صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 124

نام تاپیک: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول: حقوق ماهيانه يك برنامه نویس وب چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط wdmh_70 مشاهده تاپیک
    آره منم تازه کار هستم و با حرفای chahabi عزیز موافقم ، لطفا یک راهنمایی کلی کنید
    حقوق ماهیانه یک طراح سایت چقدره ، فرض کنید من هم کارم تو برنامه نویسی درسته و هم گرافیک،حالا حقوق من ماهیانه چقدر میتونه باشه
    من میتونم در آینده در شرکت خاصی مشغول به کار بشم یا نه!؟
    ممنون از همه شما دوستان گل برنامه نویس ... .
    با سلام

دوست من به نظر من شما تو شرکت هم اگه استخدام بشی زیاد ارزش برات قائل نمیشم مگر اینگه تو یه شرکتی استخدام بشی که واسه برنامه نویس ها ارزش قائل بشن ولی در کل اگه میتونی تو یه گروه برنامه نویسی تو شهر خودتون عضو شو و اگه هم همچین گروهی نداره تو خودت یه گروه تشکیل بده،چه اشکالی داره و مطمئن باش به جاهای خوب میرسی .

و اما نصیحت: من اونقدر ها هم حرفه ای نیستم که بخوام شما دوستان عزیزو نصیحت کنم فقط من یه چیزی از استاد بزرگم آقای میثم ساغرچی ها یا گرفتم که میگفت برای برنامه نویس شدن باید علاقه داشته باشی و برای رسیدن به هدفت تمرین و کار کنی.
    ودر آخر: ایرانی ها مغز برنامه نویسی جهانن به شرط اینکه خودشونو دست کم نگیرن ما ایرانی ها هم وطن های زیادی داریم که تو شرکت های بزرگ کشور های دیگه دارن کار میکنن و شرکت زیر دست اونا میچرخه...

موفق باشید دوستان برای همگی برنامه نویس های ایران آرزوی موفقیت میکنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

سلام ، توصیه ای که به تجربه برام ثابت شده،
    تا می توانید مطالعه تکنولوژیهای روز، تا می توانید کار عملی

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    پی هر چی رو بگیرید به نتیجه مطلوب حتما میرسید..این که نرسیدینم اون به پشتکار شما بستگی داره..می دونیم که هر کاری سختی داره و اگه زحمت بکشیم حتما نتیجه می گیریم..
    موفق باشید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    یه نگاه به این فایل بنداز...خوبه.
    http://www.nsrkhorasan.com/ImageGall...le_file_23.pdf

من همه ی بحث ها رو خوندم "تازه کارم خیلی هم ناامید شدم"با حرف دوست خوبمون SAMANEH_E هم خیلی خیلی موافقم... . هر چی هست از اوناس اول اونا میسازن بعدش ما داریم تازه یاد میگیرم.
    آخرین ویرایش به وسیله wdmh_70 : یک شنبه 14 اسفند 1390 در 11:37 صبح

ببینید دوستان :
    صحبتم رو با یه مثال شروع می کنم :
    "2 طراح رو در نظر بگیرید. هر دو در طراحی مهارت دارن. ما میخوایم یکی رو انتخاب کنیم. از نظر شما کدام یکی باید انتخاب شود؟ (با این فرض که اکثریت کارفرماها بهترین ها رو انتخاب میکنن!)؟
    یک طرح سیاه قلم رو به اونها دادیم و گفتیم که اینو با مثلا فوتوشاپ در بیارید. خداییش هردوشون به نحو احسن طرح رو در اوردن. انتخاب سخته. ولی راه حل دیگه ای هست تا ببینیم کدوم یک از این دو نفر واقعا به اون سطح مطلوب رسیدن و ما میتونیم روی اون سرمایه گزاری کنیم!!!
    اینبار هیچ طرح پیشینی رو به اونا نمیدیم و میگیم با خلاقیت خودتون یک طرح را بزنید!!!!
    اینجاست که میتونیم یکی از اونا رو انتخاب کنیم. اونی که علاوه بر بلد بودن(علم داشتن) خلاقیت داره (هنر داشتن)"
    خوب اینا رو گفتم تا این جمله هم کمی آشکارتر بشه : "برنامه نویسی نیمی علم و نیمی هنر است"
    دوستان تنها آشنا بودن یا مسلط بودن به برنامه نویسی ملاک نیست. چون تنها دارید از کدهای دیگران استفاده می کنید(مصرف کننده اید!)
    در صورتی شما موفق خواهید بود که علم خودتون رو در هنر تلفیق کنید. اونوقت هست که خواهید دید چه کارهایی رو میتونید انجام بدید.
    --------------
    در مورد حقوق :
    برنامه نویسی شغلیست که با منطق سروکار داره!؟! پس یک برنامه نویس هم باید منطقی فکر کنه .
    شما خودتون نسبت به سطح کارتون بسنجید ببینید واقعا چند حقتونه؟(با رعایت کل منطق که عرض کردم). بعد در شرکتهایی که به نتیجه گیری خودتون نزدیکترن جذب بشید. (بازم میگم منطقی فکر کنید نه به صرف اینکه یک وب سایت زدید و 1 سال و اندی مثل شیر داره کار میکنه بیاید بگید من نباید کمتر از 1تومن بگیرم.......نه)
    -------------
    پی نوشت :
    برنامه نویسی علاوه بر لذت و زیبایی که داره، بسیار کار طاقت فرسا و حوصله طلبی هست. تنها کسی در بلند مدت تو این زمینه میتونه طاقت بیاره که واقعا(به معنای کلمه) به برنامه نویسی علاقه داره در غیر اینصورت مثل هزاران نفر دیگه زیر فشار کارش طاقت نمیارن و شانه خالی میکنن مثل ...

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

باسلام:

ببینید این راه کمی مشکل هست من خودم وقتی اوایل برنامه نویسیم بود خیلی برام سخت بود که هروز سر وقت بیام شرکت و در کنار بقیه همکارام کار کنم اونم با حقوق پایین.

اما بعد از چند سال که تقریبا به سطح بالاتری رسیدم و شدم مشاور پروژه روزهای خوب شروع شد هم از نظر تایم کاری و هم از نظر حقوق و کار.
    پس با تلاش میشه و پروژه بیرون از شرکت به نتیجه مطلوبی رسید چون ما برنامه نویسان تو ایران هیچ وقت از نظر مالی به اون زحمتی که میکشیم نمیرسیم.

پ.و:
    دوستان مطالبی که گفتم فقط یک توضیح در مورد زندگی برنامه نویسم بوده و به هیچ وجه قصد بزرگنمایی یا خود نمایی نبوده ما هرآنچه یاد داشته باشیم بازم بالاتری وجود داره.

بحث واقعا شیرینی شده !

1-خواستم بدونم اگر بخوام یک گروه طراحی سایت رو تشکیل بدم این گروه از چه کسانی و با چه مهارت های تشکیل میشه؟

2-دوستان اگه میشه درامد متوسط سالانه خودشونو از راه پروژه های خارج شرکتی ک می گیرن بگن ، فقط برای آشنایی بیشتر با سطح درامد ها تو ایران.؟؟

قربون همتون!

کاربر جدید
    محل زندگی
    Esraeil

با سلام به همه دوستان.
    خدمت اون دوستمون که گفتن تو ایران حقوق برنامه نویس کمه عرض کنم اگه واقعا اینطوریه ایران نمونید، گرچه فکر میکنم اگه کسی کارش رو خوب بلد باشه هیچوقت بیکار نمیمونه و مطمئنا خودش تعیین کننده حقوق و درآمدش هست، چیزی رو که مطمئنم از بین همه کسانی که ادعا میکنن برنامه نویسن درصد کمیشون واقعا میتونن مساله رو تحلیل کنن و تا یه جایی میتونن از کد های آماده استفاده کنن و تغییرشون بدن اگه احساس میکنید همچنین آدمهایی خطر جدی واسه شغل شما محسوب میشن بدونین ضعف از شماست و نه از شغل برنامه نویسی، چون کسی که واسه یه برنامه 1 تومنی 100 تومن میگیره، امنیت برنامه و کیفیت برنامه رو مجبوره به همون نسبت کم کنه تا بصرفه واسش، و مطمئنا برنامه هایی که تو اندازه متوسط به بالا (به قول دوستان پروژه ملی) توسط همچنین افرادی نوشته میشن بالاخره به مشکل بر میخورن و اگه قرارداد پشتیبانیی درکار باشه تولید کننده بی کیفیت پاش گیره و اگه نباشه اون سازمانی که سفارش برنامه رو داده متضرر می شه و به این نتیجه می رسه که کار هر کس نیست خرمن کوفتن و هر چیزی یه قیمتی داره که باید پرداخت بشه و درس عبرتی میشه واسه سازمان های دیگه، و در کل دوستان نگران این نباشید که نکنه برنامه نویس واقعا خبره ای باشید و افرادی بی سواد و تجربه جای شما رو بگیرن، اگه واقعا حرفی واسه گفتن داشته باشیم فقط کافیه از یه جایی شروع کنیم و بقیه ش خود به خود پیش میره و چون تا اونجایی که من میدونم اکثر شرکت های نرم افزاری تو ایران خصوصی هستن فکر نمیکنم پارتی و روابط باعث بشه مسئول شرکتی یه برنامه نویس بی تجربه رو به یه برنامه نویس کار کشته و با استعداد ترجیح بده!

یه نکته دیگه هم بگم مگه خارجی ها کی هستن که بعضی از دوستان اینقد میبرنشون بالا، اونا تو یه سیستم آموزش خوب و هدفمند بار میان و اطرافشون پره از افراد موفق که در آمدشون از این رشته سر به فلک کشیده خوب اگه موفق نشن تو کارشون باید بهشون ایراد گرفت و از شلی خودشونه، اگه ما تو شرایطی که جامعه مون داره و دیدی که نسبت به رشته مون وجود داره پیشرفت کنیم و بتونیم چار تا کار خوب انجام بدیم به نظر من ارزشش خیلی زیاده و مطمئنن واسه همچین افرادی یه آینده روشن وجود داره،

نتیجه گیری : رشته مهندسی نرم افزار شغل بسیار پر درآمدیه به شرط تلاش و تلاش و تلاش و نا امید نشدن

راستی من ترم 2 ناپیوسته نرم افزار ام، از هنرستان پاسکال می نوشتم تا الان که php و jquery و... . البته همشون در حد تمرین بودن و یه برنامه واسه یه پایگاه بسیج با وی بی نوشته بودم که پس از اتمام کار از سپاه بهشون نرم افزار داد و منم هیچی، البته تمرین خوبی بود بعدا برا پروژه کاردانی تحولیش دادم

الان دو سه ماهی هست که با یه شرکت آشنا شدم بازاریابی قویی داره و سایت های کوچیک میگیره و این (با IE یا Firefox ببینید چون قالبش یه کم مشکل داره) اولیش هست که من واسه شرکت درست کردم البته هنوز تحویلشون ندادم کارهای هاستینگش رو هنوز انجام ندادن و ازطرفی هم چند تا مشکل داره که باید برطرفشون کنم و الان جنبه آزمایشی داره، اینو از این بابت عرض کردم که واسه ما کم تجربه ها و بی پارتی ها هم کار هست فقط باید یه چیزی بارمون باشه البته از کار اول خودم اصلا راضی نیستم و خیلی مبتدیه چون با ajax و jquery دیر آشنا شدم ولی نسبت به وقتی که واسش گذاشتم و پولش می ارزه (کمتر از یک ماه - 300 الی 500 چون قیمت حدودی دادیم!)

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

من از شركتي كه بودم اومدم بيرون يعني اون ها به من احتياج نداشتند. حالا نميدونم دنبال كار جديد در زمينه نرم افزار بگردم يا اينكه اصلا برم سراغ يك كار ديگه چون كارهاي ديگه اي هم هست كه بهشون علاقه دارم ولي فعلا بيكارم. نظر دوستان چيه در اين مورد؟

کاربر تازه وارد آواتار ویژوال استودیو
    محل زندگی
    کیش

به نظر من برنامه نویسی رو اگه بخوای انفرادی جلو بری هیچی عایدت نمیشه یا باید تیمی کار کرد یا استخدام یه شرکت بشی به شرطی که فسیل نشی
    اصلا دیوانه کنندس انفرادی جلو رفتن هر چی یاد بگیری تمومی نداره اونم برا کسایی که از معماری و سبک خاصی استفاده نمی کنن

تاپیک خیلی جالبی بود و وسط حرفها نکات خوبی برام داشت.
    من به شخصه کار اصلیم چیز دیگه ایه و این کارو کنار کارهای دیگم مدتهاست دنبال میکنم
    گفتم من هم نظرات شخصیم رو بگم که توضیح زیادی میخواد و اولش شاید برای دوستان گنگ باشه
    یکی از اساتیدم میگفت اگه از من بپرسن موفق ترین آدم کیه میگم کسی که بهتر بتونه خودشو مدیریت کنه
    به نظر شخصیم توی برنامه نویسی هم مدیریت حرف اول رو میزنه. 1- چه مدیریت کدهایی که مینویسیم و 2- چه مدیریت سیستمهای برنامه نویسی که کار میکنیم و 3- چه مدیریت پروژه هایی که برای گرفتنش برنامه ریزی میکنیم. که منظورمو از هر کدوم یکی یکی توضیح میدم: اولا سرم رو مینداختم پایین و اینقدر با کدها ور میرفتم تا به نتیجه برسم. بعد یه پی دی اف توی اینترنت در مورد تحلیل برنامه خوندم و از اون به بعد وقت زیادی از هر کار رو صرف پیاده کردن کار روی کاغذ میکردم. وسط کار هم اگه باز به مشکلی میخورم باز خیلی موارد از کامپیوتر فاصله میگیرم و سعی میکنم به عقب برگردم و راه حل های دیگه حل اون مشکل رو بررسی کنم. تو یه کلام اول برنامه رو تا جزیی ترین بخشهاش و روند هر کدوم روی کاغذ پیاده میکنم و بعد پشت کامپیوتر میشینم...
    این توضیح من برای مدیریت کدها بود. به همین صورت باید زبانهای برنامه نویسی که کار میکنید رو هم مدیریت کنید. زبانهای برنامه نویسی به مرور از هم مشتق میشن و مثل یه رودخونه هر چند وقت یبار مسیر جدیدی رو پیدا میکنن که به نظرم یه برنامه نویسی باید تا چند سال اینده رو بو بکشه و خودش رو توی اون زمینه تقویت کنه
    مثلا چند وقته پیش حس کردم باید تو زمینه برنامه نویسی سیستمهای ابری و سیستم عامل آندروید اطلاعاتم رو بیشتر کنم و به محض شروع توی آندروید سفارشهای خیلی خوبی برام اومد.
    مورد آخر هم پروژه هایی که براش برنامه ریزی میکنیم: مثلا به شخصه اگه یه جای خصوصی پیشنهاد بده حتما باید پول خوبی توش باشه اما هر چی دولتی تر و سرشناس تر باشه فقط سعی میکنم پروژه رو بگیرم. بعضی پروژه ها هم طوری هستن که یکبار مینویسی و ده بار کاستمایز میکنی و به جاهای دیگه هم میفروشی...
    خلاصه به نظر من یه برنامه نویس علاوه بر دانش باید توی مدیریت کارهاش از سه جهتی که گفتم برنامه ریزی کنه و اگه توی این سه حوزه مدیریت زیرکانه عمل کنه درآمد خیلی بالا هم میتونه انتظار داشته باشه.(البته من اسم هر سه رو گذاشتم مدیریت تا بتونم جمع بندی کنم و الا اصطلاحا به هر کدوم چیزهای دیگه گفته میشه)

یه مطلب دیگه هم میخوام اضافه کنم که امیدوارم دوستان به جنبه خودنمایی و این حرفها تعبیر نکنن. توی پست تعدادی از دوستان این طور بود که ایران فلان جوره و همه جای دیگه دنیا بهمان جوره....من چون با خارجی ها زیاد زندگی کردم و به کشورهای زیادی هم سفر کردم این رو عرض میکنم که این دید درستی نیست. بخاطر دو نکته: 1- شما میگید همه جای دیگه دنیا و تو ذهنتون فقط امریکا و کانادا و انگلیس چند کشور دیگه میاد در حالی که اینها همه جای دنیا غیر از ایران نیستند و دنیا بیش از 200 کشور داره و به شخصه از این خودزنی ها خوشم نمیاد2-اگر همون چند کشور هم به جایی رسیدن بخاطر فرهنگ پشتکار و نظم شخصی افراد موفقشه. با یه اتریشی هم خونه بودم. 19 سالش بود و 6 تا زبان بلد بود(از جمله فارسی و عربی) همه اون زبانها رو هم شخصی کار کرده بود و فعالیتش چیز دیگه بود و اینها رو کنار درس اصلیش و بخاطر موفقیت توی اونها کار میکرد. یه دوست امریکایی میگفت اگه من نمیدونستم اهل اتریشه بخاطر تسلطش روی انگلیسی و لهجش فکر میکردم اهل انگلستانه. انوقت اینها رو مقایسه کنید با اینکه یادگیری یک!! زبان خارجی و تسلط روی دو سه زبان برنامه نویسی برامون خیلی بزرگ میاد.

با سلام به دوستان

من نظرم اینه که، "بله"، با توجه به وضعیت فعلی زندگی و درآمدها و خرجها 500 تومن حقوق در ماه خیلی کمه اما برای کی؟!!!!!!!!!!!!!!
    برای یه کسی که فقط بلده چندخط کد HTML,CSS و در بهترین حالت JQ یا JS بزنه که تازه اونا رو هم از سورس های آماده موجود کپی کرده ( جسارت به دوستان نشه، منطورم اون دسته از دوستانی که مثل خودم تا یه کم آشنا میشن فکر می کنن خبریه و همه چی رو بلدن ) زیاد هم هست. به قول دوستمون ما باید سطح دانشمون و افزایش بدیم و به روز باشیم و بعد انتظار درآمد های میلیونی رو داشته باشیم.

خدا وکیلی الان چند نفر از دوستان هستند که برنامه نوبسی حرفه ای بلدن، مثل EXTJS یا کار با MVC یا متدها و فریم ورک های روز که من خودم خیلی با همشون آشنا نیستم؟!!!!
    اول حرفه ای بشیم بعد انتظار دستمزدهای حرفه ای داشته باشیم.
    ضمن اینکه من میگم اگه کسی واقعاً حرفه ای باشه رو هوا میزننش و اصلا لازم نیست نگران باشه.

نقل قول نوشته شده توسط moalla مشاهده تاپیک
    بعضی پروژه ها هم طوری هستن که یکبار مینویسی و ده بار کاستمایز میکنی و به جاهای دیگه هم میفروشی...
    فکر میکنم این کار از نظر قانونی مشکل داشته باشه.
    یعنی شما همینطوری نمیتونی برنامه ای رو که برای سفارش مشتری دیگه ای نوشتی بعدا به مشتری های دیگه هم بدی. اگر بفهمن و ازت شکایت کنن برات مشکل پیش میاد.
    نقل قول نوشته شده توسط moalla مشاهده تاپیک
    ا یه اتریشی هم خونه بودم. 19 سالش بود و 6 تا زبان بلد بود(از جمله فارسی و عربی) همه اون زبانها رو هم شخصی کار کرده بود و فعالیتش چیز دیگه بود و اینها رو کنار درس اصلیش و بخاطر موفقیت توی اونها کار میکرد. یه دوست امریکایی میگفت اگه من نمیدونستم اهل اتریشه بخاطر تسلطش روی انگلیسی و لهجش فکر میکردم اهل انگلستانه. انوقت اینها رو مقایسه کنید با اینکه یادگیری یک!! زبان خارجی و تسلط روی دو سه زبان برنامه نویسی برامون خیلی بزرگ میاد.
    این دیگه خیلی حرفه.
    ببین یادگیری 6 تا زبان اگر بخواد اصولی و کامل باشه که الکی نیست. طرف یا نابغه بوده (البته شاید بیشتر حافظهء خیلی قوی داشته) یا در یکی دوتا از اون زبانها واقعا کامل و اصولی بلد بوده و بقیه جسته گریخته بودن. شاید هم شما اغراق میکنی!

کاربر دائمی آواتار saeed_sho
    محل زندگی
    تهران

شما میگید که یه قسمتی از درآمد از پروژه های بیرون از شرکته
    این پروژه هارو از کجا میشه گرفت از آشنایان یا از آگهی ها؟
    من هرچی میگردم نمیتونم پروژه پیدا کنم...همه ی آگهی هارو میگردم اما پیدا نمیکنم
    لطفا راهنمایی کنید

دوستان لطفا راهنماییم کنید.
    من می خوام تهران کار کنم منتها شرایط تهران رو نمی دونم ، با توجه به رزومه ام لطفا بگید حدود حقوق مورد انتظارم چی می تونه باشه .

من اولین کار تجاریم یه پروژه اتوماسیون (انبارداری ) بود . win app با C#‎.net , sql server 2008 که 3layer کار کردم .در واقع برنامه رو از بیس خودم بالا اوردم (تحلیل و طراحی و پیاده سازی)
    بعد از یک سال کار در این شرکت سوئیچ کردم به برنامه نویسی وب در شرکت جدید. یه سری سایت های داینامیک شخصی و معمولی (معمولی به این معنا که اتوماسیون پیچیده مثل کار اولم نبوده)رو تحلیل و پیاده سازی می کردم (designer جدا کارش رو انجام می داد) کلا 5 ماه وب کار کردم .
    الان تصمصیم دارم تهران کار کنم و توو این فاصله دارم Ajax کار میکنم که به کارش ببرم و کمی هم نگاه دقیق تری به html , Css دارم.
    مطالعه هایی هم در زمینه MVc و Wpf دارم منتها صرفا مطالعه بوده و کار تجاری نداشتم .
    دوستان راهنماییم کنن لطفا که چه انتظاری با این رزومه معقوله ؟(البته بیشتر مایلم وب کار کنم تا win app)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نمودنم یا اونجاها که من رفتم اینطور نبوده یا کلا نمی گیرن البته اگر هم بی گیرن بی ربط و نا معقول به نظر نمی رسه چون حتی اگر تو توی خونه و به صورت پروژه ای هم کار کنی که از هیچ کدوم از منابع شرکت استفاده نکنی ممکنه مدت زمان تحویلی که یه شرکت برای یه پروژه تعریف می کنه رو نقض کنی که این خودش برای شرکت ضرر حساب می شه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

پروژه ها معمولا به 2 صورت تعریف کی شن
    یا یه نفر میاد و به یه جایی یه سفارش می ده و نیاز هاش رو تعریف می کنه و بعد از اون یه عده شروع به کار روی این پروژه می کنند و با تحویلش پول می گیرند یا اینکه هنوز به پروژه نیازی وجود نداره و یه گروه یا یه شرکت با توجه به بازار تصمیم می گیره که یه نرم افزار تولید کنه و بعد براش بازار یابی کنه و اونو بفروشه (در هر دو صورت بیشتر سهم برنامه نویس بر مبنای سهم از فروش یا سهم از سود بر مبنای سهم از کار در پروژه تعریف می شه) اگر کسی به شما مراجعه نکرد می تونی بازار رو بررسی کنی و یه پروژه رو که فکر می کنی می تونی بفروشی شروع کنی
    نقل قول نوشته شده توسط saeed_sho مشاهده تاپیک
    شما میگید که یه قسمتی از درآمد از پروژه های بیرون از شرکته
    این پروژه هارو از کجا میشه گرفت از آشنایان یا از آگهی ها؟
    من هرچی میگردم نمیتونم پروژه پیدا کنم...همه ی آگهی هارو میگردم اما پیدا نمیکنم
    لطفا راهنمایی کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این کاملا بستگی به قرار دادی داره که بین خریدار نرم افزار و برنامه نویس امضا می شه در خیلی موارد علاوه بر اینکه این کار مجازه خریدار حتی نمی تونه سورس نرم افزار رو داشته باشه
    نقل قول نوشته شده توسط eshpilen مشاهده تاپیک
    فکر میکنم این کار از نظر قانونی مشکل داشته باشه.
    یعنی شما همینطوری نمیتونی برنامه ای رو که برای سفارش مشتری دیگه ای نوشتی بعدا به مشتری های دیگه هم بدی. اگر بفهمن و ازت شکایت کنن برات مشکل پیش میاد.

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی در مورد سوالم بکنید .
    خیلی برام فوریت داره .
    متشکرم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

کلا توی قیمت دادن هیچ کس نمی تونه قیمت دقیقی بده حتی با وجود توانایی های مشخص!!
    یه مثال می زنم
    من یه برنامه رو در مدت 1 ماه مینویسم و دوستم همون برنامه رو در مدت 1 هفته
    هر دو توانایی های مشابهی داریم ولی زمان لازم برای برنامه نویسی ما متفاوته آیا باید حقوق برابری داشته باشیم؟ مسلما این دوستم باید حداقل 4 برابر من دستمزد بگیره!! ممکنه بتونیم رو دانسته ها قیمت بذاریم که البته همونم نمی شه ولی روس سرعت عمل چطور میخواهید قیمت بذارید؟
    این رو از اون جهت مثال زدم چون خودم با اینکه ادعا می کنم اطلاعاتم خوبه و کارای خوبی هم تا حالا انجام دادم ولی برنامه نویس کندی هستم

ممنون. به نکته ی خوبی اشاره کردید. / منظور من کار در یک شرکت و دریافت یه حقوق ماهیانه بوده .
    در هر صورت یه سری حداقل ها وجود داره . با توجه به اینکه من تهران نیستم و از حدود حقوقی برنامه نویس های اونجا کاملا بی خبرم می خوام بدونم اون بازه ی نرمال حقوقی با توجه به این روزمه چیه ؟ چون توو مصاحبه های ورود به شرکت ها ، حقوق مورد نظر ازمون پرسش می شه ، نمی خوام چیزی باشه که فردا حس کنم متضرر شدم و حجم کار بالاتر از میزان دستمزدمه و یا اونقدر ماکس باشه که از طرف کارفرما خارج از حدوده متعارف بازار بیاد .
    دنبال یه حده انتظار معقول با توجه به شرح حالی که بالاتر دادم ، هستم.
    ممنون می شم راهنماییم کنید.

sahama جون ممنونم از توضیحات خوبتون منم میخوام کارم رو از یه نقطه خاص شروع کنم .

یه سوال دارم لطفا اگه میشه جواب بدید: پروژه هم تا الان فروختید حدود چند تا ؟ آخری رو چند فروختید؟

از دوستان، کسی نیست که بتونه یه کمکی به من بکنه؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نه ما می دونیم شما در چه حدی هستید و نه کار فرماتون
    حقوق یک ماه چندان اهمیت نداره حقوقی که دائم قراره بگیرید اهمیت خیلی بالاتری داره
    به نظر من حقوق اولین برج کار رو حداقل مورد نیاز برای زندگی در محل کارتون تعریف کنید و بعد از 1 ماه مسلما متوجه خواهید شد که تواناییتون چقدر ازرش داره
    آخرین ویرایش به وسیله sahama : چهارشنبه 14 تیر 1391 در 11:53 صبح دلیل: غلط املایی

ممنونم ازتون sahama .
    منتها من هنوز ذهنم مبهمه. فکرکنم این طور بپرسم بهتره . حدوده حقوقی یه برنامه نویس مبتدی ، متوسط و حرفه ای توو تهران چقدره در سال جاری؟
    البته خودم می دونم همین کلمات مبتدی و متوسط و حرفه ای هم به عوامل بسیاری بستگی داره ، و مناقشه برانگیزه . منتها با توجه به معنی عمومی که همه ی ما برداشتی ازش داریم و تصویری که توو ذهنمون تداعی می کنه میخواستم جوابی بدید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

بیش از اون که تصور کنید مناقشه بر انگیزه

در هر صورت ، عنوان این تاپیک (حقوق ماهیانه برنامه نویس وب چقدره؟) هم این انتظار رو باخودش داره که با وجود تمام مناقشات موجود توو محتواش ،جواب های روشن تری براش وجود داشته باشه.

کاربر دائمی آواتار kooroush
    محل زندگی
    آي پي مشهد .

اگر شرکت بزرگ باشه باید حقوق درست و حسابی هم بده ولی در کل بخوای حساب کنی من دیدم شرکتی رو که 30 تا برنامه نویس داشته و به هرکدوم نهایتا 500 می داده...

سلام. من یه سال سابقه کار دارم .(برنامه نویسی وب با .net(
    می خواستم حدوده دستمزد توو تهران رو بدونم .عرفش توو چه محدوده ایه ؟
    دوستانی که تهرانید لطفا کمک کنید تا یه ذهنیتی پیدا کنم.

کسی هست که مرا یاری دهد؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

عموما توافقیه و برای هر فردی متفاوته
    هر جا رفتید یه ماه بمونید. تو این یه ماه متوجه خواهید شد چه مبلغی می تونه برای شما مناسب باشه

فکر میکنید کار کردن توو شرکتای بزرگ بهتره یا شرکتای کوچیک ؟هم از لحاظ دستمزد و هم کسب تخصص و مهارت؟
    شرکتای بزرگ مثل توسن و همکاران سیستم مثلا.
    شرایط کار توو این شرکتا چه جوریه؟

اگه کسی می دونه یا توو این شرکتا کار می کنه یه توضیحی بده ممنون می شم...

کاربر دائمی آواتار Cybersilent
    محل زندگی
    شیراز

فکر می کنم اگر دوستان در کنار نظرات ،به سوال مطرح شده هم جواب می دادند خیلی بهتر میشد.
    ما که اخر نفهمیدیم حداقل حقوق ماهانه یک برنامه نویس چقدره؟
    از دوستانی که خودشون الان در یک شرکت یا جایی مشغول کار هستند خواهش می کنم که حداقل حقوقی که میگیرند رو به صورت ساعتی ذکر کنند و یا اگر پروژه ای کار می کنند درصد سهمشون رو.
    ==============
    خودم: 10 ماه توی شرکت کار می کنم، میانگین دستمزدم تا تاریخ این پست، تقریبا 260.000 تومن بوده. (بنده پروژه ای کار می کردم.)
    که الان قرار شده دستمزدی کار کنم ، ماهیانه تعیین شده از سوی وزارت کار

کاربر جدید آواتار hosein_h
    محل زندگی
    تهران

سلام
    تو ايران كمتر از 700 و بيشتر از 400
    اما جاهايي مثل هند و ... اونم چي دلار

نقل قول: حقوق ماهيانه يك ASP.NET كار يا VB.NET چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط aspismylove مشاهده تاپیک
    سلام داداش خوبی ؟

حرف شما کاملا درست و صحیح هستش ولی شما این رو هم بگید که هیچ جای دنیا این شغل رو بی ارزش نمیدونن که توی ایران این و بی ارزش میدونن.

من به هر کسی که میگم برنامه نویس هستم میگه این هم شغله که تو داری ؟؟ ولی من اصلا اهمیت نمیدم

هیچ جای دنیا درآمد یک برنامه نویس کم نیست که توی ایران 150000 دارن میدن به یک برنامه نویس ..
    من حرفت و قبول دارم من حاضرم مجانی برنامه بنویسم چون کارم و دوست دارم و بهش افتخار میکنم درسته که بعضی ها که هیچی نمیفهمن میگن این هم شغله ؟؟؟

برای نظر دادن به چیزی باید همه جهات و در نظر گرفت

اشتباه اینه که شما با این قیمت کم حاضر به انجام دادن کار می شوید، هر کاری یه ارزشی داره خودتون ارزش خودتون رو کم می کنید.هیچ کس حاضر نیست مجانی برای کسی کار کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

کاربر دائمی آواتار Cybersilent
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: حقوق ماهيانه يك ASP.NET كار يا VB.NET چقدره؟

نقل قول نوشته شده توسط n_asgari مشاهده تاپیک
    اشتباه اینه که شما با این قیمت کم حاضر به انجام دادن کار می شوید، هر کاری یه ارزشی داره خودتون ارزش خودتون رو کم می کنید.هیچ کس حاضر نیست مجانی برای کسی کار کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    نفست از جای گرم بلند میشه داداش؟!
    وقتی سابقه کار نداری، سرمایه نداری، کار دیگه ای هم بلد نیستی، مجبوری که خفن ترین کارهایی که بر عهده ات میزارند رو هم واسه چندر غاز انجام بدی وگرنه چون قسط داری، خرج داری و ... .

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •