نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: درخواست معرفي يك كتاب يا سايت حاوي يك مثال حرفه اي

Question درخواست معرفي يك كتاب يا سايت حاوي يك مثال حرفه اي

سلام دوستان.
    من با asp.net 2 به صورت متوسط آشنا هستم. حالا ميخوام برم سراغ asp.net 3.5 همونطور كه ميدونيد هنگام انجام پرو‍ژه ها و وبسايتهاي حرفه اي مشكلات و جزئيات خودشون را نشون ميدند واسه همين ميخواستم اگر ممكنه كتاب يا سايتي(ترجيحا كتاب) از asp.net 3.5 بهم معرفي كنيد كه سطحش حرفه اي باشه و داخلش يك سايت حرفه اي را از ابتدا تا انتها همراه با توضيح و جزئيات بصورت كامل آموزش داده باشه.
    اصلا همچين كتابي هست؟
    ممنونم.

کاربر دائمی آواتار maxpayn2
    محل زندگی
    طبقه سوم - اطاق اول - جولوی مانیتور - روی صندلی

نقل قول: درخواست معرفي يك كتاب يا سايت حاوي يك مثال حرفه اي

بهترین کار شرکت در کلاس های آقای کرامتی هستش

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط maxpayn2 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز عنوان تاپیک هست:کتاب یا سایت!

نظر شخصی من؛
    ASP.NET 3.5 Website Programming: Problem – Design – Solution

نقل قول نوشته شده توسط vb_nima مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.
    من با ASP.NET 2 به صورت متوسط آشنا هستم. حالا ميخوام برم سراغ ASP.NET 3.5 همونطور كه ميدونيد هنگام انجام پرو‍ژه ها و وبسايتهاي حرفه اي مشكلات و جزئيات خودشون را نشون ميدند واسه همين ميخواستم اگر ممكنه كتاب يا سايتي(ترجيحا كتاب) از ASP.NET 3.5 بهم معرفي كنيد كه سطحش حرفه اي باشه و داخلش يك سايت حرفه اي را از ابتدا تا انتها همراه با توضيح و جزئيات بصورت كامل آموزش داده باشه.
    اصلا همچين كتابي هست؟
    ممنونم.

تنها کتابی که من میشناسم که به شیوه مورد نظر شما ( به صورت گام به گام نحوه ایجاد یک وب سایت رو شرح داده باشد ) ASP.NET 2.0 Problem Design Solution از انتشارات wrox هست .

متنها این کتاب برای کسانی مناسب هست که تازه کار نباشند , همچنین نویسنده این کتاب یعنی برادر ماکو بیلیانسو , ایتالیایی هست و به نظر من در مقایسه با دیگر کتابهای wrox انگلیسی سخت تری دارد .

اگر نظر من رو بخواهید , از اونجایی که شما با ASP.NET 2.0 آشنایی دارید , بهتر است به صورت موضوعی موارد ASP.NET 3.5 رو به صورت مقاله در اینترنت بخونید و در عمل یاد بگیرید .تا اینکه کلی وقت صرف کنید و کتاب رو از اول بخونید .

کاربر جدید آواتار malekzad
    محل زندگی
    خونمون

به نظر من کتاب ASP.NET 3.5 UNLEASHED از انتشارات SAMS نوشته استفان والتر رو یه نگاهی کن کتاب خیلی خوبیه

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط Mehr_iman مشاهده تاپیک
    نمیدونم طرفای پاسداران رو بلدی یا نه فرض کن ساعت 8 شب چهار راه پاسداران وایساده باشی یکی ازت بپرسه از پاسداران برم سیدخندان یا از اتوبان صیاد ؟ شما به جای اینکه بهش بگی از امیر ابراهیمی برو که ترافیکش کمتره بگی از صیاد برو ، در ضاهر جواب سوال رو درست دادی ، چون صیاد ترافیکش از پاسداران کمتره ولی امیر ابراهیمی ترافیکش از هر دو کمتره ، پس جواب درست امیر ابراهیمیه ، نه پاسداران نه صیاد ، پس جواب درست سوال این تاپیک شرکت در کلاس های جناب آقای کرامتیه ، نه کتاب نه سایت

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نمیدونم طرفای پاسداران رو بلدی یا نه فرض کن ساعت 8 شب چهار راه پاسداران وایساده باشی یکی ازت بپرسه از پاسداران برم سیدخندان یا از اتوبان صیاد ؟ شما به جای اینکه بهش بگی از امیر ابراهیمی برو که ترافیکش کمتره بگی از صیاد برو ، در ضاهر جواب سوال رو درست دادی ، چون صیاد ترافیکش از پاسداران کمتره ولی امیر ابراهیمی ترافیکش از هر دو کمتره ، پس جواب درست امیر ابراهیمیه ، نه پاسداران نه صیاد ، پس جواب درست سوال این تاپیک شرکت در کلاس های جناب آقای کرامتیه ، نه کتاب نه سایت
    دوست عزیز مثال پاسدارانو خوب اومدی ولی ربطی به جواب این تاپیک نداره.
    کلاس نمیتونه جای کتابو بگیره،من خودم تو کلاسای آقای کرامتی شرکت کردم ولی در کنار کلاسا وجود یه مرجع به شدت احساس میشه،نمیشه به هرکی کتاب خواست که بگیم برو کلاس آقای کرامتی!

از همه دوستان ممنونم. فعلا اين كتابهايي كه فرموديد را بررسي ميكنم.

نقل قول نوشته شده توسط Mostafa_Dindar مشاهده تاپیک
    تنها کتابی که من میشناسم که به شیوه مورد نظر شما ( به صورت گام به گام نحوه ایجاد یک وب سایت رو شرح داده باشد ) ASP.NET 2.0 Problem Design Solution از انتشارات wrox هست .

متنها این کتاب برای کسانی مناسب هست که تازه کار نباشند , همچنین نویسنده این کتاب یعنی برادر ماکو بیلیانسو , ایتالیایی هست و به نظر من در مقایسه با دیگر کتابهای wrox انگلیسی سخت تری دارد .

اگر نظر من رو بخواهید , از اونجایی که شما با ASP.NET 2.0 آشنایی دارید , بهتر است به صورت موضوعی موارد ASP.NET 3.5 رو به صورت مقاله در اینترنت بخونید و در عمل یاد بگیرید .تا اینکه کلی وقت صرف کنید و کتاب رو از اول بخونید .
    ممنون دوست عزيز. نه خيلي تازه كار هم نيستم. و فعلا با Wrox.Professional.ASP.NET.3.5.In.C.Sharp.and.VB.Ma r.2008
    دارم ادامه ميدم. و اون كتابا براي تكميل ميخواستم.
    در مورد اون "موضوعي مطالعه كردن" بايد بگم كه asp.net 2‌را همينجور كردم ولي خيلي سخت بود. به نظر حداقل براي ابتدا بايد از يك كتاب استفاده كرد كه استاندارد باشد تا تفكر صحيح دز برنامه نويس شكل بگيره بعد به صورت موضوعي ادامه دهد.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط Mehr_iman مشاهده تاپیک
    دوست عزیز مثال پاسدارانو خوب اومدی ولی ربطی به جواب این تاپیک نداره.
    کلاس نمیتونه جای کتابو بگیره،من خودم تو کلاسای آقای کرامتی شرکت کردم ولی در کنار کلاسا وجود یه مرجع به شدت احساس میشه،نمیشه به هرکی کتاب خواست که بگیم برو کلاس آقای کرامتی!
    با نظر شما موافق نیستم ، ولی ادامه بحث دیگه فایده نداره
    خوش بگذره

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

به نظر من اگر به جای گشتن دنبال کتاب،فیلم های آموزشی مایکروسافت و دیگر شرکت های آموزشی را پیدا کنی و ببینی بهتره!!!!

کاربر دائمی آواتار ASP.NET2
    محل زندگی
    ارومیه

من هم موافقم
    خوب شاید ربط نداشته باشه ولی ایشون دارن راه میان بر رو نشون میدن.حالا این موضوع عمومیت داره یعنی خیلی ها هستن که جواب سوالشون این هستش.رفتن به کلاس یه استاد یعنی اینکه استارت زده بشه و بعد از اون هم فکر کنم طرف خودش بتونه تشخیص بده که چه کتاب یا مرجعی می تونه بهش کمک کنه.

کاربر دائمی آواتار simul8or
    محل زندگی
    API::WIN32-64

این یکی از بهترین کتابهایی که تا بحال در حوضه امنیت عضویت، فرم، و صفحه دیدم:
    ASP_NET_3_5_Security_ Membership_Role از انتشارات Wrox
    میتونه در بالا بردن امنیت سایت به شما کمک کنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •