزارشات به صورت کامل طراحی نشده و به محض برطرف شدن مشکل گزارش گیری با کمک شما اینکارو انجام خواهم داد .
    - بنده لیستی از تمام امکانات و کارهایی که برای بهتر شدن پروژه نیاز هست رو تهیه کردم و در آینده میتونم قول اینو بدم که پروژه رو به همراه تغییرات اعمال شده مجددا آپلود و در همین تاپیک خدمتتون ارائه کنم .
    -هنگام بازیابی دیتابیس کدهایی که برای اینکار نوشتم اجرا نمیشن . هیچ اروری نیست . برنامه فریز میشه و تایم اوت میده . به تخصص اساتید تالار برای رفع این مشکل هم نیاز داریم .
    - مشکلی که در بخش توضیحات مربوط به قابلیت های نرم افزار در شماره 8 بیان شد این هست که من میخوام به ازای موارد (دانشجویان) انتخاب شده در گرید ویوی فرم DocsEdit ،اطلاعات مربوط به نمرات این دانشجویان از تیبل های مختلف سلکت شده و در پرینت پریویو به ازای هر صفحه ، کارنامه یکی از دانشجویان چاپ بشه . اما تمام دروس مربوط به دانشجو رو وارد گزارش میکنه( دروس ترم های مختلف ) .دوستان دقت داشته باشند این فرم چند منظوره هست و خواص مربوط به چاپ کارنامه وقتی روش اعمال میشه که از منوی
    مدیریت داده ها >چاپ > چاپ کارنامه ها
    اون فرم رو فراخوانی کنیم . برای بحث بیشتر در این مورد و ارائه نظراتتون به ترجیحا به همین تاپیک مراجعه کنید .
    هدف از ایجاد تاپیک جدا برای ارائه این برنامه و اینکه مستقیما در تاپیک پروژه های اوپن سورس قرار ندادم این بود که اگه کسانی حاضر بودن در تحلیل نواقص موجود کمک کنن بحث های حول این پروژه به سادگی انجام بشه و اونجا شلوغ نشه .
    اینم برنامه ای که در موردش حرف زدیم .یکی از آشناها اصرار داشتن که این برنامه پتانسیل اینو داره که در بعضی دانشگاهها استفاده بشه و پیشنهاد کردن که با کار بیشتر روی برنامه و رفع ایرادات موجود به فکر فروشش باشم که من ازونجایی که از اول فقط با نیت کمک به بچه های برنامه نویس نوشتم و بعضی از قسمتهاشو واقعا ضعیف میدونم جوابم منفی بود . دیتابیس برنامه در همین فایلی که دانلود میکنید ضمیمه شده .

فایل حذف شده

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول نوشته شده توسط hadi vafaii مشاهده تاپیک
    فایل حذف شده
    از اینجا دانلود کنید
    http://www.mediafire.com/?p4tw3dhsapbs8kb

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید