نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: استفاده از وکتور ها در طراحی وب سایت

استفاده از وکتور ها در طراحی وب سایت

با سلام
    ببخشید سوای داشتم
    میشه در طراحی سایت از وکتور ها و خاصیت اونا استفاده کرد منظورم از خاصیت اینکه که با تغییر در اندازه نمایش سایت از کیفیت استایل سایت کم نشه ودر ضمن حجم ثابتی در سیستم کاربر لود بشه . اگه میشه بهترین برنامه برای طراحی و پیوند اون با کد های وب سایت چیه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نت

نقل قول: استفاده از وکتور ها در طراحی وب سایت

برای اینکار باید از تکنولوژی سیلور لایت استفاده کنی!
    توی همین سایت یه سرچ کنی پیدا میکنی!

حالا چه دخلی به سیلورلایت داره... و اگر امکان داره این ویژگی سیلورلایت رو بیشتر تشریح کنی ... در ضمن مثلا من استایل رو مثلا در کورل (یا Illustrator ادبی) طراحی کردم چطور سیلور لایتیش کنم ( البته انتظار جواب کامل ندارم میتونید به یک تاپیک یا مقاله ارجاع بدید)

جواب ... جواب ... جواب؟

کاربر دائمی آواتار ASP.NET2
    محل زندگی
    ارومیه

سلام
    من منظور شمارو اینطور متوجه شدم که شما می خوایید برای صفحات یک وب سایت بنر یا وکتور یا اشیاء گرافیکی استفاده کنید و حالا می خوایید بدونید که از چه وضوح تصویری استفاده کنید که هم بی کیفیت جلوه ندن و هم اینکه حجم بایلیی نداشته باشن.
    در سوال جوابتون باید بگم که در طراحی هایی که برای وب سایت انجام میشه کیفیت مهم هست ولی نه اونقدر که پایین بودن حجم مهم هست.
    شما لازم نیست که مثلاً برا اینکه کیفیت بهتر بشه از resulation 300 Dpi استفاده کنی .اگر این کارو انجام بدی حتماً زمان لواد صفحه خیلی بالا میره.
    شما نباید اجازه بدین که حجم یا عکس از 2 یا 3 k بالاتر بره و زیاد هم نگران افتادن کیفیت نباشید .چون در نتیجه خودشو معلوم نمی کنه .
    برا اینکه نتیجه رو ببینید بهتره که خودتون این کارو انجام بدید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •