نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: 1 پیشنهاد و 1 انتقاد

1 پیشنهاد و 1 انتقاد

سلام

با تشکر از سعی و تلاش مدیران و اعضای فعال سایت

پیشنهاد : چرا یک در این سایت که بهترین سایت برنامه نویسی ایران می باشد هیچ قسمتی به زبان گویا و قدرتمند Python اختصاص داده نشده است ؟؟؟
    اگه همچین بخشی رو راه بندازید من قول فعالیت و معرفی چند منبع ارزشمند رو بعده می گیرم

انتقاد : چرا به زبان پرل در این سایت اهمیتی داده نمیشه و یک ماه به یک ماه هم کسی به اونجا سری نمی زنه ؟؟؟
    من خودم سعی در ایجاد فعالیت در اون قسمت داشتم که متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم !!!!

با تشکر

پیشنهاد : چرا یک در این سایت که بهترین سایت برنامه نویسی ایران می باشد هیچ قسمتی به زبان گویا و قدرتمند Python اختصاص داده نشده است ؟؟؟
    شما جواب خودتون رو دادید.
    به دلیل اینکه:
    من خودم سعی در ایجاد فعالیت در بخش Perl داشتم که متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم !!!!
    Python و Perl طرفداران زیادی - در ایران - ندارند.
    پس راه اندازی چنین بخش هایی لزومی نداره. (هر چند که بخش Perl در این سایت وجود داره)

کاربر دائمی آواتار R_BABAZADEH
    محل زندگی
    Iran
    با اینکه من با این دو زبان در فعلا اشنایی ندارم ولی به نظر من چون این سایت برای ما به یک مرجع تبدیل شده پس بهتره این مرجع کاملترین باشه

l
    با اینکه من با این دو زبان در فعلا اشنایی ندارم ولی به نظر من چون این سایت برای ما به یک مرجع تبدیل شده پس بهتره این مرجع کاملترین باشه
    ضرب المثل شریفه:

آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی به گوش مبارک خورده؟

کاربر دائمی آواتار R_BABAZADEH
    محل زندگی
    Iran
    شما از چند درصد از دیکشنری یا دیگر کتابهای مرجع استفاده می کنید
    میشه گفت چون من از لغات پزشکی استغاده نمی کنم باید از دیکشنری خذف بشه یا لغات معارف درونش نباشه

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    میشه گفت چون من از لغات پزشکی استغاده نمی کنم باید از دیکشنری خذف بشه یا لغات معارف درونش نباشه
    فکر کنم بشه "دیکشنری" رو معادل "اینترنت" گرفت. اون موقع حرف شما درسته :)
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

هیچ قسمتی به زبان گویا و قدرتمند Python اختصاص داده نشده است ؟؟؟
    اگه همچین بخشی رو راه بندازید من قول فعالیت و معرفی چند منبع ارزشمند رو بعده می گیرم
    بسیاری از بخشهای فعلی سایت ، یه روزی نبودن و حالا هستن . قاعدتا" زیاد شدن مندرجات مربوط به یک بحث و فعالیت لااقل چند کاربر در اون زمینه میتونه احساس نیاز به بخشهای جدید و حمایت از اونها رو ایجاد کنه . اگر در زمینه های مذکور مطلبی برای ارائه داری میتونی تو بخش مقالات یا سایر بخشهای نسبتا" مربوط منتشرشون کنی ، بعید نیست اگر مورد استقبال قرار بگیرن براشون بخشی مجزا در نظر گرفته بشه.

موفق باشید
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •