نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: اعتراض به قفل شدن تاپیک توسط علیرضا مداح

کاربر دائمی آواتار JikSearch
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

اعتراض به قفل شدن تاپیک توسط علیرضا مداح

سلام
    لطفا تاپیک زیر را ببینید و بگویید چرا قفل شده است؟
    بهتر نبود عنوان را اصلاح می کردید؟
    http://www.barnamenevis.org/viewtopic.php?t=29445

من تمام قوانین سایت را رعایت کردم درمورد قانون سوم :
    قانون شماره 3
    کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
    من عنوان سوالم را نمی دانستم و این را هم گفتم اما بدون هیچ اخطاری تاپیک قفل شد.
    جناب آقای علیرضا مداح برخورد بسیار غیر مؤدبانه ای داشتند آیا مسئولی برای رسیدگی به برخورد های مدیران وجود دارد؟ اگر هست لطفا رسیدگی کنند.

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    سلام،

1- آیا شما قبل از ارسال این پست در اینجا، با خود آقای مداح، به طور خصوصی صحبت کردید؟
    2- اگر صحبت کردید، به مدیر سایت پیام فرستادید و موضوع رو به ایشون گفتید؟
    3- در قانون فوق می بینید که نوشته "در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد." و آیا شما خودتون رو با حدود 70 پست، کاربر تازه وارد می شناسید؟؟
    4- برخورد ایشون غیر مودبانه نبوده، ایشون وظایفی دارند، که انجامش دادند!

5- لطفا قبل از ارسال پست قوانین سایت رو بخونید (نه بعدش) و به اونها احترام بذارید.
    6- "بهتر نبود عنوان را اصلاح می کردید؟" در هیچ کجای وظایف مدیران، درست کردن تیتر تاپیک های دوستان قرار نداره.

سپاسگذارم.

پ.ن: اگر من هم بودم، تاپیکتون رو قفل می کردم.
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

من بودم در جا می فرستادم سطل آشغال

محل زندگی
    روبروی مانیتور
    1- آیا شما قبل از ارسال این پست در اینجا، با خود آقای مداح، به طور خصوصی صحبت کردید؟
    بله می توانید صندوق من و تاریخ ارسال را ببینید (هیچ جوابی ندادند)

2- اگر صحبت کردید، به مدیر سایت پیام فرستادید و موضوع رو به ایشون گفتید؟
    این قسمت از سایت مگر برای این کار نیست؟؟؟

3- در قانون فوق می بینید که نوشته "در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد." و آیا شما خودتون رو با حدود 70 پست، کاربر تازه وارد می شناسید؟؟
    اصلا، و برای همین هم توقع برخورد دیگری داشتم

4- برخورد ایشون غیر مودبانه نبوده، ایشون وظایفی دارند، که انجامش دادند!
    بله خیلی هم از انجام وظایف شان ممنون هستم

5- لطفا قبل از ارسال پست قوانین سایت رو بخونید (نه بعدش) و به اونها احترام بذارید.
    من تمام قوانین را همان روز اول خواندم و در تمام پست ها همه سعی خودم را در رعایت آنها انجام دادم می توانید "حدود 70 پست" را ببینید

6- "بهتر نبود عنوان را اصلاح می کردید؟" در هیچ کجای وظایف مدیران، درست کردن تیتر تاپیک های دوستان قرار نداره.
    فرصت انجام این کار را به من ندادند وگرنه حتما این کار را می کردم

آیا کاربران عادی می توانند از این "وظایف مدیران" چیزی بدانند؟ یا فقط اطلاعات ما به توانایی شما در قفل کردن تاپیک محدود است.

پ.ن: اگر من هم بودم، تاپیکتون رو قفل می کردم.
    بله، شما یک مسئول هستید، یک مسئول ایرانی و زحمت می کشید و من متشکرم و بارها زحمات مسئولان ایرانی را دیده ام و تشکر کرده ام

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ما داریم اینجا راجع به یک مشکل صحبت می کنیم. اجازه بدهید به دور از بی احترامی و توهین باشد اگر هم خیلی علاقه مند هستید من بطور خصوصی یا در یک تاپیک دیگر می توانم با شما درمورد "سطل آشغال" یا هر موضوع دیگری صحبت کنم.

جناب oxygenws و Delphi-Clinic ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید. :flower:

پ.ن: به کجای این شب تیره بیاویزیم قبای ژنده خود را ...

بله، شما یک مسئول هستید، یک مسئول ایرانی و زحمت می کشید و من متشکرم و بارها زحمات مسئولان ایرانی را دیده ام و تشکر کرده ام
    و شما هم یک کاربر ایرانی هستید.

ما داریم اینجا راجع به یک مشکل صحبت می کنیم. اجازه بدهید به دور از بی احترامی و توهین باشد اگر هم خیلی علاقه مند هستید من بطور خصوصی یا در یک تاپیک دیگر می توانم با شما درمورد "سطل آشغال" یا هر موضوع دیگری صحبت کنم
    چرا همینجا نمی فرمایید.
    استفاده می کنیم. :)

جناب oxygenws و Delphi-Clinic ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.
    ناقابل بود.

پ.ن: به کجای این شب تیره بیاویزیم قبای ژنده خود را ...
    ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی..........

روز خوش

محل زندگی
    روبروی مانیتور
    و شما هم یک کاربر ایرانی هستید.
    ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی..........
    آخرش کدوم؟ ایرانی یا عرب؟

چرا همینجا نمی فرمایید.
    اگه بگم به کعبه نمی رسم.

ناقابل بود.
    برای من خیلی ارزشمندِ که شما وقت تان را برایم صرف کردید.
    آقا اگه سوء تفاهم نشه می خواستم یه پیشنهاد بدم.
    آیا توی بخش پیشنهادات تا حالا پیشنهاد فوق العاده ای داده شده؟
    جناب کرامتی بیا و بزگواری کن این بخش رو هم بایکوتش کن بره پی کارش. اگر هم کسی کار ضروری داشت از طریق pm در میون بزاره مثل همه جاهای دیگه.

چرا همینجا نمی فرمایید. استفاده می کنیم.
    والا این رفتار شایسته یک مدیر اینجا نیست. همون بهتر که تمام این مسائل از طریق pm حل بشه.
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

آیا کاربران عادی می توانند از این "وظایف مدیران" چیزی بدانند؟ یا فقط اطلاعات ما به توانایی شما در قفل کردن تاپیک محدود است
    درخواست غیر معقولی نیست ؛ شاید این اتفاق بیفته . لیکن برای حالا :
    یکی از وظایف مدیران حفظ نظم و ترتیب فروم ، و افزایش قابلیت استفاده مجدد مطالب است . وقتی عنوان مطلبی مناسب نباشه ، از یک طرف چندان مورد توجه قرار نمیگیره و از طرف دیگه نمیتونه بعدا" چنانکه باید ازش استفاده بشه . منطقیه که کاربران عناوین مناسبی برای تاپیکها انتخاب کنند ؛ برخورد مدیر بخش مودبانه و صحیح بوده و اگر مایلی جواب سوالت رو بگیری کافیه که عنوان مطلب رو عوض کنی یا از مدیر بخش بخوای اینکار رو برات بکنه ؛ رسیدن به نتیجه مطلوب ، به این روش معقولتر از اعتراض به توهین یا بی ادبی است که اصولا" اتفاق نیفتاده .

-

• برای بار آخر ، از کاربران فروم میخوام وارد مباحثی که به اونها مربوط نیست نشن ؛ این تذکر تا بحال چندبار مطرح شده و ایضا هر بار کمتر از دفعه قبل مورد توجه قرار گرفته ؛ من بعد کلیه مطالب افرادی که موضوع سوال یا بحث یا اعتراض یا ... به اونها مربوط نیست ، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد .

-

موفق باشید
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •