نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در IDE دلفی 2010

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

مشکل در IDE دلفی 2010

من یکی دو ماه هست که 2010 رو نصب کردم خیلی باهاش راحت هستم اما یه مشکلی دارم من نمی تونم breakpoint بزنم و یا مثل دلفی 7 با f7 یا f8 تریس کنم.
    اول فکر کردم از نصبم چند بار رو چند تا سیستم هم نصب کردم ضمنا 5 تا آپدیدتشم گرفتم اما فرقی نکرد.
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر فراوان.
    یا حق.

نقل قول: مشکل در IDE دلفی 2010

چک کنید که Build Configuration تون روی Debug باشه. اگر نبود، آن را روی Debug قرار بدید، و یک بار پروژه را Build (نه Compile) کنید.

اگر تغییر نکرد، در Project Options، صفحه Compiler، گزینه Build Configuration را روی Debug قرار بدید، و تصویر این صفحه را اینجا ارسال کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

واقعا ازتون ممنونم ، فقط میشه در این مورد و گزینه های این صفحه توضیح مختصری ذکر کنید.

واقعا ازتون ممنونم ، فقط میشه در این مورد و گزینه های این صفحه توضیح مختصری ذکر کنید.
    دقیقا کدوم گزینه مدنظرتون هست؟ Build Configurations یا تنظیمات Compiler؟

Build Configurations برای این هست که برای حالات مختلف پروژه، تنظیمات مختلفی داشته باشید. خودش دو حالت پیش فرض Debug و Release داره.

تنظیمات کامپایلر هم که متنوع هستند، اون هایی که مربوط به مشکل شما میشند، تنظیمات مربوط به تولید اطلاعات دیباگ در داخل فایل های DCU هستند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •