صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 124

نام تاپیک: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

کاربر دائمی آواتار aspismylove
    محل زندگی
    هر جا قابل سکونت باشه

Angry نقل قول: حقوق ماهيانه يك ASP.NET كار يا VB.NET چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط SAMANEH_E مشاهده تاپیک
    کی خوشش میاد روزی 10 الی 12 ساعت پشت pc کد بزنه.شاید اولش جذاب باشه یا با پولش حال کنه ولی بعدش میفهمه که کلاش پس مرکه است.و این علاقش تبدیل به نفرت می شه.
    اگه بهت بگم که من 51 ساعت بدون حتی خوردن غذا و بلند شدن از پای سیستم و فقط 2 بار رفتم دستشویی و اومدم دوباره نشستم پای سیستم باورتون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکس حرف من و باور نمیکنه بجز برادرم که خونه بود و خودش دید که من 51 ساعت نخوابیدم و همش پای سیستم بودم

بار آخرت باشه حرف بیخود میزنی !!!

آره من حاضرم تا آخر عمرم پای سیستم بشینم چون واقعا علاقه دارم

مثل من هم کم نیستش

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

اگه بهت بگم که من 51 ساعت بدون حتی خوردن غذا و بلند شدن از پای سیستم و فقط 2 بار رفتم دستشویی و اومدم دوباره نشستم پای سیستم باورتون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من باورم می شه ، چون خودم هم شبه تو بودم ولی حداکثر 16 ساعت بیشتر نمی تونستم کار کنم ، چون خوابم می برد و یکی دو باری سقوط ازاد داشتم (البته من خواب بودم ولی اهل بیت (مادرم) بعدا برام تعریف کرده بودند که چه سقوط زیبایی داشتم!!)

حالا جدا از این حرفا من هم یه چیزی می گم که فقط خودم و کسایی که بالای 3 تا 4 ساله دارند کار می کنند فقط باور می کنند و اون اینه که روزی بیشتر از 8 تا 10 ساعت کار فقط یه اشتباه محض هست و در دراز مدت همچین واضح تاثیرش رو توی زندگیت می بینی .

موفق باشی.

کاربر دائمی آواتار aspismylove
    محل زندگی
    هر جا قابل سکونت باشه

آره دوست عزیز ، قضیه ما اینه

ولی اگه یه چیز ذیگه بگم این و اضلا باور نمیکنی !!؟

از 3 سال پیش که وارد حیطه ی برانامه نویسی وب شدم (بطور جدی) اونقدر علاقه شدیدی داشتم و دارم و خواهم داشت که ساعت خوابم 3 ساله که به هم ریخته ..

روزی بیشتر از 3 ساعت نخوابیدم توی این 3 سال همش پای سیستم از پارسال هم که رفتم دانشگاه همینطور نتونستم طاقت بیارم برای همین برادرم برام لب تاپ خرید (البته هدیه قبولی دانشگاه به حساب) طولانی ترین روزی که یک بار خوابیدم 5 ساعت و خورده ای بود که اون هم توی راه مشهد بیرجند توی اتوبوس خوابم بردش (دانشگاه بیرجند میرم من )

ولی طولی نخواهد کشید که همه نتیجه این بی خوابی های من و با یک خبر تکون دهنده خواهند فهمید

اون روز دیر نیستش بی صبرانه منتظر هستم

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

ولی طولی نخواهد کشید که همه نتیجه این بی خوابی های من و با یک خبر تکون دهنده خواهند فهمید
    برادرانه بهت می گم این توهم واهی رو کنار بگذار و خودت رو عزیت نکن!!
    مطمئن باش اونهایی که توی برنامه نویسی موندند ، اکثریت کسایی هستند که مثل شما بودند؟! پس نصیحت برادانه من رو قبول کن و زندگی طبیعت رو به خطر ننداز!!
    من 3 ساله که می خوام یه برنامه ای رو پیاده کنم و کار ، کار بزرگی بود و من کم تجربه و هر روز خودم رو زجر دادم که کار رو بتونم سریع تر تمام کنم ولی الان که خدمتون هستم ، کار هم هنوز تمام نشده که بماند شاید چندین ماه دیگه ، برای فاز دوم پروژه وقت و انرژی لازمه و...
    از این دست بسیارند هست ، حداقل من دور و برم زیاد هستند.
    به قول یه استادی می گفت ، کار باید روال طبیعیش رو طی کنه و تلاش های ما فقط می تونه ما رو به هدف نزدیک کنه و تلاش خیلی زیاد ، می تونه عمر ما رو کم و سلامت ما رو به خطر بندازه و وقتی سلامت نداشتی پول زیاد ، احترام و... می خوای چکار؟!
    به نظر من از همین امروز زندگیت رو درست کن ، خواب + دانشگاه + تفریح + خورد و خوراک مناسب ، بعدش کار .
    (اگه الان به فکر نباشی ...بعدا دیره و باید با قرص و دوا خودت رو بخوابونی...)
    (3 ساعت خواب تمام سیستم مغزیت رو در دراز مدت تخریب می کنه؟! و... )

موفق باشی.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

از اینکه مسیر تاپیک رو به بیراهه بردید واقعاً متأسفم.

هیچکس حرف من و باور نمیکنه بجز برادرم که خونه بود و خودش دید که من 51 ساعت نخوابیدم و همش پای سیستم بودم

بار آخرت باشه حرف بیخود میزنی !!!

آره من حاضرم تا آخر عمرم پای سیستم بشینم چون واقعا علاقه دارم

مثل من هم کم نیستش
    همونطور که خودت گفتی این دسته از افراد کم نیستند. ولی این رو هم مطمئن باشید که این فقط یک شور جوانی هست و بعد از چند سال به همین حرفاتون می خندید.
    من خودم از اون دسته آدم هایی بودم که به طور معمول در روز بیشتر از 15 ساعت کد میزدم. اما بعد از 5 سال تازه داره علائم نفرت و بیماری در من ظاهر میشه ... این ها وقتی به اوج خودش میرسه که سن شما به 30 یا 35 برسه ...
    من الان نزدیک 4 ماه هست، برنامه نویسی رو به کل گذاشتم کنار ولی هر از چندگاهی مطالبی درباره اش میخونم، اونهم فقط بخاطر علاقه قدیمی ... و تازه احساس میکنم که سرحال تر از قبل شدم.

به این کار شما تلاش نمی گن افراط میگن و افراط یا اعتیاد به هرچیزی، ضررهای خودش رو داره ...

در کل میخواستم بگم که اشتباه نکن و بر اساس این تفکر اشتباه به کسی توهین نکن

با تشکر
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: حقوق ماهيانه يك ASP.NET كار يا VB.NET چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط aspismylove مشاهده تاپیک
    خب درست برنامه ریزی میکردی که مجبور نشی بیخوابی بکشی ، خدا به داد برنامه ای که بعد از 51 ساعت نوشته شده برسه

ولی در کل همین که دوستمون در پست قبلی گفتن ، افراط و تفریط کلا موجبات ضرره
    روزی هم میفهمی نتیجه شو که چشمات ضعیف شده ، به بیماریهای ناشی از نشستن زیاد دچار شدی ،
    حالا اینا به جهنم یه صبح قشنگ بهاری بلند میشی از خواب ، میبینی یه تکنولوژی جدید اومده که مشغله کاری اجازه نمیده بهش حتی فکر کنی و دو روز بعد هرکسی که تازه برنامه نویسی را شروع کرده ، یکراست میره سراغ آخرین!!! . یهو میبینی 10-15 سال عمرت رفته.

کاربر دائمی آواتار modirmasool
    محل زندگی
    Home is where the heart is

به نظر من کسی که برنامه نویسی دوست داره،به طور کلی از کامپیوتر و حداقل بعضی از نرم افزارهای دیگه هم خوشش میاد.
    همیشه میگن یا یک کار رو شروع نکن یا اگه شروع کردی تا آخرش برو. این حرف برای کارای کامپیوتری تو کشورمون(حداقل برنامه نویسی) جواب نمیده. علتش هم اینه که کار سطح بالا برامون کمه و اکثر کارها احتیاج به تخصص آن چنانی ندارن مگر تعداد محدودی کار که در سطح سازمانی و کشوری باشه. خوب بدیهیه که یه همچین کارهایی به همه اونایی که واقعا چیزی بلدن نمیرسه.
    حالا راه حل من:
    ما باید یه اقیانوس کم عمق باشیم که چندجاش عمق نسبتا خوبی داشته باشه.
    پس بهترین کار برای رسیدن به درآمد اینه که همه کار بکنیم ولی تمرکزمون روی برنامه نویسیمون باشه+روابط عمومی خوب . این طوری خلاء مالی برنامه نویسی رو میتونیم بپوشونیم.
    بازم تاکید میکنم که این نظرم فقط برای کسانی هستش که میخوان برنامه نویسی رو ادامه بدن و دارای ایده یا طرح خوبی برای تحول زندگیشون نیستن.(چون زیاد دیدیم که یکی یه طرح خوب به ذهنش میزنه و دیگه تا یه عمر راحت میشه.)

کاربر دائمی آواتار Hell Lord
    محل زندگی
    Hell

افراط در هر چیز بد است.
    زیاد نشستن پشت کامپیوتر و برنامه نوشتن چیزی نیست که بخواهد بشود معیار برنامه نویس خوب بودن ، یا بر عکسش معیار برنامه نویس نبودن.
    متاسفانه مملکت ما از سر افراط و تفریط به این روز افتاده است و مهم ترین عاملش بینظمی است.

Unhappy نقل قول: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

آقا علاقه یه چیزه ضرر زدن به جسم و روح یه چیزه دیگه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

در راستای سوالی که تاپیک باهاش شروع شد یه سوال دارم
    آیا همه شرکت های خصوصی برای استخدام برنامه نویس سفته، چک، یا یه ضمانت می گیرن؟
    به نظرتون اگه خواستن بدیم؟

بستگی داره چقدر پول می دن و در ضمن سفته بدید با شرایط خاص مثلا در صورتی که شما کارا نیمه کاره گذاشتید یا درون سورس باگ قرار دادید و .....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط mahallat مشاهده تاپیک
    بستگی داره چقدر پول می دن و در ضمن سفته بدید با شرایط خاص مثلا در صورتی که شما کارا نیمه کاره گذاشتید یا درون سورس باگ قرار دادید و .....
    اگه حقوق اولیه 150000 تومن باشه و حالا شایـــــــــد بعدا بیشتر بشه و جایی که هستی داری چیز جدید یاد می گیری بازم می ارزه ضمانت یک میلیون تومنی بدیم؟

کاربر تازه وارد آواتار SAMANEH_E
    محل زندگی
    پشت Monitor

مشکل ما اینه که ما بیشتر به حاشیه کار داریم تا خود موضوع وبطن قضیه.یعنی کلن دوست داریم همدیگرو خرد کنیم و گرو کشی کنیم.این وسط ما که به روانپزشک باید مراجعه کنیم ،با توجه به صحبت دوستمون که ما هم پزشک داریم و علم.وا قعا علم داریم!چه علمی داریم جز کشف الکل. آره شاعر زیاد داشتیم.یه جا صحبت حرفه ای بودن میشه.(من که نرم افزاری حرفه ای تر از هلو ندیدم.)یه جا صحبت پروژه ملیه.یکی حقوقشو به رخ میکشه.یکی 51 ساعت پشت سیستم میشینه.آخه 51 ساعت نمیشه فیلم دید......بر فرض 51 ساعت نشستی تو ساعت 50 هم اسمت یادت مونده بود....اصلا چی درست کردی؟با اون لپ تاپ 1 تومنیت چند تومن کار کردی؟من نمیگم حرفیه بدیه. ولی به نظرم باید به عنوان شغل دوم وبه صورت پاره وقت ازش استفاده کرد.تا لذت ببری و آخرش با عث نفرت نشه

محل زندگی
    پشت Monitor

Thumbs down نقل قول: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط Saman Hashemi مشاهده تاپیک
    بعضی دوستان بیانیه صادر نمی کنند که علم ازون ور اومده ما باید بریم دنبال کارمون،تصور نمی کنند وجود 10تا امثال توست که مارو وابسته کرده به صنعت خارجی هایی که برای 4تا نابغه ایرانی میلیون ها دلار خرج میکنن تا استخدامشون کنند و بعد به تو فخر بفروشن!!
    شما سعی کن تایپیک های قبلی رو بخونی بعد جواب منو، سبک سنگین که کردی موضع بگیر.شما که نابغه ای برو اون ور میلیون خرجت کنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط SAMANEH_E مشاهده تاپیک
    مشکل ما اینه که ما بیشتر به حاشیه کار داریم تا خود موضوع وبطن قضیه.یعنی کلن دوست داریم همدیگرو خرد کنیم و گرو کشی کنیم.این وسط ما که به روانپزشک باید مراجعه کنیم ،با توجه به صحبت دوستمون که ما هم پزشک داریم و علم.وا قعا علم داریم!چه علمی داریم جز کشف الکل. آره شاعر زیاد داشتیم.یه جا صحبت حرفه ای بودن میشه.(من که نرم افزاری حرفه ای تر از هلو ندیدم.)یه جا صحبت پروژه ملیه.یکی حقوقشو به رخ میکشه.یکی 51 ساعت پشت سیستم میشینه.آخه 51 ساعت نمیشه فیلم دید......بر فرض 51 ساعت نشستی تو ساعت 50 هم اسمت یادت مونده بود....اصلا چی درست کردی؟با اون لپ تاپ 1 تومنیت چند تومن کار کردی؟من نمیگم حرفیه بدیه. ولی به نظرم باید به عنوان شغل دوم وبه صورت پاره وقت ازش استفاده کرد.تا لذت ببری و آخرش با عث نفرت نشه
    واقعا متاسفم شما لازم نیست حتی جستجو کنی چون تعداد نابغه های ایرانی ای که رئیس بخش های کلیدی شرکت های خارجی هستند کم نیست یه کم بپرسی پیداشون می کنی تو ناسا، تو مایکروسافت، و خیلی جاهای دیگه که دارن اختراع می کنن حتی تو همین 20:30 خودمون هم یکبار نشونشون داد این از دوران خودمون
    از گذشته هم شما مثل اینکه فقط اسم بوعلی سینا رو شنیدی و نمی دونی تو کتاب قانون که هنوز داره تو دانشگاه های اروپا تدریس می شه چی نوشته؟
    ابوریحان و چی می دونی چه چیزهایی رو کشف کرده؟ غیاث الدین کاشانی چی ؟ نه فکر می کنم شما خیلی از اخبار گذشته و حال بی خبری، بد نیست به جای خوندن زندگی بیل گیتس یه کم چیزهای دیگه رو هم مطالعه کنی!!!!!!!!
    آخرین ویرایش به وسیله fa_karoon : شنبه 03 مهر 1389 در 09:18 صبح

محل زندگی
    پشت Monitor

نقل قول نوشته شده توسط fa_karoon مشاهده تاپیک
    واقعا متاسفم شما لازم نیست حتی جستجو کنی چون تعداد نابغه های ایرانی ای که رئیس بخش های کلیدی شرکت های خارجی هستند کم نیست یه کم بپرسی پیداشون می کنی تو ناسا، تو مایکروسافت، و خیلی جاهای دیگه که دارن اختراع می کنن حتی تو همین 20:30 خودمون هم یکبار نشونشون داد این از دوران خودمون
    از گذشته هم شما مثل اینکه فقط اسم بوعلی سینا رو شنیدی و نمی دونی تو کتاب قانون
    دوست عزیز من کاری ندارم چند نفر و یا چه کسایی اون طرف رییس چه قسمت هایی هستند مهم اینه که مملکت ما ظرفیت این جور آدمها رو نداره. چون ما یک کشور مصرف کننده هستیم حتی در حال توسعه هم نیستیم.و فقط بلدیم شکل شمایل چیز هارو عوض کنیم.حرفه ای بودن ما تو عوض کردن اصل موضوعه.به قول شما هم اگه ایرانی هم که اونجا کاره ای هست افتخارش برای خودشو خانوادشه.تیم ملی نیست که افتخارش ملی باشه.مفت شستش ،که این جور آدمها هم جز استثنا هاهستند.اگه ما یه نابغه داریم اونا 100 تا.بیشتر اختراعات و اکتشافات هم برای غربی هاست.مخصوصا آلمان و فرانسه و آمریکا.پس ما داریم علم اونا رو پیش میریم اونم با دوزو کلک و کپی.به قول شما هم علمه.ولی این چه علمی که اونا برای ما تصمیم می گیرند. با تغییر یه زبان همه به چه کنم چه کنم می افتند.چرا ما نباید تغییرش بدیم و چیزهای اساسیو اونا از ما یاد بگیرند. نه کتاب قانون که تو مقطع ابتدایی اونا تدریس میشه که تو مملکت خودمون فقط می دونیم برای کیه....

من امروز یه آگهی استخدام دیدم به این شرح:
    به یک نفر برنامه نویس مسلط به php , sql , javascript , ajax ,html ,css با حقوق مکفی نیازمندیم.

2تا نکته برام جالب بود تو این آگهی:
    1-اگه کسی به این 6 مورد واقعا مسلط باشه میره آموزشگاه میزنه.!!!!
    2-تصور کنید شما جای این فرد بودید، راضی میشید با حقوق مکفی که احتمالا سازمان کاره، کار کنید؟

کاربر دائمی آواتار modirmasool
    محل زندگی
    Home is where the heart is

نقل قول نوشته شده توسط YOUCOMCO مشاهده تاپیک
    من امروز یه آگهی استخدام دیدم به این شرح:
    به یک نفر برنامه نویس مسلط به php , sql , javascript , ajax ,html ,css با حقوق مکفی نیازمندیم.

2تا نکته برام جالب بود تو این آگهی:
    1-اگه کسی به این 6 مورد واقعا مسلط باشه میره آموزشگاه میزنه.!!!!
    2-تصور کنید شما جای این فرد بودید، راضی میشید با حقوق مکفی که احتمالا سازمان کاره، کار کنید؟
    اینا که چیزی نیست! اینا حداقل چیزهایی هستش که اکثر جاها میخوان. شما چند روز آگهی ها و تبلیغات رو نگاه کنی، سرت صوت میکشه! تازه خوبه اینی که پیدا کردین، سابقه کار مفید بالاتر از 5 سال رو قید نکرده!

یه طراحی وب سایت برای یه شرکت تولیدی قرار بود بگیرم بعد واسه قیمت که باهاش صحبت کردم می گفت آقا گرونه...خیلی قیمت بالا میگی خلاصه به توافق نرسیدیم جالب اینجاست که طرف بهم میگفت این سایتهایی رو که طراحی میکنی میشه شهر های دیگه دیدش!!!!!!!!!!!!!(از سایت هیچ اطلاعی نداریم بعد میگیم قیمتش بالاست)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط PajohanCo مشاهده تاپیک
    یه طراحی وب سایت برای یه شرکت تولیدی قرار بود بگیرم بعد واسه قیمت که باهاش صحبت کردم می گفت آقا گرونه...خیلی قیمت بالا میگی خلاصه به توافق نرسیدیم جالب اینجاست که طرف بهم میگفت این سایتهایی رو که طراحی میکنی میشه شهر های دیگه دیدش!!!!!!!!!!!!!(از سایت هیچ اطلاعی نداریم بعد میگیم قیمتش بالاست)
    حالا شما اینو می گی ببین توقع مشتری رو: تو یکی از سایتهایی که ساخته بودیم فقط چند خط از مطالبشون به عنوان نمونه تو صفحات وارد کرده بودیم . طرف زنگ زده بود شاکی شده بود که ما این همه به شما بروشور و نمونه کار دادیم چرا مطالب انگلیسی و فارسی اونها را برامون تایپ نکرده اید؟ مگه سایت این نیست که باید شما مطالب ما رو تو صفحات بنویسی؟؟؟؟!!!!!!!!

بسته به همت آدمهاست ولی انصافآ تو بعضی شرکتها خیلی بیگاری میکشن ! من که خودم تا حالا جایی کار نکردم ولی از اینور اونور شنیدم !
    بنظر من اگه کسی انگلیسی خوب بلد باشه و به برنامه نویسی هم مسلط باشه بدنیست یه سری به این سایتهای فری لنسر بزنه. آونجا هم با نیاز بازار جهانی آشنا میشه و هم میتونه شانسشو برای بدست آوردن پروژه امتحان کنه !

من این لیستو بعد از تحقیق تو چند تا سایت بدست آوردم که برای ما ایرانی ها شاید بهتر باشه :

http://freelancer.blogfa.com

اگه اینجوری حقوق می دن یه پیک موتوری که بیشتر از این حرفا درآمد داره. مگه می شه کسی با لیسانس و مطالعه حتی حداقل حقوق هم نگیره.

با سلام.
    اگر شما دوست دار این شغل هستید ادامه بدید و از کار سخت هم ناراحت نباشید.چون کار هر چقدر سخت تر باشه باعث تجربه بیشتر خواهد شد و در سالهای آینده از همین تجربه استفاده خواهید کرد.البته سخت گیری و اینکه از ماها مثل بولدوزر هم کار می کشند منصفانه و انسانی نیست.
    اما شما تا وقتی مبتدی هستید قیمت رو دیگران تعیین می کنند و به خاطر اینکه در کشور ما نیروی کار زیاد هست دست کارفرماها بیشتر بازه که حقوق را پایین نگه دارند.

نقل قول: حقوق ماهيانه يك ASP.NET كار يا VB.NET چقدره؟

سلااااااااااااااام واقعا خوب دستمزد کمه تو ایران البته برنامه نویس های خوبی هم نداریم معمولا که خوب این بیشتر بر میگرده به فرهنگ ما ایراااانی ها و اینکه آموزش بسیااااااااااااااااار ضعیفه خیلی چیز ها است که باعث شده ما کم حقوق بگیریم اما اگر کسی واقعا مسلط باشه خوب حقوق می گیره

من در یک شرکتی چندماهه که میرم و ماهی حدود 250هزار تومان میگیرم البته بیمه هم دارم و محیط کاری خوبی داره و به خونمون هم نزدیکه و بیشتر asp کار می کنم و زیاد هم حرفه ای نیستم .ایا به نظر شما هم اینجا بمونم و جای پیشرفت دارم یا دنبال جای دیگه بگردم

همینجا خوبه

حالا به نظر دوستان برنامه نویسی تحت وب اگر بخوایم به صورت مستقل کار کنیم درآمد بهتری داره یا برنامه نویسی دسکتاپ ؟می خواستم یک تاپیک جدا برای این موضوع باز کنم ولی جای مناسبی را پیدا نکردم.

فکر کنم وب برای تنهایی بهتر باشه

نقل قول نوشته شده توسط iman_pc_love مشاهده تاپیک
    فکر کنم وب برای تنهایی بهتر باشه
    ممنون ولی میشه دلایلی را عنوان کنید برای این انتخاب؟ بخاطر در دسترس بودن بیشتر مشتری می فرمایید؟

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    ماهیانه درست نیست نسبت به پروژه ها باید پول دریافت شه..

کاربر جدید
    محل زندگی
    دقیقا پشتت ....!

به نظر من که تو ایران هیچ کس قدر برنامه نویسارو نمیدونه !

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

با سلام

دوستان به نظر من یه برنامه نویس به تنهایی نمیتونه به تنهایی یه حقوق خوب به دست بیار مگر اینکه یه گروه مجرب داشته باشن با هم کار کنن تا بتونن بیشترین در آمدو داشته باشن بازم نظر دوستان مهم تر از نظر منه.

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید به تمام طراح های وب ایرانی

من دانشجوی بیوشیمی ام راستش در مقطع لیسانس بازار کار خوبی در انتظار من نیست و تصمیم گرفتم ک یک مهارت دیگه کنار رشته تحصیلیم داشته باشم.
    به علت علاقه ای که به طراحی وب داشتم برنامه نویسی وب رو انتخاب کردم...

الان یک ماهی هست که دوره طراحی استاتیک رو شروع کردم،با HTML آشنا شدم.
    بعد از این دوره ،طراحی داینامیک رو شروع می کنم.

اینو می خوام بدونم که بعد گذروندن این 2 دوره و رسیدن به یک سطح متوسط(البته می دونم اصلا کار ساده ای نیست) ، می تونم روی درامد 250 تا 400 حساب کنم؟ ؟ برای گذارن دوران دانشجویی برای من کافیه.

طراح های وب (نه حرفه ای و باتجربه) بیشتر در شرکت های طراحی وب کار می کنن یا خودشون پروژه می گیرن؟ ؟

بازم سوال دارم!!! اول جواب اینارو بگیرم . می پرسم..

خیلی خیلی خیلی ممنون

شما اگر روی یه کار دیگه وقت بزارید خیلی خیلی خیلی بهتر به نتیجه می رسید، چون تو برنامه نویسی تا و قتی به یک سطحی از حرفه ای نرسید اصلا فایده ای نداره و هیچ تضمینی برای شغل حتی با درآمد کم هم نیست، چون با آشنایی نسبی که شما می خواهید با گذراندن چند دور پیدا کنید به آسونی نمی تونید کار پیدا کنید چون افراد مثل شما با اینکه تو رشته کامپیوتر تحصیل کردن و پیش زمینه بهتری از شما دارن خیلی خیلی زیاد هستند و بیکار، مگر اینکه شما بخاید تو زمینه برنامه نویسی و طراحی وب و این مباحث حدود 1 سال کامل وقت کامل بزارید. و تلاش کنید، و زندگیتان را بزارید روی این کار اونوقت دیگه رشته خودتون رو رها می کنید. اگه به فکر درآمد یا یاد گرفتن یه حرفه برای گذراندن زندگی دانشجویی هستید فروشندگی تو کتاب فروشی ها، یا تایپ، یا ترجمه، کار تو بنگاه معاملات ملکی، و هزار تا چیز دیگه که تو نیازمندی روزنامه همشهری پیدا میشه و نیاز به آموزش خاصی نداره خیلی زود به نتیجه میرسیید. خلاصه مطلب اینه که برنامه نویسی جایی نیست که با آشنایی نسبی یا حتی تسلط نسبی بشه روی استخدام و کار حتی با حقوق خیلی خیلی کم روش حساب باز کرد، حتی شرکت ها دانشجویان رشته کامپیوتر را به صورت رایگان برای کار در شرکتشان و کارآموزی قبول نمی کنند، مگر اینکه شما بخاید خودتون کار کنید، برید سراغ پزشک ها، پروژه های دانشجویی انجام بدید یا این جور مسائل که درآمدش خیلی خیلی کمه، و نیاز به بازار یابی به هزار دردسر داره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط chahabi مشاهده تاپیک
    سلام و خسته نباشید به تمام طراح های وب ایرانی

من دانشجوی بیوشیمی ام راستش در مقطع لیسانس بازار کار خوبی در انتظار من نیست و تصمیم گرفتم ک یک مهارت دیگه کنار رشته تحصیلیم داشته باشم.
    به علت علاقه ای که به طراحی وب داشتم برنامه نویسی وب رو انتخاب کردم...

الان یک ماهی هست که دوره طراحی استاتیک رو شروع کردم،با HTML آشنا شدم.
    بعد از این دوره ،طراحی داینامیک رو شروع می کنم.

اینو می خوام بدونم که بعد گذروندن این 2 دوره و رسیدن به یک سطح متوسط(البته می دونم اصلا کار ساده ای نیست) ، می تونم روی درامد 250 تا 400 حساب کنم؟ ؟ برای گذارن دوران دانشجویی برای من کافیه.

طراح های وب (نه حرفه ای و باتجربه) بیشتر در شرکت های طراحی وب کار می کنن یا خودشون پروژه می گیرن؟ ؟

بازم سوال دارم!!! اول جواب اینارو بگیرم . می پرسم..

خیلی خیلی خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    اینهایی که شما پرسیدی به پارامترهای مختلفی بستگی داره،
    1-میزان پروژه هایی که دست شما می آیند به محل زندگی شما و میزان آشنایی افراد با وب(هم به لحاظ کاربرد وب و هم به لحاظ زحمت طراحی) دارد
    2-بستگی دارد در چه شرکتی کار کنید تجربه کرده ام شرکت هایی را که به خاطر استثمار نیروی کار و به زور قبولاندن سیاست های اشتباه شان به نیروی کار درآمدی عاید افراد شرکت نشده است.
    3-اگر برای خودتان کار کنید باید شما را بشناسند و اعتبار داشته با شید تا به شما پروژه ای بسپارند، اما تمام سود حاصل نصیب شما خواهد شد اما اگر در شرکتی کار کنید و خیلی حرفه ای نباشید یا مانند اغلب شرکت های بی انصاف در شهر های کوچک بیشتر از 200 تومان نصیب تان نمی شود(البته این را بر حسب تجربه ای که خودم داشته ام می گویم ممکن است دوستان در شهرها و شرکت های مختلف تجربه دیگری داشته باشند)، اما اگر برای خودتان کار کنید از 500 تومان به بالا نصیب تان می شود.
    اما با تمام اینهایی که گفتم کاملا با نظر جناب iman-pc-love موافقم(تکرار حرف های ایشون نه به معنای ناامید کردن شماست ایشون واقعیت رو بیان کرده اند، اگه بخواید درآمد خوبی کسب کنید از رشته خودتون فاصله می گیرد، آیا این موضوع رو می پسندید؟!)
    امیدوارم مفید باشد.

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

در ایران وضعیت وب و نرم افزار خیلی افتضاحه. البته باز وب کمی بهتر از نرم افزار هست

دلیل اصلیش هم اینه . سطح سواد مخاطبان معمولا خیلی کم هست

دولت بستر مناسب را فراهم نمی کنه . با روش های سنتی پیش میرن

همه میخوان برای ادارات برنامه بنویسن (اتوماسیون و ...)

من تا حالا هیچ مشتری را نتونستم راضی کنم که پول پشتیبانی بده و ....

===========
    من خودم برنامه نویس حرفه ای زیاد دیدم (طنز : من خودم برنامه نویس نیستم ولی برنامه نویسان را دوست دارم)

معمولا کسایی موفق میشن که تو این زمینه غول هستن و پروژه های گردن کلفتی کار می کنند .

80 در صد برنامه نویس های مملکت برنامه نویس نیست و فقط این اسم را یدک می کشند مثل خودم

=======

یه چیزی یادم رفت بگم . اصلا بحث حقوق نرم افزاری رعایت نمیشه. راحت کپی بزن بره

==================

یه نکته دیگه هم هست که خیلی مهمه . اقایون برنامه نویسی دیدم که واسه 50 تومن کار می کنند . پروژه ی 500 تومنی منو طرف اومده 50 تومن نوشته . دیگه چه انتظاری باید از برنامه نویس های مملکت داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میخواستم یه برنامه حسابداری واسه یکی از اصناف بنویسم قیمت دادم 1.5 میلیون . اقا اومدم دیدم تو باز پر برنامه حسابداریه انواع اقسام از 8000 تومن گرفته تا یک رنج متوسط 200 تومن

جالا بیا طرف را راضی کن اقا این 1.5 میلیون واسه چیه ؟ (طنز : هر کس بتونه راضی کنه جایزه داره)

به نظر من نه تنها افرادی که دارن قانون کپی رایت را زیر پا میزان جریمه بشن باید کسانی که .... می کنن در بازار هم جریمه بشن . و هر کسی که این کار را انجام میده باید مجوز داشته باشه و صلاحیت (باز هم برای دولت کار تراشیدیم )

بابا طرف کافی نت داره اومده با جوملا یه سایت زده (یک خط کد ننوشته) از طرف 800 تومن گرفته ؟ این درسته ؟ ایا این کار کلاهبرداری نیست ؟ مردم نمی فهمن ؟ یک عده باید کلاهبرداری کنه ؟ ایا نباید جلوی کار این افراد گرفته بشه ؟ ایا این کار به ضرر صنف ما نیست ؟

طرف رشتش مدیریت بازگانیه . یک تمپلیت واسه جوملا طراحی می کنه (البته تمپلیت را دانلود می کنه) و به طرف میدازه 1200000 .

همین کارها را می کنید که ارزشی برای برنامه نویسان قائل نیستن دیگه

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    دوست بیوشیمی..
    با همون استاتیک هم میتونی 400 رو راحت در بیاری..ولی باید حرفه ای باشی..
    مشکلی که وجود داره یکی اینکه بازار کارش تعریفی نداره..یعنی خوب جاش نیفتاده .. باید خودت بری و قانع کنی..دوم اینکه هر کی مختصر وب باده میاد واسه فامیل و دوست و آشنا طراحی میکنه اونم چه طرحی !و هم سطح قیمت رو می بره پایین هم کلا طراحی و برنامه نویسی کشور رو زیر سوال می بره..
    به نظرم اول حرفی باش تو کارت بعد وارد بازار کار شو..
    موفق باشی..

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

سلام

منم با نظر صابر موافقم طراح های آماتور میان و بدون اینکه از طراحی چیزی بدونن با استفاده از یکسری نرم افزارها یه وبسایت میسازن و با موضوع تجاری آپلودش میکنن .
    پس با این وجود ارزش برنامه نویس های ماهر پایین میاد.

به امید روزی که برای برنامه نویس ها ارزش قائل بشن
    (.:: موفق باشید ::.)

سلام مجدد
    از همه دوستانی که لطف کردن و پاسخ دادن ممنون

حرف های همه رو قبول دارم چون از من هزار برابر بیشتر تجربه دارن و متخصص هستن،امیدوارم بتونم بهترین استفاده رو از صحبت های دوستان ببرم.

راستش شخصیت من طوریه که نمی تونم کارمند بودن رو تحمل کنم (البته کار گروهی رو دوست دارم منظورم از نظر اقتصادیه)، دوست دارم برای خودم کار کنم. هرچقدر کوچیک باشه...
    اگر میشه در این مورد یه مقدار راهنماییم کنید.

در ضمن اگر ممکن هست چند تا نصیحت برای یادگیری و کلا هرچی که لازم می دونید من آماتور و تازه کار بدونم بگید....
    واقعا ممنونم که راهنمایی کردین...

سپاس فراوان

آره منم تازه کار هستم و با حرفای chahabi عزیز موافقم ، لطفا یک راهنمایی کلی کنید
    حقوق ماهیانه یک طراح سایت چقدره ، فرض کنید من هم کارم تو برنامه نویسی درسته و هم گرافیک،حالا حقوق من ماهیانه چقدر میتونه باشه
    من میتونم در آینده در شرکت خاصی مشغول به کار بشم یا نه!؟
    ممنون از همه شما دوستان گل برنامه نویس ... .

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •